Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

QUOTE(shinshila84 @ 2014 09 12, 08:28)
Sveika, taip buna. Tik reikia pastoviai stebeti regitros puslapi ir gaudyti laisvas vietas smile.gif
P.S. Sveikinimai su teorija!  4u.gif

Turbut stebuklingas atvejis butu smile.gif
Vakar beveik visa diena buvo ijungtas kompas ir kas 10 min. tikrinamas tvarkarastis doh.gif
Atsakyti
Visgi pagavau rydienai laika lotuliukas.gif
Bandysiu laime, aisku baimes pilnos kelnes, bet kaip nors gal pasiseks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 09 12, 14:55)
Visgi pagavau rydienai laika lotuliukas.gif
Bandysiu laime, aisku baimes pilnos kelnes, bet kaip nors gal pasiseks smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dideliausios sekmes!
Papildyta:
QUOTE(miRror @ 2014 09 12, 08:37)
Sveikos mamytės,gal yra tokių kurios Klaipėdoje mokosi vairuoti?Galbūt turite regitros maršrutus? ax.gif


sveika, as pries pora savaiciu issilaikiau regitroje, bet kiek is savo instruktoriaus supratau, tai pakeisti marsrutai yra smile.gif galiu nupasakoti kokiu 1a ir 2a karta vaziavau.
1. is regitros link Rimku, ties 2u sviesoforu apsisukau ir i statybinku pr. sukau pasku i Gedminu g. paskui i debrecena link Taikos pr. paskui taika link Egles turgaus ziedu i 1a isvaziavima link minijos g. is minijos i naikupes paskui vel i debrecena ir i regitra.
2. is regitros i Moki vezi aikstele ten prisiparkavau, paskui iki sendvario ziedo ten apsisukom ir i Kauno g. sukom is Kauno i Taika is Taikos i Baltijos pr. link silutes pl. ir atgal i regitra smile.gif sitas tai labai jau lengvas buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shinshila84 @ 2014 09 12, 15:09)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Dideliausios sekmes!
Papildyta:
sveika, as pries pora savaiciu issilaikiau regitroje, bet kiek is savo instruktoriaus supratau, tai pakeisti marsrutai yra smile.gif galiu nupasakoti kokiu 1a ir 2a karta vaziavau.
1. is regitros link Rimku, ties 2u sviesoforu apsisukau ir i statybinku pr. sukau pasku i Gedminu g. paskui i debrecena link Taikos pr. paskui taika link Egles turgaus ziedu i 1a isvaziavima link minijos g. is minijos i naikupes paskui vel i debrecena ir i regitra.
2. is regitros i Moki vezi aikstele ten prisiparkavau, paskui iki sendvario ziedo ten apsisukom ir i Kauno g. sukom is Kauno i Taika is Taikos i Baltijos pr. link silutes pl. ir atgal i regitra smile.gif sitas tai labai jau lengvas buvo smile.gif


Sveikinu įgijus teisę vairuoti! thumbup.gif
Dėkui už maršrutų seką wink.gif
Atsakyti
QUOTE(shinshila84 @ 2014 09 12, 15:09)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Dideliausios sekmes!
Papildyta:

Tikiuosi pavyks, sakoma negalima dekoti smile.gif
Pasipasokosiu po visko rytoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miRror @ 2014 09 12, 16:18)
Sveikinu įgijus teisę vairuoti!  thumbup.gif
Dėkui už maršrutų seką wink.gif


nera uz ka smile.gif
aciu uz sveikinimus dabar tik teks iprasti, kad turiu teises ir galiu vaziuoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tresor @ 2014 09 12, 16:40)
Tikiuosi pavyks, sakoma negalima dekoti smile.gif
Pasipasokosiu po visko rytoj smile.gif


agha, lauksim ziniu 4u.gif labai tikiuosi, kad nesugadins nuotaikos smile.gif
Atsakyti
Na ka neislaikiau verysad.gif Visi mano manevrai per leti, nejauciu distanciju, uzkisau troleibusui. Dar papuole ne golfas, o fordas ir uzgesus buvau kelis kartus, ko jau seniai nebuvo su uzgesimais pas mane doh.gif Dar plius stresas pridejo, nepamenu kada taip jaudinausi doh.gif

Merginos, o kur rasti tuos klausimus/atsakymus apie kaip patikrinti zibintus ar jei veikia, stabdzius ir kt..?

Kaip suprantu dabar tik po savaites galesiu registruotis kitam egzaminui, bet duos neanksciau nei po menesio laikotarpio ar gerai supratau?
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 09 13, 14:09)
Na ka neislaikiau verysad.gif Visi mano manevrai per leti, nejauciu distanciju, uzkisau troleibusui. Dar papuole ne golfas, o fordas ir uzgesus buvau kelis kartus, ko jau seniai nebuvo su uzgesimais pas mane doh.gif Dar plius stresas pridejo, nepamenu kada taip jaudinausi doh.gif

Merginos, o kur rasti tuos klausimus/atsakymus apie kaip patikrinti zibintus ar jei veikia, stabdzius ir kt..?

Kaip suprantu dabar tik po savaites galesiu registruotis kitam egzaminui, bet duos neanksciau nei po menesio laikotarpio ar gerai supratau?


Na nieko kita karta pasiseks 4u.gif svarbu nenusiminti labai smile.gif ne, registruotis gali is karto tik kad taip pat laukti reiks. bet taip pat galesi gaudyti vietas laisvas. gal pavyks i ankstesne persikelti.
va cia sitam psl yra klausimai http://auto-mokykla....ndex.php?id=240
Atsakyti
QUOTE(shinshila84 @ 2014 09 13, 14:19)
Na nieko kita karta pasiseks  4u.gif  svarbu nenusiminti labai smile.gif ne, registruotis gali is karto tik kad taip pat laukti reiks. bet taip pat galesi gaudyti vietas laisvas. gal pavyks i ankstesne persikelti.
va cia sitam psl yra klausimai http://auto-mokykla....ndex.php?id=240

Tikiuosi kita karta bus geriau, aisku nuotaika siandiena subjuro.
Dekui pasiskaitysiu nuoroda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 09 13, 13:09)
Na ka neislaikiau verysad.gif

Na šiandien jau tikriausiai niekas nepaguos, bet nepasiduok 4u.gif
Ford tikrai tragiški Kauno Regitroje.. Registruokis bandyk kaip ir pirmą kartą, "medžiok" vietas, gal ir pasiseks ir nereikės 2 mėnesių laukti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2014 09 13, 18:39)
Na šiandien jau tikriausiai niekas nepaguos, bet nepasiduok 4u.gif
Ford tikrai tragiški Kauno Regitroje.. Registruokis bandyk kaip ir pirmą kartą, "medžiok" vietas, gal ir pasiseks ir nereikės 2 mėnesių laukti 4u.gif

Dekui 4u.gif
Beabejo bandysiu, tikrai nemesiu ir laikysiu iki galo, kol turesiu teises. Nes pries 5 metus meciau viska ir labai blogai padariau. Tik bijau, kad bus labai sunku pradeti vazineti koki spaly ar lapkrity rytai bus tamsus ir slidus, nekokios salygos kaip vasara. O pradejau as geguze viska o jau rugsejis i pabaiga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 09 14, 09:47)
Dekui 4u.gif
Beabejo bandysiu, tikrai nemesiu ir laikysiu iki galo, kol turesiu teises. Nes pries 5 metus meciau viska ir labai blogai padariau. Tik bijau, kad bus labai sunku pradeti vazineti koki spaly ar lapkrity rytai bus tamsus ir slidus, nekokios salygos kaip vasara. O pradejau as geguze viska o jau rugsejis i pabaiga blush2.gif

Aš mokytis pradėjau sausio pabaigoje, tai visokių vairavimo ypatumų esu patyrusi, nebijok, priprasi ir prie šlapios dangos ir prie ledo 4u.gif Mano viena iš klaidų buvo per staigus stabdymas, tai šiaip jau šlapia danga net labai į naudą buvo, sušvelnindavo tą staigumą biggrin.gif
O šiaip ir tų visokių sąmokslo teorijų esu girdėjus, kad kuo prastesnis oras, tuo mažiau kimba ir pan.
Atsakyti