Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

Laba ryta 4u.gif
Na ka prasideda sawaitgalis, gero ilgojo visims sawaitgalio 4u.gif
Visoms bloguojancioms 4u.gif 4u.gif
O as snd kazkaip negerai jauciuos.. Toks apdujimas galvos, ir lengvas pykinimas doh.gif
Jeigu kas galesit sukurkit albumiuka, nes liksim be namuciuu.. smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif aciu, ir tau gero savaitgalio smile.gif Laukiam laukiam naujos temos smile.gif mane nerimas kamuoja nuo pat ankstyvo ryto, prasibudinejau kazkaip nakty, tas nepagristas nerimas...tikiuosi praeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 08 14, 08:20)
Labas rytas 4u.gif aciu, ir tau gero savaitgalio smile.gif Laukiam laukiam naujos temos smile.gif mane nerimas kamuoja nuo pat ankstyvo ryto, prasibudinejau kazkaip nakty, tas nepagristas nerimas...tikiuosi praeis smile.gif

Ir as nakty kelinejaus.. Ir tik smegenys pabunda ir prasideda blogumai, kai miegu tai viskas ok.. O tik pabundu, pramerkiu akis ir vel prasideda doh.gif
Atsakyti
28d esu uzsirasiusi pas psichoterapiauta, gal ka patars, kaip sumazinti nerima,nes kartais viskas ok, o kartais atrodo nors i zeme sulysk, skauda sirdi (emociskai) ir be jokios priezasties, tada seka galvos svaigimas, kaip uzburtas ratas...nenoriu vaistu, bet kartais galvoju, gal ir butu geriau, tada bent kokybiskas gyvenimas butu smile.gif o Stejjse, kai gerei Ad, buvo tau nerimas, baimes?
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 08 14, 09:22)
28d esu uzsirasiusi pas psichoterapiauta, gal ka patars, kaip sumazinti nerima,nes kartais viskas ok, o kartais atrodo nors i zeme sulysk, skauda sirdi (emociskai) ir be jokios priezasties, tada seka galvos svaigimas, kaip uzburtas ratas...nenoriu vaistu, bet kartais galvoju, gal ir butu geriau, tada bent kokybiskas gyvenimas butu smile.gif o Stejjse, kai gerei Ad, buvo tau nerimas, baimes?

Kai geriau Ad buvau zmogus.. Buwau laminga.. Ir dziaugiaus kiekviena diena... Ne kiek neperdedu... Jokiu blogu minciu apie sveikata nebuvo..buwau tokia kokia buwau iki ligos... Kartais taip gerai jausdawaus, kad net vaistu pamirsdawau isgert.. Kaip pasiilgstu tos busenos verysad.gif
Ir zinot kas mane labiausiai ramina.. Kad gal ad ne tokie baisus vaistai yra, nes kiek atveju zinau kad net ir per nestuma buwo naudojami ad, ir vaikeliai kuo sveikiausi gimsta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stejjse:): 14 rugpjūčio 2014 - 08:32
As dar taip pat, kankinuosi:/ ad geriau metus, gerai buwo kai geriau kai nutraukiau viskas is pradziu net dar stipriau ir galingiau..
Livija pas koki homeopata eisi? pas cyviene ar antanaiti? ar ne pnv eisi?smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 08 14, 08:26)
Kai geriau Ad buvau zmogus.. Buwau laminga.. Ir dziaugiaus kiekviena diena... Ne kiek neperdedu... Jokiu blogu minciu apie sveikata nebuvo..buwau tokia kokia buwau iki ligos... Kartais taip gerai jausdawaus, kad net vaistu pamirsdawau isgert.. Kaip pasiilgstu tos busenos verysad.gif
Ir zinot kas mane labiausiai ramina.. Kad gal ad ne tokie baisus vaistai yra, nes kiek atveju zinau kad net ir per nestuma buwo naudojami ad, ir vaikeliai kuo sveikiausi gimsta wub.gif


Ir jie turėtų išgydyt kaip suprantu, ar visa gyvenima juos vartot? Ir idomu kodel su antidepresantais gydo VD g.gif O pvz kaip budavo per sventes, alkoholio galima gert? Nors as jo paskutiniu metu beveik nevartoju, nes bijau biggrin.gif Mano mociute serga depresija, na jai db jau gerai, bet negali nutraukt vaistu, nes pablogeja, o mamai buvo po gimdyvine depresija po mano gimimo, nes verkiau 3 mėn be perstojo, bet pasveiko ji greit blush2.gif man didele rizika...
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 08 14, 09:42)
Ir jie turėtų išgydyt kaip suprantu, ar visa gyvenima juos vartot? Ir idomu kodel su antidepresantais gydo VD  g.gif O pvz kaip budavo per sventes, alkoholio galima gert? Nors as jo paskutiniu metu beveik nevartoju, nes bijau  biggrin.gif Mano mociute serga depresija, na jai db jau gerai, bet negali nutraukt vaistu, nes pablogeja, o mamai buvo po gimdyvine depresija po mano gimimo, nes verkiau 3 mėn be perstojo, bet pasveiko ji greit blush2.gif man didele rizika...

Kaip kam.. Pvz vieni po ad pasweikstanu daug lengviau kiems pasidaro.. O kitiems ne.. Pvz turiu kaip palyginimui, man ad po dveiju dienu padejo.. Po dvieju sawaiciu buwau kaip sveika.. O mano viena teta geria labai daug ad, ir jai neoadeda jie, o geria jau apie 3-4 metus be perstojo..
Kitiems gryzta, o kitiems gryzta bet ne taip smarkiai ir jie ismoksta gyvent be ad 4u.gif
O del alkoholio, tai as jy vartojau, buwau pasitarus su gydytoju, ir gyd sakydawo kad tikrai nieko baisaus dvi taures vyno, ar sampano smile.gif tai jei budawo kokia proga visad isgeriu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stejjse:): 14 rugpjūčio 2014 - 08:59
QUOTE(stejjse:) @ 2014 08 14, 08:47)
Kaip kam.. Pvz vieni po ad pasweikstanu daug lengviau kiems pasidaro.. O kitiems ne.. Pvz turiu kaip palyginimui, man ad po dveiju dienu padejo..  Po dvieju sawaiciu buwau kaip sveika.. O mano viena teta geria labai daug ad, ir jai neoadeda jie, o geria jau apie 3-4 metus be perstojo..
Kitiems gryzta, o kitiems gryzta bet ne taip smarkiai ir jie ismoksta gyvent be ad 4u.gif


Gerai, kad tu zinai, jog tau padeda bent kazkas gerai jaustis smile.gif o kazkada ismoksi gyvent ir be ju 4u.gif o galvos svaigimas praejo taip pat?
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 08 14, 09:58)
Gerai, kad tu zinai, jog tau padeda bent kazkas gerai jaustis smile.gif o kazkada ismoksi gyvent ir be ju 4u.gif o galvos svaigimas praejo taip pat?

Viskas praejo... Viskas kas buwo.. Viska kaip ranka nueme.. Man net akyse praeitais metai szaibuodawo.. Nu kai uzsimerki ir tau zaibuoja bet taip smarkiai.. Ir sitai praejo po keliu dienu blush2.gif
As tikiuosi kad viskas bus gerai ir ismoksiu gyvent be ju.. Bet pakolkas zadu dar karta pagert, o tada jau kaip dievulis duos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stejjse:): 14 rugpjūčio 2014 - 09:01
QUOTE(stejjse:) @ 2014 08 14, 09:00)
Viskas praejo... Viskas kas buwo.. Viska kaip ranka nueme.. Man net akyse praeitais metai szaibuodawo.. Nu kai uzsimerki ir tau zaibuoja bet taip smarkiai.. Ir sitai praejo po keliu dienu blush2.gif
As tikiuosi kad viskas bus gerai ir ismoksiu gyvent be ju.. Bet pakolkas zadu dar karta pagert, o tada jau kaip dievulis duos 4u.gif


Stebuklas kazkoks, tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 08 14, 10:06)
Stebuklas kazkoks, tikrai  4u.gif

Istikro.. Man net po pokalbio su daktaru( jy man siule mergaites is anksteniu forumu, privaciai) palengvejo pasikalbejus su juo.. Nu jis kazkaip nuramino.. Sake kad viskas isgydoma, jog tai nera liga, ir kad nesergu as jokia kita rimta liga.. Papasakojo kad su sia ligu kokiu simptomu buna.. Tai ejau namo galima sakyt skridau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti