Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

QUOTE(Vitulka @ 2014 10 25, 08:07)
Sveikos. Keletą savaičių prieš pirmąjį gimtadienį išbėrė vaiką. Galvojau nuo varškytės Miau, nes valgė vos ne kasdien. Nutraukiau, bet bėrimai nepraėjo. Na, ir gyvenom su tuo bėrimu, kartais daugiau, kartais mažiau. Kol vieną spalio rytą vaikas neatsikėlė veik raudonais žandais.
Nufotkinau ir vienos mamos pagalba alergologė pakonsultavo nuotoliniu būdu. Na, alergologė pasakė, jog įsisenėjus alergija. Nutraukt visus pieno produktus ir kiaušinius. Ir gyvenom be pieno pr. ir kiaušinių eina dabar 4 savaitė.
Kadangi nutraukus pieno pr. ir kiaušinius, situacija negerėjo, užrašiau pas alergologę.
Buvom 4dienį. Ir šnipštas. Padarė  8 dūrio testus ir pasakė, gal šiek tiek alergiškas kiaušiniui, pieno pr. ir sojai. Nors mano akiai žiūrint visos tos dūrių vietos buvo vienodos  blush2.gif Parėjus namo nei viena stipriau neišryškėjo, išvis paliko graži balta odytė.
Na, ir kaip gydytoja pasakė, jei alergijos nėra, o beria, vadinas, AD.
Perskaičiau visą temą. Prie AD niežti, vaikas nesikaso.
Išbertas veidelis, po kakliuku, kojos linkiai, biškuti kojos, pilvas.
Gėda net rašyt, nes palyginus su temoje rašytais atvejais, tai pas mus gėlytės.
Nebežinau, ką daryt tęst tą dietą be pieno pr. ir kiaušinių, ar baigt. Nes meniu tas pats per tą patį. Ir man dieta, nes maitinu.
Tepamės Bepanten kremu, bet realiai jis nieko nedaro g.gif noriu paklaust, kokie požymiai, kad kremas netinka?  g.gif



Man vienintelis kremukas padeda tai DERMALEX

https://www.google.l...mp;ved=0CB0QsAQ

Beje maniskis irgi pabertas, bet nesikaso. Kaip buvo kokiu 2-3 men,( dabar 7 su puse), tai kasydavosi siaubingai zandukus. doh.gif

Dabar lyg ir berimas kitoks.

Mes alergiski pieno produktams, su vista viskas kas susije.

maitinu mazyli, meniu mano irgi tas pats, per ta pati doh.gif

Maziui duodu banan, tyrele obuoliu su melynem.
darzoves su triusiena, bet va visvien alergija islenda doh.gif
dar grikiu su savo pienuku duodu. 4u.gif
Atsakyti
Vitulka, juk mažiukams dažniausiai lėtinės reakcijos, todėl reiktų odos lopo mėginius pasidaryti. O kaip su glitimu? Valgote? Alerkiukams, o ypač su AD, jo reiktų griežtai vengti.

Dėl kremų pasikatosiu, stebuklingas Salcura Zeoderm. Aišku kaina nemenka, bet siunčiantis dar nieko visai. Bet tikrai verta.visiškai natūralus ir veikia gerai.
Atsakyti
Merginos, pasidalinkit, kuom žadat tepti mūsų jautruolių žandukus per šalčius? Kokius ir kur kremukus perkat? Ruošiuosi iš UK ar DE siųstis, tik nežinau, ko ieškot... g.gif
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2014 10 25, 23:42)
Merginos, pasidalinkit, kuom žadat tepti mūsų jautruolių žandukus per šalčius? Kokius ir kur kremukus perkat? Ruošiuosi iš UK ar DE siųstis, tik nežinau, ko ieškot...  g.gif

SVIESTMEDIS mums Nr.1. Dar kartais pamaišau su alyvuogių, sezamų
ar kanapių aliejumi.
O šiaip dar Topfer apsauginį kremą nuo šalčio tepam iš Sveikų Produktų.
Papildyta:
Mamyte, VITULKA, tikrai neskubėkit su dietos nutraukimu! Tai gali būti lėtinė alergija ar maisto netoleravimas. Mano sūnui jokie tyrimai nerodė maistinės alergijos, o griežtai atsisakius pieno prod., glitimo odos situacija pasitaisė 80 %. Tik praėjus 1.5 metų po truputį įvedu pieno produktus.
Nesustokit su tyrimais ir atidžiai stebėkit situaciją, nes kai organizmas įsijaudrins, labai daug laiko reikės stabilizuoti būklei.
Atsakyti
Na musu AD pradzioje duriai irgi nieko nerode. O va lopo testai parode visa "puokste" produktu, kuriems buvo reakcija. Tad vien is durio testu tikrai nederetu spresti apie alergijas.
Bepanthen'as mums tiko tik nusutimo vietoms. O negereja situacija, nes alergenas vis dar yra jusu meniu. Keiskite krema i emolientini (merginos pavardino keleta variantu, reikia atsirinkti, maniskiui labiausiai tiko Physiogel A.I. Lotion) ir pasistenkite atrasti produktus, kurie sukelia berima. Maniskis kai mazas buvo visai nesikase. Dabar jau kasosi, jei LABAI smarkiai isberia ax.gif
Atsakyti
Mergaites, mums gydytoja israse gerti siuos vaistus Clemastinum WZF Polfa 0.1mg/ml sirupas 100ml N1 ,ar galima ju 6men kudikeliui g.gif Raso inf.lapelyje kad nuo 12men g.gif

user posted image
Atsakyti
Labas, senai jau rasiau..Bet ateinu konsultacijos..
Maziukei nuo vasario menesio vis beria kakliuko oda, krutinyte. Oda buvo ir sutrukus ir labai issausejus. Dabar situacija nera is blogiausiu. Bet matau, kad oda riekia be proto drekinti, nes ji tokia kaip suragejus, raudona..Plotas mazdaug kaip tu mano delnai..

Ilgai tepiau aveenu, bet ziuriu mums jis nepadeda, gal del to, kad jis yra melynas..Patepu ir matau, kad truksta is jo dregmes ir maitinimo.

Tepiau sviestmedziu..Tai irgi labai silpnai drekina...Oda greitai vel isdziusta..
Vaikas eina i darzeli, tad teplioti negaliu kas 15 min...

Maudziau emolium vonioje su vonios emulsija..Tas neblogai, bet pasimaudzius nebezinau kuo tepti..O tepti tikrai reikia...Pabandziau patepti po emolium vonios su sviestemedziu, maziukes oda isbere mazais spuogeliais..Speju sureagavo taip emolium vonios emulsija ir sviestmedis.
Dabar oda tiesiog raudona ir sustabarejus..

Ieskau kokio kremo, kuris padetu ta raudonuma, ta sausuma iveikti...

Dabar bandau tepti tiesiog alyvuogiu aliejum. Patepu ir po 1 val. matau, kad vel reikia tepti..Tepu ir vel..Nezinau gal tam reikia daugiau laiko...

Bet ziurineju visokius tepaliukus. Hormonu nenoriu nors turiu...Alerginiai tyrimai daryti, niekam nera alergijos..Nors pati pastebiu, kad kai gauna gryno pieno,tada viskas paumeja. Tada dabar pieno ji negauna, nei darzelyje, nei namie.

Gal kas bandete ta odos sausuma ir raudonuma gydyti su alijosium? g.gif


Gal kas bandete sias priemones: unsure.gif

margarita su saltalankiu?

Aderma

NUMIS ....su šlapalu Toks nematytas man sis kremumas. Gal tas slapalas suminkstintu ta odos kietuma, sustabarejima...

medetku aliejus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 28 spalio 2014 - 12:50
Sausai ir sutrūkinėjusiai odai mano pirmas tepalas yra Bepanten. Aliejaus, pastebėjau oda tiesiog nenori įsisavinti, o ir nuo daugelio jų, kad ir rašoma jog tinkami itin jautriai ažeistai odai mano vaikams pasireiškia bėrimai, o Bepanten kolkas vienintelis kuris ne drėkina bet riebina ir maitina odą, gydo įtrūkimus. Jei odelė tampa graži, tada užtenka ir kokios Essex kremo. Tai mano manymu, seno, patikrintos priemonės, nes žiūriu su kiekvienais metais siūlomas vis platesnis ir naujasnis asortimentas alergiumas, toks jausmas kad daromas biznis iš tokių vaikų sad.gif O teigiamo poveikio nėra.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2014 10 28, 13:02)
Sausai ir sutrūkinėjusiai odai mano pirmas tepalas yra Bepanten. Aliejaus, pastebėjau oda tiesiog nenori įsisavinti, o ir nuo daugelio jų, kad ir rašoma jog tinkami itin jautriai ažeistai odai mano vaikams pasireiškia bėrimai, o Bepanten kolkas vienintelis kuris ne drėkina bet riebina ir maitina odą, gydo įtrūkimus. Jei odelė tampa graži, tada užtenka ir kokios Essex kremo. Tai mano manymu, seno, patikrintos priemonės, nes žiūriu su kiekvienais metais siūlomas vis platesnis ir naujasnis asortimentas alergiumas, toks jausmas kad daromas biznis iš tokių vaikų sad.gif O teigiamo poveikio nėra.

Kaip tik gerai, kad dirbama toje srityje ir kuriami vis nauji produktai. Nes prieš porą metų, buvome išbandę visus LT rinkoje esančius produktus, iš kurių tiko tik emolium linija. Drėkino gerai, bet bėrimų niekaip neveikė. Na o dabar jau kitas pasirinkimas thumbup.gif
Bėrimams gydyti, niežuliui mažinti vienintelis turbūt efektyvus salcura zeoderm. Neteko girdėti, kad kam netiktų.
Jei avižos tinka, tuomet gerai drėkina aderma exomega. Neblogi biodermos atoderm pp ir dabar dar naujesni atsiradę spec. vaikams su AD.

Bepanthen tepalas ir mums tepalas nr. 1. įtrūkimams drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2014 10 25, 19:40)

dar grikiu su savo pienuku duodu. 4u.gif

skaitydama temą radau, jog grikiai didelis alergenas unsure.gif

QUOTE(~Serpentine~ @ 2014 10 25, 20:06)
Vitulka, juk mažiukams dažniausiai lėtinės reakcijos, todėl reiktų odos lopo mėginius pasidaryti. O kaip su glitimu? Valgote? Alerkiukams, o ypač su AD, jo reiktų griežtai vengti.

Dėl kremų pasikatosiu, stebuklingas Salcura Zeoderm. Aišku kaina nemenka, bet siunčiantis dar nieko visai. Bet tikrai verta.visiškai natūralus ir veikia gerai.

aš jau galvoju apie dar vieną alergologę, tik nemokamai.
Rytais avižų košė su aviečių uogiene/obuoliu/bananu.
Pietums makaronai, bulvės, su kokia mėsa. Nežinojau, jog jei negalima kiaušinių, tai ir vištienos ne doh.gif Sriubos be grietinės.
Vakare vėl košė kokia nors.
Apie glitimą net skaičius nebuvau, kol nepradėjau skaityt temos. Bet kviečiams alergijos neparodė.
Kremas sudomino. Perpus pigiau siųstis nei pirkti LT doh.gif

QUOTE(ssaule @ 2014 10 26, 09:43)
SVIESTMEDIS mums Nr.1. Dar kartais pamaišau su alyvuogių, sezamų
ar kanapių aliejumi.
O šiaip dar Topfer apsauginį kremą nuo šalčio tepam iš Sveikų Produktų.
Papildyta:
Mamyte, VITULKA, tikrai neskubėkit su dietos nutraukimu! Tai gali būti lėtinė alergija ar maisto netoleravimas. Mano sūnui jokie tyrimai nerodė maistinės alergijos, o griežtai atsisakius pieno prod., glitimo odos situacija pasitaisė 80 %. Tik praėjus 1.5 metų po truputį įvedu pieno produktus.
Nesustokit su tyrimais ir atidžiai stebėkit situaciją, nes kai organizmas įsijaudrins, labai daug laiko reikės stabilizuoti būklei.

Neradau Bepanteno, vaikas nunešė kažkur, tai vakar ir šiandien tepiau niliniu sviestmedžiu, kažkaip man pasirodė, kad nelabai nuo šalčio apsaugotų g.gif

Žinokit, nutraukiau. Daviau Dobilo eko jogurto, na bet dar nedaviau pieno, kiaušinį tik į kotletą mušiau. Ir viskas kaip buvę.... Bet vis tiek, manau, toliau vengsiu PP, kiaušinių, sojos ar taip ar taip nevalgom.



QUOTE(Amelita @ 2014 10 28, 12:48)


NUMIS ....su šlapalu Toks nematytas man sis kremumas. Gal tas slapalas suminkstintu ta odos kietuma, sustabarejima...



aliejai maitina. Drėkinimo iš jų maža.
Aš turėjau sau NumisMED dieninį kremą. Drėkina net per daug, sakyčiau. Jei vakare išsitepdavau, ryte net kremo nenorėdavos tept smile.gif
QUOTE(bevardė @ 2014 10 28, 13:02)
Jei odelė tampa graži, tada užtenka ir kokios Essex kremo.

Essex nebėra prekyboje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 10 28, 13:48)
Ieskau kokio kremo, kuris padetu ta raudonuma, ta sausuma iveikti...


Turiu namie 2 atopikus: vyrą ir vaiką, ir pačiai oda sausa. tai drėkinam drėkinam drėkinam.
Pasidalinsiu patirtimi:
Naudojom Bioderma PP Baume. Padrėkina, bet vėliau atradom labiau tinkančių/patinkančių priemonių.
Vyrui labiausiai patinka Noreva kremas atopikams, jis skystesnis, gerai drėkina
http://www.norevasho...nui-400-ml.html
Vaikui labiau patinka A-derma Exomega balzamas (bet balzamas, ne losijonas, ne kremas), kuris daugiau maitina ir drėkina.
http://www.eurovaist...EGA-200-ml.html
Dar naudojam Dermalex, kuris irgi padeda, tepam tik atopines vietas.
http://www.eurovaist...ydyti-30-g.html
Konkretaus jūsų nurodyto A-dermos kremuko nebandžiau, bet jei sugalvosit, tai nepirkit Lietuvoje, nes kainos emolientų pas mus nesveikos.
Mano jau minėta Noreva 400 ml Lietuvoje kainuoja 145,22 lt, aš siunčiuosi iš Prancūzijos vaistinės po 44,64 lt, A-dermos balzamą 400 ml perku po 64 litus (Lietuvje dvigubai mažesnis kiekis kainuoja apie 75 litus), Dermalex pas mus 30 ml kainuoja apie 40 litų, aš tiek moku už 100 ml.

Mačiau ir jūsų pasirinktas A-dermos kremukas yra pigiau, jei sugalvosit pabandyti, nepermokėkit mūsų vaistinkams wink.gif
Lietuvoje (90,49) http://www.eurovaist...EGA-200-ml.html
Prancūzijoje (50,18 lt): http://www.cocooncen...00ml/13744.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 28 spalio 2014 - 13:50
QUOTE(Vitulka @ 2014 10 28, 13:27)
Essex nebėra prekyboje smile.gif


blink.gif
Nu pyp... doh.gif
Atsakyti