Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Sveikos 4u.gif

Turbut visa vasara nerasiau. mintyse net galvojau kad gal baiges musu bedos...deja doh.gif is po nakties atsikele isbertom kojom, ranku pirstukais ir dar sikniukas uzsiliepsnojo visas, zandukai irgi paraudo, paberti unsure.gif nieko naujo nedaviau valgyt, tai galvoju ar gali but kaltas sildymas??? g.gif

o del maisti, jau nebeatrenku, viena karta jogurtas dobilo gerai, kita karta jau lyg nelabai, viena karta kiauliena tinka, kita karta atrodo kad ne doh.gif suejo metai ir visai pasimeciau ka duot valgyt, maniau kad situacija gera, bet kai isbere is niekur - vel puoliau i nevilti unsure.gif

ir dar norejau paklaust? mes alergiski pienui, bet jogurtas dobilo lyg tinka, kefyras - nesuprantu, lyg nori paberti, kazin kokia reakcija butu i varske? kas is patirteis gal zinot? ir del burokeliu galvoju, valgom visas darzoves, netinka tik pomidorai, kazin ar bandyt virtus burokelius? kazkaip bijau reakcijos, nes jis irgi raudonas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauku_gele: 30 spalio 2014 - 16:42
Jei pastebite, kad nors kažkiek reaguoja į pieno produktus, tai ir neduokit dar kelis mėn. Jei dabar sureaguoja tik kas kelintą kartą, tai tuoj įjautrinsit iki stiprios reakcijos.


Tikrai šildymas ne į naudą mūsų vaikiukams. Išsausėja oras, o kartu stipriai ir oda sausėja. Mums ideali drėgmė 65. Dabar vos iki 50 aparatas pridrėkina, trūksta dar drėgmės. Praeitais metais, prasidėjus šildymo sezonui, namie drėgmė vos 25 buvo. Man pačiai alkūnės iki kraujo sutrūkinėjo, lūpos skeldėjo, oda pleiskanojo. Įsigijus drėkintuvą oda abiems per 2 dienas ženkliai pagerėjo.
Atsakyti
Labas vakaras mamytes,

rasiau vasara ir sekiau sia temele, mums dabar tuoj bus 10 men, AD isdlindo visu grazumu 6 menesiuku, aisku ivedinet maista pradejau velai daug kam alergiska kaip kad pienui, kiausiniui, visoms kruopoms +- kai kurioms net ++ pvz ryziams. Susidurem su problema kad HG nukrito iki 96 sad.gif tris savaites daktare dave pagert folio miltuiku bet nepadejo o dar pakrito per ta laika, skirs gelezi sad.gif kaip jus gyvenat, ar teko kam gerti gelezi, kokia? ar neberia ir atstato hg?

Atsakyti
QUOTE(smargarettt @ 2014 10 30, 19:49)
Labas vakaras mamytes,

rasiau vasara ir sekiau sia temele, mums dabar tuoj bus 10 men, AD isdlindo visu grazumu 6 menesiuku, aisku ivedinet maista pradejau velai daug kam alergiska kaip kad pienui, kiausiniui, visoms kruopoms +- kai kurioms net ++ pvz ryziams. Susidurem su problema kad HG nukrito iki 96 sad.gif tris savaites daktare dave pagert folio miltuiku bet nepadejo o dar pakrito per ta laika, skirs gelezi sad.gif kaip jus gyvenat, ar teko kam gerti gelezi, kokia? ar neberia ir atstato hg?

Mano maziui buvo nukrites hg iki 74. Nuo vasario iki rugpjucio gere gelezi ir hg pakilo iki 130, bei susitvarke kiti rodikliai susija su gelezim. Man alegologe rekomendavo tabletes Ferro-sequels. Siunciausi is Amerikos, mano maziui tiko neblogai. Tuo laikotarpiu gere nuo alergijos vaistus. Tik ant dantuku uzsidejo tamsiai pilkos apnasos, kurios nenusivalo.
Bet cia individualu, reikia su gydytoju konsultuotis, gal koki kita preparata jum skirs.

O mum situacija nuo pavasario nesitvarko. Darem tyrimus ka valgo dabar ir naujiem produktam. Beveik visi lopai yra -. Tai nesuprantu berimu priezasties verysad.gif
Ant kojyciu ir pulvuko vis mazu pulinu atsiranda.

Daug diskutavot apie kremus. Tai is musu patirties galiu pasakyti, kad neradom nei vieno kremo, kuris nuimtu raudoni ar niezuli. Jei pataikai isimti alergena, tik tada situacija keičiasi.
Atsakyti
QUOTE(fufute @ 2014 10 30, 21:17)
Mano maziui buvo nukrites hg iki 74. Nuo vasario iki rugpjucio gere gelezi ir hg pakilo iki 130, bei susitvarke kiti rodikliai susija su gelezim. Man alegologe rekomendavo tabletes Ferro-sequels. Siunciausi is Amerikos, mano maziui tiko neblogai. Tuo laikotarpiu gere nuo alergijos vaistus. Tik ant dantuku uzsidejo tamsiai pilkos apnasos, kurios nenusivalo.
Bet cia individualu, reikia su gydytoju konsultuotis, gal koki kita preparata jum skirs.

O mum situacija nuo pavasario nesitvarko. Darem tyrimus ka valgo dabar ir naujiem produktam. Beveik visi lopai yra -. Tai nesuprantu berimu priezasties  verysad.gif
Ant kojyciu ir pulvuko vis mazu pulinu atsiranda.

Daug diskutavot apie kremus. Tai is musu patirties galiu pasakyti, kad neradom nei vieno kremo, kuris nuimtu raudoni ar niezuli. Jei pataikai isimti alergena, tik tada situacija keičiasi.



Dekoju uz atsakyma 4u.gif o kaip jautesi mazulis su tokiu hg?mano mazoji va jau antra virusa pasigavusi serga sad.gif
Gera alergologe jei rekomendavo gerus vaistukus...musu alergologe man nieko naudingo nepataria..
O kodel butent si preparata rekomendavo?jo LT kaip suprantu nera? Kazin o dantuku apsaugoti niekaip neimanoma? Mums seimos gydytoja kelis preparatus isvardijo Homofera, Technofera,Ferumleta bet kol kas man tai tik pavadinimai nieko nesakantys..norisi gero preparato kuris gerai isisavintu ir kad nebertu unsure.gif ir turbut lasiukais nes tabletytes nesugirdysiu
Atsakyti
QUOTE(smargarettt @ 2014 10 30, 21:44)
Dekoju uz atsakyma 4u.gif o kaip jautesi mazulis su tokiu hg?mano mazoji va jau antra virusa pasigavusi serga sad.gif
Gera alergologe jei rekomendavo gerus vaistukus...musu alergologe man nieko naudingo nepataria..
O kodel butent si preparata rekomendavo?jo LT kaip suprantu nera? Kazin o dantuku apsaugoti niekaip neimanoma? Mums seimos gydytoja kelis preparatus isvardijo Homofera, Technofera,Ferumleta bet kol kas man tai tik pavadinimai nieko nesakantys..norisi gero preparato kuris gerai isisavintu ir kad nebertu unsure.gif ir turbut lasiukais nes tabletytes nesugirdysiu


Auksas musu alergologe, as ja laikau musu seimos nare thumbup.gif

Ji taresi su hematologu (atrodo taip vadinas kraujo gydytojas). Paskyre si preparata, nes labai gerai pasisavina gelezi organizmas is jo. Sake, kad Lietuvoje nera tokio gero. Nuo visu gelezies preparatu beria. As ivedinejau labai mazom dozem ir ne kasdien, nulupdavau plevele nuo tabletes. O girdydavau taip: istirpindavau vandenyje ir su svirkstu i burnyte susvirksdavau.

Kaip padare kraujo tyrima, negalejo patiketi, kad hg toks zemas. Sake su tokiu gelezies kiekiu organizme vaikas kitaip atrodytu ir dar kazkuris kitas rodiklis buvo 'per daug praskiestas'. Liepe kartoti tyrima kita diena, deja nieko gero nebuvo ir pakartojus.
Atsakyti
QUOTE(fufute @ 2014 10 30, 23:41)
Auksas musu alergologe, as ja laikau musu seimos nare  thumbup.gif

Ji taresi su hematologu (atrodo taip vadinas kraujo gydytojas). Paskyre si preparata, nes labai gerai pasisavina gelezi organizmas is jo. Sake, kad Lietuvoje nera tokio gero. Nuo visu gelezies preparatu beria. As ivedinejau labai mazom dozem ir ne kasdien, nulupdavau plevele nuo tabletes.  O girdydavau taip: istirpindavau vandenyje ir su svirkstu i burnyte susvirksdavau.

Kaip padare kraujo tyrima, negalejo patiketi, kad hg toks zemas. Sake su tokiu gelezies kiekiu organizme vaikas kitaip atrodytu ir dar kazkuris kitas rodiklis buvo 'per daug praskiestas'. Liepe kartoti tyrima kita diena, deja nieko gero nebuvo ir pakartojus.


O kaip jautesi su tokiu zemu hg? daug sirgdavo? nemeginot homeopatiniu vaistuku geleziai pakelti? su maistu irgi nepavyko pakelt?
prisiskaiciau tiek salutiniu veiksniu sad.gif ir viduriu kietejimas, ir pykinimas, o kur dar berimai galimi
Atsakyti
QUOTE(smargarettt @ 2014 11 01, 13:26)
O  kaip jautesi su tokiu zemu hg? daug sirgdavo? nemeginot homeopatiniu vaistuku geleziai pakelti? su maistu irgi nepavyko pakelt?
prisiskaiciau tiek salutiniu veiksniu sad.gif ir viduriu kietejimas, ir pykinimas, o kur dar berimai galimi


Nepasakyciau, kad labiau sirgo. Ziuresim, kaip siemet bus. Tuo metu nebuvo toks energingas ir gyvybingas, kaip dabar smile.gif

Homeopatijos nebandem. Dar vienas is variantu, kuris buvo svarstomas: misinukas, bet alergologe labiau buvo uz gelezies preparata. Musu atveju, misinukas galejo buti blogesnis pasirinkimas, viska isderines.
Per pirmas dienas pasireiske salutiniai poveikiai: vemimas, viduriavimas. Bet paskui, organizmas prisitaike. Is pradziu nedaviau kasdien gelezies ir daviau mazesne norma.
Su tokiu masto racionu, koki jis valge, pasikelti hg butu be sansu. Net ir valgant pilnaverti maista, tai padaryti butu be galo sunku ir reiktu labai labai daug laiko.
Reikia atsiminti, kad zemas hg, taip pat turi "salutiniu" poveikiu. Vienas is ju, del kurio as labiausiai nerimavau: organai nepilnai aprupinami deguonimi, tame tarpe ir gali buti ir smegenys. Nors pagal teorija: smegenims "atiduodama" tiek deguonies, kiek reikia. O visiem kitiem organams, kas liko.

Sekmes priimant sprendima ir keliant hg 4u.gif
Atsakyti
Kai nutraukiau MP ( 1 m. 8 mėn), maniškiui irgi buvo prastai su geležim. Nuo visų geležies preparatų labai bėrė. Galiausiai pasiūlė mišinį pabandyti. Išsigelbėjimas! Didžiai nuostabai tiko aptamil pepti2, vėliau alergiecare. Nors valgė vos 7 produktus.
dar ir dabar kartais geria, kad papildyti geležies ir kalcio atsargas.
Atsakyti
Fufute, o kodel jusu atveju misinys butu netikes?Tarkim Neocate?
Dekoju uz patarImus 😉


QUOTE(~Serpentine~ @ 2014 11 02, 22:18)
Kai nutraukiau MP ( 1 m. 8 mėn), maniškiui irgi buvo prastai su geležim. Nuo visų geležies preparatų labai bėrė. Galiausiai pasiūlė mišinį pabandyti. Išsigelbėjimas! Didžiai nuostabai tiko aptamil pepti2, vėliau alergiecare. Nors valgė vos 7 produktus.
dar ir dabar kartais geria, kad papildyti geležies ir kalcio atsargas.


Ilgai ismaitinot!!! Turbut del to kad mazai ka gali valgyti? As vis galvoju iki metuku maitinti ziuresiu kaip seksis..Turejom israsyto Neocate bet negere man ji jo.
Atsakyti
QUOTE(smargarettt @ 2014 11 02, 22:31)
Fufute, o kodel jusu atveju misinys butu netikes?Tarkim Neocate?
Dekoju uz patarImus 😉


Neocate ir dar keliem dejo lopus ir visiem buvo reakcija. Dabar nepamenu tiksliai kokio dyzio.
Tiksliai nepamenu visu alergologes argumentu, bet vienas is ju-gali vel issireguliuoti tustinimasis.
Atsakyti
Noriu paklausti 4u.gif jei mums dejo lopus kai vaikui buvo 4 menesiai, tada rode reakcija pienui, kiausiniui, kvieciams. Dabar metai ir menuo, tai idomu ar bandyti kviecius ar galvoti kad vis dar alergiski. Nuo ko bandyti, nuo kruopu kvietiniu ar nuo miltu? kazkaip man su tais bandymais neaisku. Anksciau budavo staigi reakcija , pvz paragavo braskes, pomidoro - iskart skruostukai paraudo, o dabar ta reakcija letine, nes paberimai islenda i 3 diena ant kojyciu g.gif
Atsakyti