Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(renius @ 2015 04 27, 16:47)
P.S Ragaišio ūkis bendrauja kaip tikri pardavejai!!! Gaila, tik su dideliais kiekiais jie smile.gif
>>>>>>>>>>>>>>>>>
Noriu padėkoti "Ragaisio ūkiui"  uz gautus braškių daigelius. Už išsamią informaciją suteikta ne tik internetu ,bet ir telefonu.
Labai gražūs daigeliai, susodinome ir dziaugiames... Lauksime braškių.
gal ikelsiu foto veliau.

P.S. Mes tikrai pirkome ne didelį kiekį, kiek reikėjo tiek ir atvežė.



Man telefonu sake, kai as norejau 200 daigu, mes tik dezemes, ledo gabalu nelauzome, dezese bijau pameluot 600-900 daigu. Tokia info gavau smile.gif
Atsakyti
As pirkau braskiu sodinuku 80 vnt is braskiuukis.lt
Nors prastovejo savaite pas mane jie, bet puikiai issilaike. Labai grazus daigeliai smile.gif Pritruko laiko nufotografuot tik, skubinau sodint...
Atsakyti
pažiūrėjau sąlygas www.braskiuukis.lt , tai 80 daigų užsakant ir iš trijų veislių parenkant kaina 0,286 eur / vnt. gaunasi , o kaip šaknys daigų - kuokštas didelis buvo?
Atsakyti
Čia mano susodinti Frogo daigai smile.gif

http://public.fotki....s/dscf3308.html
http://public.fotki....s/dscf3302.html

Viso 250 vnt. smile.gif
Buvo vargo su gavimo, bet dabar jau viskas, lauksim rezultatų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(renius @ 2015 04 27, 15:47)
P.S Ragaišio ūkis bendrauja kaip tikri pardavejai!!! Gaila, tik su dideliais kiekiais jie smile.gif
>>>>>>>>>>>>>>>>>
Noriu padėkoti "Ragaisio ūkiui"  uz gautus braškių daigelius. Už išsamią informaciją suteikta ne tik internetu ,bet ir telefonu.
Labai gražūs daigeliai, susodinome ir dziaugiames... Lauksime braškių.
gal ikelsiu foto veliau.

P.S. Mes tikrai pirkome ne didelį kiekį, kiek reikėjo tiek ir atvežė.



Vat taip ir atsirenka klientai - kas dirba be priekaištų, gauna daug rekomendacijų 4u.gif
O aš "elitiniųdaigų" daugiau niekam nerekomenduočiau schmoll.gif , nebent tiems kas turi stiprius nervus ir nereikalingas geras aptarnavimas, nes iš patirties galiu pasakyti, kad buvo daug "klapato"
kol sulaukiau savo daigelių unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamukas71: 27 balandžio 2015 - 19:00
gražiai susodinti , mamukas71.
Tokio didumo skylė daigui kažin kiek patogi yra, tręšti gerai, o po to gal mulčiuoti gerai būtų, kad žolės neaugtų. Kaip darote?
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2015 04 27, 19:17)
gražiai susodinti , mamukas71.
Tokio didumo skylė daigui kažin kiek patogi yra, tręšti gerai, o po to gal mulčiuoti gerai būtų, kad žolės neaugtų. Kaip darote?



Plėvelė tam, kad žolės neaugtų smile.gif o kai lapeliai atsiras skylę sumažinsiu - dabar yra užlenkti kampiukai. Tai jei per apsirikimą ir pralys per tarpelį kokia žolytė - niekis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2015 04 27, 18:48)
pažiūrėjau sąlygas www.braskiuukis.lt , tai 80 daigų užsakant ir iš trijų veislių parenkant kaina 0,286 eur / vnt.  gaunasi , o kaip šaknys daigų - kuokštas didelis buvo?


kad,man rodos, ten ne frigo daigai ax.gif Arba pražiūrėjau.
Papildyta:
QUOTE(saulyte525 @ 2015 04 27, 19:17)
Tokio didumo skylė daigui kažin kiek patogi yra, tręšti gerai, o po to gal mulčiuoti gerai būtų, kad žolės neaugtų. Kaip darote?


aš mažesnes skyles darau smile.gif Kerpu X ir sodinu. Bet šiemet reikėjo platinti skyles, nes krūmeliai gerokai prasiplėtė ir patręšti jau misija nebeįmanoma.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 04 27, 20:58)
kad,man rodos, ten ne frigo daigai  ax.gif  Arba pražiūrėjau.
Papildyta:
aš mažesnes skyles darau  smile.gif  Kerpu X ir sodinu. Bet šiemet reikėjo platinti skyles, nes krūmeliai gerokai prasiplėtė ir patręšti jau misija nebeįmanoma.


Mano nuotraukoj tai Frigo daigai smile.gif Šaknys tai kaip kokios barzdos, didelės buvo smile.gif
Aš irgi X skyles dariau, tik kai sodinau atlenkiau kraštelius, kad patogiau būtų.Turputėlį paaugs lapeliai - atlenksiu.
Bet kai pasidarys per maža, kaip reikės palaistyti g.gif Tikrai tada bus misija neįmanoma schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamukas71: 27 balandžio 2015 - 22:31
QUOTE(mamukas71 @ 2015 04 27, 22:29)
Mano nuotraukoj tai Frigo daigai smile.gif Šaknys tai kaip kokios barzdos, didelės buvo smile.gif


aš apie braškiuukis.lt smile.gif

O pas jus kurios kategorijos daigai?
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2015 04 27, 19:48)
pažiūrėjau sąlygas www.braskiuukis.lt , tai 80 daigų užsakant ir iš trijų veislių parenkant kaina 0,286 eur / vnt.  gaunasi , o kaip šaknys daigų - kuokštas didelis buvo?


tai kad cia ne frigo, cia paprasti daigiukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukas71 @ 2015 04 27, 19:05)

O aš "elitiniųdaigų" daugiau niekam nerekomenduočiau schmoll.gif , nebent tiems kas turi stiprius nervus ir nereikalingas geras aptarnavimas, nes iš patirties galiu pasakyti, kad buvo daug "klapato"
kol sulaukiau savo daigelių unsure.gif


aš jų vis dar nesulaukiau.. Praėjusią savaitę, kaip rašiau, mano daigų per klaidą neturėjo. Šeštadienį paskambino, tarėmės, kad mano braškės guli pas jį šaldytuve, aš jam paskambinsiu savaitės pradžioj ir jis man persiųs. Skambinu šiandien. Išgirdau, kad kadangi aš jų atsisakiau, tai jis jų nebeturi, pardavė kitam doh.gif Dabar atvažiuos nauja partija ketvirtadienį, išsiųs penktadienį blink.gif Paprašiau perduoti mano telefoną žmonai. Tikiuosi, su ja bendrauti gausis geriau. Jei ne - eina jie ... su savo elitiniais daigais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 04 28, 07:23)
aš apie braškiuukis.lt  smile.gif

O pas jus kurios kategorijos daigai?



Mano A+ kategorija 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2015 04 28, 09:16)
Jei ne - eina jie ... su savo elitiniais daigais  doh.gif



Kantrybės laukiant tų daigų 4u.gif
Atsakyti