Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiukai, 3

Normalu, kad šeriasi. mirksiukas.gif
Jei leidžiasi šukuojami, praverstų furminatorius http://www.petworld....furminatoriai-2
Rašo "šunims ir katėms", bet tiktų ir triušiui. Ieškant pirkti, reikėtų konsultuotis, nes nebandžius, nelabai išmanau. Džindžer menkai leidžiasi glostoma, tai ką jau kalbėti apie šukavimą... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2014 09 13, 11:00)
Mūsų irgi beprotiškai šeriasi, ir jau kurį laiką  doh.gif Atrodo labai panašiai - kailis eina sluoksniais. Tikiuosi normalu  unsure.gif


O kiek jūsiškiui metų? Mano - beveik lygiai 2 m. 4u.gif Bet prieš tai neiko panašaus nėra buvę.. Ir pakūdęs toks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2014 09 13, 11:35)
Normalu, kad šeriasi.  mirksiukas.gif
Jei leidžiasi šukuojami, praverstų furminatorius http://www.petworld....furminatoriai-2
Rašo "šunims ir katėms", bet tiktų ir triušiui. Ieškant pirkti, reikėtų konsultuotis, nes nebandžius, nelabai išmanau. Džindžer menkai leidžiasi glostoma, tai ką jau kalbėti apie šukavimą...  doh.gif


Žinau, jog šėrimasis yra normalu. Bet jog TOKS šėrimasis normalu - nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Araceli: 13 rugsėjo 2014 - 12:16
QUOTE(Araceli @ 2014 09 13, 13:17)
Bet jog TOKS šėrimasis normalu - nežinau.
Jei neplinka, jei atauga naujas plaukas - normalu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Araceli @ 2014 09 13, 13:17)
O kiek jūsiškiui metų? Mano - beveik lygiai 2 m.  4u.gif  Bet prieš tai neiko panašaus nėra buvę.. Ir pakūdęs toks  smile.gif
Papildyta:
Žinau, jog šėrimasis yra normalu. Bet jog TOKS šėrimasis normalu - nežinau.

2,5 m. smile.gif O kiek sveria? Mūsų 2 kg., daugiau sverti jau būtų nelabai gerai, anot veterinaro. Tai tokį svorį ir stengiuos palaikyti, dabar lyg nepakūdęs, toks kaip visada g.gif Mūsiškis perodiškai pakeisdavo kailiuką, tačiau šįkart jau kurį laiką šeriasi ir labai dideliais kiekiais .. Neplinka, atauginėja naujas kailiukas, bet patys kiekiai ir laikotarpis neramina šiek tiek unsure.gif

Klopedija, ačiū už nuorodą dėl furminatoriaus. Glostomas leidžiasi, tačiau šukas nelabai mėgsta, bet kartais pakankinam biggrin.gif Nuraminot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 13 rugsėjo 2014 - 13:08
QUOTE(klopedija @ 2014 09 13, 12:22)
Jei neplinka, jei atauga naujas plaukas - normalu.  mirksiukas.gif

Mane irgi nuraminot smile.gif Tik šiandien aš su pirštais roviau (kur rovėsi pas jį, tikrai ne per jėgą ir nebėgom, tad neskaudėjo jam) tą kailiuką apačioje ir nago dydžio lopinėlis dabar plikas liko, tai pamačiusi lioviausi.
Atsakyti
QUOTE(Araceli @ 2014 09 13, 14:43)
Mane irgi nuraminot  smile.gif Tik šiandien aš su pirštais roviau (kur rovėsi pas jį, tikrai ne per jėgą ir nebėgom, tad neskaudėjo jam) tą kailiuką apačioje ir nago dydžio lopinėlis dabar plikas liko, tai pamačiusi lioviausi.


Esu skaičius, kad rekomenduojama papešioti - taip mažiau plaukų "suvalgo" prausdamiesi. Esu ir aš lopinėlį išpešiojus biggrin.gif
Atsakyti
Kiškio dešinėje pusėje prie ausyčiu pačiupinėjus jaučiasi kažkoks gumulas, kažko prisikaupę atrodo. O kitoje pusėje nieko panašaus nėra. Čia taip gali būti?
Atsakyti
Sveikos,

šįkart ateinu prašytis į kompaniją jau su mūsų naująja augintine Gusi ax.gif
kol kas l.daug visokių klausimų kyla dėl jos doh.gif tikiuosi, čia rasiu atsakymų ir patarimų 4u.gif
per kiek laiko maždaug išsirenka wc vietą? mūsų lyg buvo pradėjus daryt labiau į vieną kamputį, tai po kelių dienų padėjau ten wc. tai ji lipa gulėti į wc, o reikalus daro bele kur po visą narvą... tai išėmiau wc, nžn kaip čia viskas vyksta. ar išsirinks ji vieną vietą ar taip ir mėtys visur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2014 09 18, 09:20)
Sveikos,

šįkart ateinu prašytis į kompaniją jau su mūsų naująja augintine Gusi ax.gif
kol kas l.daug visokių klausimų kyla dėl jos doh.gif tikiuosi, čia rasiu atsakymų ir patarimų 4u.gif
per kiek laiko maždaug išsirenka wc vietą? mūsų lyg buvo pradėjus daryt labiau į vieną kamputį, tai po kelių dienų padėjau ten wc. tai ji lipa gulėti į wc, o reikalus daro bele kur po visą narvą... tai išėmiau wc, nžn kaip čia viskas vyksta. ar išsirinks ji vieną vietą ar taip ir mėtys visur? g.gif

sveiki 4u.gif

padekite vc i ta pacia vieta ir laukite, su laiku pripras. maniske is pradziu irgi dare taip pat, su laiku priprato tvarkingai daryti i vc..nors paguleti ten vis dar megsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Araceli @ 2014 09 18, 07:39)
Kiškio dešinėje pusėje prie ausyčiu pačiupinėjus jaučiasi kažkoks gumulas, kažko prisikaupę atrodo. O kitoje pusėje nieko panašaus nėra. Čia taip gali būti?
Na, taip yra, bet neturi būti. g.gif
Siūlyčiau kreiptis į veterinarą.

QUOTE(elifė @ 2014 09 18, 10:20)
Sveikos,
***
per kiek laiko
Sveiki. 4u.gif
***
Sunku pasakyti, priklauso nuo triušio. mirksiukas.gif
Eden@ teisingai patarė.
O kiek Gusi laiko? Prašom parodyti čia. mirksiukas.gif
Atsakyti
mūsiškei berods 8 savaitės blush2.gif
va, pasirodom 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2014 09 18, 16:41)
Vajė! bigsmile.gif Visai kaip mūsų Džindžer. thumbup.gif
Atsakyti