Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilių pardavėjai/skelbimai: Juodasis sąrašas

Sveiki, kiek ieškojau, tokios temos neradau (bent jau pirmuose 10psl). Bendra tema "Juodasis sąrašas" šitam tikslui netinkama - pernelyg didelis info kiekis ten eina.
Tai va, mintis tokia: Ieškote naudoto automobilio? Atrodo, suradote gražų, tvarkingą, nors prie žaizdos dėk. Nuvarote į servisą, pasirodo - zombis. Arba nusipirkote ir pradeda byrėti, nes sulipdytas snargliais...
Tokiu atveju rašote postą į šią temą, suteikdami info apie prisidirbusį pardavėją ar apgaulingą skelbimą.
Šablonas informacijai:
Nuoroda: - skelbimo nuoroda
Autoplius ID: - skelbimo (autopliuse) identifikacijos numeris (būtinai pridėkite jei skelbimas iš AutoPlius - palengvins paiešką forume)
Kontaktinis telefonas: - pardavėjo kontaktinis telefonas
Vardas/Pavadinimas: - pardavėjo vardas/juridinio asmens pavadinimas
Nuodėmės: - pardavėjo/skelbimo nuodėmės

Nuo diskusijų šiame forume geriau susilaikyti, kad neužterštume esminės informacijos srauto (prašymas patikslinti kokią nors info dar nėra diskusija).
Papildyta:
Tai pats ir pradedu.

Nuoroda: - Fiat 500, 1.2 l., vienatūris
Autoplius ID: A3668723
Kontaktinis telefonas: +370 650 20967
Vardas/Pavadinimas: Rolandas Prokopovič (pagal rekvizitai.lt info, skelbime nenurodyta)
Nuodėmės: Mašina pateikiama kaip ideali, Lietuvoje pirkta, su garantija, telefonu kabina makaronus kad buvo tik įbrėžtas buferis. Per draudimą išsiaiškinom, kad iš tiesų buvo suplotas tarp dviejų mašinų, nepataisomas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DidyšišBaišušiš: 23 birželio 2014 - 14:01
Nuoroda: - Volkswagen Beetle, 2.0 l., kabrioletas/roadster
Autoplius ID: A2501765
Kontaktinis telefonas: +370 640 11734
Vardas/Pavadinimas: Aurimas/AutoX
Nuodėmės: Amerikietiškas auto, Kauno turguje. Skenduolis.
Atsakyti
O ko Jus norit is devetu automobiliu, kad butu, kaip is salono. Parduodant niekas gyvenime niekas nepasakys apie savo daikta kazko blogo biggrin.gif . Laimes dalykas su tais devetais automobiliais, kai neturi galimybiu nusipirkti naujo smile.gif .
Atsakyti
na, bet patogu išgirsti apie nepatikimą pardavėją, jeigu ir pats ieškai automobilio. Aš šiuo metu irgi ieškau, todėl man aktualu smile.gif
Atsakyti
aš ne apie pardavėją, bet apie pirkėją:

Karolis Kasiliauskas 1987 m gimimo. Perka automobilius su vekseliu, žada sumokėti per mėnesį, bet dingsta. Nusipirktą automobilį skubiai parduodam kitiems asmenims.

antsoliuose prieš jį jau daugiau nei 20 bylų
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 23, 22:03)
na, bet patogu išgirsti apie nepatikimą pardavėją, jeigu ir pats ieškai automobilio.  Aš šiuo metu irgi ieškau, todėl man aktualu  smile.gif


Apie sukciautojus, aferistus tai taip butina viesinti bigsmile.gif , bet kuris pardavejas pasakys, kad parduodamas automobilis buvo dauztas, skendes ir pan., taip tas is dalies irgi sukciavimas, bet ...
Atsakyti
Šiaip gal būtų tiksliau temą vadinti "Automobilių pardavėjai/skelbimai: 50 rūdžių atspalvių" ar kažkas panašaus. Nes pagalvojau - būtų taip pat naudinga, jei apžiūrėję kokią mašiną ir nuvarę ją į autoservisą, žmonės čia pasidalintų atradimais, kad kitam gal nebereikėtų be reikalo gaišti laiko ir mokėti pinigus.

Aišku, neverta tikėtis gauti naudoto automobilio visai be trūkumų. Bet tai nesuteikia pardavėjams teisės meluoti, atsiprašau, p**ti protą (pardon my french). Pvz, pirmo mano minėto auto skelbime (Fiat 500) yra pezima kad auto dar su garantija, kad garantiją galima prasitęsti ir t.t. kai tuo tarpu jokios garantijos tikrai nėra ir jokia save tausojanti draudimo bendrovė tokios mašinos tikrai KASKO nedraus. Ir tt ir pan.
Atsakyti
mano auto jau nebėra skelbime, kurį apžiūrėjau pereitą savaitę, telefonu sakė idealus, todėl iš vilniaus nušokau iki kauno ir radau tik gražų kėbulą, parktronikai neveikė, mygtukai nulaužyti, o svarbiausia, kad automobilis dūmina ir traukos nulis, ta prasme, tokios, kokia jam priklauso, taigi, kažkam teko gera dovanėlė. schmoll.gif
Atsakyti
Arba nusipirko zmogus,pats remontuojantis...tokias galima ir kokiam nors projektui imti,pvz.,jei vis tiek keisi varikli ar pan.,ar ji perdarinesi...kodel gi ne?
O parktronikai tai dzin,cia gi visiskai nebutinas daiktas...uzkimstuose kiemuose jie absoliuciai nieko neverti ax.gif
Atsakyti
denaxa, tai truputį kitas variantas, kaina tikrai nemaža kaip tam modeliui ir tai yra dėl visų privalumų, be to, tai dyzelinis bmw, kurio remontas visai nepigus ax.gif
be to, kai skambini, juk galima susakyti bėdas, o ne laukti kvailiuko, gaila laiko, nes išsiprašiau iš darbo ir kuro, ir dar sunervino, kad apgauti bandė. smile.gif Auto atvarytas, knygutė irgi keistai pildyta, rida iškart matosi ne ta, kurią užrašęs, o gerokai didesnė.
Dar buvo juokinga, kai turguje paprašiau pravažiuoti, ten ji buvo taip stangiai įparkuota, tai perekūnas maniškiui sako išvažiuok pats, o tas sako ne, jinai važiuos. Tuomet perekūnas nieko nesakęs pats išvairavo iš vietos, lyg aš to tikrai nebūčiau sugebėjus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monažolė @ 2014 06 23, 21:35)
O ko Jus norit is devetu automobiliu, kad butu, kaip is salono. Parduodant niekas gyvenime niekas nepasakys apie savo daikta kazko blogo  biggrin.gif . Laimes dalykas su tais devetais automobiliais, kai neturi galimybiu nusipirkti naujo  smile.gif .

Tikra tiesa. Užtat aš mieliau perku avėtus automobilius smile.gif
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2014 06 24, 21:28)
Arba nusipirko zmogus,pats remontuojantis...tokias galima ir kokiam nors projektui imti,pvz.,jei vis tiek keisi varikli ar pan.,ar ji perdarinesi...kodel gi ne?
O parktronikai tai dzin,cia gi visiskai nebutinas daiktas...uzkimstuose kiemuose jie absoliuciai nieko neverti  ax.gif

Dėl parktoronikų visiškai su jumis nesutinku. Užkimštuose kiemuose jie ir yra patys naudingiausi.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 25, 14:22)
Dėl parktoronikų visiškai su jumis nesutinku. Užkimštuose kiemuose jie ir yra patys naudingiausi.


Tik ne musu kieme...jau namo pradzioje vien tik vaziuojant link galinio kiemo klykti pradeda (dukra kartais parveza kas nors namo,tai jei buna parktronikai-visa laika ir tenka to cypimo klausytis doh.gif ),tai kokia is ju nauda,jie gi nenusireguliuoja ant tokiu milimetrovkiu,kokiomis tenka stumdytis... doh.gif As siaip ir nesistumdau,priekiu ivaziuoju-galu isvaziuoju... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2014 06 25, 00:17)
denaxa, tai truputį kitas variantas, kaina tikrai nemaža kaip tam modeliui ir tai yra dėl visų privalumų, be to, tai dyzelinis bmw, kurio remontas visai nepigus ax.gif
be to, kai skambini, juk galima susakyti bėdas, o ne laukti kvailiuko, gaila laiko, nes išsiprašiau iš darbo ir kuro, ir dar sunervino, kad apgauti bandė. smile.gif  Auto atvarytas, knygutė irgi keistai pildyta, rida iškart matosi ne ta, kurią užrašęs, o gerokai didesnė.
Dar buvo juokinga, kai turguje paprašiau pravažiuoti, ten ji buvo taip stangiai įparkuota, tai perekūnas maniškiui sako išvažiuok pats, o  tas sako ne, jinai važiuos. Tuomet perekūnas nieko nesakęs pats išvairavo iš vietos, lyg aš to tikrai nebūčiau sugebėjus biggrin.gif

Na jo,tikrai ne tas variantas... doh.gif As viena ziurejau rajone,daugiau neziuresi ir neeikvosiu nei kuro,nei laiko...total kosmar ten buvo...neseniai viena Vilniuje ziurejau...suku aiksteleje ratus iki galo susukus i viena puse,paskui i kita (savininkas sako-nesuprantu ka jus cia darot lotuliukas.gif ),klausiu-kas prekiniam tilte traska,sako-cia duslintuvas tikriausiai,su ja viskas tvarkoj,gi neseniai TA praeita...lempos-nei figa nesviecia (stiklas visiskai matinis) ir tikrai su tokiom negalejo praeiti,tuo labiau ir su tokiais traskesiais vaziuokleje...turejo ta masina patys tik pusmeti...Tai va,iskart matosi,kur TA uz pinigus praeita...ta rajone irgi buvo su TA-pati praeiti niekaip negalejo-gale nera saugos dirzu,o priekyje jie neprisisega-per trumpi... doh.gif
Atsakyti