Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

Gal turite atsiliepimu apie NXT90? Aciu
Atsakyti
Sveikos! Reikia patarimo, nebežinau, kurį modelį išsirinkti frusty.gif kadangi galvojam pirkti dėvėtą, tai pasirinkimas dar sunkesnis. Šiuo metu renkamės tarp mondial duo combi ir city cross.
Gyvenam 4 aukšte, tai jau šiaip ar taip aš jokio vežimo į viršų netampysiu, galvoju ratus mašinoj laikyt. Iškart klausimas - ar lengvai jie susilanksto? kaip pavyksta sutaplint į bagažinę? Man atrodo, mondialo ratai dideli? Ar netenka jų kas kart nuiminėt? Kitas klausimas - city būna lopšiukai mažesni? Mūsų džiaugsmas gims rugsėjo pradžioj, tai jei iki 6 mėn. vežiot lopšy, vaikas jau bus nemažas + žiema, dar apmuturiuotas... dėl pravažumo, manau tinka tas ir tas. City manevringesnis, tiesa?
Padėkit išsirinkt 4u.gif Gal dar yra kokių esminių skirtumų, padėsiančių apsispręst?
Atsakyti
QUOTE(carablanca @ 2017 03 07, 14:45)
Sveikos! Reikia patarimo, nebežinau, kurį modelį išsirinkti  frusty.gif kadangi galvojam pirkti dėvėtą, tai pasirinkimas dar sunkesnis. Šiuo metu renkamės tarp mondial duo combi ir city cross.
Gyvenam 4 aukšte, tai jau šiaip ar taip aš jokio vežimo į viršų netampysiu, galvoju ratus mašinoj laikyt. Iškart klausimas - ar lengvai jie susilanksto? kaip pavyksta sutaplint į bagažinę?  Man atrodo, mondialo ratai dideli? Ar netenka jų kas kart nuiminėt? Kitas klausimas - city būna lopšiukai mažesni? Mūsų džiaugsmas gims rugsėjo pradžioj, tai jei iki 6 mėn. vežiot lopšy, vaikas jau bus nemažas + žiema, dar apmuturiuotas... dėl pravažumo, manau tinka tas ir tas. City manevringesnis, tiesa?
Padėkit išsirinkt  4u.gif  Gal dar yra kokių esminių skirtumų, padėsiančių apsispręst?


Pardavinėsiu mondial de luxe duo s, tik skelbimo dar neprisiruošiau įdėti smile.gif Rekomenduoju "gyvai" pamatuoti parduotuvėje, ar telpa į bagažinę. Jie tikrai dideli. Sulankstymas normalus, aišku, viena ranka laikydama vaiką tikrai nesulankstysit. Mums telpa su visais ratais, tiesa, duo s priekiniai mažesni.
Atsakyti
Pirkčiau Emmaljunga City Cross sportinuką! Domina tik naujesni modeliai. Jei kas greitu metu žadat parduot - parašykit A.Ž su foto
Atsakyti

Reikia patarimo del adapterio ant Emmaljunga Edge Duo S modelio vezimo, automobiline kedute Maxi cosi butu. Ar adapteriai skiriasi, pagal vezimo modelius? ar reikia ziureti, kad tiktu maxi cosi kedutei. Nes ieskau deveto pirkti, ziuriu pardavinetojai ir nelabai gaudosi kas kam tinka ....aciu

Atsakyti
...Šiam leliui rinkaus tarp Emmaljungos, Bebecar ir Roan. Nusipirkau Roan emma, nes vidinė lopšio dalis 77 cm , išorinis matmuo 82 cm..o va emaljungos 72 ar 73cm tebuvo...tai mažiukas gerai, kad pavasarinukas buvo, bet 4 mėn sėdo į sportinę dalį. Važiuoklė chromuota, pirkinių krepšys, centrinis stabdis, reguliuojama rankena, na viskas kaip pas klasikinį emajungą mondial kurį turėjome. Bebecar tai patiko priekiniai klasikinai dideli ratai manevringi, ir lopšį galima montuot kaip kėdutę. nu bet praktiškumas nusvėrė, rinkaus ilgiausią lopšį, nes žieminukas kleckas, vis tiek dėsisi vokelis ir vaikas su kombiu bus, vietos reikės 4 mėn maksimum, tai va taip.
Atsakyti