Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVII Tema)

QUOTE(Tekšė @ 2014 07 31, 12:09)
Kas tas yr priverstinese "atostogose", ?Gal ne liga ar kita bėda? g.gif

Priverstines atostogos-tai kai zmogu SM moderatoriai uzblokuoja mirksiukas.gif
Sveika sugrizusi, Sim@, ka ten pridirbai, kad tokias ilgas "atostogas" gavai? biggrin.gif
Atsakyti
Dą ir tep būna? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 31, 12:12)
Priverstines atostogos-tai kai zmogu SM moderatoriai uzblokuoja mirksiukas.gif
Sveika sugrizusi, Sim@, ka ten pridirbai, kad tokias ilgas "atostogas" gavai? biggrin.gif

turbut todel,kad jau ne pirma karta smile.gif

QUOTE(Tekšė @ 2014 07 31, 12:16)
Dą ir tep būna? blink.gif

jeigu prisidirbi-buna biggrin.gif

Sveikutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2014 07 31, 12:09)
Kas tas yr priverstinese "atostogose", ?Gal ne liga ar kita bėda? g.gif

ne liga:)

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 31, 12:12)
Priverstines atostogos-tai kai zmogu SM moderatoriai uzblokuoja mirksiukas.gif
Sveika sugrizusi, Sim@, ka ten pridirbai, kad tokias ilgas "atostogas" gavai? biggrin.gif

i avon isparduotuve ideaju NAUJUS kvepalus pardavimui, tai ir gavau bloka:)
pasak moderatores_kai pardavineji naujus gaminius, tai vadinas, komercija cool.gif


QUOTE(Tekšė @ 2014 07 31, 12:16)
Dą ir tep būna? blink.gif

buna

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 07 31, 12:36)
turbut todel,kad jau ne pirma karta smile.gif

atspejai mirksiukas.gif


Atsakyti
dar ir siuos visus paziurejau:
Старое ружьё (4 серии из 4), / [2014, военный, драма – žiauriai geras ir vertas žiūrėjino
Жажда, / [2013, драма] – nieko toks
Чужая жизнь (1-10 серии из 10), / [2014, мелодрама – labai patiko
Слепой расчет (1-4 серии из 4) / [2014, мелодрама – labai geras ir labai patiko. Pasirodo, kad dėl pinigų, pasiryžta net žmogaus nužudymui, kad tik turtingu pataptų...siaubas kažkoks, bet..taip ne tik filmuose, o ir realiam gyvenime taip būna----
Другая женщина (1-4 серии из 4), / [2014, мелодрама] - labai pamokantis filmas, labai apie daug ką privertė susimąstyti. Geras filmas. Pasirodo, kad užtenka vieno klaidos, kad suprastum, jog gyvenime gali prarast artimus žmones...
be to, šiame filme vaidina lietuvių aktorius Liubomiras Laucevičius...
Под прицелом (1-16 серии из 16), / [2013, детектив, криминал] – idomus,nes vis kiti detektyvai tiriami.
Счастливый шанс (1-4 серии из 4), / [2014, Мелодрама] – superinis serialas apie gyvenima, kartais ir geros drauges tampa tarsi svetimos, ir kiekviena ziurisi savo gyvenimus...
Прощай, любимая! (1-8 серия из 8), / [2014, детектив, криминал] – labai geras detektyvas, kai nuzudoma moteris, byla ilgai netiriama, tada vyras pradeda pats ieskot priezasciu, ar jo zmona tikrai mire, istikta mikroinsulto, ar buvo nuzudyta...Atsiranda ir zmonos meiluzis, kuriam „be galo gaila“ nuzudytosios..
Кружева / Вера [2014, мелодрама] – labai patiko. Jauna mergina, svajojanti apie dizaineres karjera, isidarbina garsios dizaineres modeliu namuose valytoja...ir veliau issipild merginos svajone, zinoma, tenka iskest visko...
Куприн (1-13 серии из 13) ,/ [2014, драма, экранизация] - nieko toks, patiko.
Муж на час (1-4 серии из 4), / [2014, Мелодрама
] – zaismingas. Nors ir ZALIAAKIS vaidino, bet siame seriale kaip ir pats filmas_lengvas, paprasta, jis man patiko.
Альпинисты, / [2014, приключения] – labai geras ir patiko. Apie du draugus alpinistus ir mergina, kurie per viena kalno lavina patenka i beda... Vienas is draugu atsiduria uz grotu (kalejime), kitas – gyvena laisveje. Mergina to, kuris kalejime. Nors ir laisveje likes draugas simpatizuoja moteriai....
Время счастья / [2008, мелодрама, драма] IR Время счастья 2/ [2011, Мелодрама] – nieko toks, bet neuzkabino.
Мама, я женюсь! , / [2014, Мелодрама] - banalus labai, nepatiko. Turbut gyvenime nieko ner baisiau, kai motina pradeda reguliuot savo vieninteliui suneliui moteris i...zmonas...
Цель вижу, / [2013, военный, драма] – pasirodo, kad ir moterys moka kariaut, geras, idomus., patiko.
На одном дыхании (1-4 серии из 4), / [2014, детектив – patiko, geras serialas
Шесть соток счастья (1-2 серии из 2), / [2014, Мелодрама] – toks nei sioks, nei toks...
Коммунальный детектив, / [2014, детектив]- nepatiko, tai ir prasukau...

Atsakyti
Sim@,bet kur logika? g.gif temoje,kvepalu isparduotuveje yra nare kuri tik naujus pardavineja,net savo asm tema turi.Ir ja neblokuoja.Kame skirtumas?

Laba diena 4u.gif
Nieko neziriu,badauju.Galvoju jusu rekomduota Deffcionki,atsisiusti.
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 07 31, 14:45)
Sim@,bet kur logika? g.gif temoje,kvepalu isparduotuveje yra nare kuri tik naujus pardavineja,net savo asm tema turi.Ir ja neblokuoja.Kame skirtumas?

ne tik JI turi ir pardavineja.
"Atsedejau", kiek prikause, o dg - nesigilinu.


iseinu ziuret seriala_Visgi rekomenduota_Прости меня, мама / Бандит (1-16 серия), [2014, драма] - su mano simpatija_Владимир Яглыч
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 07 31, 14:45)
Sim@,bet kur logika? g.gif temoje,kvepalu isparduotuveje yra nare kuri tik naujus pardavineja,net savo asm tema turi.Ir ja neblokuoja.Kame skirtumas?

Laba diena  4u.gif
Nieko neziriu,badauju.Galvoju jusu rekomduota Deffcionki,atsisiusti.

Vadinasi, ta nare susimoka ax.gif
Kazkada irgi buvau uzblokuota uz pasiulyma nuomoti sodyba. Kai emiausi SM moderatoriu klausti, ko reikia, kad galeciau siulyti, pasake, kad pakanka susimoketi menesini mokesti-ir prasau, gali legaliai nuomoti(nuoma-jau komercija). Paskaiciavau, kad neapsimoka man, ir daviau skelbima i skelbiu.lt tongue.gif
Atsakyti
Žiūriu šitą serialą. Kol kas patinka.
Man apskritai simpatiškas tas Кирилл Жандаров,
mielai su jo vaidyba filmus žiūriu.
QUOTE
''Ветреная женщина'' /2014/
Анонс
user posted image
QUOTE(Sim@ @ 2014 07 31, 11:02)
laba visoms smile.gif
Aš galvojau, kad tikrų tikriausiai taip ilgai atostogauji,
na arba kažkas rimto atsitiko pačiai.
Sveika sugrįžus.
Atsakyti
[quote=Krištolinė ledi,2014 07 31, 11:36]
turbut todel,kad jau ne pirma karta smile.gif
jeigu prisidirbi-buna biggrin.gif

g.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 31 liepos 2014 - 17:40
QUOTE(Visgi @ 2014 07 31, 16:54)
Aš galvojau, kad tikrų tikriausiai taip ilgai atostogauji,
na arba kažkas rimto atsitiko pačiai.
Sveika sugrįžus.

laba, laba 4u.gif
zinoma teko ir paatostogaut_nuo birzelio 6 iki liepos 15 d._Palangoje su vaikais; paskui jau V gryzo atostogu, tai iskylavom prie vienoje baidariu sodyboje uz Švenčionėlių, prie Žeimenos upės net 5 dienas; paskui namie pabuvom, vel apsiskalbe, vaziavom pas mano klasioke i sodyba (tvenkini issikase, rastini nama pasistate), tai per didz.karscius smagiai pabuvom; vakar buvom pasimaudyt ir pasidairyt prie Igliaukos ezero (kt.savaite vaziuosime su savo palapine). Nes dar po savaites isleisim teti i reisa ir vel vieni liksim. Teks jau mokyklon ruostis, nes siemet mano Matas pirmokas bus. Stresuoju jau db, nes nzn, kaip jam seksis.
O siandien ryte isleidom savo vyrus i V teviske Siaulius, tai jau kiek reikalus apsitvarke, galim sau leist ir rusu serialus paziuret:)

tokie vat reikalai cool.gif
Atsakyti
Kas nematet labai rekomenduoju paziuret Bessonica. Gal kas zinot kazka panasaus. Mielai paziureciau.
Taip pat rekomenduoju Deffconki. Smagus,
Atsakyti