Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau III

QUOTE(Monikiuxas @ 2014 06 25, 12:10)
  Dabar jau man lomkes buvo  doh.gif  Lendu kas minute ir ieskau temutes naujos  lotuliukas.gif  Jums tai miego metas, o man pats darbymetis, noriu bendraut, o nera kaip  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aciu uz nauja temute, as is pradziu irgi ieskojau, bet paskui nusprendziau ramiai sau darbus baigti wink.gif.
Atsakyti
Na ka, merginos. Sianakt buvo stebuklinga naktis mano gyvenime. Miegojau vos 2h. Nuo 6 ryto iki 8h doh.gif Ziuriu dabar i raides ir jos saiposi is manes. Tai kazkaip slinkinejasi eilutemis, tai isvis issitrina lotuliukas.gif Ech, tas nuovargis.. thumbup.gif BET!!!! Pabendravau su JAunaisiais. Viskas susideliojo i vietas. Antra diena oficialiaja dali pravesiu ir manes nieks neskubins blush2.gif , nes pirtis nuo 13-14h. Tai man laiko gal vos vos, bet uzteks ploja.gif IRrrr... Jaunieji galvoja atsisakyt vedejo, nes mudu su juo nesusikalbam blush2.gif Zinoma, visu tu daliu, kur Jus bendravot apie reikalus grizus is po kelioniu(jau salej) as labai idemiai jau neskaiciau ( doh.gif ) ,o laiko man jau kaip ir mazoka ruostis visa sita dali, tai Jauniesiems patvirtinimo nedaviau, bet ir neatsakiau.. Sakau: "Jus LT susideliokit planus tiksliai ir jei jau visgi nuspresit vedejo nebeimt, pranesat kuo anksciau man, kad bent ka speciau pasiruost. Bet siaip mano prasymas tebutu, kad sutartumet su juo, kad 00.00h leistu man isiterpti". Tai dabar lauksiu ju apsisprendimo. Taip norejau, kad abi dienos pilnai priklausytu man, bet kazkaip kai beliko vos 2men, o ju tarpe dar begale asmeniniu reikalu, tai nelabai benoriu apsiimti tos dalies. Na as paprasta, arba ruostis nuosirdziai, idedant kiekviena sirdies kampeli, arba nesiruosti isvis ir neerzinti zmoniu. ax.gif Na sitas reikalas dar aiskes, bet jis manes kazkaip negazdina. Man svarbiausia, kad issisprende tai, ka jau buvau sukurus, pasiruosus sokiai.gif
Papildyta:
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 25, 12:25)
paskui nusprendziau ramiai sau darbus baigti wink.gif.

Tai ir as po valandos laiko supratau, kad neverta ieskot, mano drauges miega blush2.gif tai tada sugalvojau, kad kartu su vyru varau i oro uosta lotuliukas.gif
Atsakyti
ACIU uz naujus namucius 4u.gif

Susinervinau juodai, bandau pasivyti jus, bet nesekmingai, o dar ir foto svociavusios savatgaly ikele, bet man kazkodel Misis Vomband nuotraukyciu neatvecia doh.gif , nors imk ir numirk is smalsumo INEVAS - be komentaru kaip graziai atrodei
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As ir vakar padirbejau : padariau jaunikiui kedus, ipuoda sukonstravau galutinai, etiketes susiklijavau ant mazu buteliuku ax.gif laikas tirpsta, o mane jau nerimas ima g.gif
Atsakyti
Sveikos. Jei galima, jungiuosi į jūsų būrį. Busiu svočia antrą kartą, bet taip viskas pasimiršę nuo pirmo karto (prieš 3metus) , gaudysiuos idėjas vėl čia smile.gif
Jaunieji laukiasi, ta diena - rugpjūčio 14. Bus vakaro vedėjas, žmonių apie 30 planuojama. Išlydėjimo nebus, tik metrikacijoje susirašys. Įdomu, kaip seksis su vedėju sutart arba nesutarti, nes aš irgi mėgėja pavodovauti paradui biggrin.gif Gal esat kuri girdėjusi, mačiusi apie vedėją/piršlį Vytautą Kaune? Kaip supratau jam apie 50-60metų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 25 birželio 2014 - 12:31
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 06 25, 12:35)
Pabendravau su JAunaisiais. Viskas susideliojo i vietas.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif viska tu suspesi, as likus 2 men. tik apskritai pradejau ruostis, va sedziu, ka tik sirsiu meduti pagaminusi, visa apsvaigusi blush2.gif, ir dar liko kelios scenarjaus dalys susitvarkyti (zinau zinau nebadykit manes pirsais, tokia as jau esu, nu man tie rasliavos darbai doh.gif, visos mintys galvoje yra, tik va reikia su raidelemis parasyt lotuliukas.gif), nors vestves jau uz 3 denu.
Muzikantas ka tik pranese dziugia zinia, kad gavo jis kudikio irasa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif, vel man reikia koreguoti truputi savo planus, nes as ta laiska jau buvau sumasciusi atsiusti ale pasto dezeje su krikstynu buteliu ir vaiku vard kortelemis, bet dabar tumet vietoj laisko parasysiu instrukcija del vaiku vardu, o jiems ispakavs, muzikantas uzleis irasa.

O meducio ne tik dovanelemis uzteko, bet dar mazas stiklainiukas jauniesiems gavos, idesiu i islydejimo miegoti dezute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnemonas: 25 birželio 2014 - 12:50
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 06 25, 11:35)
Na ka, merginos. Sianakt buvo stebuklinga naktis mano gyvenime.

JEEE!!!Kaip smagu skaityti thumbup.gif

QUOTE(agnemonas @ 2014 06 25, 12:48)
, nors vestves jau uz 3 denu.

Net šiurpas perėjo doh.gif

O aš vakar padirbėjau. Kankinausi iki pusės pirmos nakties. O slogą baisiai turiu, neprakvėpuoju, tad ir mano gimdymas buvo sunkus doh.gif Įkėliu jūsų teismui 4u.gif
Akmenėlių padariau apie 20 vnt. ir dar 3 palikau tuščius, kad įrašytų patys...

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 06 25, 14:12)
JEEE!!!Kaip smagu skaityti  thumbup.gif
Net šiurpas perėjo  doh.gif

O aš vakar padirbėjau. Kankinausi iki pusės pirmos nakties. O slogą baisiai turiu, neprakvėpuoju, tad ir mano gimdymas buvo sunkus  doh.gif  Įkėliu jūsų teismui  4u.gif
Akmenėlių padariau apie 20 vnt. ir dar 3 palikau tuščius, kad įrašytų patys...

Ai, man nebeina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif, gal vestuviu diena bus, bet ka darysi, teks jo atsikratyt thumbup.gif.

Labai labai grazu, dekupazas jega, gaila nemoku sad.gif.
Oi cia zinok kazkoks virusas nerealus as va trecia savaite kankinuosi, bet jau geryn, praeita savaite visa per nosi kalbejau ir gerkle dar, zodziu vos ne sinusitas, nes puciau puciau puciau...
Atsakyti
Sveikutes svociutes 4u.gif
RaNita tavo dezute yra labai labai grazi, zinoma nestis ja bigsmile.gif .
Agnemonas ziedlapiams kugiukai tokie grazuciai bigsmile.gif .
Geltonzuvis suknele ant modelio atrodo zymiai graziau negu ant pakabos thumbup.gif .
Misis Vomband, inevas kaip smagu skaityti vestuviu eiga biggrin.gif. Kaip pavydziu, kad jums jau viskas praeity biggrin.gif. Kaip nuostabiai abi atrodete!!!!! Pradedu gailetis, kad sau emiau tamsios spalvos suknele unsure.gif .
Ir Inevas stebiuosi kaip puikiai atrodo atsiusta suknele wub.gif . Pas mane kol kas viskas vietoje sustojo doh.gif . Svenciau Jonines blush2.gif . Bet sia savaite planuoju viska pasidaryti galutinai ax.gif .
Misis Vomband, kaip man patiko http://www.toresbravoras.lt/terasa wub.gif . Reikes saviems jauniesiems pasiulyti wub.gif .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fantasyja: 25 birželio 2014 - 14:09
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 06 25, 14:12)
O aš vakar padirbėjau.

Super thumbup.gif
Gali papasakot eigą? Trumpai?

Dėl slogos, tai aš jau kone pusmetį su ja doh.gif Jaučiu adenoidai ataugo doh.gif
Sloga nieko, ale kas bjauru - ištisai skūra nuo nosies lupasi doh.gif
Atsakyti
Geltonazuvis na grazu, as pririnkau tik 15vnt, reiks dar parinkt
Atsakyti
Siandiena as uzmaciau gazu svarka Zaroj, ir kaip man jis tiktu tik jau kaina doh.gif apie 250lt gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 06 25, 13:12)

Akmenėlių padariau apie 20 vnt. ir dar 3 palikau tuščius, kad įrašytų patys...



Sveiki, su kuo ant akmenėlių rašėte?
Atsakyti