Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau III

QUOTE(singaaa @ 2014 07 04, 20:25)
Kažkur buvau užmačiusi, kad palinkėjimams rašyti kažkuri mergaitė klijavo tokius drugelius ant lapo, bet niekur neberandu...  g.gif
Gal tai kurios iš Jūsų darbelis buvo, ar bent jau padėtumėte susirast  4u.gif  Ačiū

Man rodos fantasya dare. Gal cia bent kiek pagelbes http://www.planuokpa...las-is-sirdeliu smile.gif.
Atsakyti
sian radau saldainiu norfiniu clap.gif jau issiunte man LOVE IS biggrin.gif ir medziagos radau sau ir savo pupom tongue.gif
kraunu lagaminus i pajuri savaitgaliui ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lemona` @ 2014 07 04, 07:55)


Ačiū dievuj, dėl aprangos aš jau rami. Visi mano apdarai jau keliauja. Čia buvo didžiausias turbūt darbas - išsirinkti  doh.gif  biggrin.gif

nepamirsk parodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne_vvr: 04 liepos 2014 - 21:15
QUOTE(agne_vvr @ 2014 07 04, 22:15)
sian radau saldainiu norfiniu  clap.gif jau issiunte man LOVE IS  biggrin.gif  ir medziagos radau sau ir savo pupom tongue.gif
kraunu lagaminus i pajuri savaitgaliui  ax.gif

as pajury sedziu, ryt jau namo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(topas @ 2014 07 04, 16:07)
Svočiutės, kokia jūsų nuomonė.Neapsisprendžiu kurią suknelę rinktis. blush2.gif  Jei pamergyčių suknelės mėlynos trumpos.Kuri suknutė labiau svočiai tiktų ar tokios pat spalvos mėlyna ilga, or kontrastinga -avietinė(kitokio pavadinimo nerandu) su tamsėjančiu atspalviu į bordo.Labai skirtingos nuomonės.O pačiai jos maždaug lygevertės.


Spėju gražiai atrodysi su abiem.
Mano pačios kai buvo vestuvės, tai visos pamergės buvo ryškiomis mėlynomis suknelėmis, o svočia buvo raudona. Tai labai gražiai atrodė, iš karto buvo aišku kuri svočia.
Dabar sesers vestuvėse visos pamergės vėl bus ryškiomis mėlynomis suknelėmis, aš būsiu irgi tokios pat spalvos ilga suknele, bet taip norėjo jaunoji. Be to ta spalva man labai patinka tai ir nesipriešinau. Tik skraistę jeigu diena būtų vėsesnė turiu veltą baltą su raudonais šermukšniais. Jaučiu nelabai aš iš pamergių išsiskirsiu, bet gal ir nereikia. Nebent reikia puokštę kokią raudoną užsisakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamavita @ 2014 07 04, 10:27)
** ji gi operacijas turi dvi, sake kad iki liepos galo jos nebus  4u.gif

Rytoj jubilieju svencia 4u.gif

QUOTE(gtn @ 2014 07 04, 18:43)
Kokias dovanas planuojate dovanoti jaunavedziams, ar duosite vokeliais? Ruosiantis pirsliauti, islaidu nemazai buna...
Buvo mintis dovanoti daug remeliu vienoje vietoje, bet nerandu tokio kokio noriu.

Duosim vokeli.
Del remeliu. Kazkada musu prase tokios dovanos. Mes ir neradom mums patinkancio. Tai nusipirkom atskirus ir sukonstravom toki, koks mums patiko.

4mamavita, sekmes ryt ! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 07 04, 23:55)
4mamavita, sekmes ryt !  thumbup.gif

Oi pas mane jau toks relaksas, kad net ne i galva, kad rytoj kazkas is musu dirba doh.gif. Merginos, Geltonazuvis, 4mamavita kiek suprantu gero oro linketi nereikia, jis ir taip bus geras, linkiu jums kuo didziausios sekmes, viskas bus gerai wink.gif laikysim uz jus kumscius ir lauksim ataskaitu biggrin.gif. Sekmes, sekmes, sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Didziausios sekmes Geltonazuvis, 4mamavita 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Uz svocias moterys drinks_cheers.gif
Atsakyti
SEKMES siandiena Geltonazuvis;4mamavita

QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 07 04, 23:55)
Rytoj jubilieju svencia  4u.gif


kiek pamenu tai berzelio 30 buvo (jei neklystu ax.gif )
Atsakyti
Aciu merginos!!! Jau krapstausi akis ir einu dusan smile.gif

QUOTE(agne_vvr @ 2014 07 05, 05:01)
Geltonazuvis;4mamavita
kiek pamenu tai berzelio 30 buvo (jei neklystu ax.gif )

Taip,bet siandien svencia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2014 07 04, 19:43)
Kokias dovanas planuojate dovanoti jaunavedziams, ar duosite vokeliais? Ruosiantis pirsliauti, islaidu nemazai buna...
Buvo mintis dovanoti daug remeliu vienoje vietoje, bet nerandu tokio kokio noriu.


as dovanosiu labia asmenine dovana, kas tai bus negaliu pasakyti, bet kai tik turesiu gatava - pasirodysiu paste ax.gif tikiuosi, jaunieji ivertins mano varga, juolab, kad igyvendinti ta, ka sumaniau nera/nebuvo taip paprasta ax.gif

QUOTE(agne_vvr @ 2014 07 04, 22:21)

kraunu lagaminus i pajuri savaitgaliui  ax.gif


gerai pailsek wink.gif

Geltonazuvis, 4mamavita, sekmes siandien 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 07 04, 12:43)
thumbup.gif  As irgi amzina optimiste  lotuliukas.gif  Vyras sako, Tau viskas gerai, viskas issprendziama, visur randi optimizmo. Tai zinoma, o ko cia liudet! Ko cia istisai panikuot? Visada yra iseitis is padeties. Tik vienos sunkiau randamos, kitos lengviau  rolleyes.gif
  Tai kazkaip ir del vestuviu jauduliukas karts nuo karto aplanko, bet neilgam  smile.gif
Papildyta:

Kokia grazi smile.gif Ir kokia panasi i mano  thumbup.gif




aciu aciu uz pagyrimus, del sukneles, man ji ir labai patiko is karto......

Atsakyti
Labas rytas Svociutes smile.gif
Del dovanos, mes tai nieko nedovanosim, gal nebent ka nors simbolisko sugalvosim, nes su jaunaisais sutarem, kad einam pirsliauti kaip uz dovana, juk ir taip tu islaidu daug yra...

Didziausios sekmes siandien startuojanciom smile.gif 4u.gif
Atsakyti