Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

Penktadienį arba šeštadienį kepsiu ax.gif Žiūrėsma kas gausis lotuliukas.gif
Atsakyti
nu mano jau praveso... pluduriavo svieste (nors dejau kokiu 20 proc maziau nei recepte), suskrudo... bet valgomas... įskaitant kad tai žiauri kalorijų bomba, daugiau nekepsiu devil.gif:
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 12 15, 18:36)
nu mano jau praveso... pluduriavo svieste (nors dejau kokiu 20 proc maziau nei recepte), suskrudo... bet valgomas... įskaitant kad tai žiauri kalorijų bomba, daugiau nekepsiu devil.gif:


As tai kepsiu, neskaitant koloriju biggrin.gif kepciau is visos normos, bet neturesiu kur blynu istampyt doh.gif nebent ant grindu lotuliukas.gif as pagal kita recepta kepu, tai pagal ta darau is puses normos lotuliukas.gif tik cukraus ir sviesto dedu daug daugiau!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 15 gruodžio 2008 - 18:43
Ka tik radau ant miltu pakelio lentele, kurioje parasyta, kokie miltai kokiam kepiniui rekomenduojama. Tai mieliniams kepiniams 405D miltai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Chilly @ 2008 12 15, 16:30)
As naudojau 550D  4u.gif
Kazkaip nepagalvojau apie tai, o butu visai idomu suzinoti kokius naudojo Cipciukas ir Rugegele  g.gif


As tai nepamenu is kokiu miltu kepiau simtalapi, bet arba su tais Favorite, ar tai su tais Malsenos zalioj pakuotej g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 15, 21:09)
Ka tik radau ant miltu pakelio lentele, kurioje parasyta, kokie miltai kokiam kepiniui rekomenduojama. Tai mieliniams kepiniams 405D miltai  g.gif
Papildyta:
As tai nepamenu is kokiu miltu kepiau simtalapi, bet arba su tais Favorite, ar tai su tais Malsenos zalioj pakuotej  g.gif

geriausiai tinka Kauno grudu miltai, Geltonas ipakavimas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo si179: 16 gruodžio 2008 - 15:25
QUOTE(MAMICY @ 2008 12 15, 19:36)
nu mano jau praveso... pluduriavo svieste (nors dejau kokiu 20 proc maziau nei recepte), suskrudo... bet valgomas... įskaitant kad tai žiauri kalorijų bomba, daugiau nekepsiu devil.gif:


as kaip kepu simtalapi, tai padarau ji baronkytes formos su skyle viduryje, paimu nuo torto formos zieda (jeigu mazas simpalapis), ja dedu i bletute ir į torto skardos vidu itiesiu kepimo plevele , aisku ji buna didesne, kad net ant krastu uzeina. tada i pacio simtalapio vidu dedu tusciavidure skardine ir kepam. sviestas kepimo metu subega i tos skardines vidu, tai ji supilu ant simpalapio virsiaus. tada plutele buna traski. o kaip iskepu tai palieku 3 valandom bletutej neliesdama ir tas sviestukas visas susigertu i pati simpalapi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Konsultuojuos prieš kepimą 4u.gif
Kodėl būtent 2,5 kiaušinių, o ne 3? ax.gif Jei dėsiu cielus 3 ar nuo to kokybė nukentės? g.gif
Kočiojant ant stalo ar būtina stalą patept sviestu, ar galima ir aliejumi? ax.gif
Ar į aguonas nei trupučio neberiate cukraus? ax.gif
Razinos barstomos ant viršutinio lakšto, ant to pačio kur ir voleliu dedamos aguonos? ax.gif

Tai tiek klausimėlių, tikiuosi jūsų pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2008 12 18, 22:07)
Konsultuojuos prieš kepimą 4u.gif
Kodėl būtent 2,5 kiaušinių, o ne 3? ax.gif Jei dėsiu cielus 3 ar nuo to kokybė nukentės? g.gif
Kočiojant ant stalo ar būtina stalą patept sviestu, ar galima ir aliejumi?  ax.gif
Ar į aguonas nei trupučio neberiate cukraus?  ax.gif
Razinos barstomos ant viršutinio lakšto, ant to pačio kur ir voleliu dedamos aguonos?  ax.gif

Tai tiek klausimėlių, tikiuosi jūsų pagalbos 4u.gif


Atsakymai :

1. 2,5 kiausinio , nes tai is puses normos , is visos susikakosite , bet nesuvalgysite , koks didelis bus:lotuliukas: ( del kokybes nezinau schmoll.gif )

2. as visada tepu aliejum ( nors esu ne suvalkiete lotuliukas.gif ) bet gero daikto gaila blush2.gif

3. ne nededame jokio cukraus , nes valgant gali israsoti nuo saldumo nosis lotuliukas.gif ( man taip buna , kai per saldu )

4.taip ant virsutinio sluoksnio , nes kitaip suplys pries tai istampyti blynai , o tai jau yra brokas !!!
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2008 12 18, 22:07)
Konsultuojuos prieš kepimą 4u.gif
Kodėl būtent 2,5 kiaušinių, o ne 3? ax.gif Jei dėsiu cielus 3 ar nuo to kokybė nukentės? g.gif
Kočiojant ant stalo ar būtina stalą patept sviestu, ar galima ir aliejumi?  ax.gif
Ar į aguonas nei trupučio neberiate cukraus?  ax.gif
Razinos barstomos ant viršutinio lakšto, ant to pačio kur ir voleliu dedamos aguonos?  ax.gif

Tai tiek klausimėlių, tikiuosi jūsų pagalbos 4u.gif


Ir razinos tik ant dalies virsutinio laksto beriamos, ne ant viso, o ant kitos dalies aguonos.
As galvoju, jei idesi puse kiausinio daugiau, tai tikrai kokybe nenukentes lotuliukas.gif
O mano blynai visad tampant paplysta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 18 gruodžio 2008 - 22:23
RUGEGELE !!!!!! kaip gyveni ???? ikaliau sidriuko ....gera dabar..... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 18, 22:30)
RUGEGELE !!!!!! kaip gyveni ???? ikaliau sidriuko ....gera dabar..... lotuliukas.gif


Oho, kaip saukiat lotuliukas.gif bet ne i plepesius pataiket lotuliukas.gif as sidriuka jau trecia ar tai antra diena gurksnoju, tai man visad gera lotuliukas.gif jau galvojau, kad vel ka leptelejau, kad tokiom didelem raidem paraset lotuliukas.gif
Atsakyti
Persikraustau i plepesius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , bet jau velu ....teks vienai pasiplepeti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti