Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

Labai atsiprasau,neiseina jos sumazinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 01 09, 18:48)
Labai atsiprasau,neiseina jos sumazinti  doh.gif

Nesuprantu, kodel neina ieiti i 44 puslapi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 09, 19:50)
Nesuprantu, kodel neina ieiti i 44 puslapi?  g.gif

Neleidzia prieiti kad pakeisti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kaip tu ieisi , jei nera ATSAKYTI .....man ekranas nepasislenka , tai ir rasyti ten negaliu , ir ji negali keisti nes to zodzio nebeliko rolleyes.gif

Truputi patarsiu ....pries ikeldama viska ka parasiai ir ikeli , patikrink paspaudus PERZIURETI ZINUTE .....man irgi karta taip buvo ,bet dar matesi keisti zodelis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 09 sausio 2009 - 18:55
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 09, 18:52)
Kaip tu ieisi , jei nera ATSAKYTI .....man ekranas nepasislenka , tai ir rasyti ten negaliu , ir ji negali keisti nes to zodzio nebeliko  rolleyes.gif

man visai neatidaro 44 puslapio blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 09, 18:54)
man visai neatidaro 44 puslapio  blink.gif


Tai , kad ten nieko nesimato , tik stalo kampas ir vos vos simtalapio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...ka tu ten nori pamatyti...

Neryte , sumazink foto ir dek i sita puslapį , nes norime matyti tavo darbą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 09 sausio 2009 - 18:58
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 09, 18:57)
Tai , kad ten nieko nesimato , tik stalo kampas ir vos vos simtalapio lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...ka tu ten nori pamatyti...

hihihi.gif
tau nors tiek matosi hihihi.gif, man visai nieko nerodo, tik geltona fona lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 01 09, 17:48)
Labai atsiprasau,neiseina jos sumazinti  doh.gif

tu nepergyvenk ir nesijaudink,man taip ne viena karta buvo biggrin.gif
Atsakyti
As ir anam puslapiuke maciau essen.gif
Atsakyti
Nemoku sumazinti nuotraukos blush2.gif
Atsakyti
Aisku , kokia cia beda drinks_cheers.gif ....mane tada rugegele isgelbejo blush2.gif ....kaip imontavau paveikslelį , net prakaitas ismuse karsta.gif
Papildyta:
QUOTE(Neryte @ 2009 01 09, 19:01)
Nemoku sumazinti nuotraukos  blush2.gif


Sumazink nuotrauka pries dejima 640-460 pats tas thumbup.gif ..ir kelk cia per nauja ....juk ten duoti dydziai ( per kur keli ) .
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 09, 20:04)
Aisku , kokia cia beda  drinks_cheers.gif ....mane tada rugegele isgelbejo  blush2.gif ....kaip imontavau paveikslelį , net prakaitas ismuse  karsta.gif
Papildyta:
Sumazink nuotrauka pries dejima 640-460 pats tas  thumbup.gif ..ir kelk cia per nauja ....juk ten duoti dydziai ( per kur keli ) .

O per kur jus dedat?Nes as bandziau zinuteje ikelti g.gif
Atsakyti