Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Sveikutės smile.gif

Man irgi į paštą neišeina įeit, prašo, kad pakeisčiau slaptažodį blink.gif

Pas mus mokykloje neleido nieko kabint nei ant sienų, nei ant langų, nei ant durų.. Žodžiu, pasipuošiau stendą ir lentą, tokia akademinė aplinka bus..
Papildyta:
QUOTE(lutute1 @ 2014 08 30, 23:30)
Sveikos smile.gif
Aš šiandien irgi klasę baigiau puoštis. Dėka šaunių tėvelių klasėje puikuojasi burinis laivas, kuriame sudėtas piratų lobis, t.y. kiekvienam vaikui po dėžutę su užduotimi ir saldžia staigmena. Stendai papuošti erdviniais debesimis ir kt. dekoracijomis jūros tematika. Parengiau- adaptavau administracijos siųstą pateiktį "Gyvenimo kelionė". Paruoštos sveikinimo atvirutės- lagaminėliai su užduotimi ( panaudojant nebaigtų sakinių metodą).
Didžiajai kelionei ,rodos, viskas paruošta. Greitai kelsime bures ir vėl linkėsime viena kitai lengvo rudeninio starto doh.gif  wub.gif

Tooookį vaizdinį mintyse nusipiešiau, kaip iš fantastikos srities biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2014 08 30, 23:35)
Tooookį vaizdinį mintyse nusipiešiau, kaip iš fantastikos srities  biggrin.gif

Iš tiesų bendrom jėgom pavyko sukurti daug gražių dalykėlių... Tikiuosi, kad vaikams patiks ne tik gardžiai kvepiantys šviežut šviežutėliai spalvotu glajumi papuošti meduoliai- laiveliai. ax.gif , bet ir visa šventė praeis sklandžiai ir smagiai. To visoms nuoširdžiai palinkėčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2014 08 30, 22:44)
Sveikutės, oi kiek prirašėt, kol mes grįžom iš Suomijos...Ar man vienai ar visom neleidžia įeiti į paštą... g.gif


Labutis. Ir manęs neįsileidžia. Rašiau peliukui, bet ...
QUOTE(lutute1 @ 2014 08 30, 23:30)
Sveikos smile.gif
Aš šiandien irgi klasę baigiau puoštis. Dėka šaunių tėvelių...
Didžiajai kelionei ,rodos, viskas paruošta. Greitai kelsime bures ir vėl linkėsime viena kitai lengvo rudeninio starto doh.gif  wub.gif

Labas gražioji pagyrūne biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif Db jau negalvoju, kad tu maža, stora ir su cheminiu lotuliukas.gif O aš vis dar baliavoju lotuliukas.gif Ir lygtai ir ryt nenueisiu į mokyklą. Nutariau keist požiūrį į darbą. Nėr kada ir atsikvėpt. Taigi, rugsėjo pirmą nueisiu anksčiau, pažiūrėsiu, kas dar ten netvarkoj... O ryt GRYBAUSIU.
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2014 08 30, 22:44)
Sveikutės, oi kiek prirašėt, kol mes grįžom iš Suomijos...

Beja, jau spėjau pasiilgti nuostabių kelionės draugių, kurios dalinosi gera nuotaika ir idėjomis visos stažuotės į Suomiją metu.
BEGALINIS AČIŪ agei-melagei, a@šrai, Nokiai bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2014 08 30, 23:55)
BEGALINIS AČIŪ agei-melagei, a@šrai, Nokiai bye1.gif

wub.gif tease.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2014 08 30, 23:48)
Labutis. Ir manęs neįsileidžia. Rašiau peliukui, bet ...

Labas gražioji pagyrūne  biggrin.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif Db jau negalvoju, kad tu maža, stora ir su cheminiu lotuliukas.gif O aš vis dar baliavoju lotuliukas.gif Ir lygtai ir ryt nenueisiu į mokyklą. Nutariau keist požiūrį į darbą. Nėr kada ir atsikvėpt. Taigi, rugsėjo pirmą nueisiu anksčiau, pažiūrėsiu, kas dar ten netvarkoj... O ryt GRYBAUSIU.

lotuliukas.gif Tu nereali!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif Oi, mirštu iš juoko. lotuliukas.gif Turbūt teks cheminį susidėti biggrin.gif Šio to išmokau iš mūsų "galiorkos" -matai, sparnus auginuosi)) Vien dėl to buvo verta važiuoti į Suomiją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija13 @ 2014 08 29, 16:16)
Turėjau berniuką, laikantį  parkerį be galo įdomiai  blink.gif , rašysena itin nedaili, bet 2m. trukęs jo pirštų koregavimas nuėjo perniek, nes ir tėvai paprašė , kad jau nebetaisyčiau, nes nieko nesigauna, dar labiau stresuoja. Manau- klaida vaikystėje, kuomet tėveliai mažame amžiuje nekoregavo rašymo priemonių laikymo, tai taip ir rašė ,, savuoju būdu"  tongue.gif

MAN PATIKO TOKIA NTR
user posted image
OI
ŠITO TIKRAI NENORĖJAU
HELP
KAIP SUMAŽINTI????
Papildyta:
QUOTE(lutute1 @ 2014 08 31, 00:09)
matai, sparnus auginuosi))

nail.gif NU KAŽIN KAIP SU TAIS SPARNAIS... AR NEBEREIKALINGAS BALASTAS, O IR SVORIS PAPILDOMAS nail.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 30 rugpjūčio 2014 - 23:34
QUOTE(agė-melagė @ 2014 08 31, 00:03)
wub.gif  tease.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif

thumbup.gif ačiū ir Tau, nerealus praleistas laikas...
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2014 08 30, 23:14)
ir man neleidžia g.gif

:4u:Sveikutes, ką daryti su paštu. Labai reikia
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(janiku @ 2014 08 31, 11:00)
:4u:Sveikutes, ką daryti su paštu. Labai reikia

Į pirmą paštą ir aš neįeinu, o antrame nuo vakar esu prisiregistravus, tai jei ko nors reikia gal galiu padėti paieškoti?
Atsakyti
Sveikos, pakeistas pašto slaptažodis. Ieškokite naujojo savo paštuose. Tai gali šiek tiek užtrukti.
Atsakyti
Slaptažodį išsiunčiau. Tikiuosi, kad daugiau nesklandumų nekils. Jį blokuoja, nes kažkas jungiasi ir google atrodo, kad neleistina veikla.
Kas gyvenate Marijampolėje, pabandykite naudoti kitą naršyklę.
Pasistenkit šios temos nepabaigti iki rytojaus. Sukursiu naują tik ryt. Laikinai turiu sunkumų prisijungti prie interneto.

Gražios rytojaus šventės.

Labai prašau neatsakinėti į gautą laiškelį su slaptažodžiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 31 rugpjūčio 2014 - 12:50