Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta

QUOTE(Fula @ 2014 08 27, 16:10)
O gal visai ne vietoj Fatmagul, o savaitgaliais, jei tiek mažai serijų, visai realu būtų.  g.gif



savaitgaliais rodys
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 15:38)
drinks_cheers.gif man ir siandienes serijos pabaiga labai jautri. Be gumulo gerklej niekaip schmoll.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 15:48)
Zinom zinom, as Turkisku serialu temoj jau atisrasiau biggrin.gif maciau as kelias serijas. Cia Tuba pgr. vaidmeny, bet man ji cia nelabai lipo ax.gif nzn gal bandysiu pabaigt ji paziuret, nes tik 29 serijos. Mustafa gerbejoms turetu visai patikt, nes cia jis komisara vaidina, zodziu teigiamas personazas, bet visvien jis man grubokas. Matyt toks jau tipazas smile.gif Serialas, manau, labiau tokio "Atpildo" tipo megejoms smile.gif toks veiksmo, detektyvo, smurto, meiles misinukas. Pgr. veikejas tai, bent man, netgi labai nesimpatiskas.


o ta tuba, ka ji, labai gera aktore? g.gif kad net turkisku serialu temoj kazkas rase, kad va susipazins su tuba lietuviai g.gif

beje radau, ka fatmagule valge su kerimuten kastonus keptus, bet kastonai ne tokie kaip pa smus auga, o specialus, kuriuos galima valgyt, noreciau paragaut tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 27 rugpjūčio 2014 - 18:08
QUOTE(širlė @ 2014 08 27, 18:02)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
o ta tuba, ka ji, labai gera aktore? g.gif kad net turkisku serialu temoj kazkas rase, kad va susipazins su tuba lietuviai.

Na Turkijoj Tuba Büyüküstün viena zymesniu aktoriu. Tikrai nemazai fanu turi. Nemazai serialu savo biografijoj turi. Kartais jos su Beren lyginamos. Man asmeniskai butent ji ir Beren ko gero vienos graziausiu turkijos aktoriu, bet profesionalumo prasme tai Beren man kolkas nr.1. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 27 rugpjūčio 2014 - 19:04
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 20:03)
Na Turkijoj Tuba Büyüküstün viena zymesniu aktoriu. Tikrai nemazai fanu turi. Nemazai serialu savo biografijoj turi. Kartais jos  su Beren lyginamos.  Man asmeniskai butent ji ir Beren ko gero vienos graziausiu turkijos aktoriu, bet profesionalumo prasme tai Beren man kolkas nr.1. ax.gif



aa mat kaip, na tada bus proga susipazinti su Beren konkurente, ivertinsim ir mes ja thumbup.gif Nors man Beren irgi kolkas nr1, isvis as dabar kai pasiziuriu tuos amerikietiskus filmus ar serialus, tai zinokit man turkai zymiai geresni uz juos biggrin.gif lietuviu tai net neturiu ka lygint su turkais, turbut nerasciau tokio aktorio lietuvoje kuri isvis galeciau prilyginti nors vienam turku aktoriui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 08 27, 19:41)
Nors man Beren irgi kolkas nr1, isvis as dabar kai pasiziuriu tuos amerikietiskus filmus ar serialus, tai zinokit man turkai zymiai geresni uz juos biggrin.gif lietuviu tai net neturiu ka lygint su turkais, turbut nerasciau tokio aktorio lietuvoje kuri isvis galeciau prilyginti nors vienam turku aktoriui biggrin.gif

drinks_cheers.gif man irgi tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 17:20)
savaitgaliais rodys

Tai gal cia vietoj velvet rodys sekmadienio vakarais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leiton: 27 rugpjūčio 2014 - 21:37
QUOTE(Leiton @ 2014 08 27, 21:36)
Tai gal cia vietoj velvet rodys sekmadienio vakarais?

Turkisku serijalu temoj rase, kad sestadieniais 16.30. Tai nzn ka tokiu laiku rodo. Gal koki Dalasa arba Didinga amziu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 22:56)
Turkisku serijalu temoj rase, kad sestadieniais 16.30. Tai nzn ka tokiu laiku rodo. Gal koki Dalasa arba Didinga amziu? g.gif

DA rodo
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 08 27, 17:30)
man tevas net labai reikalingas, inese pilnatves..o dar jis toks solidus dede, uz jo kaip uz sienos thumbup.gif

visiškai drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 17:51)
Vat cia tai teisybe. Kaip kazkada Fatmagul pasake, bet tu pabandyk atleisti ir pamatysi, kaip tau paciam geriau pasidarys...Pasiseke Kerimui su zmona, biski proto ikres biggrin.gif Beje nu kurejai tikrai neveltui Kerimui ta gimtadienio diena parinko per Avino zodiaka biggrin.gif is patirties sakau, jis man tipinis avinas blush2.gif  ax.gif greit uzsiplieskia, pirma pasako, paskui pagalvoja. Pradzioj pyksta, neatleidzia, bet garantuoju, kad jam viduj skauda tongue.gif Taciau svarbiausia, kad pas ji didele sirdis cool.gif


Aha ir ji ten neabejotinai turėjo save ir Kerimą omeny, nors kalbėjo apie jo tėvą smile.gif
Su Kerimo zodiaku tiksliai pastebėta lotuliukas.gif Ir su didele širdim neabejotinai drinks_cheers.gif
Nors šioje serijoje jis su Mustafa elgėsi sakyčiau neįprastai, turėjo susimušti jie ten lauke stovėdami biggrin.gif O dar sakom, kad karštakošis, pasirodo moka ir ramiai pašnekėti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 27 rugpjūčio 2014 - 23:31
QUOTE(širlė @ 2014 08 27, 18:02)
beje radau, ka fatmagule valge su kerimuten kastonus keptus, bet kastonai ne tokie kaip pa smus auga, o specialus, kuriuos galima valgyt, noreciau paragaut tongue.gif

Man tie kastonai be galo skanus. Valgyciau ir valgyciau essen.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 08 27, 21:41)
aa mat kaip, na tada bus proga susipazinti su Beren konkurente, ivertinsim ir mes ja thumbup.gif Nors man Beren irgi kolkas nr1, isvis as dabar kai pasiziuriu tuos amerikietiskus filmus ar serialus, tai zinokit man turkai zymiai geresni uz juos biggrin.gif lietuviu tai net neturiu ka lygint su turkais, turbut nerasciau tokio aktorio lietuvoje kuri isvis galeciau prilyginti nors vienam turku aktoriui biggrin.gif


drinks_cheers.gif Ne tik aktoriai, bet ir filmų scenaristai, režisieriai, visa komanda, tokias istorijas išvysto, personažus sukuria, kad neįmanoma abejingai stebėti. Šiandienos serijos pabaigą eilinį kartą susigraudinus žiūrėjau smile.gif O dar ta muzika, bet nuo serialo pradžios ji man užburianti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 08 27, 16:20)
Man tie kastonai be galo skanus. Valgyciau ir valgyciau essen.gif

Aha, aš juos pirmą karta kažkada Berlyne prieš Kalėdas paragavau... Bandžiau pora kart namuose kept, kažkaip nenusisekė, tai pridega, tai nedakepa doh.gif Aš ir žalio valgiau, toks visai nieko, skanus riešutėlis tongue.gif, bet aišku keptas, dar ant laužo, fantastika!

Tiesa, o ar jie nėra vadinami kaštainiais? Nes bent jau lietuviškieji kaštonai tai nuodingi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 28 rugpjūčio 2014 - 04:03