Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos ir gerbėjai

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 18, 19:34)
o tai prie ko derina auksines?

dauguma jų ne auksinės, o žalvario spalvos. Aš pati daug smulkmenų sendaikčiuose susižvejoju, tai su sidabru prapulčiau...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 18, 19:34)
o tai prie ko derina auksines? nebent prie tu retro kranu g.gif

O kodėl būtinai prie kranų derinti rankenėles? Gal tiesiog reikia derinti, kad prie fasadų tiktų?
Pvz. kur nederinta prie kranų:
user posted image

dar čia

user posted image




Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 18, 18:53)
Tokios tai versaliui tinka ir jums rolleyes.gif O as noriu tokiu http://www.gritija.l...ct/133/2129125/
Bet baltos karve kainuoja, o sidabriniu nera verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


pas mus tokios pacios, baltos, na tik ciut kitoks rastas, vos vos. Pritaike nuolaida 15 ar 20 proc kazkaip stebuklingai, ne ipatingai daug ju reikejo, tai pirkau. smile.gif
Atsakyti
Dėl lovatiesių man siuvėja sakė, kad reikalavimas kaip min. pridėti 50cm nuo krašto vieno, plius dar kito, žiūriu pas Femme panašiai
Atsakyti
QUOTE(Ade @ 2014 08 18, 20:02)
pas mus tokios pacios, baltos, na tik ciut kitoks rastas, vos vos. Pritaike nuolaida 15 ar 20 proc kazkaip stebuklingai, ne ipatingai daug ju reikejo, tai pirkau.  smile.gif

Furnitane?
Pradine 35, ar pirkot mazesnes? Dabar nepamenu, kiek mazesnes kainuoja g.gif 23? g.gif O guziku tokiu irgi buvo? Jetau, kur mano atmintis.. isejo neplanuotu atostogu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 18, 21:19)
Furnitane?
Pradine 35, ar pirkot mazesnes? Dabar nepamenu, kiek mazesnes kainuoja g.gif 23? g.gif O guziku tokiu irgi buvo? Jetau, kur mano atmintis.. isejo neplanuotu atostogu.


jo, furnitane. Pradine lyg 32 buvo g.gif

cia pafotkinau, patamsyje

user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ade @ 2014 08 18, 21:55)
jo, furnitane. Pradine lyg 32 buvo  g.gif

cia pafotkinau, patamsyje


Jo, man jos labai grazios. Dar vienos irgi grazios, panasios.
Bet tai gi uz 10 vnt 300 as nemokesiu.. o nooooriu as tokiu..
Nu nieko, kai busiu garsi ir turtinga, tai tada leisiu sau tokias cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
pasirodo, as su ikejos rankenelemis labia pigiai prasisukau doh.gif lotuliukas.gif gerai kad mano skonis nemandras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 18, 23:10)
pasirodo, as su ikejos rankenelemis labia pigiai prasisukau  doh.gif  lotuliukas.gif  gerai kad mano skonis nemandras  lotuliukas.gif

nu nu.. man ikejoj neuzteko rankeneliu! Nors sistema raso, kad yra mad.gif
Kokias jus emet?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 18, 21:59)
Jo, man jos labai grazios. Dar vienos irgi grazios, panasios.
Bet tai gi uz 10 vnt 300 as nemokesiu.. o nooooriu as tokiu..
Nu nieko, kai busiu garsi ir turtinga, tai tada leisiu sau tokias cool.gif  biggrin.gif

ne taip skaičiuojat - pirksit kokias kitas po 10-15, gausis 100-150, tai sutaupysit 200 arba 150 lt. Ar vaizdas bus jums vertas to sutaupymo? Ar visą laiką žiūrėsit į tas eilines leninines (ne jūsų) rankenėles ir jums tas sutaupytas šimtelis akis badys? biggrin.gif manau neverta taupyt ant tokių akcentų, kurie šiuo atveju minimaliom sąnaudom gali labai pagražinti vaizdą rolleyes.gif
Atsakyti
nebutinai tik tai kad brangu gali buti grazu wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 19, 09:35)
nebutinai tik tai kad brangu gali buti grazu wink.gif 4u.gif

tikrai nebūtinai 4u.gif bet jei mielesnis daiktas kainuoja pora šimtelių brangiau yra nesąmonė sukandus dantis taupyti ir pirkti kad tik pigiau, neįvertinus, kad tas pirkinys ateinantiems dešimčiai metų ax.gif galų gale gaminatės virtuves už tūkstančius, o virtuvės veidui - rankenėlėms - gaila poros šimtų, kuriuos per kartą maxėj paliekam irnesakyk.gif
čia aš nekalbu apie tai, kad reik pirkti kuo brangiau, o pigu tai lygu ne taip gražu schmoll.gif jei patinkantis daiktas dar ir pigus, tai triskart valio thumbup.gif
Atsakyti