Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai...

QUOTE(rackiene @ 2015 06 15, 21:40)
Kada išlėkiat? smile.gif man dar taip toli smile.gif iki keliones biggrin.gif bebesulaukiu



Rytoj smile.gif
Man tai atostogos būtų, jei kas išsivežtų visus tris mano vaikus, kokioms porai savaičių. Va čia tai atotogos. O dabar - darbas bus, tik dekoracijos kitos biggrin.gif

Gal kas patars, kaip skrydžiui paruošti vežimėlį?
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 06 16, 17:55)
Rytoj smile.gif
1.Man tai atostogos būtų, jei kas išsivežtų visus tris mano vaikus, kokioms porai savaičių. Va čia tai atotogos. O dabar - darbas bus, tik dekoracijos kitos  biggrin.gif

2.Gal kas patars, kaip skrydžiui paruošti vežimėlį?

1. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif. 2. Sportinuka italpinau i rubu maisa.
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 06 16, 16:55)
Gal kas patars, kaip skrydžiui paruošti vežimėlį?


Niekaip neruošiau - atvažiavome į oro uostą ir pridavėme. Dabar su mašinine kėdute tenka paskraidyti, turime specialų dėklą.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2015 06 16, 11:26)
Kaip smagu.. Mums dar iki rugpjucio tenka laukti.

Doruta, o Jus vel i Miramara? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2015 06 16, 18:37)
Doruta, o Jus vel i Miramara? smile.gif

Aha, sia vasara vel Miramar. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2015 06 16, 18:39)
Aha, sia vasara vel Miramar.  blush2.gif

Mes siemet jau i standartini neisitalpiname, o seimyniniam kosmine kaina doh.gif Smagu ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2015 06 16, 18:55)
Mes siemet jau i standartini neisitalpiname, o seimyniniam kosmine kaina doh.gif  Smagu ten 4u.gif

Irgi antra vasara is eiles?
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2015 06 16, 19:08)
Irgi antra vasara is eiles?

Ne, nepirkome siemet i Miramar. Siemet isbandysime Turkija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tofista @ 2015 06 16, 10:49)
Viešbučio teritorijoje prie baseinų gultų pilna, ir rankšluosčiai išduodami kasdien kiek nori gali keist, gaunat kortelę recepcijoje - ją pateikiat darbuotojui prie rankšluosčių išdavimo punkto - pasiimat rankšluosčius. Vėliau grąžinat juos panaudotus - gaunat atgal kortelę. Duoda kiek nori - mes juos nešdavome į pliažą, dideli jie.

O prie jūros - tai gultai mokami, bet pasitiesdavom viešbučio rankšluosčius ir tiek  smile.gif


Dėkui. O geras. Tik va kodėl Novaturas nepažymi kad gultai paplūdimį mokami... g.gif
Kitų viešbučių parašo "(mokami)"
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti