Įkraunama...
Įkraunama...

***Šiauliečiai stato namus **

QUOTE(Vyriukas @ 2014 10 07, 09:27)
Gal kas turit alikusios akmens vatos 5cm. Reiktų 5 vnt.

Vatos turiu bet tik uz pusantros savaites namie busiu.
Papildyta:
QUOTE(JEma @ 2014 10 07, 09:05)
Aciu, kam patiko musu namuko vidus. Visad malonu, kai negirdi peikimo smile.gif Biesai kas del baltos spalvos tai cia aisku pirmiausia turi patikti, o antra turi buti dazoma tikrai labai labai gerais, brangiais visiskai plaunamais dazais. Busiu atvira dar negyvenam bet su skuduriuku jau teko vietomis praeiti. Pvz kad ir vakar vyras nese Quic stepo pakuotes tuscias ismetimui ir laiptinej neprasisuko biggrin.gif Tai paliko iskart melynos dryzes. Bet kai dazai gerai tai pavalai ir jokiu zymiu.

Gal kas susiduret su tapetais kuriuos rekomenduotina klijuoti skirtingom pusem. Na ta prasme kur vienos juostos virsus tai kitos juostos turi buti apacia (zodziu tipo reikia keist krypti)? Vaziuosiu siandien i Dubingius aiskintis, kad paskui nesklandumu nebutu. Meistras sako dar nesu susidures su tokiu bajeriu. sako idomu ar nesikeis atspalviai ir tt.

Neteko matyti tokiu tapetu.
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2014 10 07, 09:10)
Su kuo klijavote difuzine plevele prie kamino?gal galit ivardinti juosta ar silikona?cia butinai atrkreipti i karscio reagavima nuo kamino?

Su Bostik foil tack klijais. Karščio ant shiedelio nebuna.
Atsakyti
Jema-kiek kvadratas tu super dazu gavosi? Galvoju silko tapeta deti ar tais super dazais pirma auksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2014 10 07, 14:15)
Jema-kiek kvadratas tu super dazu gavosi? Galvoju silko tapeta deti ar tais super dazais pirma auksta g.gif

Labas, zinok tiksliai kainu nepasakysiu. Turim geras nuolaidas Jupojoj. Tai tik girdejau is meistro, kad uz tiek, uz kiek isdaze mums svetaine su paprastais galejom visa namuka issidazyt smile.gif
Cia tokie dazai, gal google kainas parodys wink.gif
http://www.sadolin.l...i/15-extramat/3

Atsakyti
Gal kas Šiauliuose ar aplink turite pasistatę pagal projektą "Darius"? Būtų įdomu išgirst pastabas prieš išsirenkant projektą.
Atsakyti
QUOTE(ark623 @ 2014 10 07, 16:43)
Gal kas Šiauliuose ar aplink turite pasistatę pagal projektą "Darius"? Būtų įdomu išgirst pastabas prieš išsirenkant projektą.

Turbut pas mus pirminis buvo DARIUS, bet patobulintas pagadintas jis mums gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ark623 @ 2014 10 07, 16:43)
Gal kas Šiauliuose ar aplink turite pasistatę pagal projektą "Darius"? Būtų įdomu išgirst pastabas prieš išsirenkant projektą.

Kairiuose stovi.nuvaziuokit ir paklausit paciu savininku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santropez: 07 spalio 2014 - 19:43
QUOTE(Vyriukas @ 2014 10 07, 14:20)
Su Bostik foil tack klijais. Karščio ant shiedelio nebuna.

O jo atstovas teigia, kad klijuoti tik su karsciui atspariais silikonais
Atsakyti
Biesai, kaip tu sugebėjai užkliūt ant tų energo NG, Gintaras viršininkas , ane?Tiek buvau prirašius apie nuotykius su jais , jų darbelius,pamiršai matyt. Nu gal dabar tik kiti kokie darbininkai dirba, nes man darė tokie du vyresni diedai. bet ir tas viršininkas Gintaras nieko nesugebėjo pasakyt ,kad taisytų, tipo viska sgerai čia. aš jiems tokią pirtį kūriau, kad išėjo supykę , keikiu juos iki šiol.
Pažiūrėk, ar jie ant putos piešia tinklą, kur reikės vedžiot vamzdį? patį met. tikla dės ant vamzdžių, čia tai nieko blogo. bet pvz. kur kampai kokie , tai nedavesti, pakilęs putplastis, . Plėvelės ant putplasčio irgi nedėjo, tai kol vaikščiojo betaisydami , tai sutrupino labai. plius prie vitrinų nesugebėjo patys pavyniot vamzdį ,per prievartą liepiau pasukt link lango, tai nežinau kaip pataisė(kaip sugebėjo davest nepridūrę gabalo), nemačiau kaip dirbo. Tik jau po visam pamačiau, kad davedė vis tik.
Tai sėkmės tau.
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2014 10 07, 08:05)


Gal kas susiduret su tapetais kuriuos rekomenduotina klijuoti skirtingom pusem. Na ta prasme kur vienos juostos virsus tai kitos juostos turi buti apacia (zodziu tipo reikia keist krypti)? Vaziuosiu siandien i Dubingius aiskintis, kad paskui nesklandumu nebutu. Meistras sako dar nesu susidures su tokiu bajeriu. sako idomu ar nesikeis atspalviai ir tt.

Mes kaip tik si savaitgali klijavom tapetus siuo principu nes ant tapetu buvo parodyta kad taip reikia klijuot.Tai tikrai taip ir darykit kaip parodyta nes siuliu isvis nesimato ir atspalviai visiskai nesiskiria.Tam ir yra zymejimas kaip klijuot o meistrai daznai net neziuri i tai.Vyras klijavo pats tai siena atrodo lyg dazyta smile.gif

Atsakyti
QUOTE(airise @ 2014 10 07, 22:37)
Biesai, kaip tu sugebėjai užkliūt ant tų energo NG, Gintaras viršininkas , ane?Tiek buvau prirašius apie nuotykius su jais , jų darbelius,pamiršai matyt. Nu gal dabar tik kiti kokie darbininkai dirba, nes man darė tokie du vyresni diedai. bet ir tas viršininkas Gintaras nieko nesugebėjo pasakyt ,kad taisytų, tipo viska sgerai čia. aš jiems tokią pirtį kūriau, kad išėjo supykę , keikiu juos iki šiol.
Pažiūrėk, ar jie ant putos piešia tinklą, kur reikės vedžiot vamzdį? patį met. tikla dės ant vamzdžių, čia tai nieko blogo. bet pvz. kur kampai kokie , tai nedavesti, pakilęs putplastis, . Plėvelės ant putplasčio irgi nedėjo, tai kol vaikščiojo betaisydami , tai sutrupino labai. plius prie vitrinų nesugebėjo patys pavyniot vamzdį ,per prievartą liepiau pasukt link lango, tai nežinau kaip pataisė(kaip sugebėjo davest nepridūrę gabalo), nemačiau kaip dirbo. Tik jau po visam pamačiau, kad davedė vis tik.
Tai sėkmės  tau.



Taip,Gintaras direktorius. Tiesa jus mazai kuom rupinos. O rupinos viskuom jo meistriukas. Nezinau,viskas normaliai man su jais. Padare gerokai tvarkingiau negu antram aukste dirbe patentininkai. Tiesa,manau man pasiseke nes jus atsiunte is pradziu gera meistra,o poto kai tas isejo,gavau kita normalu meistra ir pagalbini. O tas pagalbinis mano geras pazystamas 😃 aisku pas mane siektiek viskas kitaip. Putplasti pats susidejau,plevele po putplasciu dejau,putplastis buvo 150 kietumo,tar nei as nei kiti nesutrypem. Vamzdeliu palei langus patankinta. Vienu zodziu man normaliai viskas. Galbur todel kad buvo is anksto perspeti,kad bus grieztai pas mane. Beto as Gintaro nesiklausiau,tik isiklausiau ir turejo daryti kaip as noriu. as manau labai padeda tas dalykas kad darbininkus perspeji jog busi grieztas,nepakesi jokiu papildomu saskaitu ir stengiesi pries pradedant darbus isspresti visus niuansus,aptarti juos.
Atsakyti
QUOTE(lorna @ 2014 10 07, 21:54)
Mes kaip tik si savaitgali klijavom tapetus siuo principu nes ant tapetu buvo parodyta kad taip reikia klijuot.Tai tikrai taip ir darykit kaip parodyta nes siuliu isvis nesimato ir atspalviai visiskai nesiskiria.Tam ir yra zymejimas kaip klijuot o meistrai daznai net neziuri i tai.Vyras klijavo pats tai siena atrodo lyg dazyta smile.gif

Aciu 4u.gif Stiliaus arteleje irgi nuramino, kad taip ir reikia klijuoti kad neatsirastu seseliu. Meistras sake ok taip ir darysiu... Speju kad ryt prades jau tapetuoti, o gal net siandien, nes vakar liko tik miegamojo ir drabuzines puse grindu sudeti. Daugiau visam 2a jau grindys buvo. Vel iskart kaip vaizdas pasikeite. Sake savaitgaliui jau atiduos mergyciu kambarius gatavus tai galesiu veztis daiktus. Tik va 2a vonios niekaip uzbaigti negali nes palanges zalciai nepagamina ir neatveza doh.gif O meistas be palanges negali plyteliu dabaigt klijuoti sad.gif
Atsakyti