Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Sveiki,
Gal kas netinges ir patars kokia siuvimo masina pirkti,kad tikrai butų gera ir butų galima siūti viską,siuvinėti.šitam reikale as visiškai žalia,gyvenime nesiuvus,bet norisi išmokti ir gal net užsidirbti pinigėlių is to ateityje smile.gif
Žinau,zinau,kad reikia pasiskaityti senas temas,ta ir bandau daryti,bet kolkas man tai sudetinga su dviem kudikiais doh.gif
Is anksto dekoju 4u.gif

Na kaina,kad iki kokiu 4 tūkst butų.
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 08 05, 14:47)
Žinau,zinau,kad reikia pasiskaityti senas temas,ta ir bandau daryti,bet kolkas man tai sudetinga su dviem kudikiais doh.gif

Siūti su dviem kūdikiais bus dar sudėtingiau. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 08 05, 14:47)
Sveiki,
Gal kas netinges ir patars kokia siuvimo masina pirkti,kad tikrai butų gera ir butų galima siūti viską,siuvinėti.šitam reikale as visiškai žalia,gyvenime nesiuvus,bet norisi išmokti ir gal net užsidirbti pinigėlių is to ateityje smile.gif
Žinau,zinau,kad reikia pasiskaityti senas temas,ta ir bandau daryti,bet kolkas man tai sudetinga su dviem kudikiais doh.gif
Is anksto dekoju 4u.gif

Na kaina,kad iki kokiu 4 tūkst butų.


Sveiki, mirksiukas.gif
Suprantu, kad nesinori daug laiko praleisti prie kompo(ypač kai maži vaikučiai). Bet nelabai lengva patarti, kai nežinai visko ko norėtumėt iš siuvimo, kiek ir ką siūtumėt..
Dėl to siūlyčiau apsilankyti daugumai, ypač vilnietėms, gal labiausiai specializuotoj siuvimo mašinų parduotuvėj, nes ten galima pasitarti pabandyti pasiūti-siuvimo stilius.
http://www.siuvimost...ompiuterizuotos
Bet Jums turbūt kelių mašinų reikėtų: siuvimui, apmėtymui(overloko), trikotažui (plokščiasiūlės), o jei dar minėjote siuvinėjimo...
Atsakyti
O geriausia gal palankyti (pagal galimybes vakarais ar savaitgaliais) siuvimo kursus ir pasinaudosit ir pamatysit ko labiau reiktu. Tikrai neisivaizduoju kaip pavyks mokytis siuti su dviem neklauzadom, labai kruopstus ir ilgas darbas, sunku dirbti vis padedant i sona. Siuvimo kursai vykdo visai padoria kaina kursus
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2014 08 04, 10:34)
Sveikos,
padekit man issirinkti siuvimo masina, nesu siuveja bet kartais reikia kazka susiuti namu reikmems. Noriu kad butu daugiau maziau patvari ir siutu trikotazine siule, ar imanoma kazka iki 800 lt isigyti?
Neturiu jokio supratimo apie firmas ir t.t.. ir esu siuvusi gyvenime su mamos elektrine caika  biggrin.gif


Prieš kelis mėnesius rinkausi siuvimo mašiną.
Geriausias vienos forumietės patarimas buvo pereiti kelias siuvimo mašinų parduotuves, prekiaujančias skirtingų gamintoju mašinomis.
Į kelias internetines skambinau.
Susidariau labai puikų ir manau realų vaizdą, visai nesunku buvo pasirinkti.
Savo pirkiniu labai džiaugiuosi.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 08 05, 16:21)
Siūti su dviem kūdikiais bus dar sudėtingiau. mastau.gif


Rašiau ateityje ax.gif dabar laisva valandele pasimokyciau tik.
Papildyta:
Na su apsilankymais po parduotuves irgi sudetinga,bet tai ka padarysi,teks tada taip ir daryti kazkaip g.gif del kursu,tai cia kur as gyvenu tokiu nera,mama mano siuveja,tai gal pamokys kazkiek,tik ji jau senai siuvusi o ir masina jos tokia sena jau labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 08 05, 23:47)
Rašiau ateityje ax.gif  dabar laisva valandele pasimokyciau tik.
Papildyta:
Na su apsilankymais po parduotuves irgi sudetinga,bet tai ka padarysi,teks tada taip ir daryti kazkaip g.gif del kursu,tai cia kur as gyvenu tokiu nera,mama mano siuveja,tai gal pamokys kazkiek,tik ji jau senai siuvusi o ir masina jos tokia sena jau labai smile.gif

Man tai atrodo, kad gyvenime nesiuvusiam žmogui ta labai jau sena mašina, jei iš esmės dar veikianti ir mamos nebenaudojama - pats tas pasibandymams. g.gif
Atsakyti
Ja naudoja mama,o as gyvenu toli nuo jos
Atsakyti
Niekada nesu siuvusi noriu nusipirkti siuvimo mašina visai pradedančiai (nieko rimto nereikia kelnių atlenkimai pasiuvimai žodžiu lengvam retam naudojimui)
noriu patarimo iki 500lt.
Dairausi Jaguar 137, Singer 2250, Rubina 886, 883,888, gal ką dar pasiulysite arba iš šitų kuri geresnė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 08 rugpjūčio 2014 - 09:33
QUOTE(Skaiciuoju @ 2014 08 08, 09:32)
Niekada nesu siuvusi noriu nusipirkti siuvimo mašina visai pradedančiai (nieko rimto nereikia kelnių atlenkimai pasiuvimai žodžiu lengvam retam naudojimui)
noriu patarimo iki 500lt.
Dairausi Jaguar 137, Singer 2250, Rubina 886, 883,888, gal ką dar pasiulysite arba iš šitų kuri geresnė?

Pasidomėkite ir kitais gamintojais: juki HZL-27Z , janome 920, janome JR-1012, juki HZL-29Z.
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 08 07, 11:57)
Ja naudoja mama,o as gyvenu toli nuo jos

Bet kuriuo atveju niekada net nemėginus siūti pirkti mašiną už 4000 lt – beveik tas pats, kaip pirktis fortepijoną net nežinant ar turi muzikinę klausą. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 08 09, 16:17)
Bet kuriuo atveju niekada net nemėginus siūti pirkti mašiną už 4000 lt – beveik tas pats, kaip pirktis fortepijoną net nežinant ar turi muzikinę klausą. unsure.gif

drinks_cheers.gif tiesa
Atsakyti