Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

QUOTE(DG* @ 2015 05 14, 22:28)
Gal galit rekomenduoti koki seriala panasu i Orphan Black, du sezonus per 3 su puse paros suvalgiau.  biggrin.gif

Tai 3 sezona pradekit ziuret biggrin.gif
O jei rimtai, tai neteko panasaus kazko matyt.


As dabar baigiau Extant ziuret. Toks gal ir nieko, bet fantastiku fantastika biggrin.gif apie ateivius. Kuomet grizta moteris is kosmoso dirbus viena ir suzino, kad laukias. Veiksmo daug, fantastikos daug, isjungt nesinorejo biggrin.gif taciau ir nebuvo kazkas wow.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 05 12, 20:31)
Bloodline

tik pradėjau žiūrėti, kokios tai šeiminės dramos. Reitingas gražus, aš dar nuomonės neturiu.


na, jau daugiau kaip pusę pažiūrėjusi, gali sau pasakyti, kad labai įsitraukiau, įsisiūbavo pagaliau veiksmas kad tik laikykis.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2015 05 15, 06:01)
Tai 3 sezona pradekit ziuret  biggrin.gif
O jei rimtai, tai neteko panasaus kazko matyt.
As dabar baigiau Extant ziuret. Toks gal ir nieko, bet fantastiku fantastika biggrin.gif apie ateivius. Kuomet grizta moteris is kosmoso dirbus viena ir suzino, kad laukias. Veiksmo daug, fantastikos daug, isjungt nesinorejo biggrin.gif taciau ir nebuvo kazkas wow.

Tai kad trecio sezono tik 4serijos tera kol kas mirksiukas.gif
Reiks bandyt pasiieskoti tokio uzkabinancio, mastau svetimsale bandyti gal irgi uzsikabinsiu, seniai jau su tokiu uzsikabini neziurejau serialo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 05 12, 20:31)
user posted image

Bloodline

tik pradėjau žiūrėti, kokios tai šeiminės dramos. Reitingas gražus, aš dar nuomonės neturiu.

pažiūrėjau šitą, iki pusės antros serijos, kai parodė sudarkytą kūną . Nežinau, praėjo noras, ir kažkoks nekabinantis, nors labai mėgstu dramas.
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2015 05 15, 08:28)
Tai kad trecio sezono tik 4serijos tera kol kas  mirksiukas.gif

Zinau biggrin.gif Galvojau, gal jus nematet, kad 3 sezonas prasidejes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2015 05 08, 16:14)
Labai geras serialas True Detective . Vienas iš geriausių serialų, pradėtų rodyti 2014. Yra vienas sezonas šiuo metu, serijos trunka apie 1 val. berods. Kitas sezonas lygtai netrukus prasidės, vasarą. Seniai tokio gero serialo nemačiau...  thumbup.gif



Pritariu, šitas geras, mačiau:) laukiu antrojo sezono
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2015 05 14, 22:28)
Gal galit rekomenduoti koki seriala panasu i Orphan Black, du sezonus per 3 su puse paros suvalgiau.  biggrin.gif


Kiek teko girdėti, daug kas OB lygina su Dollhouse, bet aš pati nesu jo žiūrėjusi.
Atsakyti
suziurejau Empire geras, patiko gera drama. tokia is lengvesniu tik 10seriju. berods ir antras sezonas nusimato thumbup.gif
ai dar suziurejau jusu visu isgirta Secrets and Lies nelb man patiko manau 2sezono neziuresiu, nors tikrai pasukti galva kas kaltas, kas ?reikejo ir jeigu ne 2paskutines serijos 100% galvojau, kad zmona pasidarbavus bus, be ne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo instaliacijaaa: 16 gegužės 2015 - 19:21
Kam priimtinas juodas humoras ir norvegų stilius - "Dag", apie psichologą - sociopatą ir jo aplinką. Man labai patinka, geri reitingai.
Atsakyti
QUOTE(R/K @ 2015 05 16, 20:04)
Kiek teko girdėti, daug kas OB lygina su Dollhouse, bet aš pati nesu jo žiūrėjusi.

Dollhouse ziurejau. Kazkada per tv3 vakarais rode. Tai man patiko. Apie moteris kurioms istrinama ju asmenybe, prisiminimai ir irasoma kokia tik reikia tuo metu ir jos siunciamos atlikti ivairias uzduotis. Gal reiks ir ta giriama Orphan black paziureti. smile.gif
Atsakyti
pabandysiu toliau žiūrėti
Grace and Frankie
Atsakyti
O, geras, kaip tik dabar žiūriu pirmąją seriją, sutapimas koks. Kol kas patinka, nes vien dėl J. Fondos jį įsijungiau.
Atsakyti