Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo planavimas po abrazijos, persileidimo

Aš žinau ką man primena žvaigždės...
Jos man primena motinų ašaras
Jose matau nepagimdytus, o taip lauktus vaikus.
Taip norėtus ir nešiotus po ir širdyse...
Palaidotus tik mintyse, širdyse ir...dažniausiai tik motinų
Nes sunku, be proto sunku suvokti: nematyto, negirdėto ir nejausto netektį.
Mamos juos matė, girdėjo ir jautė.MAMOS JUOS JAU MYLĖJO
..
.


user posted image

Ką daryti po persileidimo?

Išsiaiškink, kodėl ankstesnis nėštumas nutrūko. Neretai persileidimai įvyksta be jokių aiškių priežasčių, tiesiog tai yra natūrali gamtos atranka, esant netikėtoms genų mutacijoms. Jei vis dėlto tau nustatė kokių nors sveikatos sutrikimų, sužinok, ką turėtum daryti, kad kitas nėštumas būtų sėkmingas. Pasidomėk, ar buvo kokių nors genetinių sutrikimų, ar tu nesirgai kokia nors liga, kuri galėjo turėti įtakos vaisiaus sveikatai. Jeigu reikia – pasidaryk tyrimus ar apsilankyk genetiko konsultacijoje.

Pasitikslink, kada vėl galėsi bandyti pastoti. Nepamiršk paklausti ginekologo, kiek laiko jums reikėtų saugotis nėštumo. Pasaulio Sveikatos Organizacija rekomenduoja vėl bandyti pastoti ne anksčiau kaip po 6 mėnesių nuo persileidimo, tačiau neseniai paskelbti stebėjimų duomenys rodo, kad, jei persileidimas buvo ankstyvas, atsistatyti fiziologiškai pakanka vieno pilno menstruacijų ciklo, o pastojus nėštumo rizikos laipsnis dėl to nepadidėja. Vienaip ar kitaip, šiuo klausimu pasitark su savo gydytoju.

Nesigraužk dėl to, kas įvyko. Persileidimas – nemalonus, tačiau natūralus ir dažnai pasitaikantis dalykas. Tikslios persileidimų statistikos nėra, nes ne visos moterys praneša apie tai savo gydytojams. Be to, kartais persileidimas įvyksta labai ankstyvoje stadijoje, kai moteris net neįtaria, kad laukiasi. Spėjama, kad persileidimu baigiasi vienas iš 3-5 nėštumų. Paprastai kitas nėštumas praeina be jokių komplikacijų, ir šeimai gimsta visiškai sveikas vaikelis. Daugumai persileidimą patyrusių nėštukių pirmojo trimestro dienos slenka ypatingai lėtai, jos su baime laukia nėštumo savaitės, kuomet praeitą kartą neteko mažylio. Kad dienos slinktų greičiau, susirask veiklos, bendrauk su aplinkiniams, stenkis mažiau būti viena ir neleisk neramioms mintims tavęs valdyti.

Paprastai kitas nėštumas praeina be jokių komplikacijų, ir šeimai gimsta visiškai sveikas vaikelis.

Naudinga informacija:

Hormonų tyrimai atliekami 3 - 5 ciklo dieną:

* estradiolis (E2),
* liuteinizuojantis hormonas (LH),
* folikulus stimuliuojantis hormonas (FSH),
* tirotropinis hormonas (TTH),
* Lytinius hormonus jungiantis globulinas (SHBG),
* Testosteronas (T).

Hormonų tyrimai atliekami 7 DPO, t.y. 19 - 21 ciklo dieną (jei ciklas 28 d.):

* prolaktinas (PRL),
* progesteronas (PG);

Taip pat rekomenduojami tyrimai: chlamidijų, mikroplazmų, ureaplazmų, dėl Antifosfolipidinio sindromo (AFS);

Kai ką nors planuojame, mes nežinome, kas mūsų laukia ateityje, kol neatsimušame į gyvenimo jūros bangas, visada žiūrėk į šviesiąją gyvenimo pusę. Jeigu nėra šviesios pusės, palauk, kol pašvies saulė, NEPRARASK vilties – gražiausi dalykai atsitiks, kai jų mažiausiai tikėsiesi. Pasistenkite prasiblaškyti, negalvoti, kas būtų, jei būtų buvę...Natūralu yra liūdėti, bet pasitelkite į pagalbą artimus žmonės, pasinerkite į naują veiklą, ir laikykites...Visos šioje temoje yra patyrusios netektis, ir Jus supras...bet dar daugiau yra tų, kurios būtinai pasakys, kad po netekties atejo diena, kai rankose laikė gražiausią kūdikį pasaulyje.. wub.gif




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 12 liepos 2014 - 20:33
Grazus nauji namuciai 4u.gif vis uzeisiu paskaitinet kaip jums sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SADNESS: 12 liepos 2014 - 21:25
Gražūs namučiai 4u.gif Linkiu Jums, kad būtų jie pakutiniai 4u.gif

Violeta ar jau atstibeldė nelabosios?
Atsakyti
Ačiū už naujus namučius 4u.gif

*DonAngel* , džiaugiuosi už tave, kad viskas gerai, linkiu kad taip būtų ir toliau 4u.gif
O man mmm neatėjo.... Vėluoja jau 4 dienas. Bijojau daryti testą, bet...jis pasirodo teigiamas ax.gif dar tikrai bijau džiaugtis, tiesiog gyvenu kaip gyvenau anksčiau... Niekam nesakėm ir nesakysim turbūt ilgai... Iš tikrųjų net ir pas gine taaaip nesinori eiti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Pupele, nuoširdūs sveikinimai, žinai, gerai pradžiai to ir reikia, tų II. O paskui didelio tikėjimo, kad viskas bus gerai.

DonAngel, man juodas periodas dabar...tai, naujas ciklas prasidėjo jau..Bet ir šiaip, porą kartų juodai apvogė..tai...Žodžiu, atsigaudinėju po visko, ir biški nebeplanuoju nieko., nes reik dabar į kitus reikalus gilintis...O jei pavyks, tai aišku būsiu baisiai laiminga..Pati laimingiausia nesikaitant visų kitų bėdų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 14 liepos 2014 - 20:26
aciu uz labai grazius namucius 4u.gif

pupele99 och kaip dziaugiuosi del taves wink.gif sveikinu 4u.gif

Violeta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupele99 @ 2014 07 14, 19:45)
Ačiū už naujus namučius 4u.gif

*DonAngel* , džiaugiuosi už tave, kad viskas gerai, linkiu kad taip būtų ir toliau  4u.gif
O man mmm neatėjo.... Vėluoja jau 4 dienas. Bijojau daryti testą, bet...jis pasirodo teigiamas  ax.gif  dar tikrai bijau džiaugtis, tiesiog gyvenu kaip gyvenau anksčiau... Niekam nesakėm ir nesakysim turbūt ilgai... Iš tikrųjų net ir pas gine taaaip nesinori eiti... mirksiukas.gif


clap.gif clap.gif clap.gif
Na ir už tave jau reikia džiaugtis, juk niekur jau nedings tie II brukšniukai biggrin.gif biggrin.gif O pas ginę eiti tikrai per anksti, nebent kokių sveikatos bėdelių turi, o jei ne, tai luktelk 3-4 sav. 4u.gif 4u.gif
Sveikinu Jūsų šeimą 4u.gif
QUOTE(Violeta* @ 2014 07 14, 22:25)
DonAngel, man juodas periodas dabar...tai, naujas ciklas prasidėjo jau..Bet ir šiaip, porą kartų juodai apvogė..tai...Žodžiu, atsigaudinėju po visko, ir biški nebeplanuoju nieko., nes reik dabar į kitus reikalus gilintis...O jei pavyks, tai aišku  būsiu baisiai laiminga..Pati laimingiausia nesikaitant visų kitų bėdų.


O kaip gaila del nesėkmių verysad.gif verysad.gif O gal..iš kitos pusės gerai, kad apie planavimą negalvosi ir užkibs, jei išvis tik butų noro smileysex.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal aš ne visai į tema, bet prašau jūsų patarimo. Planuojam jau 100metų, turėjau negimdinį, dabar aktyviai bandžiau tirtis eilinį kartą ir net gavau siuntimą LP diagnostinei. Bet visai netiketai pamačiau II doh.gif Bėda tame, kad man yra kraujavimas. Prasidėjo 28CD (ciklas 26-28) tai pamaniau mm parsibeldė. Bet keistai rudai patepus 2dienas pasidariau NT ir buvo gan ryškios II. Pasidariau kitos firmos ir tas pats. 30CD pakraujavau jau normaliau, t.y. kraujas buvo ryškus, net keli maži krešuliukai. Bet vis vien ne tiek daug, kaip įprastai per mm (gal 30% nuo įprastinio kraujavimo mano)... Šiandien (31CD) kraujavimas silpnesnis bet vis dar yra... NT dar ryškesnis (bet dar kito gamintojo) HCG ir PRG pasidariau vakar, atsakymai bus rytoj tik verysad.gif Vakar buvau echo bet nepamate nieko nei gimdoje, nei už juos ribu (ačiū D ir laisvo skysčio pildo ertmėje nėra). Nei pusleles kokios, nei galimos prisitvirtinimo vietos verysad.gif Bet ir įspėjo, kad 5tos savaitės pradžioje vargu ar ką matytų schmoll.gif Gleivinė ~1cm (gal šiek tiek daugiau) ir atrodo gerai (nors nežinau kas pasak ginę yra gerai..) Liepe laukti ir kas 2 dienas darytis HCG ir PRG doh.gif
Kaip manot ar dar turiu šansą stebukliu? verysad.gif
Atsakyti
Turit, tik aš HCG ir PRG būčiau dariusi ten, kur atsakymą pasako tą pačią dieną po kelių valandų, nes jei Jūs kraujuojat, gali būti,kad trūksta PRG ir laukti negalima.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2014 07 15, 10:42)
Turit, tik aš HCG ir PRG būčiau dariusi ten, kur atsakymą pasako tą pačią dieną po kelių valandų, nes jei Jūs kraujuojat, gali būti,kad trūksta PRG ir laukti negalima.

Aš buvau tikra, kad ir ten pasako iš karto doh.gif O kai pareiškė, kad bus tik trečiadienį, gydytojos perklausiau ar ne bus per vėlu. Bet ji iki pirmadienio sekančio man jokių vaistų skirt nesiruošia bet kuriuo atvėju, nes nori pamatyti HCG ir PRG dinamikoje (t.y. mažiausiai 2 kartus turiu gauti rezultatus), ir gal but įžiūrėti kažką per echo, kad atmesti negimdinio neštumo galimybę (nes kiek suprantu esu "rizikos" grupėje, nes jau vieną turėjau) Nors per LP tada antro kiaušintakio išvaizda įvertino kaip "kiaušintakis įprastos formos, be pakitimu"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KrioOo: 15 liepos 2014 - 09:57
QUOTE(KrioOo @ 2014 07 15, 09:30)
kad man yra kraujavimas. Prasidėjo 28CD (ciklas 26-28) tai pamaniau mm parsibeldė. Bet keistai rudai patepus 2dienas pasidariau NT ir buvo gan ryškios II. Pasidariau kitos firmos ir tas pats. 30CD pakraujavau jau normaliau, t.y. kraujas buvo ryškus, net keli maži krešuliukai.

HCG ir PRG pasidariau vakar, atsakymai bus rytoj tik  verysad.gif 

Kaip manot ar dar turiu šansą stebukliu?  verysad.gif


Atsakysiu nuo galo, šansų yra 4u.gif Šansai tokie 50: 50

Kraujavimas reiškia, kad yra retrogradinė hematoma, atleiskite, vadinsiu tikraisiais vardais, beprasidedantis persileidimas...Nes yra atidalinimas, ir jei jis didės, viskas pabėgs..bet tokioj situacijoj reik GULĖT, ir užimt mintis, suvaldyt nervus, nes streso metu gaminasi berods kortizolis, streso hormonas, kuris jums pakenks. Daba reikalo esmė aiškintis hematomos atsiradimą, tai gali būt tiesiog gamta...o gali būt ir dėl hormonų disbalanso, kad trūksta prg ir t.t. Tyrimą padarėt, belieka palaukt rezultatų. Jei prg mažas, skirs geriamą arba vietinį preparatą, duphastoną arba crinone, naudokit, nepakenks tikrai, nes prg palaiko nėštumą gimdoje, skatina jo vystymąsi, tuo pasekoj mažėja hematoma...su jom yra du keliai: arba jos valosi, t.y. pakraujuoja, arba rezorbuojasi..susigeria...Gine jums turėtų pasakyt kokia ta hematoma, kokio dydžio....

Mano nuomonė tokia, riek daryt viską ką galima ir dabar...Esmė tokia, jei mažiukui nelemta vystytis, nieks ir nepadės, bet reikia pabandyt padėt, turiu dvi skirtingas patirtis su hamatomomis, ir auginu sūnų...antro deja, neišsaugojau...

Tai ką dariau...geras 3-4 sav gulėjau. tai buvo 6-10 sav. gėriau labai daug vandens...skaičiau kakur, kad taip galima padidint šansus ir mažint hematomą, nes kai netrūks skysčių, jų daugės ir puslytėj, o ji vers hamatomą spaustis prie gimdos sienos ir rezorbuotis, toks kaip čia pasakyt, tūrinis spaudimas..paskum vitaminai nėščiosioms...galvojau, nepakens...dar papildomai foli orūgšties galima iki 1000 mg. Taip pat gėriau magnį diasporalį. Tai tiek su pirmuoju...ham buvo maža, susigėrė ir žalos nepadarė apart įtakos nervams..

Su antruoju hem buvo labai didelė, nekraujavau, bet gyd daug
šansų nėdavė, bet žinodama
, kad toks polinkis...nepriklausomai nuo baigties skyrė crinoną..Nors prg ir hcg buvo aukšti...sakė taip reik išsaugot kad nepabėgtų, išlaikyt gimdoj..kai stabilizuosis, tada jau matysime kas kaip. genetikai tars žodį irt.t. Na, ėjom va bank, darėm ką ėjo daryt...gulėt tiek nebegalėjau, namie jau buvo mažas vaikas..ir hm jau kitokia, gerokai didsnė...vėl magnis, folis, vitaminai, vanduo...Hem mažėjo, nėštumas didėjo. jau buvau patikėjus gera eiga ir .t.t, prognozė buvo gera, tyrimai irgi geri, bet apie 13 sav pastebėta, kad neštumas nebesivysto....tai galima daryt išvadas tokias, kad ...įmanoma sustabdyt persileidmą...jei dedamos pastangos tam, bet..nieks nepasakys, ar tai racionalu..nes gali būt vaisiaus sklaidos trūkumų ir jis pabėga...o gali būt kad vaisiui viskas ok, tik išorinės priežastys kelia grėsmę, ir toks prg, pvz, gali padėt susilaukt vaikelio..Mano atveju taip ir neaišku, ar buvo
kokie naturalūs dalykai ar ta didelė hemtoma sutrikdė vystymąsi...Na, dariau ką galėjau ir nesigailiu to, žinau, kad tokioj pačioj situacijoj bandyčau viską, o bus kaip bus...

Šitoj vietoj reik rast kalbą su mediku, nes yr tokių kurie palieka gamtai viską iki 13 sav. yra tokių, daugiausiai vaisingumo specai, kuie kovoja už tą mažą nėštumą ir bando jį saugot..tai vardan gero tikslo reik gero gyd...Man tavoj situacijoj rodos, kad žinat skaičius, vis tiek reiktų kažką daryt, bet kol bus skaičiai, daryk ką gali... 4u.gif Iš principo jei tempsi iki 9 sav, turėtų gerai viskas būt... 4u.gif

Kraujavimas savo ruožu, vėl
baigias visaip..Man nebuvo visai jo,
o nepasisekė..Buvo merginų su stipriu kraujavimu apie 10 sav, bet tiesiog išsivalė hem ir ji nepakenkė, gime sveiki vaikai..tai sakau, šansai tokie...nenuspėjami ...organizmai individualūs, eiga skirtinga... 4u.gif Nebijok
, negalvok, ir tikėk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 15 liepos 2014 - 14:06
Bet man nematė jokios hematomos ir net neminėjo apie tokį varianta... anot ginės yra galimi mano atvėjų variantai tokie:
1. negimdinis.
2. gimdoje bet persileidimas prasidėjo dėl galimai žemo prg ar kitų faktorių (kurios ji kiek supratau nelinkus ieškoti, nes mano, kad gamta yra gamta ir t.t.) Ir čia jau mažai kas padės tą procesą sustabdyti, nebent jei augs HCG paskirts už savaitės PRG didinančių vaistų
3. gimdoje ir viskas OK. tiesiog aš iš tų "kuriom taip būna" ir tai yra mano norma...

Aš vis gi bandysiu ryt priduoti kraują kitoje klinikoje, kur rezultatus pasako tą pačią dieną ir gausiu anuos. Tada galėsiu lyginti juos. Ir jei matysiu bent šiokį tokį HCG didėjimą varysiu tiesiai į priimamajį, ir kitos savaitės nelauksiu... O pakolkas stengsiuos kuo mažiau apie tai galvoti doh.gif Nors čia lengviau parašyti nei padaryti.
Atsakyti