Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(Liepa39 @ 2014 08 17, 19:48)
4u.gif Gyvensim... man situ zodziu labai reikejo ... o tai jau apsiasarojus guliu  4u.gif aciu!

4u.gif taigi visa tai praeita )) ir asaru bliudai pilni buvo ,ypac prisiskaicius ko nereikia ))) o ten dar ir paveiksliukai buna ir viska sau ,tik sau taikom )))) karsciai atsitrauke ,bus lengviau )))
Atsakyti
QUOTE(vitar @ 2014 08 16, 20:49)
Jei ką daugiau sužinosite, praneškite ir man.

Vitar, prisiminiau, kadgi nuo tinimo labai padeda kopūsto lapas (biski padauzyt jį reik, užsidėt, o kai pakeičia spalvą - nuimt ir nuplaut tą vietą vandeniu)
Atsakyti
Dabar galvoju - o kaip pakliūt pas tuos reabilitologus? Ir kur jie yra? Ar onkologinio rūsy? Ir ar taip sau ateisiu "laba diena, noriu pasikonsultuot" - ir priims? O kortelę reik gal turėt su savim?
Antradienį važiuoju pirmai brachiterapijai ir labai norėčiau pakliūt pas tuos reabilitologus. Nu bet tundra aš - nieko nesigaudau kaip ten pas juos pakliūt...
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 08 17, 22:20)
Dabar galvoju - o kaip pakliūt pas tuos reabilitologus? Ir kur jie yra? Ar onkologinio rūsy? Ir ar taip sau ateisiu "laba diena, noriu pasikonsultuot" - ir priims? O kortelę reik gal turėt su savim?
Antradienį važiuoju pirmai brachiterapijai ir labai norėčiau pakliūt pas tuos reabilitologus. Nu bet tundra aš - nieko nesigaudau kaip ten pas juos pakliūt...

4u.gif poliklinika ,2a . pries posuki kairen ,desinej durys i laiptus .jais pakilus -reabilitacija. Bent pavasari buvo taip. Ten masazistai ir psichoterapeute. O vat kaip patekt ...gal uzejus tiesiog paklaust ...kuomet ten ejau pas d.Bulotiene , registraturoje paprasius nunest jai kortele ,problemu nebuvo. As tai siandien paskambinciau i info ir paklausciau kaip patekt ir ar reikia isankstines registracijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gyvensim: 18 rugpjūčio 2014 - 07:21
Pasiskambink dabar tel.
Skyriaus vedėja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
Nomeda Vaitiekūnaitė
Kabinetas Poliklinikos III aukšte
Tel.: + 370 5 2786738
El. paštas: nomeda.vaitiekunaitevuoi.lt
Pasakys, kada ateiti. Mėgsta, kai susitari, nes dažnai būna užsiėmus ir be išankstinio suderinimo gali nepriimt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 18 rugpjūčio 2014 - 08:21
QUOTE(willow @ 2014 08 18, 08:19)
Pasiskambink dabar tel.
Skyriaus vedėja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
Nomeda Vaitiekūnaitė
Kabinetas Poliklinikos III aukšte
Tel.: + 370 5 2786738
El. paštas: nomeda.vaitiekunaitevuoi.lt
Pasakys, kada ateiti. Mėgsta, kai susitari, nes dažnai būna užsiėmus ir be išankstinio suderinimo gali nepriimt.


Ojjjj, ojojoj, ačiūačiūačiū, tralialia smile.gif 4u.gif Paskambinau. "Registruojam iš anksto, bet tik KOVO mėnesiui" - ufff. Papasakojau ko man reik - "žinot viena moteris vakar atsisakė, tai jūs į jos vietą galit" - nu kaip aklai vištai grūdas lotuliukas.gif . Ačiūačiūačiū, Willlow, kad patarėt iš anksto skambint... Bet reikia dar nukreipimo, taigi nuo ankstyviausio ryto bandysiu pagaut daktarytę (kad tik būtų, kad tik būtų), prasysiu nukreipimo ir kortelės...
Atsakyti
Sveiki,
Ar teko kam susidurti su gydymu fluorapimidinu? Ko reikėtų tikėtis? Tėčiui netrukus tęs gydymą - tai geriau žinoti, nei nežinoti.
Atsakyti
Ar yra susidūrusių su kaulų metastazėm? Pvz kojose? Koks tas skausmas? Ar visada skauda? Ar būna kada intensyvesnis, ar aprimsta? Kaip prasidėjo skausmai? Ar buvo kitų požymių? Būsiu labai dėkinga, jei kas atsilieps.

Na va, Liepa, greit susiorganizavai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 18 rugpjūčio 2014 - 11:52
QUOTE(willow @ 2014 08 18, 12:51)
Ar yra susidūrusių su kaulų metastazėm? Pvz kojose? Koks tas skausmas?  Ar visada skauda? Ar būna kada intensyvesnis, ar aprimsta? Kaip prasidėjo skausmai? Ar buvo kitų požymių?  Būsiu labai dėkinga, jei kas atsilieps.

Na va, Liepa, greit susiorganizavai.

Bent jau man ,kai buvo kaule...tai skausmas buvo reziantis sirdi,nuskausminamieji jokie nepadejo
Atsakyti
Laba diena, senai čia bebuvau ir žmonės jau kiti.
Parašysiu, gal kam kada nors bus naudinga ir suteiks vilties.
Prieš 5,5 metus vyras susirgo ūmine limfoblastine leukemija. Prieš pradedant gydimą, daktarė pasiūlė užšaldyti spermą, jei dar galvojam apie vaikus. Tuo metu ne tai buvo galvoje, juolab, kad du auginom. Gydimas sunkus, bet praėjo sėkmingai. Visų vaistų anotacijose rašė, kad kenkia vaisingumui. Praėjo keletas metų, Gyvenam normalų gyvenimą. Nusprendėm įsitikinti ar tikrai nevaisingas, kad nebereikėtų saugotis nėštumo. Buvau pritrenkta rezultatų ir biologė stebėjosi. Sveikesnis negu sveikas. Spermetozoidų kiekis ir judrumas viršija normą. Ir viskas su jais gerai.
Taigi, informacija jauniems vyrams, kad neskubėtų nukabinti nosies. Ne visad būna taip, kaip skelbia teorijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 18 rugpjūčio 2014 - 12:20
QUOTE(saulėlydis* @ 2014 08 18, 13:19)
Laba diena, senai čia bebuvau ir žmonės jau kiti.
Parašysiu, gal kam kada nors bus naudinga ir suteiks vilties.
Prieš 5,5 metus vyras susirgo ūmine limfoblastine leukemija. Prieš pradedant gydimą, daktarė pasiūlė užšaldyti spermą, jei dar galvojam apie vaikus. Tuo metu ne tai buvo galvoje, juolab, kad du auginom. Gydimas sunkus, bet praėjo sėkmingai. Visų vaistų anotacijose rašė, kad kenkia vaisingumui. Praėjo keletas metų, Gyvenam normalų gyvenimą. Nusprendėm įsitikinti ar tikrai nevaisingas, kad nebereikėtų saugotis nėštumo. Buvau pritrenkta rezultatų ir biologė stebėjosi. Sveikesnis negu sveikas. Spermetozoidų kiekis ir judrumas viršija normą. Ir viskas su jais gerai.
Taigi, informacija jauniems vyrams, kad neskubėtų nukabinti nosies. Ne visad būna taip, kaip skelbia teorijos.


thumbup.gif gera žinia, deja ne visiems. Mano kolega po Hodzkino ir daresi ta tyrima, deja tėte daugiau nebus, augina aišku dukrą, bet labai norėjo dar vieno su žmona 4u.gif

O Jūs gal dar pabandysit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 08 18, 13:28)
thumbup.gif gera žinia, deja ne visiems. Mano kolega po Hodzkino ir daresi ta tyrima, deja tėte daugiau nebus, augina aišku dukrą, bet labai norėjo dar vieno su žmona  4u.gif

O Jūs gal dar pabandysit  ax.gif

Ir nuo ko priklauso? Norma 15 mln/1 mililitre, o faktas 95 mln net. Judrumas 60% doh.gif
Aš jau norėjau atsikvėpti nuo apsaugų, o biologė mano vyrą net pavojingu pavadino lotuliukas.gif
Atsakyti