Įkraunama...
Įkraunama...

Erdves zuikis :)

Lexana, sulauksi ir tu savo mazylio ir tada guledama salia jo negalesi atsistebet kaip vaikai moka maivytis smile.gif

siandien mes kazkaip nenorim miegot, vis prasomes ant ranku, tai jau tokiu mimiku pamaciau, kad griuk negyvas smile.gif
Atsakyti
O mes tikriausiai pagaliau varda issirinkom smile.gif
jeigu niekas nepasiulys geresnio tai as busiu Laurynas smile.gif
Atsakyti
Erdve, as be zodziu wub.gif wub.gif wub.gif 2.gif dievuleliau... asara spaudziasi.. dar taip neseniai.. o jau.. 2.gif tai vis delto sunelis laugh.gif jetus kaip faina!!!! NEGALIU!!! BUCKIAI JUMS!!!! wub.gif grazuolis lelius!!!
Atsakyti
Erdve, labai labai sveikinu tave!!! Mazylis nuostabus, vienintelis ir nepakartojamas wub.gif wub.gif wub.gif .
Aukit sveikuciai ir diduciai soske.gif
Atsakyti
Ziema, Miskouoga, aciu uz sveikinimus smile.gif tiesa pasakius, pasiilgau jusu ir Agotos grycios smile.gif
Atsakyti
Sveikinam Lauryna su 3 savaitelem clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Oho jau kaip turi but vyriukas,tikras fainuoliukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as tavo foto broliui parodziau, tai jis netikejo, kad tu ta pati mergina, kuria jis mate pas mane namuose, bet sake, kad lialiunis tavo kopija laugh.gif
Atsakyti
Westa, aciu uz sveikinimus smile.gif
laikas tai suoliais bega smile.gif
Meisy, tai taip pasikeiciau, kad brolis neatpazino?smile.gif nors tiek jis mane ir mate smile.gif

sulaukem triju savaiteliu ir issiruosem grybaut smile.gif
taigi foto su pirmaisiais grybais smile.gif tie baravykai, kur vertikaliai padeti tai musu su laurynu rasti smile.gif ir tas kibiras su voveruskom irgi nebe musu pagalbos pririnktas smile.gif
Atsakyti
Erdve nuotraukytės thumbup.gif wub.gif Nu labai jau gražios wub.gif Šaunuoliai grybautojai clap_1.gif O gydytoja dar mus barė, kad savaitės laiko vaiką mašinoj vežiojom sad.gif O kaip tu laikei Lauryną, kai grybus rinkot?
Atsakyti
Letta, musu grybavimas atrode taip: Laurynas vezimelyje, o mama su kasiku rankoj smile.gif pavaziuojam keliuku, tada pastatau vezimeli, pati aprenku grybus tokiu spinduliu, kad matyciau vezimeli ir vel toliau vaziuojam smile.gif kai uzejo lietutis tai vezimeli apdengem neperslampanciom striukem ir toliau sau grybavom, o lelius visa laika sau ramiai miegojo smile.gif
nemanau, kad blogai darau tempdama vaika i miska, juk ten grynas oras smile.gif aisku ant vezimelio buvau uzdejus tinkleli, kad visokie uodai nesukandziotu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Erdve @ 2004 08 31, 09:16)
Letta, musu grybavimas atrode taip: Laurynas vezimelyje, o mama su kasiku rankoj smile.gif pavaziuojam keliuku, tada pastatau vezimeli, pati aprenku grybus tokiu spinduliu, kad matyciau vezimeli ir vel toliau vaziuojam smile.gif kai uzejo lietutis tai vezimeli apdengem neperslampanciom striukem ir toliau sau grybavom, o lelius visa laika sau ramiai miegojo smile.gif
nemanau, kad blogai darau tempdama vaika i miska, juk ten grynas oras smile.gif aisku ant vezimelio buvau uzdejus tinkleli, kad visokie uodai nesukandziotu smile.gif

Dar kartą sakau ŠAUNUOLIAI thumbup.gif
Aš irgi tik už tai, kad vaikų nereikia kažkokiom ypatingom šiltnamio sąlygom laikyti. Tokie vaikai vėliau dažniau serga, nei tie, kurie nuo mažens gyveno normalų gyvenimą thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti