Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilinės kėdutės 9-36 kg

PIRKSIU tvarkinga ir svaria 15-36 kg autokedute.
Atsakyti

Chicco automobilinė kėdutė key 2-3

Aprašymas čia:
http://www.babymarke...36kg/7167/p7167

Būklė labai gera
Parduosiu už 65 EUR

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Parduodu automobiline kedute 9-25 kg svorio kategorijos. Leliukui yra papildoma pagalve (dedasi ant dirzu). Pasidaro pusiau gulima padetis. Kaina 20 €.
user posted image
user posted image
[/quote]
Atsakyti
9-25 kg, deveta nemazai, bet be defektu, tik uzvalkaliukas jau nusiskalbes. Mes iki 5 metu naudojome.

Kaina: 20 EUR, derinama wink.gif

VILNIUS


user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Recaro Start child 9-36kg. guldosi - 50Eur
Aliuminio remas
PLAČIAU APIE kėdutę http://www.tutuu.lt/...26&objectId=830

Pirma RECARO pagaminta vaikiška kėdė vis dar yra populiari. RECARO Start kėdė siūlo saugumą, technologiją ir komfortą ir tenkina kintančius augančio vaiko poreikius. Daug didesniam saugumui ir patogumui ji siūlo charakteristikas, tokias kaip įtaisytą atlošą galvai, bei jame įtaisytus garsiakalbius, leidžiančius jūsų vaikui klausyti jo ar jos audio programos netrukdant kitų keleivių. Jūsų vaikui augant platus nugaros atlošo aukščio, pečių pločio ir kėdės pagalvėlės ilgio reguliavimas suteikia ergonomišką ir patogią sėdėjimo padėtį.

galiu išsiūsti per lpexpres terminalus + 5eur , arba atvežti iki Kauno.

user posted image
galime pridėti pagalvėlę
user posted image
Atsakyti

MAXI COSI automobilio kedute, tvarkinga, isplauta, nedalyvavusi jokiame auto ivykyje.Kaina 58 eurai.
Tinkama vaikams nuo 9 mėnesių iki 4 metų (9-18 kg)
- Diržus lengva reguliuoti pagal vaiko ūgį
- Apsaugos sistema nuo smūgių iš šono
- 5 taškų saugos dirželiai
- Patogiai reguliuojamas saugos diržų ilgis ir aukštis
- Galima tvirtinti isofix pagalba arba automobilio saugos diržais
- Kėdutės šonuose yra kabliukai, ant kurių galima užkabinti saugos diržus, kad būtų patogiau įsodinti vaiką
- 4 patogios viena ranka reguliuojamos kėdutės nugaros atlošo nuolydžio pozicijos: nuo sėdimos iki gulimos pozicijos
- Užvalkalus galima lengvai nuimti ir skalbti
- Automobilyje tvirtinama saugos diržais taip, kad vaikas sėdėtų veidu į priekinį stiklą.
SVIESUS PATIESALIUKAS NUO PRAKAITAVIMO.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Mano albumelis:
http://public.fotki....urgaziedeliene/
Atsakyti
Sveiki, parduodam autokedute, nedalyvavusia jokiame ivykyje, nenutrinta, nenuzulinta,tikrai geros bukles.
Skirta nuo 9-36kg. Naudojom jau didesniam vaikui, tad vidinis paminkstinimas ir dirzai kaip nauji. Turim ir kedutes pasa. Ji juoda su zaliu vidumi. Foto kol kas negaliu ideti, nes ne namuose esu,bet galiu atsiusti i jusu el.pasta. ar skype. Mano el.pastas :deilinuk@yahoo.com
Noreciau 58 euriuku
Atsakyti
Automobilinė kėdutė BebeConfort 9 – 18 kg.ISEOS TT. Avarijų neturėjus, pirkta nauja už 718 Lt, naudota tik mano dviejų vaikų. Yra dokumentai. Viską galima skalbti. Kaina 50 Eur. Vilnius.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti

autokedute 9-25kg. , 5 saugos taskai, 5 atloso padetys. Yra pusiau gulima padetis. be autoįvykio.
kaina 20 euru. Kaunas
mes ja naudojome iki 4,5m.

user posted imageuser posted image

Atsakyti
user posted image

Maxi cosi Rodi XP, labai gero stovio autokedute. Apie ja galite paskaityti internete smulkiau.
Nesuplysus, nenublukus.

Kaina 45 eurai.
Atsakyti
NAUJA****VOKISKA HEYNER 9-36KG AUTO KEDUTE

http://www.skelbiu.l...r-15410093.html
Atsakyti
QUOTE(indijasvaja @ 2015 02 03, 14:01)
Sveiki, parduodam autokedute, nedalyvavusia jokiame ivykyje, nenutrinta, nenuzulinta,tikrai geros bukles.
Skirta nuo 9-36kg. Naudojom jau didesniam vaikui, tad vidinis paminkstinimas ir dirzai kaip nauji. Turim ir kedutes pasa. Ji juoda su zaliu vidumi. Foto kol kas negaliu ideti, nes ne namuose esu,bet galiu atsiusti i jusu  el.pasta.  ar skype. Mano el.pastas :deilinuk@yahoo.com
Noreciau 58 euriuku


JAU NEBETURIM.
Atsakyti