Įkraunama...
Įkraunama...

R. Beckerio "Urvinis žmogus"

Draugas nupirko bilietus i R. Beckerio humoristini monospektakli "URVINIS ŽMOGUS". Gal kas jau mate ji ir galetu pasakyti savo nuomone, nes taip pat bus rodomas ir "URVINE MOTERIS" tik bilietus is labai anksti reik nusipirkt tai galvoju ar verta, nes visien vieno bilirto kaina 35lt, o jei neidomus tai pinigai i bala unsure.gif
Atsakyti
as irgi siandien uzsirezervavau smile.gif siaubas per 20 min nebeliko bilietu liepos 4d tai emiau 5 blink.gif jau seniai noriu nueit nes kiek girdejau atsiliepimu visiems be isimties patiko ax.gif

butinai eik smile.gif man visi kone primygtinai rekomendavo eit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 28 birželio 2006 - 13:58
o mes liepos 18d, Kaune vyks "Oazeje" thumbup.gif
Papildyta:
tai taip eisism nes jau uzsirezervavom bilietus, siand reik vaziuot pasiimt.
bet galvoju kaip ten bus su ta "URVINE MOTERIM" gal tada irgi nieko visai turetu but : ax.gif
Atsakyti
Liepos 12 d. eisim į Urvinę moterį. Parašysiu atsiliepimus mirksiukas.gif Bet oi kaip dar toli doh.gif
Atsakyti
aš buvau "urviniam žmoguje". nerealus thumbup.gif eikit būtinai thumbup.gif norėčiau ir į "urvinę moterį". įdomu kas vaidina g.gif
Atsakyti
Kiek žinau, nusivylusių nei viena, nei kita komedija nebuvo smile.gif Tik matę "Urvinį žmogų" nori pamatyti ir "Urvinę moterį", kad palyginti būtų su kuom wink.gif Aš, tiesą sakant, atėjusi į "Urvinį žmogų" iš pradžių išsigandau, kad pinigus būsiu išmetusi į balą, bet kuo ilgiau sėdėjom su draugu, tuo smagiau darėsi smile.gif Taip kad geros nuotaikos pasisemti tikrai turėtumėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaw @ 2006 06 29, 19:20)
aš buvau "urviniam žmoguje". nerealus thumbup.gif eikit būtinai thumbup.gif norėčiau ir į "urvinę moterį". įdomu kas vaidina g.gif



Urvine moterimi besidominančios, paskaitykit čia:
http://www.urvinemoteris.lt/

Yra ir apie Urvinį žmogų:
http://www.urviniszm....lt/caveman.php

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolitlė: 29 birželio 2006 - 19:51
Aš tai niekaip nesuvokiu, kodėl visi žmonės taip svaigsta dėl tų dviejų spektaklių? g.gif Na, aš mačiau URVINĮ ŽMOGŲ... Man buvo įdomu tik tiek, kad Lietuvoje dar taip nebuvo - geri, valgai , o tau čia prieš akis žmogus dirba - vaidina... Na, nežinau, man tai iškart tokia nepagarba teatrui ir aktoriui - erzelys salėje didžiausias, kas kur eina, kas ką valgo, kas prisigeria... Niu, žodžiu... O paprastame teatre yra tikrai ir geresnių pastatymu, šis tai toks popsinis, gal dėl to visi ir eina, kiekvienam suprantam... ax.gif Niu, nežinau... blush2.gif Man tai buvo perdaug viskas paprasta ir kartais net per prasta tame spektaklyje... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Komercinis - taip. unsure.gif
Popsinis - iš dalies sutingu. smile.gif
Juokingas - 100 proc. lotuliukas.gif

Mes irgi ėjom, nes buvo išreklamuotas visų aplink.
Bet nei kiek nenusivyliau. Buvo ir juoko iki ašarų, buvo ir šiaip sau vietų. Salės erzelis - netrukde. Tik iki šiol negaliu priprast, kad kalba į pritaisytą mikrofoną. Aišku, kitaip nesigirdėtų tokioj aplinkoj. Bet... to tradizinio teatro įvaizdžio ten iš viso nėr. Viskas netradiciška. Dėl to ir įdomu.
Beje, vaidino Kazlauskas, taigi nežinau, kaip kiti aktoriai, kokiį įspūdį palieka.

Aplankyti tikrai verta thumbup.gif
Atsakyti
isejo taip kad nusipirkom 4 bilietus o draugai atsisake eiti, tai jei domina turiu 2 bilietus i "urvinis zmogus" vyksianti liepos 18d klube"oaze", sedimose vietose (1 bilieto kaina 34lt). O tai kitaip 70 lt prapuls , jei niekam nereik verysad.gif
Atsakyti
lie thumbup.gif pos 20 - palangoj bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 06 29, 16:47)
Liepos 12 d. eisim į Urvinę moterį. Parašysiu atsiliepimus  mirksiukas.gif Bet oi kaip dar toli  doh.gif


Fanta, tai kaip ta "Urvinė moteris"? bigsmile.gif
Atsakyti