Įkraunama...
Įkraunama...

R. Beckerio "Urvinis žmogus"

as buvau antradieni Urviniame zmoguje, nu labai patiko, vaidino Mesakuskas, nu gal tikejau kazko daugiau, nes tiek visi prigyre, bet ir tai neisgailiu kad nuejom, labai patiko, vienoj vietoj kur pasakojo apie moteru apsipirkinejimo manija, taip juokiaus kad net asaros pradejo begt smile.gif thumbup.gif galvojau kaip cia makiazo nesusigadinus doh.gif
Atsakyti
O man tai buvo spektaklis thumbup.gif Buvau du kartus, ir jie abu buvo visai skirtingi. Su Meškausku patiko labiau, nes jis toks vyriškas, tai labai mokėjo moteris sumenkinti( čia jau mano nuomonė), nes maniškis, kai išėjo iš spektaklio tai labai kažkoks pamandrėjas, kai ąš paklausiau kas čia jam, man atsakė tipo jis jau savo žodžius šiandien iškalbejas blink.gif , o kitą karta buvau su drauge pas Kazlauską, tai va tada man tikrai vyrų pagailo, o moterys atrodė kaip tironės ir padėties šeimininkės, man tai du skirtingi vaidybos stiliai, net prasmę spektaklis kitą įgauna.
Taigi reziume TV geriausias vyro draugas, o moteris sukelia vien nepatogumus, reiks eiti į urvinę moterį ir atsigriebti už moteriškąją giminę. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 06 29, 15:47)
Liepos 12 d. eisim į Urvinę moterį. Parašysiu atsiliepimus  mirksiukas.gif Bet oi kaip dar toli  doh.gif


Nu mums su vyru tai labai patiko thumbup.gif Rimantė vaidino, aplinka Forum palace irgi patiko, kultūringai viskas vyko. O liko dažniausiai nusivylę tie, kurie jau matė Urvinį žmogų, nes bandė lyginti. Aš nemačius, tai nesiginčiju, bet man kvaila lyginti du spekatklius, kurių tik pavadinimai panašūs g.gif Aš į kiekvieną spektaklį žiūriu tik individualiai, jokių lyginimų ir panašiai schmoll.gif Eisim kai tik gausim bilietus į Urvinį žmogų, bet tikrai neisiu iš karto nusiteikusi, kad va reikia stebėt ir lygint su tuo anuo. O dar kiti stebino, kad va čia komedija, o pasijuokt mažai gavom. Na to juoko man buvo per akis, bet čia irgi nuo žmogaus priklauso - atėjo, atsisėdo, dar neprasidėjus spektakliui išsisiepė - nu tipo, pradėkit linksmint mane schmoll.gif
Atsakyti
Gal kazkas netycia turi pora lysnu bilietu i Urvini zmogu rugpjucio 9 d. Oazeje, Kaune? Per valanda visi ispirkti buvo, nebespejau, o norejau dovana padaryt... verysad.gif
Atsakyti
O musu seimynelei Urvine moteris visai nepatiko. Is tiesu - lyginom su Urviniu zmogus, kuri ziuredami verkem is juoko. Taciau, kaip nelyginsi, jei ir atrodo, kad bandyta padaryti kopija - Urviniame zmoguje teige, kad "visi vyrai sikniai", o cia "visi vyrai - kiaules".
Atsakyti
Turiu 2 bilietus 10.12 19h "Oazėje" Kaune į "Urvinį žmogų". Gal kas norite? 4u.gif Parašykite į AŽ.
Aš sumaišiau datas ir pati tikrai negalėsiu tą dieną... ax.gif
Atsakyti
Turiu du bilietus į Urvinį žmogų lapkričio 29 d. 20 val. Vilniuje, bet vietos atskirai - vienas bilietas - 29 Lt, kitas -39 Lt.
Rašykit į asmeninę dėžutę.
Atsakyti
Jei kas turėsit bilietų į "Urvini žmogų" - pasiūlykit prašau. taip suintrigavot...
Atsakyti
Mes irgi su vyru buvom "Urviniame zmoguje".Vaidino V. Martinaitis.
Na, antra karta neiciau ir pirma - ne tiek idomu ir juokinga buvo kaip isreklamuota.
Manau juokinga buvo nuo pradzios iki galo tik visiskoms blondinems ir vyrams pageriantiems ir tik prie TV besedintiems. Arba kitas variantas turi buti tipiski vyrai ir moterys, nugyvene 20 metu kartu ir dar amerikonai, tai tip top atitiktu.Tai tada atpazindamas save gali ir juoktis. Per TV Bandi beziurint daugiau juoko.

O bilietu verta ieskoti tiesiai kasose- tada daugiau sansu nusipirkti nei per interneta. As irgi medziojau bilietu gal menesi intike, galu gale skunda tiketai parasiau del ju nesamoniu. Vyras i kasas nuvaziavo ir iskart nupirko.
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2007 01 22, 16:14)
Mes irgi su vyru buvom "Urviniame zmoguje".Vaidino V. Martinaitis.
Na, antra karta neiciau ir pirma - ne tiek idomu ir juokinga buvo kaip isreklamuota.
Manau juokinga buvo nuo pradzios iki galo tik visiskoms blondinems ir vyrams pageriantiems ir tik prie TV besedintiems. Arba kitas variantas turi buti tipiski vyrai ir moterys, nugyvene 20 metu kartu ir dar amerikonai, tai tip top atitiktu.Tai tada atpazindamas save gali ir juoktis. Per TV Bandi beziurint daugiau juoko.

O bilietu verta ieskoti tiesiai kasose- tada daugiau sansu nusipirkti nei per interneta. As irgi medziojau bilietu gal menesi intike, galu gale skunda tiketai parasiau del ju nesamoniu. Vyras i kasas nuvaziavo ir iskart nupirko.


Nezinau. schmoll.gif Mes irgi buvom su vyru praeita savaite ''Urviniame zmoguje''.Mums tai tikrai patiko.Susidare toks vaizdas ,jog spektaklis apie musu seima. thumbup.gif As manau ,jog kiekvienai seimai ji reiketu pamatyti. Ir kiekvienas sau kazka prisitaikytu. drinks_cheers.gif Gal tada ,mes moterys bent kuri laika suprastume savo vyrus ,jog vis delto jie yra kitokie nei mes . thumbup.gif
Atsakyti
šiaip tai tikrai super spektakliai 4u.gif
tiek urvinė moteris, tiek urvinis žmogus. Gal urvinis žmogus padarė stipresnį įspūdį, didesnės humoro dozės lotuliukas.gif dar plius prisidėjo tai, jog urvinį žmogų žiūrėjom nemokamai - pataikėm į generalinę repeticją prieš Martinaičio premjerą. Mum su draugu labai patiko, tam tikrose situacijose pagaudavom ir save blush2.gif tai ir dabar prisiminę tom teatrinėm frazėm pasikalbam ir pakikenam thumbup.gif
Atsakyti
Urvinis žmogus thumbup.gif spektaklis. Tikrai verta pažiūrėti. O Urvinė moteris nepatiko visiškai... nuobodus ir nejuokingas spektaklis. Gaila sumokėtų pinigų, nes bilietai nepigūs...
Atsakyti