Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(amorosa @ 2014 10 16, 16:24)
Ir as gyvenu ne Lt. sunku jiems su musiskais skoniais , zino tik sokoladini ir grietinini, mazai kas pasiraso naujovems doh.gif Viena kiente atsiunte nuotrauka torto daryta vietines KEPYKLOS. Tortas vadinasi ferari masina


aš tai sakyčiau, neskubėkit peikti užsienio kepyklų. Čia gal iš tokios 'kepyklos' užsakė, kaip ta FB kad su svetimom nuotraukom tokius tortus 'kepa'.
Aš domiuos ir Italijos, ir Vokietijos, Amerikos, nekalbu jau apie UK tortų navarotus. Tai žiūrėdama į tą Jūsų ferrari nuotrauką, galėčiau pasakyti, kad padarė už tiek, kiek klientas turėjo ir sumokėjo/išgalėjo skirti tortui, pinigų. Taip sakant, kiekvienam pagal kišenę.
Nu ar ne taip? rolleyes.gif
Atsakyti
Na, kepyklos ir Lietuvoj nedaug talentų turi pasamdę.. prisimenu kai Alt ieskojau kepyklose torto savo vestuvems.. fear.gif galiausiai veziausi is Vilniaus.., paskui dukros gimtadieniui ieskojau.. surrender.gif galiausiai pradejau kepti pati brunette.gif

Ferari tai gerulė lotuliukas.gif priminė mano paieškas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaldiDiena: 16 spalio 2014 - 16:56
Ačiū už mano tortuko pastebėjimą 4u.gif

Gal jau matėte, bet jei kalbame apie nesėkmingus tortus, tai įdedu nuorodą Baisiausių vestuvinių tortų 20 - tukas
Atsakyti
QUOTE(SaldiDiena @ 2014 10 16, 18:41)
Na, kepyklos ir Lietuvoj nedaug talentų turi pasamdę.. prisimenu kai Alt ieskojau kepyklose torto savo vestuvems..    fear.gif  galiausiai veziausi is Vilniaus.., paskui dukros gimtadieniui  ieskojau.. surrender.gif  galiausiai pradejau kepti pati  brunette.gif

ach, nejaugi šiais laikais taip sunku su vestuviniais tortais?
O gal Jūs, kaip ir aš, tuokėtės dar tuo metu, kai nebuvo spalvotų televizorių? rolleyes.gif
Aš irgi tada turėjau bėdą su tortu.. net nepamenu, kaip jis atrodė biggrin.gif

QUOTE(AIRA @ 2014 10 16, 20:22)
Gal jau matėte, bet jei kalbame apie nesėkmingus tortus, tai įdedu nuorodą Baisiausių vestuvinių tortų 20 - tukas

ačiū, įdomu pasižvalgyt.
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2014 10 16, 07:08)
Dėkoju už priminimą apie sviestinį šokoladinį, jis tikrai labai skanus  ax.gif

Čia mano vienas "Arbatėlės popietė" tongue.gif Snicersas 4,3kg.

Prašom smile.gif
Labai gražiai apipuoštas arbatinukas.

Likta, paprastas, bet ne prastas tortas.

QUOTE(ointriga @ 2014 10 16, 12:49)
jetus jetus as vis vargstu su mase lipdymui ,nezinau kelinta karta vis ne taip gaunasi ,arba visai nesigauna doh.gif sakykit koki cukru ir zalatina dedate? dariau pagal Asseni ,nu skysta visai gavosi apie minkyma nei kalbos  doh.gif dejau 1 sauksta zalatinos 60ml vandens ,nu blyn pudros ir krakmolo tai dvigubai daugiau ,niu ir bijau is maiso traukti nes ir taip aisku kad š gavosi ax.gif

Na ir skysta gaunasi, ir viskas ten ok, per naktį pastovi, subręsta, kitą dieną ideali masė. Darau viską gramas į gramą pagal receptą. Želatiną naudoju Klingai, pudrą Dan Cuker.

Atsakyti
Sveikos, merginos,


Turiu klausima. Ar pastiliazu galima dengti tik ant sviestinio kremo?
Kas bus, jei dengsiu ant bikvito ?

Ar teisingai suprantu, kad jei dengsiu ant sluoksnio su zele, tai patirps pastiliazas?


Klausiu todel, kad reikia torto be jokiu pieno produktu... Pati torto recepta jau atradau, "issigryninau" ir kepiau ne karba, bet vaiko gimtadienis - norisi papuosti graziau.

Gal turite patarimu?
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2014 10 17, 11:36)
Sveikos, merginos,
Turiu klausima. Ar pastiliazu galima dengti tik ant sviestinio kremo?
Kas bus, jei dengsiu ant bikvito ?

Ar teisingai suprantu, kad jei dengsiu ant sluoksnio su zele, tai patirps pastiliazas?

dengsit ant biskvito - neprilips pastilažas. Čia tas pats, kaip ant 'sausos' duonos dėti rūkytos dešros griežinėlį - nukris.
žele tirpdys pastilažą.

juodas šokoladas - pieno produktas? jeigu ne, tai išlydykit juodo šokolado, atskieskit kokiais 3 - 6 šaukštais "natura' aliejaus ir užpilkit ant biskvito. Kol šiltas sluoksnis, galėsit prilipdyt papuošimus kažkokius ,ar pabarstukus.

arba pasidarykit beze. Kiaušinio baltymas ir cukrus. Irgi be pieno. tačiau ir beze negali būti ant žele. Reikia apsaugoti arba biskvitu, arba sviestiniu kremu, aš šokoladu.
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2014 10 17, 10:36)
Klausiu todel, kad reikia torto be jokiu pieno produktu...
Gal turite patarimu?

Dabar yra sviesto be laktozės, paklauskit gal kurį nors naudoja. Aš esu dariusi tortą be kiaušinių ir pieno produktų, tai mamytė pasakė, kad galima naudoti kažkurį vieną iš margarinų. Tai dariau aptepimui kremą su margarinu, sunkoka buvo su juo išlyginti tortą, bet pavyko
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 10 17, 11:15)

Na va, Naitas viską labai protingai surašė.

O aš įdedu dar vieną tortuką, nes tikrai liūdnoka tema smile.gif

user posted image
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymus smile.gif
Jei pavyks - pasirodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 10 17, 11:48)


O aš įdedu dar vieną tortuką


Wow, gražiai, o čia juoda mase dengta?

AIRA, pamiršau paklausti, tas arbatinukas tuščiaviduris?
Atsakyti
QUOTE(SaldiDiena @ 2014 10 17, 12:45)
AIRA, pamiršau paklausti, tas arbatinukas tuščiaviduris?


Ten putoplasto rutulys apdengtas pastilažu smile.gif

Elentari, labai dailus tortas. Man irgi įdomu, ar ten juoda masė? Aš juodą masę perku, kaip ir raudoną. Ar jūs darote pačios ir kaip pavyksta išgauti šias spalvas?
Atsakyti