Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių mergičkų pašnekesiai, 684 d.

QUOTE(_meškute_ @ 2016 06 14, 19:07)
na viltis miršta paskutinė kaip sakoma, bet nežinau man sunku dar atsigaut.

Laikas gydo. Linkiu kad greičiau atsigautum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2016 06 15, 11:29)
Laikas gydo. Linkiu kad greičiau atsigautum  4u.gif

Labiausiai kankinanti savijauta man ta kad aš negaliu būti su brolio žmona nėščia, ir nežinau kai ji atvažinės su broliu pas mano tėvus (mes gyvename viename name su tėvais) aš negalėsiu būt prie jos vaiko vat kaip įveikti tą barjerą tą būseną ar tai pyktis ar tai pavydas net nezinau kaip apibūdint tą emociją..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(_meškute_ @ 2016 06 15, 15:52)
Labiausiai kankinanti savijauta man ta kad aš negaliu būti su brolio žmona nėščia, ir nežinau kai ji atvažinės su broliu pas mano tėvus (mes gyvename viename name su tėvais) aš negalėsiu būt prie jos vaiko vat kaip įveikti tą barjerą tą būseną ar tai pyktis ar tai pavydas net nezinau kaip apibūdint tą emociją..sad.gif

oi vargsyte tu unsure.gif verysad.gif bet laikas gydo..tai su laiku praeit turetu tau ta savijauta... plius gal vel greitai pastosi, sekmingai isnesiosi..tai nebeliks vietos nei pykciui, nei pavydui... o dabar tai stiprybes tau ir ramybes sirdelej wub.gif viskas bus gerai, ateis vaikelis dar pas tave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_meškute_ @ 2016 06 13, 18:20)
na viltys kažkaip mano nugesusios, ir vis iš galvos neišlenda tai, kad kodėl taip nutiko.. g.gif  brolio žmona laukiasi tai net su ja būt negaliu iškart verkt norisi ją pamačius, vengiu dabar būti ten kur neštukės ar maži vaikai, nežinau kaip savy įveikti tą barjerą ir nuraminti savas mintis..sapnai vis lanko keisti visokie..ir net relaksacijos seanso metu mano pasąmonė rodo man vaizdinius su mažais vaikučiais..


Uzjauciu labai labai verysad.gif siuo momentu mazai zodziai bepades, bet laikas tikrai gydo..

Papildyta:
QUOTE(HappyAngel @ 2016 05 04, 20:41)
Ačiū 4u.gif
Jo, namie seniai jau. Varliukui viskas gerai, o ko jis taip anksti susigalvojo ateiti, tai biesas žino g.gif Vandenys nubėgo ir viskas, nieko nebepabirbsi, teko važiuoti gimdyti biggrin.gif


Sveikinu!!! Aukit smaguciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2016 06 15, 18:27)
oi vargsyte tu unsure.gif  verysad.gif bet laikas gydo..tai su laiku praeit turetu tau ta savijauta... plius gal vel greitai pastosi, sekmingai isnesiosi..tai nebeliks vietos nei pykciui, nei pavydui... o dabar tai stiprybes tau ir ramybes sirdelej wub.gif viskas bus gerai, ateis vaikelis dar pas tave 4u.gif

g.gif kad tavo žodžiai tiesiai dievuliui i ausi.. blush2.gif na aišku gal jei pavyks pastoti, nors žinai kai gydytojai man pasakė kad ir policistinės kiaušidės ir miomos 3 (buvo 1 pries pastojant o 2 uzaugo) ir dar abrazija, tai nežinau net.. verysad.gif

QUOTE(Gar_bane_ @ 2016 06 15, 20:57)
Uzjauciu labai labai verysad.gif siuo momentu mazai zodziai bepades, bet laikas tikrai gydo..

gydo bet tas tarpas kol išgydo labai daug atima jėgų emocijų ir viską tą mato ir išgyvena artu ir vyras ir net mano vaikas,kuris taip nori seses ar brolio... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos planiukes wub.gif ir senbuves ir naujokutes wub.gif

Smagu kad temuze vis dar gyvuoja thumbup.gif thumbup.gif uzbegau nes taip ilgiuosi tu geruju planavimo laiku ir pasnekesiuku wub.gif wub.gif laikas praleke akimirksniu...tuoj 10 m mano mazuliui.. wub.gif

Mickute labas mergyt wub.gif

eisiu paskaitinet vakare kuo gyvenat ir kvepuojat..

As ,man viskas normaliai..turiu anukeli jau beveik 3 metuku Lukuti wub.gif susikalbam angliskai ir lietuviskai vos vos bet mylim vienas kita labai wub.gif teko pabut UK 8 men tai nerealiai ilgiuosi savo kukulio ..pripratau kas diena matyti girdeti ciauskejima wub.gif

exxx..buciau jaunesne eiciau i vantiura..vel planuociau lotuliukas.gif bet...vsio..traukinukas nuvaziavo ...na nevisai...bet bet gero masinisto reikia lotuliukas.gif

tai taip trumpai va uzbegus .. mirksiukas.gif

Sveikinu naujas nestuke.gif wub.gif
Naujas mamytes supuojancias savo mazylius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2016 06 20, 13:11)
Sveikos

Mickute labas  mergyt wub.gif


Vaje kokie žmonės bigsmile.gif sveika sveika thumbup.gif 100 metų be šių metų jau turbūt wub.gif smagu ir iš tavęs žinių sulaukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2016 06 20, 14:14)
Vaje kokie žmonės  bigsmile.gif  sveika sveika  thumbup.gif  100 metų be šių metų jau turbūt  wub.gif  smagu ir iš tavęs žinių sulaukti  ax.gif

Na ne 100 dar ...tiek netrauksiu ,bet jau 43 stuksena į nugara lotuliukas.gif daug jau....bet pasakysiu fainas amzius wub.gif

Jaunom patariu nebijoti tokių skaičiikų nes tai tik skaičiukai o banga didžiulė ,įspudžių, energijos,žavesio ir tt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2016 06 20, 17:06)
Na ne 100 dar ...tiek netrauksiu ,bet jau 43 stuksena į nugara lotuliukas.gif  daug jau....bet pasakysiu fainas amzius  wub.gif

Jaunom patariu nebijoti tokių skaičiikų nes tai tik skaičiukai o banga didžiulė ,įspudžių, energijos,žavesio ir tt blush2.gif

tai qi kad mes vienmetes, o tu blyn ir jau mociute wub.gif wub.gif tiksliau dieduko zmona lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 20 birželio 2016 - 16:47
QUOTE(mickute7 @ 2016 06 20, 17:46)
tai qi  kad mes vienmetes, o tu  blyn ir jau mociute  wub.gif  wub.gif  tiksliau dieduko zmona  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif

ne as mociute...nes niekieno zmona jau senokai lotuliukas.gif Yra diedukas ir nany wub.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2016 06 20, 13:11)
  laikas praleke akimirksniu...tuoj 10 m mano mazuliui.. wub.gif

Mickute labas  mergyt wub.gif



Sveikos. Įlindau į temą....ir susimąsčiau - tu ta pati Svaja, kur prieš 10-11 metų sėdėjom šitoj temoj? Kartu su Mickute, Pacific ir kt.mergaitėm? bigsmile.gif bigsmile.gif (aš hereja, priėš 10m. susiplanavau dvynukes) ax.gif Tai sakai, jau trys metai kaip močiutė bigsmile.gif thumbup.gif Jauna močiutė wub.gif

Mickute, ar pameni, kad aš laikau šampą šaldytuve??? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ELMO @ 2016 07 13, 23:51)
Sveikos. Įlindau į temą....ir susimąsčiau - tu ta pati Svaja, kur prieš 10-11 metų sėdėjom šitoj temoj? Kartu su Mickute, Pacific ir kt.mergaitėm? bigsmile.gif  bigsmile.gif (aš hereja, priėš 10m. susiplanavau dvynukes) ax.gif Tai sakai, jau trys metai kaip močiutė bigsmile.gif  thumbup.gif Jauna močiutė  wub.gif

Mickute, ar pameni, kad aš laikau šampą šaldytuve??? bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

tos pacios, tos pacios bigsmile.gif vaje kiek zmones pasirode thumbup.gif thumbup.gif
tau uzteko pasakyti apie sampe, nors ir nickas kitas, iskart supratau, kad sampanas is pajurio thumbup.gif thumbup.gif
Kaip paciai sekasi ?
Atsakyti