Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų stebuklėlio gimimo istoriją

aukit diduciai bukit sveikuciai 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kad viskas gerai baiges thumbup.gif , nes vaikiukas tikrai didelis, o echo nerodė, kad nusimato tokio svorio sūnelis wub.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2006 06 28, 16:46)
2005 metų rugpjučio 20 d. Klaipėdoje susituokė įsimylėjusi porelę _čia foto_
Kuri iškart po vestuvių išvyko medučio kopinėti į meilės salą Kretą. O kai senovės graikai sako, kad pabuvos šioje saloj dažnai užgimsta naujį žmogėliai 4u.gif  Taip atsitiko ir mums. Spalio gale sužinau, kad jau apie menėsį, kaip laukiuos nestuke.gif Ir tai be jokių didelių pastangų, pabandžius vienintėlį galimą pastuoti kartą, mano pilvukė atsirado mažasis angeliukas.
Šio angeliuko visi labai laukė ir tevėliai ir senėliai. Devyni menėsiai prabego greitai, be didelių problemų _foto čia_
Ir štai vis artėjo gimdymo laikas. Jaunieji tevėliai jau buvo pilnai pasiruošę susitikimui su savo sunėliu.

38,5 neštumo savaite išėjo mamytej kraujingas gleivių kamštis, ir prasidėjo vis dažnėjantis sarėmiai, mes neiškentė nuvažiavom į klaipėdos gymdymo namus. Apžiūrėjus budinčioji gydytoja nutarė paguldyti į pataloginį skyriui stebėjimui,nes kaklelis atsidarė 2сm, ir sarėmiai buvo kas  5min.  Po 16 valandų sarėmiai apsiramino,  ir po kelių dienų mes grįžom namo, laukti tikrų sarėmių 4u.gif Ir nepraėjus po to  dviem parom, ryte pajutau, kad kažkas pradeda begti, pabandžius atsistoti iš lovos pasipylė daug vandenų. Ir tada jau supratom,kad laikas. Labai neskubėdami susiruošem per porą valandų į gymdymo namus, su mintim, kad šis kartas jau nemeluos. Prasidėjo jau reguliarus sarėmiai, po 9val. ryto atsiduriau jau gymdykloj. Vyras iškart nubego užsakyti šeiminines palatos, kuri kaip tik po pietų turėjo atsilaisvinti. Prisitatė akušerė, paskyrė mums 1 gymdymo didelią palatą. Iš pradžių akušerė bandė būtų paslaugi, laikui begant pastebėjom kad elgėsį vis šalčiau, ir nutarėm šiek tiek pamaloninti, bet tai neilgam jai matomai užteko. Man 11 valanda prasidėjo stiprūs ir dažnus sarėmiai, supratau, kad be nuskausminimo neabseisiu, man suleidi paprastus nuskausmenačius į ramenius, bet tai nieo nepadėjo. Buvau nusiteikus gymdyti be epiduros, nebent kai nebeiškintėsiu, ir kai man pasakė 14val. kad kalklelis tik 4cm atsidarės ir kad skatins, o skausmas jau nebepakenčiamas, paprašiau epidūros. apie jokius baseinus ir kamolius galvoti nesinorėjo, galėjau tik susirėtus gulėti. Suleidus epidūrai palengvėjo, ir bandžiau pasnausti, kad užtektų jėgų gymdymui. Man pradėjo jau leisti skatinamosius, neužilgo pradėjo vis stipriau skaudėti dešinį šoną. Paprašiau pakviesti anasteziologą, jis pataisė ir dar kartą suleido nuskausminančių, bet efektas buvo tas pats. Apie 18 val. vėl vos nelipau sienom, akušerė Dalia iš vis dingo, kai vyras nujėjo pakviesti ji pareiškė, kad nori pavalgyti, nes dar šiandiena nespėjo, ir nepergyvenk dar nepagymdys tavo žmoną. Akušerė buvo grubi, ir vis murmedavo, kaip ji jau pavargo ir jos darbo laikas eina į pabaigą. Galu gale mane prieš 19val. perkelė ant gymdymo stalo.  Gymdyma priiminėjo tą pati akušerė Dalia ir gydytoja Kaupaitė. Ir tik girdžiu stumk, stumk,kvepok. Ir taip pastoviai, aš iš paskutinių jėgų bandau, bet rezultato nieko. Akušerė šaukė, blogai stengiasi, vyras sako ji ir taip iš paskutinių stengiasi, ir kvepuoja kartu su manim, duoda pastoviai atsigerti ir šlapina man veidą, ir toks jausmas , kad ir gimdo kartu su manim. Ir taip kas minute vien du trys stumiam. Aš jau jaučiu, kad mano jėgos senka. Bet bandau, dar kartą, ir girdžiu vyras sako, matau plaukuotą galvą, tuomet dar kartą bandau stumti, ir padedant gydytojai, jaučiu palengvėjimą. Vyras džiaugsmingai šaukia sunėlis thumbup.gif Kol vyras pasiema kamerą akušerė pati perkirpo virkšelę, net nepasiūlė jam. vaiką po kelių minučių nuėmus virkšelę nuo mažylio kaklo, paguldo mna ant pilvo trumpam.  19 20 mums gimė nuostabus sunėlis, 4520kg ir 56cm svorio.
_foto čia_ Tėvelis laksto laimingas po gymdymo palatą tarp manes ir vaiko. Susirenka daug med personalo, nes pasirodo mano placentos dalelės ir prasidėjo kraujavimas. Akušerė vis kartojo, kad jai laikas namo, ir galu gale viską metė ir išėjo, nesutvarkė ne manes nei vaiko. Aš jos ir nestabdžiau( dar žadėjom jai pinigų duoti, bet po tokio elgėsio  schmoll.gif ). Atėjo naują pamainą ir šaunus vyrukas mane sutvarkė, išvalė, užsiūvo( nors plyšau kaip sakė dėl tokio dičkio minimliai). Pasiūlė mane užmigyti, bet sakau jau po tiek skausmą iškėsiu su dalinę epidūrą, kurį gerai suveikė tik po to kai sutvarkė mane. Vyras atsidėkojo gydytojai ir ji pasiliko iki pačios pabaigos, (mergautinė pavardė gydytojos). Labai džaugiaus, kad nepasiliko mano akušerė o atėjo nauja labai maloni moteriškė, kuri ir prižiurėjo dar kelias valandas mane gymdykloj, nes mano būklė buvo kompikota buvo atlikta revizija. Mažylis buvo ramus. Apie 22 val. mane jau nuvežė į pogymdyminį skyrių. Gavom šeimininę mokamą palatą thumbup.gif Nors tai buvo nusiraminimas, kad vyras galės būti šalia mūsų visalaik, nes aš buvau labai silpna ir kojos visiškai nelaikė. tik apie 1 nakties vyras padėjo į dušą nueti, nes pati vos stovėjau, o labai norėjosi nusiprausti po tokio žygdarbio 4u.gif
Tik mažiukas džiugindamas mus padeda užmiršti tą nelengvą gymdymą._foto čia_
Po 3dienu jau buvom namie, mažiukas šaunus ir ramus, mamytės žaizdos ir skausmas po truputį praeina 4u.gif

Labai sveikinu, linkiu dideliausios sėkmės. aukit sveiki, stiprūs ir laimingi. 4u.gif
Atsakyti
bukit dideli ir sveiki,sekmes jusu seimynai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif trumpai drūtai ir ištvermingai.sveiku.ps.nepamirški sesės vyresnėliui mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu su sūneliu 4u.gif . Aukit laimingi wub.gif
Atsakyti
Samta, sveikinam su Kotrynėle susilaukus sūnelio 4u.gif galėsim kartu su vaikiukais pasivaikščiot, kai mūsų namus pastatys ax.gif
Beje, šaunuolė, kad pati pagimdei tokį didelį vaikinuką 4u.gif

O dėl KGN, tai aš džiaugiuosi, kad ten negimdžiau, nors patyriau spaudimą iš Klaipėdos gydytojų, kodėl rinkausi ne savo miesto gimdymo namus, bet koks kieno reikalas...
Atsakyti
Sekmes jusu pagausejusiai seimynai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

P.S. Nuotraukytes labai labai grazios thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražiai papasakota ir iliustruota istorija 4u.gif 4u.gif 4u.gif Šaunuolė mamytė biggrin.gif O akušerė tai tikra žiežula jums pasitaikė blink.gif
Atsakyti
thumbup.gif foto labai grazios,matosi,kad esate laiminga,stipri seima:)sekmes:)aciu uz pasakojima:)
Atsakyti
Skaitau ir galvoju,ka darytumete jei gyventumete kukliai ir neturetumet is ko papirkinet mediku.Ir netiesa,kad del pinigu medikai dirba geriau,mano manymu kas yra nieksas tai ir pinigai cia nepades,o doras pirmiausia galvos kaip gyvybe gelbet.Pati gimdziau 3 vaikucius.1Klaipedoj,o 2Kretingoj ir ne karto niekam nedaviau ne lito,ir ne tik del to,kad neturejau,daugiau is principo.Ir galiu pasakyt,kad per visus gimdymus visi medikai dirbo puikiai savo darba.Na tik per antraji gimdyma,turejau pristabdyti gymdyma kol teikes ateit ponia gyd.Valanciene,bet jos reputacija Kretingoj nekokia,jei savo privacioj klinikoj dirba aplaidziai.Dovanas galima duot po visko,uz nuopelnus.
Atsakyti
QUOTE(petelne @ 2006 08 31, 16:56)
Skaitau ir galvoju,ka darytumete jei gyventumete kukliai ir neturetumet is ko papirkinet mediku.Ir netiesa,kad del pinigu medikai dirba geriau,mano manymu kas yra nieksas tai ir pinigai cia nepades,o doras pirmiausia galvos kaip gyvybe gelbet.Pati gimdziau 3 vaikucius.1Klaipedoj,o 2Kretingoj ir ne karto niekam nedaviau ne lito,ir ne tik del to,kad neturejau,daugiau is principo.Ir galiu pasakyt,kad per visus gimdymus visi medikai dirbo puikiai savo darba.Na tik per antraji gimdyma,turejau pristabdyti gymdyma kol teikes ateit ponia gyd.Valanciene,bet jos reputacija Kretingoj nekokia,jei savo privacioj klinikoj dirba aplaidziai.Dovanas galima duot po visko,uz nuopelnus.


Ir mes su vyrų buvom tokios nuomonės, kad iš principo nenorim duoti, tai yra jų darbas, tik jeigu gerai, nuoširdžiai atlieka darbą galim atsidekuoti, ir tai buvo gydytoją . O seselej davėm, kad faisas biški pasikeistu, nes baisu, kaip atlikinėjo savo darbą, kraujai iš vienų bego jai dzin, per jėgą viską darė doh.gif bet matau neilgam padėjo, matyt tukstančių norėjo doh.gif Ir mes tai supratom jei žmogus yra kialė, tai kiaulė ir liks 4u.gif ir mano visi sutikti medikai atliko viską puikia ir be pinigų, kitos seselė, kitos pamainos gydytojas kuris siuvo. tik va viena man žežula pasitaikė, tik blogiausiai, kad ji pirmą pasitiko mano mažiuką blink.gif
Visoms linkiu mažiau tokių medikų sutikti 4u.gif
Atsakyti