Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo MEMORIAL ir MEDICANA klinikos, TR

Sveikutes 4u.gif 4u.gif
TINO,jetus kaip faina wub.gif wub.gif wub.gif SVEIKINU MERGYT thumbup.gif Tu tikrai esi nestuke.gif wub.gif
user posted image
O skaiciukai tikrai labai grazus wub.gif Labai saunu thumbup.gif Ir man vienai liudna nebus mirksiukas.gif ir tikiuos kad greitu laiku dar daugiau mergaiciu prisijungs nestuke.gif wub.gif
Turkijoje Memorial tikrai galima susikalbeti rusiskai ir jei nemokat anglu kalbos susikalbesit rusiskai jei nemokat rusu susikalbesit angliskai. Tam ten ir is tikruju buna tos koordinatores.
Sevda mokau anglu kalba.Elis anglu ir bulgaru. Kristina geriau kalba rusiskai nei angliskai,o Jelena gerai kalba ir angliskai ir rusiskai mirksiukas.gif
Del genetiniu tyrimu,kazkas klause.Tai mums perdare aibe tyrimu is naujo. Nes jiems buvo LT tyrimai neaiskus ir jie tik pasiule persitirt,o ne primygtinai reikalavo.Is tikruju buvau patenkinta,nes LT man nustate mozaikini kariotipa,o Turkai pasake kad man su kariotipu ok kai padare is naujo genetinius tyrimus. O kiek butumem dar prisinervave,neskaitant kad as jau turiu MTHFR geno mutacija,kuri ir siandien mano ginius patvirtino kad daro nemaza meskos paslauga.
Mums kartojo ir trombofilijos visus tyrimus.Ir zinokit,labai dziaugiuos,nes niekas nenustate man nei Lietuvoje,nei Latvijoje. O tai irgi didele itaka pastojimui turi.
AMH man visai "pievas " nugrybavo,tai gerai kad Semrai nepatiko tyrimo atsakymas ir ji sake kad visai kitoks kiausidziu vaizdas turi buti turint toki AMH koki turejau nustatyta Lietuvoje as.
As net nebegalvociau nesekmes atveju vel bristi i ta pacia bala,turiu omenyje darytis Lietuvoje ar Latvijoje.
Pabuvus ir pamacius kaip dirba ten,tikrai nebenori pats vel darytis cia ir eiti kryziaus kelius,o ir norisi apsaugoti kuo daugiau tokio pacio likimo seimas. 4u.gif
Mums nebuvo daryta GN,bet buvo daryta aibe histeroskopiju, laporaskopiju,frakciniu gimdos abraziju ir t.t. Aisku,ju metu irgi buvo patikrinti kiausinatakiai, bet Semra sake kad jei nepasisektu,ji nori kad pries kita bandyma butinai butu atlikta GN.
Nezinau, bet dedu dideli pliusas visame Turkijoje.
Del SM maniskis irgi pykdavo kad sedziu ir neaisku ka kalbu ir t.t. Bet laikui einant jis paskui sakydavo na ilysk pasklausk pas savo supermamas,gal ka nors patars. biggrin.gif
O per SM ir susirandi draugu-mes nebeturim daug draugu,visi issibarste nuo musu kol mes ejom nevaisingumo keliu.Aisku,suprantama nes jiems kiti rupesciai ir pokalbiu temos,o mes ju akimis buvom darboholikai kurie tik dirba ir vaiku nenori. O per Supermamas susiradau draugu ir tikrai geru,ir jauciuos del to tik laimingesne. 4u.gif
Atsakyti
Tiesa del stimuliaciju. Tai mes tureje 3IUI ir dabar jau 6IVF. Taigi,tik per pirma susitikima permete akimis lapa,kur surasyti bandymai kaip ir kas stimuliuota,kiek ispunktuota,kada isodinta,kiek isodino ,aisku ir kiek apsivaisino. Kai kurios stimuliacijos stebino juos,o ir del embrioniuko greito isodinimo irgi kele nustebima.
O jums juk stimuliuos pagal AMH, darys krauja kasdien, echo ir ziures kas ir kaip ir tikrai patikekit ,as net nejutau kad jie ziuretu i kazkuri plana,nes viska jie dare is savos varpines,pirmas vaistu dozes ir toliau skyre tik pagal echo ir kraujo tyrimus.
Taip kad as manau,kas vaziuoja pirmam IVF greiciau pasieks tos svajones ir maziau kentes ir judvieju psichologija su vyru,jusu pacios psichine ir fizine sveikata, aisku ir pinigine mirksiukas.gif
Paklauskit mergaiciu,kurios praejo aibe IVF kaip jos jaucias kai vaziuoja ten. Viskas is tikruju jau kitaip nei pradzioje, daug daugiau nerimo,nervu,itampos ir t.t. Kaip bebutu bet mane labai veike tiek padaryta IVF,turetas persileidimas-jauciausi bergzdzia ir niekam tikusi.Man skambejo zodziai,kad kraunam kitiems turtus, paskutinius metus verkiau kad teisingai buvo man viena ir cia SM gerai buvo zinoma astrologe,pas kuria kreipiaus man rodos 2011m kai man parase kad su savo vyru tu niekada neturesi vaiku...man skambejoTreiso zodziai kad jums reikia donoro, VK kad pas mane blogos kiausialastes ir nezino ka daryt.As buvau emociskai paluzus ir nekenciau saves,pykau ir ant saves ir ant gyvenimo.Buvo paciu blogiausiu gyvenimo etapu kai nebenorejau gyvent,tai pagelbejo labai Vaisingumo asociacijos psichologe,pries ja zemai lenkiu galva.
Taip,kad praejom pragara kuriame vos neprapuoliau ir tik sios temytes deka irgi stojausi eiti pirmyn mirksiukas.gif
o dabar laukiuos ir labai dziaugiuos ir bijau. Siandien buvome susitikime su maziuku.Viskas gerai,kaip ginius sake atitinka viska,o ir puslyte gera,trynio maiselis toks koks ir turi buti ir plaka sirdele. Laime be proto didele ir tuo paciu vis dar nesitiki kad tu nesapnuoji, baisu kad pasaka nesibaigtu. Dziaugiausi kai siandien taip supratingai ginekologas pasake,ateis po poros savaiciu paziuresim trumpai kaip auga,o rimciau jau rugsejo viduryje viska darysim. Jis ir pats sake,kad zmogiska nerimauti ir jaudintis kai tiek neisivaizduojamai praeini.
Taip,kad dabar suspaudus kojas laikau savo stebukla ir visa tai ka patyriu kasdien ir patyre siandien mano vyras tikrai yra turku deka, kad jiems mes stovim kaip zmones su didziule problema,o ne kaip bankomatai.
Man 35 metai.Amzius irgi daro savo minusa,tai girdejau ne kart is musu mediku,o ten tu esi normali,poziuris kitoks 4u.gif
Ir man patiko pas juos dar tai,kad jie nesistengia kalbeti graziai ar ka nori tu isgirsti ,jie tiesiai sviesiai pasako yra taip,noretumem taip bet tai nera blogas rezultatas ir kiekviena savo pasakyma,pasiulyma jie argumentuoja ir tuo paciu visada isklauso tavo nuomones ir klausimus stengias atsakyti.
Man net keli medikai savo vizitines dave kad jei iskilus klausimui,galeciau jiems parasyti. thumbup.gif
Taip,kad drasiau mergaites-ten vistiek didesne tikimybe pastoti,arba nors ir nesekmes atveju jums bus pasakyta ka numatoma daryt ar keisti,o gal jie pamatys kas lemia nesekme.To tikrai negavau nei LT nei LV.
O ir nerealiu miestu pasigrozesite,ir pats tas procesas bus idomus nei atostogos nei IVF procesas,bet kazkoks relaksas vistiek jaucias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2014 08 14, 14:53)
Buvo paciu blogiausiu gyvenimo etapu kai nebenorejau gyvent,tai pagelbejo labai Vaisingumo asociacijos psichologe,pries ja zemai lenkiu galva.

Net šiurpas nuėjo per kūną... doh.gif
Nežinau kaip kitoms mergaitėms, bet aš tavo postus visada skaitau ir gaunu teigiamos energijos. Tavo visi sakiniai pilni šilumos wub.gif
Sunkiausia atsikelti, bet kai pakyli, nieko daugiau nebelieka tik eiti į priekį, keliais, alkūnėm, bet į priekį... thumbup.gif
Šios temos pradininkės superinės - tik jų dėka yra kryptis judėjimui į priekį. Ši tema kaip lašas nukritęs į vandenį sukėlė raibuliavimą. Tikiu, kad tas raibuliavimas palies vis daugiau ir daugiau šeimų, kurios pagaus laimės paukštę.
Ačiū merginos, kad dalinatės patirtimis, išgyvenimais, nes tik tada nesijauti vienas, vienišas, kitoks, brokuotas... ax.gif
Atsakyti
[quote=Afrodite69,2014 08 14, 16:53]

Taip,kad praejom pragara kuriame vos neprapuoliau ir tik sios temytes deka irgi stojausi eiti pirmyn mirksiukas.gif

Ech, daug minciu kyla..Kaip fainai, kad Jums ir Jusu "puslytei" viskas gerai, kaip visada dziugu ir del kitu. ..Kaip suprantu, po to, kai visos pabuvosime TR, iseis ne nauja knyga "Kiek kainuoja vaikai", o tiesiog visas filmas "Kiek kainuoja vaikai 2" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 08 14, 13:12)
mano HCG 109.9  wub.gif  wub.gif  wub.gif pasakykit, kad aš nesapnuoju  blush2.gif

sveikinimai Tino, nuostabus skaiciukai nestuke.gif tikra dovana vestuviu metiniu proga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 08 14, 17:10)
Šios temos pradininkės superinės - tik jų dėka yra kryptis judėjimui į priekį. Ši tema kaip lašas nukritęs į vandenį sukėlė raibuliavimą. Tikiu, kad tas raibuliavimas palies vis daugiau ir daugiau šeimų, kurios pagaus laimės paukštę.
Ačiū merginos, kad dalinatės patirtimis, išgyvenimais, nes tik tada nesijauti vienas, vienišas, kitoks, brokuotas... ax.gif

į jūsų visų storumą nestuke.gif nestuke.gif
labai gražiai ir tiksliai išsireiškiai apie raibuliavimą - nesislėpkim, dalinkimės savo patirtimi, nes tik jos dėka kažkas tampa laimingais wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 14 rugpjūčio 2014 - 16:39
[quote=Afrodite69,2014 08 14, 15:53]
Tiesa del stimuliaciju. Tai mes tureje 3IUI ir dabar jau 6IVF. Taigi,tik per pirma susitikima permete akimis lapa,kur surasyti bandymai kaip ir kas stimuliuota,kiek ispunktuota,kada isodinta,kiek isodino ,aisku ir kiek apsivaisino. Kai kurios stimuliacijos stebino juos,o ir del embrioniuko greito isodinimo irgi kele nustebima.
O jums juk stimuliuos pagal AMH, darys krauja kasdien, echo ir ziures kas ir kaip ir tikrai patikekit ,as net nejutau kad jie ziuretu i kazkuri plana,nes viska jie dare is savos varpines,pirmas vaistu dozes ir toliau skyre tik pagal echo ir kraujo tyrimus.
Taip kad as manau,kas vaziuoja pirmam IVF greiciau pasieks tos svajones ir maziau kentes ir judvieju psichologija su vyru,jusu pacios psichine ir fizine sveikata, aisku ir pinigine mirksiukas.gif
Paklauskit mergaiciu,kurios praejo aibe IVF kaip jos jaucias kai vaziuoja ten. Viskas is tikruju jau kitaip nei pradzioje, daug daugiau nerimo,nervu,itampos ir t.t. Kaip bebutu bet mane labai veike tiek padaryta IVF,turetas persileidimas-jauciausi bergzdzia ir niekam tikusi.Man skambejo zodziai,kad kraunam kitiems turtus, paskutinius metus verkiau kad teisingai buvo man viena ir cia SM gerai buvo zinoma astrologe,pas kuria kreipiaus man rodos
2011m kai man parase kad su savo vyru tu niekada
neturesi vaiku...man skambejoTreiso zodziai kad jums
reikia donoro, VK kad pas mane blogos kiausialastes ir nezino ka daryt.As buvau emociskai paluzus ir nekenciau
saves,pykau ir ant saves ir ant gyvenimo.Buvo paciu blogiausiu gyvenimo etapu kai nebenorejau gyvent,tai
Taip,kad praejom pragara kuriame graziai ar ka nori tu isgirsti ,jie tiesiai sviesiai pasako yra taip,noretumem taip bet tai nera blogas rezultatas ir kiekviena savo pasakyma,pasiulyma jie argumentuoja ir tuo paciu visada isklauso tavo nuomones ir klausimus stengias atsakyti.
Man net keli medikai savo vizitines dave kad idomus nei atostogos nei






perskaicius apsiverkiau, nors kiek jus patyrete tai as pries jus tik lasas juroje patyrusi. Bet atrodo kad apie mane rasoma, jauciuosi as taip pat bogai, kaip jus jautetes jauciuosi visiskai netikusi, bergzdzia moteris, kuri negali susilaukti vaiku verysad.gif kiekviena kart pamacius ar suzinojus, kad kazkas laukiasi tuo paciu ir dziugu, bet paciai taip suspaudzia sirdele, dar tas visu klausinejimas i nevilti varo, kodel dar neturit vaiku verysad.gif norejau eiti pas bureja, bet vis save stabdydavau, o jei ji pasakys kad niekada neturesiu vaiku tai taip save dar labiau grausu, todel aciu motereles kad ikvepet vilties, kuri pradejo rusenti sirdyje ir dalinates savo visa informacija, niekas geriau nesupras tik tas kuris ta patyre wub.gif
Atsakyti
Aš esu neakivaizdi šio skyrelio skaitytoja. Labai už jus visas džiaugiuosi ir kiekvieną kartą jaudinuosi, kai laukiate rezultatų. Deja, mes IVF neturime tiek pinigėlių, todėl šiuo metu bandome alternatyvius metodus...

Labai labai sveikinu Tino 4u.gif Jūs visos esate vertos būti pačiomis geriausiomis mamytėmis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 08 14, 13:12)
mano HCG 109.9  wub.gif  wub.gif  wub.gif pasakykit, kad aš nesapnuoju  blush2.gif

Valio Valio didziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 08 14, 13:12)
mano HCG 109.9  wub.gif  wub.gif  wub.gif pasakykit, kad aš nesapnuoju  blush2.gif


Sveikinu victory.gif ir aš
Atsakyti
ačiū visoms už sveikinimus wub.gif nelabai mes dar susivokiam blush2.gif svarbiausia apsiraminau, nusiunčiau turkam rezultatus, pasidžiaugėm su koordinatore, apsiraminu. pamažu pradedu taikytis prie naujo statuso biggrin.gif
QUOTE(Edena @ 2014 08 14, 12:13)
Tino kazkaip galvoju kad jusu tas folis + si kelione buvo tikra lemtis, kad vienas vienintelis stypsotu ekrane pas juos jau atvaziavus, ir jo uzteks vystymuisi ir sodinimui ir rezultatui tai cia unreal  bigsmile.gif  wub.gif 
Angeliukas jau lauke jusu salia atsisedes turbut lektuve skrido i TR kartu su jumsi  wub.gif  o TR padejo jam sekmingai pasiekti tiksla  wub.gif

iš tikrųjų tai taip - visame pocese nuo pat sugalvojimo, kad reikia kažką daryti, iki pat dabar buvo labai daug sapnų, ženklų. jie ir išjudino wub.gif klausykit savo balso ir ieškokit ženklų mirksiukas.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2014 08 14, 12:49)
Oi,Tino NT be reikalo mazut ne vaiduokliuoja thumbup.gif Jerguteliau kaip spaudziu kumscius ir kaip laukiu taves ir kitu mergaiciu nestukiu temoje,turesime apie ka tada pakalbeti

aha, draugausim . tik jei negąsdinsi manęs tuo, kas gali būti blogo, nes nestuke.gif aš esu pirmą kartą gyvenime ir neįsivaizduoju kas gali būti, manau, kad geriau net nežinoti ir negalvoti tongue.gif Tavo, žinoma, blogesnė patirtis - suprantu...

QUOTE(Atisa @ 2014 08 14, 13:03)
O taip  drinks_cheers.gif  ir aš kažkada pagalvojau, kad reikėtų mums visoms po rudens pasidaryti statistiką (Dieve, kaip tikiuosi, kad ji bus teigiama visoms  wub.gif ) ir parašyti kokį straipsnį į delfi ir visur, kur įmanoma. Tai būtų spyris į šikną tom klinikom - reiktų paskelbti kainas, viską, kad atverti liaudžiai akis apie tuos mūsų grobuonis  doh.gif

labai pritariu minčiai - reikia viešai iškritikuoti, ką jie daro. thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Edena @ 2014 08 14, 13:27)
o gal pasidalino, gal mazylis ir mazyle  biggrin.gif  biggrin.gif

baikit, negasdinkit, dar ir taip gali būti blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 08 14, 15:43)
Aha, mano liepė palikti SM ramybėj..Sako, moterys daugumoje per internetą vyrų ieško, ir tai ne taip aktyviai, o čia.."tarp moterų" tipo, dar "blogiau" smile.gif

Man LP nedaryta, rašysiu vakare turbūt į abi klinikas, kiek kainuos ir pan. mūsų situacijoje, nes bus reikalinga TESA. Aš dar galutinai neapsisprendus dėl TR, na, apsisprendus, bet pinigėliai pas MV, tai nžn, ar jis "pasirašys" smile.gif  Turim ir genetikų ats, dėl kariotipo ir cistinės fibrozės. Tai kai paskaitau čia, baisu, kad jie nesugalvotų dar daryti, nes tada neužteks pinigų. Mačiau, kad čia kažkas rašė, kad turėjo genetinius visokius tyrimus, bet jie dar darė. Tai nžn, ar tų lietuviškų genetinių atsakymų pakaks. Man LP nedaryta, jei ją sugalvos daryti, tai vėl neuž-teks pinigų. Nesuprantu, kaip jie nusprendžia, kam daryti, o kam ne. Galėtų iš anksto pasakyti, nes ta LP vos ne kaip IVF kainuoja.. schmoll.gif Maniako žmonai, kiek klausiau, tai tik GN darė, bet ji jaunesnė tikriausiai buvo už mane.


Nica79 del TESA ir kariotipo ir cistines fibrozes tyrimu cia tau daugiau papasakotu mano brolis ( Maniakas ), jiems pradiniame etape po pirmosios konsultacijos buvo rekomenduojama butent LT juos darytis, kadangi pigiau nei ten , tai manau Jusu atsakymai turetu tikti. 4u.gif

Kitas momentas, brolis pries procedura puse metu gere Profertili (siunciau is Vokietijos, kaina pigesne zymiai gavosi ), bebro sruoglio liauka ( cia jau Kitty parekomendavo SM nare, kuri pagelbejo ju atvezdama is Baltarusijos ), biciu duonele ir t.t. Zodziu isbandyta buvo viskas, kas padejo nezinia, bet rezultatai kalba patys uz save, IVF procedura pasiseke. wub.gif
Lietuvoje po IVF atliktos procedutos buvo pasakyta, kad be donoro vaiku bendru nebus...
Zodziu galva aukstyn ir lekiam pasitikti svajoniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MYG: 14 rugpjūčio 2014 - 21:05