Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas


Populiariausi Egipto kurortai:
user posted image

HURGADA
ŠARM EL ŠEICHAS
MAKADI BAY
SOMA BAY
SAFAGA
TABA
MARSA ALAM
EL GUNA
DAHABAS
MADINAT MAKADI
Žodynėlis 1

Žodynėlis 2

Frazės

Rekomenduojamas sm forumiečių vietinis Hurgadoje, kuris oragnizuoja keliones (pigiau)
kontaktai mob. +201227526712
el.pastas sameon2010@yahoo.com,
skype samirhurghada
rašykite rusu kalba lotiniškomis raidėmis



Gerų kelionių


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 25 liepos 2014 - 09:04
beje ar esate kas buve marsa alamoje kazkada bandziau ziureti kelione bet deja neradau agenturu pasiulymu, kazkada vyro pazistamas buvo sake labai ten grazu nesulyginsi nei su sarmu nei kokia hurgada ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

o Novaturas šiuo metu ekskursijų į Kairą neorganizuoja?
Atsakyti
Labas:) Sumastem su vyru i siltus krastus kelione isigyti, vaikus namie palikt,nes dar kiek keliavom,tai dviese niekur nebuvom ,o kartu jau 12 metu smile.gif Zodziu dabar mastom,kad norim i viesbuti,kuriame rusu nebutu,arba labai jau minimaliai. Ir del seimyniniu viesbuciu mastom,kad gal geriau nevaziuot i tokius,kad sazine neuzgrauztu,del paliktu vaiku namie biggrin.gif Gal kas buvot kada ir galit vviesbuti rekomenduot be rusu ir be vaiku?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2014 07 30, 10:37)
Labas:) Sumastem su vyru i siltus krastus kelione isigyti, vaikus namie palikt,nes dar kiek keliavom,tai dviese niekur nebuvom ,o kartu jau 12 metu smile.gif Zodziu dabar mastom,kad norim i viesbuti,kuriame rusu nebutu,arba labai jau minimaliai. Ir del seimyniniu viesbuciu mastom,kad gal geriau nevaziuot i tokius,kad sazine neuzgrauztu,del paliktu vaiku namie biggrin.gif Gal kas buvot kada ir galit vviesbuti rekomenduot be rusu ir be vaiku?smile.gif

na nemanau kad egipte rasite viesbuti kuriame nebus rusu o tuo labiau vaiku, bent jau man neteko su tokiais viesbuciais susidurti.
Jei nenorit rusu ir vaiku siulyciau rinktis kita sali pvz. Jamaika ten tikrai daug viesbuciu yra kur vaikai nepageidaujami o ir bus vien tik amerikieciai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, keliautojom!
Sekmadieni grizau is Egipto... Dvi savaites praleidau Hurgadoje ir jau planuoju sugrizima i Roju smile.gif skridau su nepilnai 3m vaikiuku, viskas buvo super! viesbutis "sea star beau rivage" wink.gif lb malonus personalas, grazi aplinka, skanus maistas (vaisiu galejo but daugiau, bet..)... aisku, susilaukem lb daug demesio is vietiniu- mano baltapukis buvo lb mylimas ir saldainiais apdovanotas smile.gif as irgi per gyvenima nebuvau tiek kartu zodzio "beautiful" girdejus biggrin.gif buvo ir gatvej prasymu nusifotografuot, ir grasinimu nusizudyt jei nepaskambinsiu. zodziu, Nefertitei reiktu sleptis kai as salia biggrin.gif
Siaip, Hurgadoj tikrai saugu, turizmo policija tvarka priziuri.. smile.gif zmones paslaugus ir jei neini i kalbas tikrai neikyri wink.gif i miesta eidavau tik su vietiniais vyrukais, todel paciai deretis neteko- jie geriau kalbet moka biggrin.gif taksai ir kavines irgi buvo apmoketi, nes jie moteriai neleidzia uz save moket biggrin.gif su visais bendravau tik kaip su draugais, kartu visad keliavo vaikutis.
Keliones: buvau pavirsiniam nardyme, Rojaus saloj, su laivu stikliniu dugnu, Luxore, moto- safary, delfinariume ir giluminiam nardyme. Luxore buvo mirtinai karsta (45 pavesy, kurio nebuvo)- plius nepaliko man tie griuvesiai didelio ispudzio... Tik va, prekeiviai lb bjaurus ir ikyrus... Moto safari- buvo labai smagu! mazius irgi dziaugesi, o po ti viesbuty vis rodydavo keturraciu foto ir sakydavo, kad vaziuos biggrin.gif nebekartociau pavirsinio nardymo, nes suzavejo gelmes <3 prakeikiau durna galva, kad tik pries isvaziuojant pabandziau nerima su oro balionu.. FANTASTISKAS dalykas!!! tikrai grisiu i ta pacia vieta ir gausiu sertifikata! nebeisivaizduoju kitokiu atostogu smile.gif ankstesniam gyvenime, turbut, buvau zuvyte biggrin.gif tiesa, turiu lengva klaustrofobija ir tikrai nesu gera plaukike, jei kam del tokiu dalyku baisu.
Kelione viena emiau is tos firmos su kuria atvaziavom, o po to susipazinau su vyruku, kuris per vietinius man viska derindavo wink.gif piramides pamatysiu kita karta. o siaip, skrisiu TIK nardyt!!!
Jei kam smalsu kas- klauskit smile.gif o siaip, nepasigailesit i ten nuvyke smile.gif ir vasara tikrai ner taip mirtinai karsta kaip visi isivaizduoja wink.gif tik i Luxor geriau nevaziuot, nes ta vieta net vietiniai keikia, kad pragaras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2014 07 30, 09:37)
Labas:) Sumastem su vyru i siltus krastus kelione isigyti, vaikus namie palikt,nes dar kiek keliavom,tai dviese niekur nebuvom ,o kartu jau 12 metu smile.gif Zodziu dabar mastom,kad norim i viesbuti,kuriame rusu nebutu,arba labai jau minimaliai. Ir del seimyniniu viesbuciu mastom,kad gal geriau nevaziuot i tokius,kad sazine neuzgrauztu,del paliktu vaiku namie biggrin.gif Gal kas buvot kada ir galit vviesbuti rekomenduot be rusu ir be vaiku?smile.gif

Del rusu bus sudetinga lotuliukas.gif

O del vaiku, tai yra viesbuciu, kurie nepriima vaiku, uzklauskite kelioniu agenturoje 4u.gif Jeigu paliekate vaikucius, tai toks viesbutis puikus pasirinkimas, nes tikrai pradeda sazine grauzti.

pvz. ten kazkur skiltis yra "tik suaugusiems") http://www.tez-tour....;countryId=5732
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kava&arbata: 30 liepos 2014 - 11:31
Aciu , Kava&arbata smile.gif niekaip negalejau atsiminti,kur buvau maciusi pasiulymus ne seimyninems kelionems:) Einu ziuret. O del Jamaikos,tai mes norim sutilpt i 6000 dviem, tai su tokia suma nebent as viena jamaikoj paguleciau doh.gif Nors negaliu slepti,kad ten zyyyymiai labiau noreciau nuvykti,nei i Egipta:)
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2014 07 30, 14:48)
Aciu , Kava&arbata smile.gif niekaip negalejau atsiminti,kur buvau maciusi pasiulymus ne seimyninems kelionems:) Einu ziuret. O del Jamaikos,tai mes norim sutilpt i 6000 dviem, tai su tokia suma nebent as viena jamaikoj paguleciau  doh.gif Nors negaliu slepti,kad ten zyyyymiai labiau noreciau nuvykti,nei i Egipta:)

atleiskit kad kišuosi, bet 6000 dviems į Egiptą mano nuomone LABAI daug
už tiek galima ir geresnė egzotikos paieškot, kad ir Tunisas
už pusę jūsų kainos , na, dar 100 Lt autobusu iki Varšuvos
Aišku, nežinau kokie Jūsų lūkesčiai, ką mėgstat. Čia tik mano nuomonė
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2014 07 30, 09:37)
Labas:) Sumastem su vyru i siltus krastus kelione isigyti, vaikus namie palikt,nes dar kiek keliavom,tai dviese niekur nebuvom ,o kartu jau 12 metu smile.gif Zodziu dabar mastom,kad norim i viesbuti,kuriame rusu nebutu,arba labai jau minimaliai. Ir del seimyniniu viesbuciu mastom,kad gal geriau nevaziuot i tokius,kad sazine neuzgrauztu,del paliktu vaiku namie biggrin.gif Gal kas buvot kada ir galit vviesbuti rekomenduot be rusu ir be vaiku?smile.gif


Hurgadoje 5*viešbutis Sunrise Holidays su vaikais nepriima. Buvau, man patiko. Vieta prie centro, viešbučio teritorija nėra didelė, bet be vaikų pats tas, maistas gardus -pritaikytas europiečių skoniui, sultys tetrapakeliuose, už šviežiai spaustas papildomas mokestis, baldai senoki, animacija užimanti, bet nėra įkyri. Viešbutis atitinka labai geras 4*, Novaturas žymi kaip 5-*
O dėl rusų, na jū yra bet nedaug ir visai normalūs buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jerda: 30 liepos 2014 - 16:43
QUOTE(Garmina @ 2014 07 30, 15:34)
už tiek galima ir geresnė egzotikos paieškot, kad ir Tunisas


Ne į temą klausimas, bet o kuo Tuniso egzotika geresnė? blush2.gif
Tiesiog renkuosi, kur atostogaut, ir Tunisas taip pat vienas iš variantų.
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2014 07 30, 15:34)
atleiskit kad kišuosi, bet 6000 dviems į Egiptą mano nuomone LABAI daug
už tiek galima ir geresnė egzotikos paieškot, kad ir Tunisas
už pusę jūsų kainos , na, dar 100 Lt autobusu iki Varšuvos
Aišku, nežinau kokie Jūsų lūkesčiai, ką mėgstat. Čia tik mano nuomonė

Viskas butu gerai su kitomis salimis,taciau mes atostogaut galim tik ziema,geriausiu atveju nuo lapkricio men,tai kitur jau saltoka buna,todel ir renkames Egipta:)
Papildyta:
QUOTE(Jerda @ 2014 07 30, 17:29)
Hurgadoje 5*viešbutis Sunrise Holidays su vaikais nepriima. Buvau, man patiko. Vieta prie centro, viešbučio teritorija nėra didelė, bet be vaikų pats tas, maistas gardus -pritaikytas europiečių skoniui, sultys tetrapakeliuose, už šviežiai spaustas papildomas mokestis, baldai senoki, animacija užimanti, bet nėra įkyri. Viešbutis atitinka labai geras 4*, Novaturas žymi kaip 5-*
O dėl rusų, na jū yra bet nedaug ir visai normalūs buvo smile.gif

Aciu,uzsirasiau i galimu viesbuciu sarasiuka:)
Atsakyti