Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

Bilietai nepigus smile.gif reikia gerai paskaiciuoti ar ne pigiau gautusi su poilsine pirkti, na aisku dar nuo laiko priklauso
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2014 07 31, 20:24)
Bilietai nepigus smile.gif reikia gerai paskaiciuoti ar ne pigiau gautusi su poilsine pirkti, na aisku dar nuo laiko priklauso

Mes kadangi ne savaitei ir ne dviems vykstam, tai taip labiau apsimokėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2014 07 30, 15:34)
atleiskit kad kišuosi, bet 6000 dviems į Egiptą mano nuomone LABAI daug
už tiek galima ir geresnė egzotikos paieškot, kad ir Tunisas
už pusę jūsų kainos , na, dar 100 Lt autobusu iki Varšuvos
Aišku, nežinau kokie Jūsų lūkesčiai, ką mėgstat. Čia tik mano nuomonė

Cia labai asmeniska, kiekvienam yra kas labiau patinka smile.gif Man Egiptas geriau nei Tunisas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2014 08 01, 10:10)
Cia labai asmeniska, kiekvienam yra kas labiau patinka  smile.gif Man Egiptas geriau nei Tunisas  lotuliukas.gif

Labai panasios salys. Suprasciau, jei lygintume su kokiom egzotinem salom, na maldyvais, karibais...
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 08 01, 23:32)
Labai panasios salys. Suprasciau, jei lygintume su kokiom egzotinem salom, na maldyvais, karibais...

o Tunise toks pat povandeninis pasaulis grazus?
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 08 01, 22:32)
Labai panasios salys. Suprasciau, jei lygintume su kokiom egzotinem salom, na maldyvais, karibais...


blink.gif Labai panasus??
Parasykite kuo.Nesu Tuniso zinove, lankiausi jame vos kelis kartus ,bet man Egiptas ir Tunisas absoliuciai skirtingos salys,ir jokio panasumo as nematau.Na isskyrus religija,dykumas ir ne kuriuos augalus.
Atsakyti
QUOTE(mam@ @ 2014 08 02, 10:51)
o Tunise toks pat povandeninis pasaulis grazus?


Tikrai ne,net nera ko lyginti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2014 08 02, 14:02)
blink.gif Labai panasus??
Parasykite kuo.Nesu Tuniso zinove, lankiausi jame vos kelis kartus ,bet man Egiptas ir Tunisas absoliuciai skirtingos salys,ir jokio panasumo as nematau.Na isskyrus religija,dykumas ir ne kuriuos augalus.

Tuo ir panasios. Cia tas pats, kaip Turkija lyginti su Egiptu. Na nera jos zinoma idetiskos salys, bet abi nera egzotiskos ar kazkokios "is skirtingu kategoriju" Na jie kazkam tunisas labai egzotiska salis atrodo as nieko pries rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2014 07 31, 19:24)
Bilietai nepigus smile.gif reikia gerai paskaiciuoti ar ne pigiau gautusi su poilsine pirkti, na aisku dar nuo laiko priklauso


is tikruju nepigus,o kadangi ieskau bilietu sventiniam gruodzio laikorpiui , tai bilietai dviems apie 3000 doh.gif
Atsakyti
Sakykite, ar yra kuri važiavusi, nemokanti anglų kalbos?
Ar įmanoma į Egiptą nuvažiuoti be kalbos?

Labai norim į šią šalį, bet barjeras - kalba. Rusiškai susikalbėtume, bet ir tai sunkiai.


O gal čia tokiems tik LT atostogas leisti ir svajones atidėti, kai išmoksim?
Atsakyti
QUOTE(Eiivile @ 2014 08 04, 09:37)
Sakykite, ar yra kuri važiavusi, nemokanti anglų kalbos?
Ar įmanoma į Egiptą nuvažiuoti be kalbos?
Labai norim į šią šalį, bet barjeras - kalba. Rusiškai susikalbėtume, bet ir tai sunkiai.
O gal čia tokiems tik LT atostogas leisti ir svajones atidėti, kai išmoksim?

Jei vaziuojat per agentura, nesukciau galvos del kalbos, uzteks to trupucio rusu, ka mokat. Jus - turistas, jus leidziat toj saly savo pinigus, vietiniai turi būti suinteresuoti su jumis komunikuoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiivile @ 2014 08 04, 09:37)
Sakykite, ar yra kuri važiavusi, nemokanti anglų kalbos?
Ar įmanoma į Egiptą nuvažiuoti be kalbos?

važiuojant per agentūras - jokių problemų, tikrai pilnai pakaks rusų. Galima ir be jokios kalbos, šypsena ir pirštukai. O parduotuvėlėse skaičius jums parodys ant kalkuliatoriaus
Jei savarankiškai - sunkiau.
Jau virš 10 metų važiuojam į Egiptą ir pastebėjau, kad kuo toliau, tuo labiau jie kalba rusiškai. Deja, kas moka didelius pinigus, to ir kalbą mokosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garmina: 04 rugpjūčio 2014 - 09:35