Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Maja Di @ 2014 12 26, 14:21)
Balandžiui kainos mažesnės nei vasariui. Kaip manot ar verta užsakinėt, išsirinkau tokį
http://www.itaka.pl/.....0]=26.12.2009

Kad balandis geresnis sezonas net neabejoju, o kiek kaina gaunasi, kiek dienų ir keliese planuojate važiuoti?
Žiūrėjom šį viešbuti, nuomonė agentės ir parenta atsiliepimais, kad gan nuvalkiotas jei lygintis į 5 žv. kovo antroje pusėje, 11 naktų būtent, 6200lt 4iems (su dviems vaikas), kažkas panašaus buvo per teztour.
Nelabai lenkiškai suprantu, nematau datos, bet šiaip per tezus kaip ir pigiau buvo per išankstinius g.gif Nes 6200 (apie), su dviem vaikais, ir 11, ne 7 naktys cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 26 gruodžio 2014 - 18:30
QUOTE(pukepuke @ 2014 12 26, 19:13)
Kad balandis geresnis sezonas net neabejoju, o kiek kaina gaunasi, kiek dienų ir keliese planuojate važiuoti?
Žiūrėjom šį viešbuti, nuomonė agentės ir parenta atsiliepimais, kad gan nuvalkiotas jei lygintis į 5 žv. kovo antroje pusėje, 11 naktų būtent, 6200lt 4iems (su dviems vaikas), kažkas panašaus buvo per teztour.
Nelabai lenkiškai suprantu, nematau datos, bet šiaip per tezus kaip ir pigiau buvo per išankstinius g.gif Nes 6200 (apie), su dviem vaikais, ir 11, ne 7 naktys cool.gif

Litais paskaičiavau apie 5000 su vienu vaiku, man patinka, kad kalniukų vaikams yra. O kaip ieškot per išankstinius pardavimus? Jei tokias kainas randat, nelabai apsimoka tada per lenkus pirkt ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 26, 19:58)
Litais paskaičiavau apie 5000 su vienu vaiku, man patinka, kad kalniukų vaikams yra. O kaip ieškot per išankstinius pardavimus? Jei tokias kainas randat, nelabai apsimoka tada per lenkus pirkt ax.gif .

Per išankstinius ne kaip, o kada mirksiukas.gif Mes pirkome birželio pabaigoje, bet iki rugpūčio mačiau mūsų viešbutį ir mūsų mokėtą kainą. Veliau jis dingo, dar vėliau brango, dabar nebėra jo (čia kiek aš cikavai pasidmėjau), gal ten ir daugau kas vyko.
O apie kalniukus, mes Eipte jais nesinaudojom net spalį, nes vanduo jau tada baseinuose vėsokas...Jūroje buvo daug maloniau, visad prie jos ejome, o į kalniukus užėjome atsižymėti tik paskutine diena...
Atsakyti
Bet jus sakykit, jus bent iš LT žiūrėjote? g.gif Prašau jūsų viešbutis iš Vilniaus, su vienu vaiku:
http://www.tez-tour.....html?city=4800
Net dabar, kai nebe išankstiniai pirkimai (per išankstinius būtų bent 500Lt pigiau, jūsų kaina nuo lenkiškos nesiskiria g.gif ) O kur dar agentų nuolaidos g.gif Ar kažko nesuprantu? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 26 gruodžio 2014 - 19:27
QUOTE(simba3 @ 2014 12 26, 13:57)
Mergaites, man iskilo klausimas. Pussesere ka tik grizo is Sarmo, sake, jei sedi vietoj, nevyksti Kairan ir t.t. nereikia vizu pirkt. Man idomu, o kaip su Hurgada? Gal ir ten nereikia vizu, jei busi tik viesbutyje?

Šarme taip, jei niekur iš Sinajaus pusiasalio neišvažiuoji. Hurgadoj viza privaloma.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 12 26, 20:26)
Bet jus sakykit, jus bent iš LT žiūrėjote? g.gif  Prašau jūsų viešbutis iš Vilniaus, su vienu vaiku:
http://www.tez-tour.....html?city=4800
Net dabar, kai nebe išankstiniai pirkimai (per išankstinius būtų bent 500Lt pigiau, jūsų kaina nuo lenkiškos nesiskiria g.gif ) O kur dar agentų nuolaidos g.gif Ar kažko nesuprantu? unsure.gif

Na nežinau, man meta tas pačias datas 6412 lt ax.gif , iš Itakos 6002 zlotais ax.gif , litais gaunas 5000 ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 26, 23:08)
Na nežinau, man meta tas pačias datas 6412 lt ax.gif , iš Itakos 6002 zlotais ax.gif , litais gaunas 5000 ax.gif .

Na balandis, pvz. 04 09, 04 14d., 04 21d., 5313, PRIEŠ agentų nuolaidą...Nžn kokia datai tas 6412? Įmeskit nuorodą smile.gif
Aš tiesiog įvedusi savo datą buvau, tai dar pigiau, bet ir čia nedaug skiriasi. Bus po nuolaidos iki 5000Lt rolleyes.gif Bent su 6pr. 4994Lt, o daug kas duoda didesnes nuolaidas, tie 6pr. nėra daug...Tai kam tada Lenkija?
Nebent primigtinai per ją norite pravažiuoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 26 gruodžio 2014 - 22:46
QUOTE(pukepuke @ 2014 12 26, 23:19)
Na balandis, pvz. 04 09, 04 14d., 04 21d., 5313, PRIEŠ agentų nuolaidą...Nžn kokia datai tas 6412? Įmeskit nuorodą smile.gif
Aš tiesiog įvedusi savo datą buvau, tai dar pigiau, bet ir čia nedaug skiriasi. Bus po nuolaidos iki 5000Lt rolleyes.gif Bent su 6pr. 4994Lt, o daug kas duoda didesnes nuolaidas, tie 6pr. nėra daug...Tai kam tada Lenkija?
Nebent primigtinai per ją norite pravažiuoti smile.gif

Man jūsų nuorodoj nieko nerodė, tezų puslapis ir tiek ax.gif
Nuo 04,04 net 7075 lt ax.gif, nesuprantu ar aš kažką ne taip ieškau g.gif
http://www.tez-tour.....html?city=4800
man tokių datų net neduoda, tik 04.11 arba 04.18 ax.gif . Mes trise su vaiku, gal jūs dviems ieškojot? Man agentė tezams 8 proc. šiai vasarai davė ax.gif . Bet vis vien man per Varšuvą ir Itaką pigiau gaunas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 26 gruodžio 2014 - 23:54
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 27, 00:25)
Man jūsų nuorodoj nieko nerodė, tezų puslapis ir tiek ax.gif
Nuo 04,04 net 7075 lt ax.gif, nesuprantu ar aš kažką ne taip ieškau g.gif
http://www.tez-tour.....html?city=4800
man tokių datų net  neduoda, tik  04.11 arba 04.18 ax.gif . Mes trise su vaiku, gal jūs dviems ieškojot? Man agentė tezams 8 proc. šiai vasarai davė ax.gif . Bet vis vien man per Varšuvą ir Itaką pigiau gaunas g.gif


Na tikrai kažką ne taip darot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 27 gruodžio 2014 - 00:28
QUOTE(simba3 @ 2014 12 26, 12:57)
Mergaites, man iskilo klausimas. Pussesere ka tik grizo is Sarmo, sake, jei sedi vietoj, nevyksti Kairan ir t.t. nereikia vizu pirkt. Man idomu, o kaip su Hurgada? Gal ir ten nereikia vizu, jei busi tik viesbutyje?

Net iš oro uosto neišeisi Hurgadoje jai vizos nebus, niekas nepraleis.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 12 27, 00:59)
Na tikrai kažką ne taip darot biggrin.gif

Tikrai, apsižiūrėjau, kažkodėl iš Rygos ieškojau biggrin.gif . Dabar viskas gerai, matau, rytoj reiks su agente susisiekt, vaikui parodžiau, jau svajoja apie atoistogas biggrin.gif
Atsakyti
As jau ir kelione turiu kiseneje :-) vasario 21d leksim 10dienu. Tikiuos orai neliudins :-) kelione i egipta,man zymiai pigiau atsieina,nei musu pajury.
Atsakyti