Įkraunama...
Įkraunama...

Robotai siurbliai, plovėjai

gal kas turi MIELE SCOUT RX1 robotuka? https://avitela.lt/p...miele-scout-rx1
Atsakyti
Sveikos, supermamos, parsiveziau pabandymui samsunga su papildomu 2 litru konteineriu siukslems. Pasaka wub.gif Samsungas su rankytemis butu turbut dar geriau, ir naujesnis jis..Labai noreciau ir neato isbandyti.. Gal ten dar geriau kazkas g.gif ax.gif

Bet tie naujesni samsungai, neato neturi papildomo siuksliu konteinerio, o gal turi? unsure.gif

Kazkaip pagalvojau, kai reikes kiekviena karta valyti tuos siurblius, tai...nzn cool.gif

Atsakyti
Tikrai ne kiekviena karta reikia valyti. Valau mazdaug kas trecia diena, bent jau pas mus namuose. O ir tas valymas - pradarau konteinerio dangteli virs siukslines ir iskratau, kartais filtra siurbliu prasiurbiu. Isvalanti baze, gal ir smagu, bet ja reik turet kur laikyt tokia griozdiska.
Neato valo geriau del savo galingesnio isiurbimo, samsungas ta pacia (ne kilimu) valymo kokybe gali pasiekti del "turbo" rezimo arba uzstacius programa, kad valytu ilgai ta pacia zona. Navigacija ir judejimas erdveje, man tobulesnis pasirode pas Neato, samsungas lyg ir stengiasi vazinetis tvarkingai pagal zemelapi, bet iki neato jam dar truksta. Plius samsunga reikia dazniau vaduoti is kliuciu, jis man kazkaip dazniau pastrikdavo - ant kilimo krasto, palysdavo po kokiu baldo krastu, kur nebeislysdavo ir pan. Jei kilimu neturit, gali buti ir samsungas.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 09 28, 09:37)
Tikrai ne kiekviena karta reikia valyti. Vairgi is pau mazdaug kas trecia diena, bent jau pas mus namuose. O ir  tas valymas - pradarau konteinerio dangteli virs siukslines ir iskratau, kartais filtra siurbliu prasiurbiu. Isvalanti baze, gal ir smagu, bet ja reik turet kur laikyt tokia griozdiska.
Neato valo geriau del savo galingesnio isiurbimo, samsungas ta pacia (ne kilimu) valymo kokybe gali pasiekti del "turbo" rezimo arba uzstacius programa, kad valytu ilgai ta pacia zona. Navigacija ir judejimas erdveje, man tobulesnis pasirode pas Neato, samsungas lyg ir stengiasi vazinetis tvarkingai pagal zemelapi, bet iki neato jam dar truksta. Plius samsunga reikia dazniau vaduoti is kliuciu, jis man kazkaip dazniau pastrikdavo - ant kilimo krasto, palysdavo po kokiu baldo krastu, kur nebeislysdavo ir pan. Jei kilimu neturit, gali buti ir samsungas.


Reikes paprasyti neato pabandymui. Neato ir siuksliu talpa didesne.. Kazkaip ir as is pradziu galvojau, kad ta papildoma talpa vietos uzima, bet dabar matau, kad vieta tam robotukui vistiek bus reikalinga...
Atsakyti
Vieta reikalinga, bet as samsungo su didele baze neipaisiau pas save, nes ta baze ir ilga labai, man visur kliuvo smile.gif
Isbandykit pirma visus kiek galit, o tada jau rinkites. Reikia naudotis, kad leidzia bandyti, nes daiktas ne pigus, reikia issirinkti taip, kad paskui nesigaileti wink.gif
Atsakyti
Del samsung su 2l papildoma siuksliadeze ir corner cleaner. Su deze turi sepeti su gumomis ir seriais ir jo usiukai pritvirtinti prie tokiu pagaliuku. Kai makaluojasi po kilima - atrodo kad su savo pirstukais papurena ir iskelia nesvarumus. Corner clean neturi gumu ant sepecio, o usai pritvirtinti prie ratuko, ir ar tos islendancios rankytes neuzstrigines uz kliuciu?

Papildyta:
QUOTE(gitulia @ 2014 09 28, 21:58)
Vieta reikalinga, bet as samsungo su didele baze neipaisiau pas save, nes ta baze ir ilga labai, man visur kliuvo smile.gif
Isbandykit pirma visus kiek galit, o tada jau rinkites. Reikia naudotis, kad leidzia bandyti, nes daiktas ne pigus, reikia issirinkti taip, kad paskui nesigaileti wink.gif


O neato garsas kaip? Samsungas labai tyliai dirba. Kai ziuriu tv ir dar vaikai krykstauja, turiu ieskoti, kur jis dirba. Tas robotukas dirbs po du kartus per diena. Ir darbo metu, ir po darbo - jau visiems esant namie..
Atsakyti
Samsung tylesnis kazkiek uz neato, bet jei ijungi samsungui turbo rezima, tas garso skirtumas lieka nedidelis.
Triuksmaut triuksmauja, bet gyvent netrukdo, kadangi, siurbia issiurbia ir viskas, nevazineja jis labai ilgai - pas mane bendroj erdvej gal 10 min teuztrunka (reiks tiksliau pamatuot laika), o jau kai imiegamuosius atskirai nes, tai duris uzdarau, kad nepabegtu, tai negirdziu ir netrukdo jis man. Kadangi neato man vale kokubiskiau, tai paaukojau ta salygini tyluma del valymo kokybes.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 09 30, 10:00)
Samsung tylesnis kazkiek uz neato, bet jei ijungi samsungui turbo rezima, tas garso skirtumas lieka nedidelis.
Triuksmaut triuksmauja, bet gyvent netrukdo, kadangi, siurbia issiurbia ir viskas, nevazineja jis labai ilgai - pas mane bendroj erdvej gal 10 min teuztrunka (reiks tiksliau pamatuot laika), o jau kai imiegamuosius atskirai nes, tai duris uzdarau, kad nepabegtu, tai negirdziu ir netrukdo jis man. Kadangi neato man vale kokubiskiau, tai paaukojau ta salygini tyluma del valymo kokybes.


Su kokiu sepeciu dirba pas jus- guminiu, ar su seriais?
Atsakyti
Del laiko truputi pamelavai, apie 30 kv erdve siurbia apie 20-25 min.
Sepeti siuo metu esu idejusi kombinuota, kur kas antra eile seriuota, o kitos gumines.
Atsakyti
Kas turit Braava's, ar jau teko keisti akumuliatorių? Maniškis kažkaip ūmiai pradėjo išsikrovinėti, jaau baigiant sausu valymu mirksi raudona lemputė, o anksčiau išvalydavo sausai ir dar plius šlapiai, o ir uždėjus krauti, po valandos jau dega mėlyna lemputė - a le pasikrovęs g.gif Praėjo 7 mėn - aišku akumuliatoriui jau negalioja garantija. Žiūriu, jei per tarpininkes, tai iš Amerikos bus pigiau, nei pas mus pirkti. Bandžiau žiūrėti gal yra li baterija - bet visur tik Ni
Atsakyti
Parsiveziau neato - ne mano daiktas. Visgi samsung man labiau prie dusios. Tos corner clean rankytes gerai veikia, neuzstringa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2014 09 30, 21:53)
Kas turit Braava's, ar jau teko keisti akumuliatorių? Maniškis kažkaip ūmiai pradėjo išsikrovinėti, jaau baigiant sausu valymu mirksi raudona lemputė, o anksčiau išvalydavo sausai ir dar plius šlapiai, o ir uždėjus krauti, po valandos jau dega mėlyna lemputė - a le pasikrovęs  g.gif  Praėjo 7 mėn - aišku akumuliatoriui jau negalioja garantija. Žiūriu, jei per tarpininkes, tai iš Amerikos bus pigiau, nei pas mus pirkti. Bandžiau žiūrėti gal yra li baterija - bet visur tik Ni

Po 7 menesiu jau tokios problemos?
Atsakyti