Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija (astrol.žemėlapiai)

QUOTE(Zunkelis @ 2016 08 29, 12:14)
Cia pagal vakaru skaiciuokle ar pagal astronomine (kuria naudoja vedu astrologija)? Reikia Jusu datos, as ivertinsiu pati ta padeti, bet labiau rekomenduoju remtis menulio padetimi nei saules. Nes Saule zymi zmogaus pasamones gelmes, tai ko mes nesuvokiame (pvz., nepaaiskinamai elgiames taip kaip elgiames ir t.t.)


Kodel tu taip nusisneki viesai i eteti?
Eik geriau paskaityk knygu ir pasimokyk pries garsiai snekedama, nes svetima geda jauciu skaitydama tavo postus mergaite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2016 08 30, 10:57)
Kodel tu taip nusisneki viesai i eteti?
Eik geriau paskaityk knygu ir pasimokyk pries garsiai snekedama, nes svetima geda jauciu skaitydama tavo postus mergaite mirksiukas.gif

O galvojau tik man vienai ausys krenta wub.gif
Atsakyti
Aš studijuoju Vedu astrologija, kur yra naudojamos astronomines planetų padėtys (ten yra 23 laipsn., atsilikimas nuo astrologijos padeciu), o ne - astrologinės (kurias naudoja vakarų astrologija).

Čia tik Jūsų asmeninė nuomonė, manau tikras pašaukimą turintis astrologas stengiasi padėti kitiems be pažeminimų viešoje erdvėje. Tad jeigu negalite konkrečiai/argumentuotai apginti savo nuomonę, neterškite kitų žmonių pastangų ir darbo rezultatų, nes knygų perskaityta ne viena ir ji toli gražu ne populistinės astrologijos ;) Turiu dviejų kursų sertifikatus. O ką turite Jūs?

Vedų astrologijoje labai mažai dėmesio skiriama saulės padėčiai. Po ascendanto antrinis skaitymas visada vyksta nuo mėnulio, jo padėties, nes jis žymi žmogaus mąstymo sritis, trukumus bei privalumus. Man rodos labai logiška taip žiūrėti, nes stipri bei teisinga minčių padėtis garantuotai lemia žmogui pusę laimingo gyvenimo. Visa kitą paliksime kitoms planetų padėtims ir einamiesiems planetų periodams.

P.S. Nepamirškime, kad vietos po saule užteks visiems ;)

Geros vakaro, Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 31 rugpjūčio 2016 - 19:09
ar gali astrologas kazka konkreciai pasakyti apie asmenini horoskopa kai gimimo laikas yra nezinomas, na zinomas keliu valandu tikslumu?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2016 11 03, 11:04)
ar gali astrologas kazka konkreciai pasakyti apie asmenini horoskopa kai gimimo laikas yra nezinomas, na zinomas keliu valandu tikslumu?


Astrologas tokiu atveju daro laiko rektifikaciją pagal praeities įvykių seką, bet tai kainuoja atitinkamus pinigelius, tad rinkitės itin patyrusį kaip minimum 20 metų patirtį turintį astrologą 4u.gif

Aš asmeniškai rekomenduočiau Vedų, o ne - vakarų.
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2016 11 03, 14:15)
Astrologas tokiu atveju daro laiko rektifikaciją pagal praeities įvykių seką, bet tai kainuoja atitinkamus pinigelius, tad rinkitės itin patyrusį kaip minimum 20 metų patirtį turintį astrologą  4u.gif

Aš asmeniškai rekomenduočiau Vedų, o ne - vakarų.


o kodel vedų o ne vakarų? as suprantu, kad metodai gali būti skirtingi, bet jeigu ir vieni ir kiti mato tą patį...? ar ne tą patį?

gal žinot tokį/kokį patikimą patyrusį astrologą? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2016 11 03, 12:18)
o kodel vedų o ne vakarų? as suprantu, kad metodai gali būti skirtingi, bet jeigu ir vieni ir kiti mato tą patį...? ar ne tą patį?

gal žinot tokį/kokį patikimą patyrusį astrologą?  rolleyes.gif


Vedų naudoja astronomines planetų padėtis, o ne - astrologinės. Tai yra visiškai du skirtingi dalykai, nera jokio atitikimo, bet to Vedų astro daug artimesnė realaus gyvenimo ritmui. Mano manymu jinai lb tiksli ir tokia labiau gyvenimui savo nužvelgti ir keliui į ką galima būtų orientuotis gyvenime, kad jaustis laimingam...

Yra David Hawthorne, rektifikavimui aš pasikliaučiau juo, jis nėra pigus, gyvenantis US. Lietuvoje gerų dėmesio vertų astrologų nežinau. Taip pat žinau vieną indą, jo įkainių nežinau, bet mes mokomės kartu, itin malonus žmogus. Bet reikia žinoti bent apytikslį savo gimimo laiką, ar jį žinote?
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2016 11 04, 01:37)
Vedų naudoja astronomines planetų padėtis, o ne - astrologinės. Tai yra visiškai du skirtingi dalykai, nera jokio atitikimo, bet to Vedų astro daug artimesnė realaus gyvenimo ritmui. Mano manymu jinai lb tiksli ir tokia labiau gyvenimui savo nužvelgti ir keliui į ką galima būtų orientuotis gyvenime, kad jaustis laimingam...

Yra David Hawthorne, rektifikavimui aš pasikliaučiau juo, jis nėra pigus, gyvenantis US. Lietuvoje gerų dėmesio vertų astrologų nežinau. Taip pat žinau vieną indą, jo įkainių nežinau, bet mes mokomės kartu, itin malonus žmogus. Bet reikia žinoti bent apytikslį savo gimimo laiką, ar jį žinote?


Apytiksliai žinau kad tarp 12 ir 15 valandos. O lietuviais galima pasikliauti bent jau rektifikaimui?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2016 11 04, 00:35)
Apytiksliai žinau kad tarp 12 ir 15 valandos. O lietuviais galima pasikliauti bent jau rektifikaimui?


Vedų nežinau. E.G., nepatarčiau kliautis, jis ten labiau marketingu užsiiminėja nei studijomis.
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2016 11 04, 13:43)
Vedų nežinau. E.G., nepatarčiau kliautis, jis ten labiau marketingu užsiiminėja nei studijomis.

GalGalit kas atsakyti ką reiškia kritinis taškas meilėje ir vaikuose astrologijoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliuke29: 29 lapkričio 2016 - 11:25
Jei zinote anglu kalba, as bent jau apsilankyciau tinklalapyje http://www.astro.com/
Ten tuoj pat sudarys "astrologini zemelapi" - reikia tik suvesti tikslia gimimo data (valanda, minute, tikslu miesto pavadinima - Lietuva ir Lietuvos miestai tikrai yra tame sarase). Ten daugybe nemokamu horoskopu (http://www.astro.com/horoscopes)

4u.gif


Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2016 11 29, 12:24)
GalGalit kas atsakyti ką reiškia kritinis taškas meilėje ir vaikuose astrologijoje?

dar karta pasikartosiu ka reiskia bloga karma vaiku ir meiles ?
Atsakyti