Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija (astrol.žemėlapiai)

QUOTE(Amariliai @ 2014 07 28, 13:41)
profesija lyg 10tame ziurima.

12tame visokios nelaimes. zuvis ten pas Jumi? va musu neseniai  buves privatus pokalbis puikiai atspindejo  Jusu geraja merkurijaus padeties puse  smile.gif



O gal zinote ka reiskia Vezys XII buste....na, jei su nelaimem jis suristas unsure.gif ir Jupiteris?
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2014 07 28, 14:44)
O gal zinote ka reiskia Vezys XII buste....na, jei su nelaimem jis suristas  unsure.gif ir Jupiteris?



nezinau. as ne astrologe. tai priklauso dar nuo daug faktoriu. jupiteris visumoj svelnina padeti, bet neaisku kokie aspektai, kas ten aplink, o profesionalai nezinau ar atsakines i tokius klausimus.
Atsakyti
O yra profesionalų Lietuvoje, kurie nenusišneka už tokius pinigėlius? Nes regis jie ima daug daugiau nei būrėjai, o tie bent jau paspėlioja praeitį, dabartį, kad įrodytų savo galias.
Čia pvz.: labai juokingai atrodo biggrin.gif
http://www.groziogama.lt/paslaugos/
Iš esmės suprantamas kooperavimasis dėl nuomos gal ar dėl matomumo, bet neatrodo tai rimtai bent jau man.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 07 28, 15:28)
O yra profesionalų Lietuvoje, kurie nenusišneka už tokius pinigėlius? Nes regis jie ima daug daugiau nei būrėjai, o tie bent jau paspėlioja praeitį, dabartį, kad įrodytų savo galias.
Čia pvz.: labai juokingai atrodo biggrin.gif
http://www.groziogama.lt/paslaugos/
Iš esmės suprantamas kooperavimasis dėl nuomos gal ar dėl matomumo, bet neatrodo tai rimtai bent jau man.



cha lotuliukas.gif pirmasyk per dvi savaites sitaip juokas sueme lotuliukas.gif lotuliukas.gif aciu lotuliukas.gif

yra profesionalu, ne itin daug, bet cia tas astro mokyklu skirtumas. Astrologui rimtam nereik nieko speliot, nereik jokiu ten intuiciju, kaip kad kortas dedant, turi but aukstas IQ ir gebejimas skaiciuoti, nu dar pravercia gebejimas suprantamai info sustatyt, teksto struktura, kad neprofesionalas suprastu. Ir zinoma, kaina tikrai didesne. nors as tai nieko nespelioju, nei ateities, nei praeities. nuskaitau kortas ir viskas, ten gi zenklai.
man tai va prisiminiau speliojo kadaise, bureja. nu mes tam paciam pastate dirbom ir kava kartu gerdavom, tai pribure man, kad 4 vyrus turesiu, 4 vaikus, dar daug visko, jauc persistenge moteriske. bet ji ne taro deliojo, ji deliojo tas paprastas zaidimo kortas. Prasiau taro, bet nea, nesidave cool.gif
Atsakyti
Man atrodo, vienintelė Kelertienė verta dėmesio astrologė Lietuvoje, bet pas ją ir pinigėliai nemaži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 07 28, 16:52)
Man atrodo, vienintelė Kelertienė verta dėmesio astrologė Lietuvoje, bet pas ją ir pinigėliai nemaži smile.gif

Bet kad ji visur kišasi, viską komentuoja ir pan., atrodo, kad visa Lietuva persunkta jos įžvalgų, spėjimų, horoskopų. Ar begali toks žmogus rimtai dirbti? Aš kažkaip įsivaizduoju astrologą tokį, kuris ramiai sau kur nors atokiai gyvena, daug skaito, lavinasi, žiūri į žvaigždes naktimis, yra toks dvasingas ir pan. biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2014 07 28, 14:44)
O gal zinote ka reiskia Vezys XII buste....na, jei su nelaimem jis suristas  unsure.gif ir Jupiteris?

Vezys XII buste rodo, jog namai bus ta vieta, kurioje ieskosite uzuovejos nuo visu negandu.Tokia pozicija duoda stipru jausmu uzpaudima, nenora parodyti aplinkai, ypac- savo silpnu vietu slepima giliai savyje. Tokie zmones labai jautrus ir emocionalus, ypac uzjaucia sergancius, kenciancius, taciau bijo atsiverti aplinkai ir parodyti savo jausmus.
Jupiteris XII buste duoda nora gilintis i okultizma, religija, ezoterika, turi artima rysi su gamta, nora padeti aplinkiniams, jam svarbu jausti reikalingam. Tokia pozicija padeda isvengti piktu priesu savo gyvenime.


P.S. As turiu Merkuriju Zuvyse, IX buste ir Vezi XII smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 07 28, 16:19)
Bet kad ji visur kišasi, viską komentuoja ir pan., atrodo, kad visa Lietuva persunkta jos įžvalgų, spėjimų, horoskopų. Ar begali toks žmogus rimtai dirbti? Aš kažkaip įsivaizduoju astrologą tokį, kuris ramiai sau kur nors atokiai gyvena, daug skaito, lavinasi, žiūri į žvaigždes naktimis, yra toks dvasingas ir pan. biggrin.gif  blush2.gif


man tai yra misle. nu kodel zmones is tu, kurie ismoko kazka, ko nemoka dauguma, tikisi, kad bus nusvite ir tobuli? is manes, irgi norejo tobulumo ir nieko nesigavo. su Dzuna kas buvo, irgi gi pasmerkta, nes netobula. ne sventieji puodus lipdo


QUOTE(Demetra @ 2014 07 28, 16:54)
Vezys XII buste rodo, jog namai bus ta vieta, kurioje ieskosite uzuovejos nuo visu negandu.Tokia pozicija duoda stipru jausmu uzpaudima, nenora parodyti aplinkai, ypac- savo silpnu vietu slepima giliai savyje. Tokie zmones labai jautrus ir emocionalus, ypac uzjaucia sergancius, kenciancius, taciau  bijo atsiverti aplinkai ir parodyti savo jausmus.
Jupiteris XII buste duoda nora gilintis i okultizma, religija, ezoterika, turi artima rysi su gamta, nora padeti aplinkiniams, jam svarbu jausti reikalingam. Tokia pozicija padeda isvengti piktu priesu savo gyvenime.
P.S. As turiu Merkuriju Zuvyse, IX buste ir Vezi XII smile.gif.



siaip namai tai yra 4 bustas, okultizmas religija ir ezoterika yra 9 bustas, nora tuo dometis duoda neptunas tenais, o jei uranas - tai ten talentas. vandenis turi irgi savy tokiu noru, priklausomai kas jame darosi. o vezys savaime nelabai isgliaudomas. 12tame yra kalejimai, ligonines, vienatve ir pan. tik jau ne namai.
Atsakyti
[quote=Demetra,2014 07 28, 17:54]
Vezys XII buste rodo, jog namai bus ta vieta, kurioje ieskosite uzuovejos nuo visu negandu.Tokia pozicija duoda stipru jausmu uzpaudima, nenora parodyti aplinkai, ypac- savo silpnu vietu slepima giliai savyje. Tokie zmones labai jautrus ir emocionalus, ypac uzjaucia sergancius, kenciancius, taciau bijo atsiverti aplinkai ir parodyti savo jausmus.
Jupiteris XII buste duoda nora gilintis i okultizma, religija, ezoterika, turi artima rysi su gamta, nora padeti aplinkiniams, jam svarbu jausti reikalingam. Tokia pozicija padeda isvengti piktu priesu savo gyvenime.
P.S. As turiu Merkuriju Zuvyse, IX buste ir Vezi XII smile.gif.
[/quote


Ačiū. labai taikliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 07 28, 17:38)

siaip namai tai yra 4 bustas, okultizmas religija ir ezoterika yra 9 bustas, nora tuo dometis duoda neptunas tenais, o jei uranas - tai ten talentas. vandenis turi irgi savy tokiu noru, priklausomai kas jame darosi. o vezys savaime nelabai isgliaudomas. 12tame yra kalejimai, ligonines, vienatve ir pan. tik jau ne namai.


XII bustas simbolizuoja paslaptis, slaptus priesus, izoliacija, visa tai, kas paslepta, taip pat ir pasamone.Kadangi duotu atveju XII nama valdo menulis, o menulis ir yra seimos ir namu globejas, visos emocijos paliekamos uz namu sienu ir netransiuojamos aplinkiniam pasauliui, namai tampa uzdara ir paslaptinga zona, i kuria sunku ka nors isileisti.
Jupiteris (mokslas, ekspansija) XII, neptuno buste duoda nora dometis ezoteriniais dalykais ir okultizmu.
Atsakyti
tai va cia yra astro mokyklu skirtumas. as ziuriu per klasikine.

pvz pas mane ten menulis. bet jis labai arti asc liuto, kuris santurumu nepasizymi. taigi, turedama buti santuri visokeriopai del 12 busto, as putojuosi nuo vieno krastutinumo iki kito, emocijos pas mane yra nevaldomos, ko pasekoje galima pritempti 12 busto izoliacija - kad as kartais patenku del taskomu emociju i ligonine. bet tai pritempinejimas teoriskas. siaip klasikinej viskas aisku ir jokiu nusisvyravimu nera, tik tiek, kad tai nebera taip populiaru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 28 liepos 2014 - 19:42
QUOTE(Amariliai @ 2014 07 28, 18:38)
man tai yra misle. nu kodel zmones is tu, kurie ismoko kazka, ko nemoka dauguma, tikisi, kad bus nusvite ir tobuli? is manes, irgi norejo tobulumo ir nieko nesigavo. su Dzuna kas buvo, irgi gi pasmerkta, nes netobula. ne sventieji puodus lipdo

Na gerai, gali būti ir pošla, ir grubi, ir nemandagi biggrin.gif bet esmė visur kišimasis. Jinai sau šou darosi, prognozuoja ką netingi, visas žvaigždes, politikias, ekonomikas ir t.t. ir man regis nusišnekėjus ji ne kartą, juk nesako tos visos žvaigždės jai tikslios gimimo vietos ir valandos g.gif
Man jos veikla atrodo nerimta ir nepatraukli.
Atsakyti