Įkraunama...
Įkraunama...

Ikea 30 tema

QUOTE(giedre_giee @ 2014 11 03, 10:28)
šeštadienį planuojam važiuoti į Ikea pirkti stalo ir kėdžių, žiūriu pas juo svetainėje kaip tik nuolaidos su ikea family kortele. Tik man klausimas, ar nuolaidos taikomos tik konkrečiai tokių spalvų prekmės kaip parodyta? Norim Bjursta stalo to mažesnio iškleidžiamo, bet ten parodytas tik juodas. Didesnis visokiu spalvų. O mes norim medžio spalvos, Tai spėju mažesniam medžio spalvos nebus nuolaidos, tik didesniam?

Nuolaida taikoma konkrečiai spalvai.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus. smile.gif

Reiks pasinagrineti del lovos groteliu. 4u.gif

O duru stabdziukus pirksime kitoje parduotuveje, ten jie mazesni ir maziau matos ant grindu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 03 lapkričio 2014 - 12:05
QUOTE(giedre_giee @ 2014 11 03, 10:28)
šeštadienį planuojam važiuoti į Ikea pirkti stalo ir kėdžių, žiūriu pas juo svetainėje kaip tik nuolaidos su ikea family kortele. Tik man klausimas, ar nuolaidos taikomos tik konkrečiai tokių spalvų prekmės kaip parodyta? Norim Bjursta stalo to mažesnio iškleidžiamo, bet ten parodytas tik juodas. Didesnis visokiu spalvų. O mes norim medžio spalvos, Tai spėju mažesniam medžio spalvos nebus nuolaidos, tik didesniam?


didesniam tai tikrai ir ąžuolo spalvai taikė, o kėdėms tik baltai, bet už tai kojos bus su nuolaida biggrin.gif . Beje kėdės tik beržo spalvos, ąžuolo išpirktos
Atsakyti
Kas turit tokią dvigulę tachtą http://www.ikea.com/...ducts/90249869/ ? Kaip naudojas/kilojas? Ar patogu? Kilojau parduotuvėj, tai taip sunkiai kelias, leidžias irgi sunkokai, nevienodai, taip paspaust reikia, kad lygiai nusileistų...
Galvoju ar geriau tokią tachtą ar visgi lovą su dėžėm? Bet dar klausimas ar galima pirkt, kad dėžės būtų vienoj lovos pusėj? Nes kita pusė labai arti lango, ten vistiek tos dėžės sunkiai išsitrauktų...
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 11 05, 09:05)
Kas turit tokią dvigulę tachtą http://www.ikea.com/...ducts/90249869/ ? Kaip naudojas/kilojas? Ar patogu? Kilojau parduotuvėj, tai taip sunkiai kelias, leidžias irgi sunkokai, nevienodai, taip paspaust reikia, kad lygiai nusileistų...
Galvoju ar geriau tokią tachtą ar visgi lovą su dėžėm? Bet dar klausimas ar galima pirkt, kad dėžės būtų vienoj lovos pusėj? Nes kita pusė labai arti lango, ten vistiek tos dėžės sunkiai išsitrauktų...

Neturiu tokios, bet planuojam keisti esamą (irgi MALM, tik žemą, be stalčių). Bet pakilojus parduotuvėje, kažkaip suabejojau mechanizmų patikimumu... g.gif Nors susidėjimo vietos tikrai daugiau nei stalčiuose. O jei pas jus tik iš vienos pusės jie bus tai visai mažaitos vietos... ax.gif
Atsakyti
IKEA Kalėdinė brošiūra: http://www.ikea.com/...edos/index.html
000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif
Atsakyti
O kodel i zema malm norit keist? g.gif as tai atvirksciai noreciau su stalciais..man po lova ten valyti doh.gif ypac, kai yra kas primeta visokiu ziaslu, knygu, karoliuku, kaip i sleptuve doh.gif
Atsakyti
daaaug ikejos http://bustas.lrytas...13806292&view=6
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 11 05, 09:05)
Kilojau parduotuvėj, tai taip sunkiai kelias, leidžias irgi sunkokai, nevienodai, taip paspaust reikia, kad lygiai nusileistų...

O lova buvo su ciuziniu kai kilnojot? Turiu tokio principo ne ikejine lova, tai man labai patogu ir daug visko telpa i deze g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2014 11 05, 15:28)
O kodel i zema malm norit keist? g.gif as tai atvirksciai noreciau su stalciais..man po lova ten valyti doh.gif ypac, kai yra kas primeta visokiu ziaslu, knygu, karoliuku, kaip i sleptuve doh.gif

Gal neaiskiai surasiau biggrin.gif Turim zema malm, zadam ja keisti, nes reikia daugiau vietos daiktam, o dabar visokiu nesamoniu po ja prikise esam, pvz. grindu lenta, dureles nuo spinteles, lentynele, du dideli ribba remeliai... Zodziu... doh.gif
Atsakyti
aaaaa, turtu sandelys biggrin.gif aisku tada
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 11 05, 09:05)
Kas turit tokią dvigulę tachtą http://www.ikea.com/...ducts/90249869/ ? Kaip naudojas/kilojas? Ar patogu? Kilojau parduotuvėj, tai taip sunkiai kelias, leidžias irgi sunkokai, nevienodai, taip paspaust reikia, kad lygiai nusileistų...
Galvoju ar geriau tokią tachtą ar visgi lovą su dėžėm? Bet dar klausimas ar galima pirkt, kad dėžės būtų vienoj lovos pusėj? Nes kita pusė labai arti lango, ten vistiek tos dėžės sunkiai išsitrauktų...


mes turim, naudojames kelis menesius ir atsidziaugt negaliu. Pakelt aisku sunkoka, bet tik pradzioj, taip kilstelt reikia, paskui pati atsikelia ir uzspaust panasiai, nors dabar esu su dideliu pilvu, tai dazniau vyro prasau pakelt, bet ir pati keliau ne karta blush2.gif siaip tas mechanizmas man atrodo gan rimtas, o kaip laikys tik laikas parodys ir aisku kaip daznai ja kilnosit. As kasdien nekilnoju, susidejus ten ne kasdieninio naudojimo daiktus, bet vietos, tai tikrai daug, ypac, kai pries sita turejom visiskai panasia, tik be jokios dezes, tai nepatogu siaubas doh.gif

Pirkom sita atkeliama, del tos pacios priezasties, kad vienoj pusej nebutu buve vietos stalciam atsidaryt, o ir vietos po sita man atrodo daug daugiau nei, kad stalciuose butu smile.gif zodziu as uz thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti