Įkraunama...
Įkraunama...

Ikea 30 tema

QUOTE(pašnekutė @ 2014 11 10, 17:26)
Sveikos,
Ar kas gali patart, kur Ikea puslapy planeris pasidėjo? Arba aš žliba, arba po atnaujinimo jis... prapuolė  g.gif  Nu antra diena ten kuičiuos ir nematau  unsure.gif  Per paiešką irgi nieko neišmeta...
Lenkiškame - yra. Tik kad aš lenkiškai nelabai, be to, buvau kažką išsisaugojusi. Senokai, bet metus žadėjo saugot  rolleyes.gif  O čia dabar...

koks planeris?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 11 10, 19:20)
koks planeris?

kur galima susidėlioti virtuvę, susiplanuoti pagal išmatavimus ir pan. Ir dar kitų kambarių buvo planeriai, tik nebeatsimenu kokių, nes neaktualu buvo
Atsakyti
Namų planavimo programa
Atsakyti
Ačiū labai, be galo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O-bet-tačiau... Kiekvieną kartą prireikus kad netektų per Supermamas jungtis - išduokit, kuriam kampe tas paslaptingas mygtukas Ikea puslapyje?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2014 11 10, 20:19)
Ačiū labai, be galo  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O-bet-tačiau... Kiekvieną kartą prireikus kad netektų per Supermamas jungtis - išduokit, kuriam kampe tas paslaptingas mygtukas Ikea puslapyje?

Tai spaudziat ant melynos juostos esancio uzraso "Virtuve", o ten jau pamatysit "Virtuviu planavimo programa". Elementaru, Vatsonai wink.gif
Atsakyti
user posted image
Pagrindiniam puslapy pavažiavus žemyn, ir toks variantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dada @ 2014 11 10, 16:46)

O man labai idomu kaip sita gyvai atrodo



ši graži gyvai, pakankamai šakų, bet mums per aukšta tai nepirkom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ducky: 11 lapkričio 2014 - 08:07
mūsų savaitgalio pirkiniai:

BJURSTA
Išskleidžiamas stalas, ąžuolo lukštas

user posted image

VILMAR
Kėdė, balta. Su Ikea Family kortele kainavo 79 litai, tai perkant 6 kėdės sutaupėme 240 lt thumbup.gif
user posted image


FRIHETEN
Kampinė sofa/sofa-lova, Skiftebo tamsi pilka. Šią sofą buvom išsirinkę dart kai buto neturėjo,, ir niekur fainesnės neradau biggrin.gif mieogos svečiai.
user posted image
Atsakyti
labas merginos,

planuoju kelione i sostine, bet gal jau kuri turite sia sofa/lova, mums ji reikalinga sveciams, realiai 1-2 kartai per metus:
http://www.ikea.com/...ducts/50284647/
Atsakyti
Buvau ikejoj, norėjau pirkti tą eglutę 180cm, bet man kažkaip ekspozicijoj jos atrodė daug tankesnės ir platesnės, nei tos, kur prie kasų g.gif gal tik taip atrodo?
Dar nesupratau, ar kalėdiniai papuošimai, žaisliukai ir pan yra tik prie kasų, ar dar kur? Nes visos ikejos neapėjau, ieškojau tik ten prie kasų ir prie sandėlio lentynų, kur išdėliota, bet neradau, ko norėjau, o puslapy, rašo, kad yra. norėjau šių pvz http://www.ikea.com/...ducts/10278238/
Gal kuri matėt, kur tokie yra? Aišku nevažiuosiu dabar specialiai jų, bet kitą kartą, kai būsi, užmesčiau akį.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 11 11, 14:03)
Buvau ikejoj, norėjau pirkti tą eglutę 180cm, bet man kažkaip ekspozicijoj jos atrodė daug tankesnės ir platesnės, nei tos, kur prie kasų  g.gif gal tik taip atrodo?
Dar nesupratau, ar kalėdiniai papuošimai, žaisliukai ir pan yra tik prie kasų, ar dar kur? Nes visos ikejos neapėjau, ieškojau tik ten prie kasų ir prie sandėlio lentynų, kur išdėliota, bet neradau, ko norėjau, o puslapy, rašo, kad yra. norėjau šių pvz http://www.ikea.com/...ducts/10278238/
Gal kuri matėt, kur tokie yra? Aišku nevažiuosiu dabar specialiai jų, bet kitą kartą, kai būsi, užmesčiau akį.

Šitos sniegenos "tupi" praėjime, ten kur sandėlio lentynos yra, jei eitumėt nuo vazonų ir gėlių skyriaus link kasų. Šeštadienį tikrai buvo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2014 11 11, 14:44)
Šitos sniegenos "tupi" praėjime, ten kur sandėlio lentynos yra, jei eitumėt nuo vazonų ir gėlių skyriaus link kasų. Šeštadienį tikrai buvo wink.gif

nu nemačiau, ten mačiau tik namelius. blyn blyn, kaip nervina, rodo, kad yra, o rast neįmanoma doh.gif o aš jų taip norėjau smile.gif
Atsakyti