Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus sandėliukas

Dovanojame: Vilniuje, Lazdynuose didelis rašomasis stalas.
Šviesus, 3 dalių, tinka į kampą, sunkus, gera plokštė. Galiu atsiųsti foto.
Atsakyti
Dovanoju moteriškų rūbų maišą Vilniuje 36-38 d., dalis iš čia - https://www.vinted.l...-vavi/drabuziai
Atsakyti

Galbūt vyrui kokiam būtų reikalingi rūbai, labiau L dydžio? Yra porą striukų, liemenė, orandžinis golfukas... LAZDYNAI

Atsakyti
sveikos is su tokia beda gal kas gali padovanoti mergaitei 6 metu rubeliu ,ir ant 16 metu mergaitei ir berniukui 15 metu ,nes dabar sunkiai verciames ,tik vyras dirba o as auginu mergaite nes ji turi invaliduma ,ir gyvena is 320 eur is abu sumokam uz buta ir nieko beveik nelieka ,tai ir neisgaliu nupirkti rubeliu ,tai su mazaja vazineju po sanatorijas , as buvau klaidu pridariu ,del vaiku ir koda buvau uzsidejus bet islipau is to liuno jau kaip metai ir 3 menesiai negeriu ,man vaikai svarbiausia...
Atsakyti
Dovanoju vaikiškus batus

Dovanoju vaikiškus batus: viršuje berniukiški 35,5-36 dydžio, apačioje mergaitiški 31,5-32 dydžio. Dovanoju visus kartu, vienintelė sąlyga, teks patiems atvykti pasiimti į Balsius (Žalieji ežerai)

Dovanoju vaikiškus batus
Atsakyti
Dovanojam puikios būklės Kristoforo progimnazijos (Vilnius) švarką pirmokui.
Pridėsiu juodų kelnyčių, džinsų ir marškinius (H&M)
Į AŽ 4u.gif
Atsakyti

Susitvarkius spintą liko keli maišai mano ir sesės drabužių - nuo S iki L dydžio. Man 28, sesei 24, tad drabužių stilius labiau jaunatviškas, nors yra ir paprastų universalių :) tikrai nešiojami, mielai padovanočiau! vienas maišas mažesnių S-M, kitas didesnių M-L, atsiimti reiktų Savanorių pr. 

Rašykit drąsiai!  :victory2: 

Atsakyti

Dovanoju maišą pliušinukų. Visiškai kaip nauji, 13 vnt. Atsiimti galima darbo dienomis prie Vingio kinoteatro, visos detalės per a.ž.  :4u:​ 

Atsakyti
ieskom rubeliu 152 mergaitei
Atsakyti
Dovanoju maišą moteriškų rūbų 44-46 dydis. Yra labai gerų ir panešiotų. Privešiu Vilniuje.
Atsakyti
sorry, ne čia parašiau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Su nuomone: 26 liepos 2017 - 14:47
ieskom rasoma stalo
Atsakyti