Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

Labadien visom 4u.gif
Ši tema mano pirmoji sukurta ir tai laukiau laukiau kol kas sukurs, o nesulaukus teko imtis veiksmų bigsmile.gif tad diskutuojam, analizuojam, bendraujam ir linksminamės toliau biggrin.gif
O aš tai nusprendžiau iš pradžių darytis Whole30, o paskui pasidaryti pilnai tą tyrimą tiek sau, tiek pakartotinai vyrui, o jau paskui tik analizuosiu gautus rezultatus, gal ir man iškils nemažai klausimų, nes dabar žiu ka man jie visai nekyla kaip kitom g.gif , tai nežinau ar aš čia daug ką supratau per tą seminarą ir viskas kaip ir aišku arba visai nieko nesupratau doh.gif
Hippie aš ta tikriausiai iš visų stambiausia ir tyliausia, stebėtojos vaidmenį užėmus buvau bigsmile.gif visą girdimą info dėjausi i stalčiukus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 31, 10:34)
Nors šiuo metu visai be riešutų gyvenu, nelabai ir trūksta, bet gal kada gyvenime reikės panaudoti.


Riešutų šiek tiek reikia palikti racioną dėl juose esamos linolio rūgšties, kad nevešėtų pleiskanos ir nesausėtų oda(seminaro medžiaga;)
Papildyta:
[quote=zvaigzd_leja,2014 07 31, 12:
O aš tai nusprendžiau iš pradžių darytis Whole30

Po Whole 30 iškarto ir daryk tyrimą, nes kuo ilgiau tęsi tokią mitybą, tuo labiau nežinosi savo pradinių disbalancų(jeigu tokie bus).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JolkitaS: 31 liepos 2014 - 12:02
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 31, 11:29)

Kadangi valgau ne kasdien ir ne po daug, tai iš vakaro užsipilu nedidelę saujelę kitai dienai, na, gal dviem, ryte kiaurasamtyje nuplaunu ir palieku nuvarvėti.

Man taip neišeina.. Jeigu aš noriu riešutų - vadinasi jų noriu dabar biggrin.gif O apsimerkti iš vakaro.. Gal aš kitą dieną nebenorėsiu tų riešutų biggrin.gif
Aš tik nusiplaunu juos ir tiek, kažkaip nepergyenu, kad nenumirkau.
Papildyta:
MERGINOS, KURIOS GALVOJAT DARYTIS ORGANIZMO BŪKLĖS TYRIMĄ - ar jūs pačios tai žadat darytis ar kreiptis į Roką?
Atsakyti
QUOTE(zvaigzd_leja @ 2014 07 31, 11:08)
Labadien visom  4u.gif
Ši tema mano pirmoji sukurta ir tai laukiau laukiau kol kas sukurs, o nesulaukus teko imtis veiksmų  bigsmile.gif tad diskutuojam, analizuojam, bendraujam ir linksminamės toliau  biggrin.gif
O aš tai nusprendžiau iš pradžių darytis Whole30, o paskui pasidaryti pilnai tą tyrimą tiek sau, tiek pakartotinai vyrui, o jau paskui tik analizuosiu gautus rezultatus, gal ir man iškils nemažai klausimų, nes dabar žiu ka man jie visai nekyla kaip kitom  g.gif , tai nežinau ar aš čia daug ką supratau per tą seminarą ir viskas kaip ir aišku arba visai nieko nesupratau  doh.gif
Hippie aš ta tikriausiai iš visų stambiausia ir tyliausia, stebėtojos vaidmenį užėmus buvau  bigsmile.gif visą girdimą info dėjausi i stalčiukus  cool.gif



aaaaaaaaaa, o as galvoju kuri cia tu?!

Papildyta:
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 31, 12:19)
Man taip neišeina.. Jeigu aš noriu riešutų - vadinasi jų noriu dabar biggrin.gif O apsimerkti iš vakaro.. Gal aš kitą dieną nebenorėsiu tų riešutų biggrin.gif
Aš tik nusiplaunu juos ir tiek, kažkaip nepergyenu, kad nenumirkau.
Papildyta:
MERGINOS, KURIOS GALVOJAT DARYTIS ORGANIZMO BŪKLĖS TYRIMĄ - ar jūs pačios tai žadat darytis ar kreiptis į Roką?



as labai noreciau kriptis i Roka. bet bijau kad jis gali ir nesutikt...
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 31, 13:25)

Papildyta:
as labai noreciau kriptis i Roka. bet bijau kad jis gali ir nesutikt...

Nežinau iš kur man galvoj informacija, kad Rokas lyg nebeužsiima tais tyrimais, na privačiai, kaip kad ir mūsų merginos jį kvietėsi čia praeitais metais. Nors gal kažką ir painioju g.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 31, 13:19)
Jeigu aš noriu riešutų - vadinasi jų noriu dabar biggrin.gif O apsimerkti iš vakaro.. Gal aš kitą dieną nebenorėsiu tų riešutų biggrin.gif
Aš tik nusiplaunu juos ir tiek, kažkaip nepergyenu, kad nenumirkau.

Nepergyvenu ir aš - tiesiog mirkyti žyyymiai skaniau ir virškinimo fabrikas palankiau į tai žiūri smile.gif Jei nenoriu - tai ir nevalgau - tam yra artimieji arba bendradarbės, arba suvalgysiu, kada norėsiu (netgi iš naujo galiu pamirkyt ax.gif )
Papildyta:
QUOTE(Izolda @ 2014 07 31, 11:29)
Ar tas galiojas ir riesutams is Maximos?

Manau, tuo labiau - numirks ne tik gamtos, bet ir civilizacijos negerovės (konservantai visokie) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 31 liepos 2014 - 12:38
QUOTE(jaicy @ 2014 07 31, 11:01)

ir kaip suprantu auditorija labai siaura...sprendziant is ankstesniu seminaru- tai labai  maai zmoniu domisi siais dalykais.. aisku mes negalim zinot kiek zmoniu daresi pas ji tyrima..


Auditorija siaura, nes reklamos nėra smile.gif Pavarytų Rokas kaip Tulčina, tai ojojoj kiek pasekėjų atsirastų smile.gif Gi dabar paklaustum gatvėje apie žarnyno valymą ir maisto toleravimo testą iš kraujo mėginio, tai turbūt ne vienas paminėtų Tulčinos centrą smile.gif O va apie metabolizmą ir disbalansus tai kaži kas kelintas būtų girdėjęs...



Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 31, 13:41)
Auditorija siaura, nes reklamos nėra smile.gif

nes visi nori prie esamos mitybos gauti stebuklingą tabletę o ne keist savo mitybą iš esmės. Žmonių, norinčių nesirgti, ir nesigydyti tikrai nėra daug.
QUOTE
Pavarytų Rokas kaip Tulčina, tai ojojoj kiek pasekėjų atsirastų smile.gif
jei pakeltų metabolizmo tyrimo kainą bent penkis kartus, ir tuos pinigus skirtų reklamai biggrin.gif galėtų kabint ant papildų ir iš to ramiai gyventi.
Aš džiaugiuosi kad jis išvis atsirado, suprantamai perteikė informaciją, apmokė norinčius .
QUOTE
O va apie metabolizmą ir disbalansus tai kaži kas kelintas būtų girdėjęs...

o va šitas žinias reikėtų mokyklose privaloma tvarka dėstyt. Ale bizniui nenaudingi duonos nevalgantys ir nesergantys žmonės. O kartu ir valdantiesiems.
Papildyta:
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 31, 13:30)
Nežinau iš kur man galvoj informacija, kad Rokas lyg nebeužsiima tais tyrimais,

gali būti, kad mano dukra laisvalaikiu tuom užsiims, jei Rokas patvirtins jos gebėjimus tai daryti. Dabar klaipėdiečiams bus arčiau. O man tai išvis faina tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2014 07 31, 13:06)
Riešutų šiek tiek reikia palikti racioną dėl juose esamos linolio rūgšties, kad nevešėtų pleiskanos ir nesausėtų oda(seminaro medžiaga;)


Tai kad linolio rūgštis yra viena iš omega-6 riebalų rūgščių. Yra jos ir kiaušiniuose, ir avokaduose, ir kokosų, alyvuogių aliejuose, ir net lašiniuose.smile.gif
Kad riebalas labai padeda odai, ragams ir kt. - faktas, bet ar būtinai jį rankiotis būtent iš riešutų - nežinau. Gal? O gal pakanka ir to, kas gaunama iš kitų produktų? Aš prieš riešutus nieko labai neturiu, bet paskutinį kartą juos graužiau ligoninėje, skrandis po to nelabai maloniai jautėsi - gal tikrai mirkyti reikėtų. Bet kokiu atveju - šiuo metu man jų tiesiog nesinori.
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 31, 11:01)

jo. as ir skaiciau akd mirkymas ne ka padeda. o ir pati ant saves esu pastebejus. net priedus riesutu tada  ktia diena man  jau susuko meslungis koja... tai beveik as ju nevalgau unsure.gif

Rokas irgi per seminarą sakė, kad mirkymas nelabai keičia situaciją.
O per seminarą aš matyt irgi per daug pasimigdolinau, porą rytų traukė pėdą, teko ieškot žalios spalvos lapų valgyt. Geriau būč migdolais su burunduku pasidalijus biggrin.gif
Papildyta:
https://www.youtube....h?v=sT8OVZ-djpw

geras vaizdelis biggrin.gif Delikatesas kiviak
Around 500 auks are put into the seal skin intact, including beaks, feet and feathers, before as much air as possible is removed from the seal skin, which is then sewn up and sealed with grease, with a large rock placed on top to keep the air content low.[1] Over the course of seven months, the birds ferment,[1] and are then eaten during the Greenlandic winter, particularly on birthdays and weddings

Nemanau, kad ryžčiaus paragauti, bet kas žino...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 31, 14:54)
Rokas irgi per seminarą sakė, kad mirkymas nelabai keičia situaciją.
O per seminarą aš matyt irgi per daug pasimigdolinau, porą rytų traukė pėdą, teko  ieškot  žalios spalvos lapų valgyt.

Neperprantu - kaip susiję riešutai ir pėdos traukimas g.gif Ir - ką žali lapai tokiu atveju? Aaa, fitinai pašalino Mg, lapai papildė! Betgi tada ir kokosas, ir kokosų aliejus taip turėtų veikti..., lazdynų riešutų aliejus... g.gif
Nežinau, kiek valgiau riešutus to nejutau g.gif Aš tik virškinimui poveikį jaučiu - nežinau, kaip ten dėl tų fitinų, bet virškinasi tikrai geriau ir, kas ne mažiau man svarbu, skaniau. Nesiginčyju ax.gif - tik viešai mąstau (žr. avatarą smile.gif )
Beje, per seminarą pagrinde migdolinotės NEmirkytais riešutais, mirkytų buvo nedaug ir tik pirmą vakarą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 31 liepos 2014 - 14:31
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 31, 15:19)
Neperprantu - kaip susiję riešutai ir pėdos traukimas  g.gif Ir - ką žali lapai tokiu atveju?


fitinai greičiausiai surišo ir išvedė magnį , kurio ir taip ne prūdais gaunam, o mėšlungis reiškiasi kaip magnio trūkumas. Magnio yra pačiuose migdoluose- bet, matyt, nepasisavinamas. Teko ieškot žalių lapų- kale ir ropių tiko, dar kaliaropės pagraužiau. Šįryt jau galėjau rąžytis be mėšlungio.
Taigi riešutai -tik skanėstas rekarčiais.


Atsakyti