Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau 5

QUOTE(agnemonas @ 2014 08 27, 11:09)
Oi tai labai brangi paklode gausis??? Gal tuomet pati daryk, pavyzdziui 500 Lt su jaunuju foto, as turiu sablona, tik jaunuju foto reiktu ikelti.

Dar užmačiau tualetinį popierių su euru. Gal iš jo padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2014 08 27, 09:41)
Ypatingai dekoju toms,kurioms parasius asmenine zinute sulaukdavau geranoriskumo ir nuosirdaus bendravimo 4u.gif Nors ir neskaito cia,bet dekoju savo broliui,kuris lankste pazadu torto gabalelius ir buciniu dezutes.
Jeigu zinociau svociu pasta,imesciau ten keleta darbeliu savo ir tuomet gal pagaliau gauciau ta burtazodi biggrin.gif
P.S.Jei kam idomu,kaip mes atrodem,tai galit paziureti faceboke:Gediminas Obelis,fotografas. Simona ir Darius 2014 08 23 mirksiukas.gif

Įmest į paštuką labai paprasta... išsiuskit laiška į svociuciupastas@gmail.com
Nuotraukos super)
Atsakyti
shriukis - thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne_vvr: 27 rugpjūčio 2014 - 18:45
Denira76 ui kaip fainai wub.gif
jau ryt turetu but ir mano foto smile.gif

Kas vis dar nori bedraut visas kvieciam i bedraminciu kluba mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli, gal kuri pagelbes. mirksiukas.gif Buvau i vestuves pakviesta buti liudininke, o dabar pradejo klausineti ar atsivesiu svocios torta ax.gif Bet liudininke ir svocia mano manymu yra ne tas pats. O jei torta vezuosi, koks jis turetu buti? (Nekalbu apie ta tikraji svocios pyraga) Ar tiesiog issirenku grazu torta ir viskas? Ar turi buti kazkokia speciali forma, spalva?
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2014 08 27, 10:18)
reiktu ir man jau senai atsisveikint,bet palauksiu monikuxas pasakojimo ir tarsiu ate tongue.gif

ACIU, brangioji uz isskirtini demesi 4u.gif ax.gif Parlekiu su pirmuoju pasakojimu. Sios dienos ispudzius papasakosiu kita dienele, nes ryt vaikui pirma diena darzelyje, noriu pailseti bent kiek rolleyes.gif Gal atsiras drasuoliu paskaitanciu viska iki galo smile.gif Trumpinau pasakojima kiek imanoma blush2.gif

Na va, antras dublis mano pasakojimo. As irgi rasau I word’a ir keliu Jums biggrin.gif
Rytas mano sestadieni prasidejo anksti. 5 ryto, vos pora h numigusi as jau buvau gyva ir ruosiausi I kirpykla. Visas grozio proceduras atlikus, visgi I svente pavelavau 20 min. bet… visi kiti velavo valanda, kai kas ir daugiau. Likus pusvalandziui iki starto, paaiskejo, kad geliu salone padare 1 pamergiu puokste maziau. Nuotakos brolis su zmona isvaziavo paimti paskutines puokstes. Beje, mano nuotaka visata laika prabuvo rami, nuo pat ryto iki pat vakaro. Zinoma man tai tik padejo biggrin.gif Jau kai paskelbiau, kad uz keliu min pradedam starta, nes liko visai mazai laiko, paaiskejo, kad 2 porininkai neturejo 6men.nusipirkti mineraliniui, jie isvaziavo jo pirkti paskutine minute. Reziume programa pradejom likusvos 30min.iki isvykimo. Viska pravedem greitai, bet sklandziai. Per atsisveikinima su teveliais specialiai rinkau grazius, bet ne per jautrius zodziu, taciau tai neisgelbejo mamyciu nuo asaru. Mamytes eme braukti asras, o as tusus joms nuo akiu.
Kai jau susiruosem isvykti,staiga kilo chaosas, kuri teko man raminti, nes tie patys papbroliai kazko eme nervuotis del masinu perstatymo. Bet nieko, cia juk maza problema, chaosa mes nuraminom ir isjudejom baznycios link. Autobuse buvo ramu, visi nedrasus, susikauste, Jaunikis jaudinosi. Liudininkas vaziavo su nuotaka masinoj, o Jaunikis su mumis autobuse. Issidalinom ziedlapius kugiuose, ryzius bei centukus. Tuo metu keli nedrasus pajuokavimai islindo, taciau jie buvo kuklus ir bijojo kas nusijuokti drasiai. Baznycioje viskas vyko neitiketinai sklandziai. Tik jau ten eme skambeti juokas is pabroliu. O kai atsisukau I nuotakos teti, paaiskejo, kad cia jis juos juokino su savo zenklais apie gerima biggrin.gif Po ceremonijos visi net nestatomi graziai sustojo I eiles palei baznycios takelius Jaunuju isejimui. JAunuosius uzpuole minia sveikinti ir tik po to teko padaryti ta vieninteli zaidima: t.y. Jaunoji uzrase savo senaja pavarde ant sendinto lapo ir abu kartu ji susuko I nedideli siaudeli, suriso kaspinukais ir paleido I dangu su 3 helio balionais.Atvykus I gamta, pradzioj vyrukai pranese mus per tilta. Buvo daug dziaugsmo merginoms, vaikinai irgi labia faini, nei vienas nesioziavo, nei poros, nei palyda. Stabdem eisma ir musu svarcnegeriai mus sekmingai pernese per tilta. Tada paleidom dangaus zibinta, kaip nuodemiu zenkla. Sitaip jie paleido savo nuodemes ir islaisvino save nuo to, kas juos slege. Segem spynele. Fotografas pasivoge Jaunuosius, sake 30min, o grazino juos po 4h. NA ka, mes likusieji labia smagiai pazeidem. Suzaidem gal kokius 6 zaidimus. Ypatingai visus veze lastu zaidimas, elementarusis bonke tarp koju(kokiu tik pozu neprisiziurejom biggrin.gif) Visas parkas skambejo nuosirdziu juoku, o zmones nedrasiai apejo mus. Kai fotografas grazino mums pavargusius Jaunuosius (beje, fotografas buvo labia prastas, Nors JAunieji ir prase sveciu nuotrauku, bet ju bus vos keletas. Visas albumas bus tik JAunuju..).JAunieji dauze taures. Sveciai surase po palinkejima ant blanknoteliu, mes juos sudejom I slovikiuka(senbuves turetu atsiminti mano slovikiuka su masinyte ant virsaus), idejom “laiko eleksyro” fleckike ir uzkasem sita reikala I zeme. Issikasti jie is ten gales tik po metu visa sita dziaugsma. Lietus mus isgaine I autobusa. Isvykom I aerodroma fotografuotis. TAciau velgi nuotraukos bus tik Jaunuju. Kadangi musu nepasieme, tai mes labia gausiai uzkandziavom, vaisinomes gerimais. 19h grizom I sale. Stalo ispirkimo nebuvo, pasveikinom JAunuosius ir sedom uz stalo. Vedejo mums neprireike. Jis gavo 2000lt uz 3 zaidimus. As ir muzikantai viska pravedem. Vedejas geras, taciau muzikantai stiprus ir vedejui nebuvo kur isiterpti. Dar siandien visi kalba apie mano darba, apie tai, kad jaunieji geriau butu man tuos 2000lt sumokeje(cia patys JAunieji taip sake). Ech, kam man tie pinigai, kai praktika gera gavau, daug ovaciju ir buciniu biggrin.gif Beje, mano liudininkas man abi dienas padejo 100%. Esu labia patenkinta juo wub.gif Na ir 24h jaunieji pjove torta, mete puokste bei keliaraisti. Tada as pravedziau gintaro dulkes, islydejau naujaja seima miegot. Visi persirengem ir sokom, trypem iki paryciu thumbup.gif
Kai antra diena nusileidau I sale, muzikantai jau judesiuke spurdejo, lauke sveciu pakelimo. Tai kol jie kele, as susiruosiau scenariju, atributika ir pan. Beje, scenarijus per abi dienas keitesi gal kokius 3kartus. Tai gerai, kad as nebuvau rasiusi jo zodis I zodi, o tik scenarini plan ir zinoma eiles. Net zaidimai kai kurie nebuvo suvartoto, o teko krapstyt kazka is galvos. Bet viskas gerai, mes prisizaidem ir be jokiu nesklandumu. O pati diena praejo labia gerai. Ryte pristatem nakties lovos akta, gandro diploma. Toliau seke nuometo nuemimas, isventinimas I seimininkus, busimo vaikelio CD, JAunosios teveliui padovanojom JAunosios buvusia pavarde marinuota “Juros dugno receptu”. Na o galiausiai vyko nuoseklus ir puikus bendradarbiavimas su muzikantais. Zaidem ju zaidimus, pasijuokem iki asaru. Tada iterpem mano receptuku skaityma Jauniesiems ir ta zaidimuka su klausimais Jauniesiems, kur atsakydami jie kelia bata. Viskas praejo pasakiskai gerai ir beveik sklandziai. 11h atsisveikinom su vestuviu dalyviais,mus I vietas palydejo gausus plojimu buris ir tada jau eigoje tesesi pirtis vyrams bei pasiplepejimai. Mes namo isjudejom 15h. Stai taip linksmai praejo mano pirmosios vestuves smile.gif
P.S. Jei dar kuri paskaitet iki galo, tai muzikantai “tyliosios bitutes” pasakiski. Gal kada kam pravers wink.gif
P.P.S… 2014-08-24d miegucio nuejau 19h, atsikeliau 25d.5 ryto. Vyras sake vaikas ant manes sokinejo, o as toliau sau knarkiau (knarkiu tik tada, kai bunu pervargusi) blush-anim-cl.gif
Papildyta:
QUOTE(Nefer @ 2014 08 27, 20:46)
Turiu klausimeli, gal kuri pagelbes.  mirksiukas.gif Buvau i vestuves pakviesta buti liudininke, o dabar pradejo klausineti ar atsivesiu svocios torta ax.gif Bet liudininke ir svocia mano manymu yra ne tas pats. O jei torta vezuosi, koks jis turetu buti? (Nekalbu apie ta tikraji svocios pyraga) Ar tiesiog issirenku grazu torta ir viskas? Ar turi buti kazkokia speciali forma, spalva?

As veziausi paprasciausia bankuchina iskart su zaidimu pateikiau. T.Y. i vidu jau buvo ideta lelyte ir masinyte ant atskiru virvuciu priristi. Beje, Jaunieji taip ir issitrauke, jaunasis masina, JAunoji lelyte smile.gif Si pyraga inesiau i sale antra diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikiuxas: 27 rugpjūčio 2014 - 23:51
Gal kuri atsimenat tų puffle saldainių išmieras?
Pamiršau pasimatuot, išlėkiau ryte.. Norėčiau db pasiredaguot paveiksliukus doh.gif
Atsakyti

diana79 , nieko baisaus, jei ir cia svocia bus padirbejusi, tu visko paklausk jaunosios , kad nesikartoti, as irgi ziurejau kelias vestuves, kad nesikartoti, bet to, ka mes cia darom net nei kvapo nebuvo

Rugelina , pasakiski darbai wub.gif

Monikiuxas , na tu tikra saunuole, cia tokia svocia, jei nuotaka nukristu ir nebegaletu eiti, tai tu uzmestum ja sau ant nugaros ir eitum toliau thumbup.gif

olajju, dziugiosi uz Jus, saunuolei, o kad kazkas sake standartas, tai tegul i save paziuri, o jo apranga ne standartas, ko klounu nepasipuose, kad isisskirti g.gif

Upokšnis , jei Jus Vilniete tai parasikit man i AZ, pasakisiu, kur papigiai tu netikru pinigu visa kruva nupirkti

sriukis , kokia jauna svocia thumbup.gif As ispradziu eiskojau svocios, nes tokia jaunute, kaip pamerge atrodot thumbup.gif

Lemona , jei kalbi apie Norfos saldainius, tai 3X3 cm, bet lipdukus darik 2,7X2,7 cm kazkur




Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 08 28, 09:27)
diana79 , nieko baisaus, jei ir cia svocia bus padirbejusi, tu visko paklausk jaunosios , kad nesikartoti, as irgi ziurejau kelias vestuves, kad nesikartoti, bet to, ka mes cia darom net nei kvapo nebuvo

Rugelina , pasakiski darbai wub.gif

Monikiuxas , na tu tikra saunuole, cia tokia svocia, jei nuotaka nukristu ir nebegaletu eiti, tai tu uzmestum ja sau ant nugaros ir eitum toliau thumbup.gif

olajju, dziugiosi uz Jus, saunuolei, o kad kazkas sake standartas, tai tegul i save paziuri, o jo apranga ne standartas, ko klounu nepasipuose, kad isisskirti g.gif

Upokšnis , jei Jus Vilniete tai parasikit man i AZ, pasakisiu, kur papigiai tu netikru pinigu visa kruva nupirkti

sriukis , kokia jauna svocia thumbup.gif As ispradziu eiskojau svocios, nes tokia jaunute, kaip pamerge atrodot thumbup.gif

Lemona , jei kalbi apie Norfos saldainius, tai 3X3 cm, bet lipdukus darik 2,7X2,7 cm kazkur



prasom pasidalinti adresu viesai ( pinigeliu) , manau tikrai pravers daug kam.
Nes ir paciai reiketu.



Atsakyti
taip Kalvariju turguj yra kioskas ten viskas vestuvems, jis netoli, kur zuvitemis prekiauja, jei nerasit pacios tai galima paklausti ten visa kipa pinigu yra doleriai ir eurai, kainuoja 10 Lt, galima ir po viena kupiura tai 20 ct, o siaip ten daug vestuvines atributikos siulau nuvazioti ir pasizvalgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti