Įkraunama...
Įkraunama...

Dulkių siurbliai - 5

QUOTE(ajd @ 2014 08 07, 13:50)
Bet kokį rinktis kad garantuotai nebūtų dulkių kvapo namie, kad išpūtimas būtų tokioj vietoj kad dulkių nesukeltų, ir nereiktų suslenkus o galėtum visu ūgiu vaikščioti.(p.s.tikrai jau ne elektroliuksai, turiu pavyzdį). kercheriai žiauriai dideli...



Kazkaip idomiai mastote, del vieno siurblio darote tokius apibendrinimus. Pati turiu electrolux'a, bet juo esu labai patenkinta, nei dulkiu kvapo ar ju kelimo (oro ispuciamas i virsu, o ne grindis), jei visa vamzdi istraukiu, tai net per ilgas (nors esu nezema, 175 cm ugio). Ir galios man pakanka, ir garsas veikiancio nera didelis. Tai jei daryti toki apibendrinima, kaip jusu, tai galeciau teigti, jog visi electrolux'ai yra puikus, bet to sakyti negaliu, visu neisbandziau. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2014 08 07, 11:26)
Kazkaip idomiai mastote, del vieno siurblio darote tokius apibendrinimus. Pati turiu electrolux'a, bet juo esu labai patenkinta, nei dulkiu kvapo ar ju kelimo (oro ispuciamas i virsu, o ne grindis), jei visa vamzdi istraukiu, tai net per ilgas (nors esu nezema, 175 cm ugio). Ir galios man pakanka, ir garsas veikiancio nera didelis. Tai jei daryti toki apibendrinima,  kaip jusu, tai galeciau teigti, jog visi electrolux'ai yra puikus, bet to sakyti negaliu, visu neisbandziau. cool.gif

Blogis yra kad nėra kur pabandyti....taip tingėčiau tą arnicą plauti, jei tikrai žinočiau kad yra alternatyva su maišeliais, bet koks?
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2014 08 07, 11:39)
Tikrai nesenas nei metai nepraėjo,
Maišeli galima ir per pirmą siurbimą ne iki galo užmauti ir paskui dar ilgai turėti rūpesčių.

QUOTE
tikrai drėgnai nesiurbia, o ten kokio lašelio vonioj ar virtuvėj neišvengsi,
Lašelis siurbliui su maišeliais jau nemažai. Gali užtekti ir jeigu saugomas vonioje, tualete ar balkone.

QUOTE
plius ta plastmasinė žarna kuri įsielektrina ir traukia dulkes.
Yra purškalų nuo statikos.

QUOTE
Brangus, bet reiškiasi ir normalūs gamintojai pripažysta filtravimą per vandenį.
Tik kercheris brangus. kad kokių minusų Arnicos boros galėtumėt įvardinti?
Istorija buvo tokia. Su vandens filtru siurbliu nebuvo. Atėjo TOP-SHOP, išreklamavo, smarkiai užkele kaina. Žmonės pradėjo masiškai visur užsakinėti. Daug kas pradėjo gaminti. Gali būti kad būtent Arnikos buvo daugiausiai parduota. Paskui žmonės pradėjo masiškai nešti atgal. Bet tai tik pas mus, vakaruose tokios bangos nebuvo. Tikriausiai TOP-SHOP ten neturi įtakos. Pati Arnika nebloga, technologija nelabai. O dar būna cikloniniai, 2-jų ciklonų, multicikloniniai. Multicikloniai būna originalus (Dyson, VAX), arba neoriginalus. Šios technologijos daugiausiai naudojamos vakaruose.
Atsakyti
QUOTE(msn29 @ 2014 08 07, 17:50)

Lašelis siurbliui su maišeliais jau nemažai. Gali užtekti ir jeigu saugomas vonioje, tualete ar balkone.

  O dar būna cikloniniai, 2-jų ciklonų, multicikloniniai. Multicikloniai būna originalus (Dyson, VAX), arba neoriginalus. Šios technologijos daugiausiai naudojamos vakaruose.

Oj tai aš tikrai daugiau vandens prisiurbsiu nei mama...
O cikloninio nenoriu, dabar statybose turim iki ausų dulkina kol iškratau.
Tai maišeliai popieriniai man netiks, nes kai snieginais batais pareisim ir tą ištirpusį sniegą siurblensiu-suprantu bus blogai...
važiuosiu dar kercheri su vandens filtru pažiūrėti, svarbiausia kad tas indas lengvai plautusi, su rankom nereiktų
Atsakyti
Labas rytas. Patarkit kuri is siu Philipsu siurbli imti.
FC9170/01 , FC8657/01 , FC9190/01
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo griegzde: 08 rugpjūčio 2014 - 07:19
QUOTE(ajd @ 2014 08 07, 21:09)
Oj tai aš tikrai daugiau vandens prisiurbsiu nei  mama...
O cikloninio nenoriu, dabar statybose turim iki ausų dulkina kol iškratau.
Tai maišeliai popieriniai man netiks, nes kai snieginais batais pareisim ir tą ištirpusį sniegą siurblensiu-suprantu bus blogai...
važiuosiu dar kercheri su vandens filtru pažiūrėti, svarbiausia kad tas indas lengvai plautusi, su rankom nereiktų
Gana populiarus tarp žmonių variantas plaunantis siurblys ir siurblys su maišeliais. O jeigu vandens nedaug, tada puikus variantas pakraunamas virtuvinis dulkių siurblys vietoj plaunančio. Tokiam siurbliui nereikia laido, nebijo vandens, mažas (telpa virtuvės spintelėje), lengvas, pigus, lengvai išplauti kai prisiurbs purvo. Ir nors jie skirti virtuvėj, bet puikiai susidoros ne tik su trupiniais po gaminimo, bet ir su purvu nuo batų, vandens likučiais vonioje.
user posted image
"Argos Value Range Nr.786" internete surasite už 26 Lt.
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2014 08 08, 08:17)
Labas rytas. Patarkit kuri is siu Philipsu siurbli imti.
FC9170/01  ,  FC8657/01 ,  FC9190/01 

pati turiu 9170/01, kiek senesnį nei 07, nusiskundimų neturiu, galėtų tik šiek tiek mažesnis bei lengvesnis būti. Na ir tas Tri-Active antgalis po 3 ar 4 metų naudojimo kažkaip cypti pradėjo per grindis braukiant. Bet gal tai dėl to, kad prieš tai buvo naudojamas ant kilimo, o dabar naujuose namuose ant kietų grindų, gali būti, kad ten įmontuota gumelė sukietėjo. Labai gerai ilgas laidas, 3 kambarių butą (64 kv.m) išsiurbiu be laido perjungimo į kitą rozetę. Siurbimas puikus. Dabar galbūt rinkčiausi 9190 dėl svorio. Dėl dydžio, svorio ir jeigu yra poreikis turbošepečiui - 8657.
Atsakyti
Sveiki, noriu pirkti dulkiu siurbli-sluota pakraunama ax.gif , gal kas turi ir gali patarti koki pirkti?
Atsakyti
QUOTE(msn29 @ 2014 08 10, 18:28)
Gana populiarus tarp žmonių variantas plaunantis siurblys ir siurblys su maišeliais. O jeigu vandens nedaug, tada puikus variantas pakraunamas virtuvinis dulkių siurblys vietoj plaunančio.

Tai čia du siurblius plaunantis ir dar su maišeliais?
O tokiam vietiniam pasiurbimui turiu tokį http://www.monclick....ss-reverter.htm
bet mane "užmuša" jo iškratymas...

Plaunamo nereika nes visur grindys, o su siurbliu daug ilgiau plaučiau nei su šepečiu.
Reikia tokio gerai traukiančio ir nekelenčio dulkių(ar iš vidaus ar išpūtimas prie grindų). Vertikalaus tokio deja neradom...
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2014 08 11, 20:39)
Tai čia du siurblius plaunantis ir dar su maišeliais?
Taip. Apie 200 Lt plaunantis, apie 200 Lt sauso valymo, manau visiškai pakenčiama.

QUOTE
O tokiam vietiniam pasiurbimui turiu tokį http://www.monclick....ss-reverter.htm
bet mane "užmuša" jo iškratymas...
Keista, man atrodo lengvai tokio tipo siurbliai išsikrato.

QUOTE
Plaunamo nereika nes visur grindys, o su siurbliu daug ilgiau plaučiau nei su šepečiu.
Nesutikčiau. Plaunanti pratraukiate paskui savęs ir gaunasi jau išplautas, pusiau sausas grindys. Tie kurie turi, sako kad maždaug 2 kart greičiau gaunasi, o pavargsi iš vis 4 kart mažiau. Bet kalba buvo apie tai, kad jis naudingas, kad susiurbti vandens lašelius, kurie neturi patekti į sauso valymo siurblį.

QUOTE
Reikia tokio gerai traukiančio ir nekelenčio dulkių(ar iš vidaus ar išpūtimas prie grindų). Vertikalaus
tokio deja neradom...
Aš irgi nemačiau vertikalaus kad išpustu aukštai. Matyt visų vertikalų toks principas.

Papildyta:
QUOTE(Nika23 @ 2014 08 11, 17:04)
Sveiki, noriu pirkti dulkiu siurbli-sluota pakraunama ax.gif , gal kas turi ir gali patarti koki pirkti?
O, kaip Jums "Pakraunama šluota Nr.1413" už 61Lt?
user posted image
Svoris 0,9 kg, akumuliatoriaus užtenka darbui iki 45 min, rankena sukasi 360 laipsnių kampu.
Atsakyti
QUOTE(msn29 @ 2014 08 11, 22:46)
....O, kaip Jums "Pakraunama šluota Nr.1413" už 61Lt?
user posted image
Svoris 0,9 kg, akumuliatoriaus užtenka darbui iki 45 min, rankena sukasi 360 laipsnių kampu.

Man labai patinka gamintojo pavadinimas: Pakraunama šluota. Ir modelis nedaug atsilieka: Nr.1413[B].
thumbup.gif
Atsakyti
O, kaip Jums "Pakraunama šluota Nr.1413" už 61Lt?
user posted image
Svoris 0,9 kg, akumuliatoriaus užtenka darbui iki 45 min, rankena sukasi 360 laipsnių kampu.


Noreciau siurblio smile.gif
Atsakyti