Įkraunama...
Įkraunama...

Dulkių siurbliai - 5

QUOTE(JEma @ 2015 11 05, 11:20)
KOks idomus, o kuom jis geresnis? Augintiniu neturim smile.gif Neisvaizdus baisiai  rolleyes.gif  lotuliukas.gif Nu reikes pamastyti...

Vieni klientai jau čia rašę kad tokiu siurbliuku naudojosi jai gerai pamenu apie 10 metų ieško tokio pačio nes patenkino visu lūkesčius ....Dyson lyderiai dulkių siurblių rinkoje nes gamina dulkių siurblius kurie yra pagrįsti remiantis išcentrinio separatoriaus principu.
https://www.dyson.de/
Atsakyti
Sveiki, noriu pasitikslinti, nes pasiklydau informacijoje ir nuomonėse...
Turint namuose didelius gauruotus besišeriančius ilgaplaukius gyvūnus ir kietą grindų dangą galvoju apie cikloninį dulkių siurblį, nes maišelį pripildau kas 3-4 dienas. Nusibodo ir brangu. Kailį siurbt į vandenį irgi ne variantas. Bet ar cikloninis siurblys geras pasirinkimas? Neužsikimš jis (kažkas tokio buvo rašyta daug psl atgal)?
Atsakyti
QUOTE(Setaeli @ 2015 11 08, 01:48)
Sveiki, noriu pasitikslinti, nes pasiklydau informacijoje ir nuomonėse...
Turint namuose didelius gauruotus besišeriančius ilgaplaukius gyvūnus ir kietą grindų dangą galvoju apie cikloninį dulkių siurblį, nes maišelį pripildau kas 3-4 dienas. Nusibodo ir brangu. Kailį siurbt į vandenį irgi ne variantas. Bet ar cikloninis siurblys geras pasirinkimas? Neužsikimš jis (kažkas tokio buvo rašyta daug psl atgal)?


Mane taip pat domintų, tik bus vienas kilimas nedidelis kambary, kitur parketas. Vieni rekomenduoja jog geriausi su vandeniu, kiti kad cikloniniai, treti tik su maišeliais...
Atsakyti
QUOTE(Setaeli @ 2015 11 08, 01:48)
Sveiki, noriu pasitikslinti, nes pasiklydau informacijoje ir nuomonėse...
Turint namuose didelius gauruotus besišeriančius ilgaplaukius gyvūnus ir kietą grindų dangą galvoju apie cikloninį dulkių siurblį, nes maišelį pripildau kas 3-4 dienas. Nusibodo ir brangu. Kailį siurbt į vandenį irgi ne variantas. Bet ar cikloninis siurblys geras pasirinkimas? Neužsikimš jis (kažkas tokio buvo rašyta daug psl atgal)?

Turiu philips cikloninį FC9921 ir labradorą, kuriam šėrimosi etapai kartojasi ne du, bet kelis kartus per metus:) Jokių užsikimšimų nepasitaikė, dulkių talpą patogu išpilti, siurblys neįtikėtinai tylus ir gana galingas. Manau, kad turint šunį verta rinktis tik cikloninį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bezdzioniukas: 08 lapkričio 2015 - 14:03
QUOTE(bezdzioniukas @ 2015 11 08, 15:01)
Turiu philips cikloninį FC9921 ir labradorą, kuriam šėrimosi etapai kartojasi ne du, bet kelis kartus per metus:) Jokių užsikimšimų nepasitaikė, dulkių talpą patogu išpilti, siurblys neįtikėtinai tylus ir gana galingas. Manau, kad turint šunį verta rinktis tik cikloninį


Šiuo metu aš ir mastau tik apie cikloninį, tik klausimas dėl užsikimšimo ir gal drėgnų šunio plaukų buvo... na bet jei jums jis veikia gerai tuomet ir aš tokio tipo žiūrėsiu. Tik dar klausimukas ar seniai jį turit? Yra tekę siurbliuot po pasivaikščiojimo lauke, kai prineša drėgno purvo?
Atsakyti
QUOTE(Setaeli @ 2015 11 08, 18:53)
Šiuo metu aš ir mastau tik apie cikloninį, tik klausimas dėl užsikimšimo ir gal drėgnų šunio plaukų buvo... na bet jei jums jis veikia gerai tuomet ir aš tokio tipo žiūrėsiu. Tik dar klausimukas ar seniai jį turit? Yra tekę siurbliuot po pasivaikščiojimo lauke, kai prineša drėgno purvo?

Jei purvas labai drėgnas, sauso valymo siurbliu jo nevalyčiau, drėgmė tokiems siurbliams negerai. O visa kita jis puikiai susiurbia, net ir didesnes šiukšles, pvz, kartono gabalėlius. Turiu nuo birželio, prieš tai naudojausi Bosch Roxx, irgi cikloninis. Irgi nei karto nebuvo problemų dėl užsikimšimo. Manau visi galingesni cikloniniai su tuo bėdu neturės
Atsakyti
Ačiū už konsultaciją! 4u.gif
Atsakyti
Labas. Renkamės dulkių siurblį-šluotą. Turėjau Elektroluxą, virš trijų - gal net 4 metus atitarnavo. Siurbliuoja ne pasakiškai, žinau, bet miniatiuriniame būte patinka kad neužima daug vietos. Laminatas, plytelės ir baisiai besišeriantis haskis, todėl siurbliuoju praktiškai kasdien (tokiom sąlygom praktiškai šlovė senukui Elektroluxui biggrin.gif ).
Bet šiandienai baterija belaiko gal 3-4 minutes, todėl ieškom naujo. PAKONSULTUOKITE PRAŠAU 4u.gif
Renkamės tarp BOSCH BCH6256N1 ir BBH52550. Kainos mistiškai šokinėja - tai vieno, tai kito didesnė, o specifikacijos rodos abiejų vienodos. Skiriasi siurbimo laikas - 10 min. Kas dar?
O gal kas patars geresnį modelį tokiame kainų lygyje?
Atsakyti
QUOTE(edita_s @ 2015 11 09, 20:10)
Labas. Renkamės dulkių siurblį-šluotą. Turėjau Elektroluxą, virš trijų - gal net 4 metus atitarnavo. Siurbliuoja ne pasakiškai, žinau, bet miniatiuriniame būte patinka kad neužima daug vietos. Laminatas, plytelės ir baisiai besišeriantis haskis, todėl siurbliuoju praktiškai kasdien (tokiom sąlygom praktiškai šlovė senukui Elektroluxui biggrin.gif ).
Bet šiandienai baterija belaiko gal 3-4 minutes, todėl ieškom naujo. PAKONSULTUOKITE PRAŠAU  4u.gif
Renkamės tarp BOSCH BCH6256N1 ir BBH52550. Kainos mistiškai šokinėja - tai vieno, tai kito didesnė, o specifikacijos rodos abiejų vienodos. Skiriasi siurbimo laikas - 10 min. Kas dar?
O gal kas patars geresnį modelį tokiame kainų lygyje?


Arba dar geriau - duokite svarių argumentų, kaip įtikinti vaikiną pirkti Dyson AnimalPro?? Prieš savaitę mane atkalbėjo, o aš vėl pažiūrėjau youtube ir vėl noriu Dysono wub.gif
Atsakyti
QUOTE(edita_s @ 2015 11 09, 19:40)
Arba dar geriau - duokite svarių argumentų, kaip įtikinti vaikiną pirkti Dyson AnimalPro?? Prieš savaitę mane atkalbėjo, o aš vėl pažiūrėjau youtube ir vėl noriu Dysono  wub.gif

Svarus argumentas kad Dyson lyderiai dulkių siurblių rinkoje....
Pasiskaitymui
https://de.wikipedia...n_(Unternehmen)
Atsakyti
QUOTE(edita_s @ 2015 11 09, 19:40)
Arba dar geriau - duokite svarių argumentų, kaip įtikinti vaikiną pirkti Dyson AnimalPro?? Prieš savaitę mane atkalbėjo, o aš vėl pažiūrėjau youtube ir vėl noriu Dysono  wub.gif

Kokie buvo atkalbantys argumentai?
Atsakyti
Sveiki, berods 2008 ar 2009 cia konsultavausi del siurblio pasirinkimo, tada remiantis rekomendacijomis issirinkau Electrolux Maximus ZXM 7030, kurio jau nebegamina smile.gif siurbliu esu labai patenkinta, tik viena karta jau teko keisti dazniausiai naudojama antgali nes sutruko jo gofra (nezinau kaip teisingai pavadint, antalis-tai tas kur su sereliais arba be ju siurbi). Tai va, vel man reikia to antgalio, o ir siurblio zarna sutruko, vyras kelis kartus ja remontavo, trumpino, bet jau reikia naujos. O pas buitines technikos remontuotojus pas kuriuos ana karta pirkau antgali, pasake, kad su Electrolux nebebendrauja, netaiso ir neuzsakys. O kitu nezinau. Tai kokioj el. parduotovej galeciau nusipirkt tu daliu?
Atsakyti