Įkraunama...
Įkraunama...

2015 metų Klaipėdos ir Pajūrio krašto nuotakos

Pernai, tokiu pat metu gyvenau sventes planavimo rupesciais, kadangi savasias vestuves sventeme sia vasara smile.gif Pasidalinsiu truputi patirtimi ar galesiu padeti wink.gif suknele savaja pirkau UK, tikrai pasiseke, gavau tai ko norejau ir pigiau, nei kad LT buciau nuomavusis, ziedus gaminomes pas juvelyra, kadangi perejus per klaipedos akropolio juvelyrines ar ziurint kitur jau pagamintus - pagal tai ko norejome zymiai pigiau isejo gamintis. Del transporto mums labai nepasiseke, nes nuomavomes limuzina, kuris tikrai buvo labai nepatogus, prastai veike oro konicionavimo sistema, vietos mazai... sad.gif geriau jau butume uzsisake mikroautobusa... labai sunku planuoti laika, nes esu gana tiksli, taciau pagal grafika tikrai buvo nesutapimu, taip kad siulyciau numatyti toki varianta biggrin.gif Vestuves sventeme ''Rugpieniu kaimo'' sodyboje, maistas buvo superinis, apie pacia sodyba nieko blogo pasakyti negaliu, viskas irengta paprastai, bet mums patiko. Muzikantai pas mus buvo grupe ''EGO'', nerealus muzikantai, vaikinai puikiai, kulturingai pravede vakara, grazus balsai, saksofono muzika...visi sveciai liko suzaveti jais ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
kaip tik ir aš prisijungiau norėdama pasidalinti patirtimis iš savo ruošimosi praeitos vasaros vestuvėms. Pirmas patarimas - nepasitikėkite facebooke esančiu puslapiu Floristika-vestuvėms, labai stipriai nudegiau. Labai aiškiai viską sutarėm, dar viską surašiau į word, nes mačiau, kad klausia tų pačių dalykų apie ką jau kalbėjom. Surašiau kiekvieną dalyką išskirdama aiškiai kiekius, spalvas, nusiunčiau panašių pavyzdžių nuotraukų, vazų nuotraukas. Ir padariau esminę klaidą - paskutinį vakarą buvau užsiėmusi - paprašiau, kad vyras gėles važiuodamas pro šalį paimtų. TPuokštės buvo absoliučiai ne tokios kokių buvo prašya. Pradedant nuo spalvų (nuotakos puokštę padarė visiškai baltą), baigiant papuošimais (pridėjo baisių plastmasinių perlų), dar kadangi vazos stiklinės cilindro formos, sutarėme, kad stalų puoščių kotų nekirps (frezijų kotai ilgi būna), o mes vietoje dėliodami kotus nukirpsime pagal aukštį. Ir ką jūs galvojate - puokštės nukirptos ir įdėjus į vazą kotai styro per pusę vazos. Su tokia situacija buvau prieš vestuves 20 val. vakare. Tai vestuvių rytą mama su drauge ir sese nupirko gėlių ir padarė nuotakos puoštę, kuri buvo labai labai graži ir išlaikė visą dieną. Pati floristė kalbėjo įžūliai, mėtė ragelį ir nieko nenorėjo girdėti. Žodžiu, manau situacija aiški. Nelinkėčiau niekam ir pažadėjau sau įspėti kitas.
Nepasisekė ir su kirpėja. Ji buvo rekomenduota, labai gražiai sušukavo pusseserę per jos vestuves. Iš anksto susitarėme ir ji sakė priminti apie save dar prieš 2 savaites. Atėjus laikui, ji neryšio zonoje, į el. laiškus neatsako. Po poros dienų atrašė, kad išvyko į užsienį ir atsiprašo, kad taip išėjo. Teko turbo greičiu ieškoti kitos kirpėjos. Ir vėl mama gelbėjo - atidavė savo laiką, ji susirado kitą. Kirpėja puiki, suprato iš pusės žodžio, šukuosena pavyko ir laikė puikiai - nors buvom ir prie jūros, ir plaukėm jachta, ir kateriu...
Čia didieji nesklandumai baigėsi. Iš dalies jie buvo iš taupumo, iš dalies galbūt tiesiog nepasisekė.
Makiažą dariausi Ameli stuijoje pas Aną - buvo profesionalu, vaizdas mano akimis - tobulas, geriau nei tikėjausi. Suknelę labai iš anksto siunčiausi iš ebay su atsargumu - jei netiks, išsiųsiu jiems atgal ir nuomosiuosiu ir pasisiūsiu Lietuvoje. Po nedidelių pataisymų suknelė puikiai tiko ir patiko. Nerealiausios suknelių taisytojos auksinių rankų moteriškės įsikūrusios mažose paprastose patalpose netoli Kauno g. poliklinikos, jei kam reikia kontaktų - rašykite.
Fotografas - Vygantas Legerpušis iš Kauno. Norėjome gražių nuotraukų nebrangiai ir gavome. Užsisakę planą su 150 nuotraukų gavome 450. Jomis esame patenkinti, fotografas dirbo gerai.
Muzikantai - grupė Spectrum tikri profesionalai. Toks ir buvo jausmas - profai. Labai jais didžiavausi, buvo nerealūs. Ne kokie vestuvių muzikantai tumčik tumčik, o profai.
Šventės vieta - Memelio dvaras. Vieta nuostabiai graži. Tariantis su šeimininku reikėtų kažkaip labai konkrečiai susirašyti sąlygas. Avansą mokėjome prieš metus, tuomet buvo prižadėjęs daug dalykų, kurie artėjant šventei jau buvo nebežadami, o už kai kuriuos šventės metu buvo paprašyta pinigų. Nedaug, bet vistiek negražu ir nemalonu. Taip pat salėje buvo karšta, nėra kondicionavimo sistemos (gal jau įrengė, nežinau). Tai buvo diskomfortas, daliai veiklų su vedėjais ėjome į terasą. Biskvito maistas ir aptarnavimas labai profesionalus, jiems 10 balų. Memelio dvaras nors ir su minusiukais, bet antrą kartą daryčiau ten pat.
Nu va koks rašinėlis gavosi, gal kam pravers smile.gif Stiprybės jums šiuo laiku.
Atsakyti
Sveikos būsimosios smile.gif 4u.gif
kas naujo? ax.gif o gal vestuvinius rūpesčius atidėjote ir pasidavėte Kalėdinei karštinei? bigsmile.gif biggrin.gif 4u.gif

apibendrinant, ką mes su vyru jau turime užsisakę:
*Šventės vieta;
*Fotografė;
*Filmuotojas;
*Vedėjas;
*Dekoratorės (šventės puošimas, kvietimai ir pan.)
*Užsakyta medaus mėn. kelionė;
*Muzikantė;
*Pagaminti vestuviniai žiedai

wub.gif

P.s. teiravausi dėl šokių pamokų, tai sakė dar neskubėti, likus 2 mėn. iki vestuvių, ateiti smile.gif Tortas taip pat kaip ir užsakytas, dalyvavome SAVE THE DATE fotosesijoje thumbup.gif hm.. didžiausia problema - jaunųjų apranga ir grožio paslaugos doh.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandruskaaa: 18 gruodžio 2014 - 11:15
QUOTE(Sandruskaaa @ 2014 12 18, 08:52)
Sveikos būsimosios smile.gif  4u.gif
kas naujo? ax.gif  o gal vestuvinius rūpesčius atidėjote ir pasidavėte Kalėdinei karštinei? bigsmile.gif  biggrin.gif  4u.gif


naujo nieko mega_shok.gif
planuotojos užvakar gavo antrą mano siuntinuko dalį, suderinom Save the Date kortelių formalumus ir detales, laukiu, kol pagamins ir parodys pavyzdį man bigsmile.gif iki Kalėdų sakė pagamins visas korteles ir išsiųs, tai jau laukiu nesulaukiu 59.gif

pagaliau nusistovėjau su mintimis dėl suknelės - susiradau siuvėją ir jau suderinau, kad po švenčių susitiksime kavai ir galutiniams aptarimams dėl darbo pradžios smile.gif kad ir kaip bandžiau ieškoti visokių išeičių, bet labiausiai man apsimokėjo suknelę siūtis čia, vietoje, be jokių papildomų skrydžių į Lietuvą.. smile.gif

laukiu, kol baigsis šventės ir pradėsime dirbti labai intensyviai ties planavimu su komanda - reikės rinktis ir gauti dekorą, gėles, užsiimti kvietimais ir t.t. smile.gif lieka vis mažiau ir mažiau laiko..
Atsakyti
Sveikos nuotakos! Su naujaisiais:)

Kaip sekasi planuoti? Man tai taip ramu... Net keista:) Turbūt todėl, kad dėl ko labiausiai pergyvenau jau užsisakiau....smile.gif ir po paskutinio užsakymo porą mėn praktiškai nė negalvojau apie vestuves... tai va, ką mes jau turime ir kas mane taip nuramino biggrin.gif :

Fotografės (susisklostė aplinkybės tokios, kad turėsime net dvi;))

Vestuvių muzikantai (grupė Chemija, rekomenduoju, tik liepos 3 dienai jau bus pas mus:))

Sodyba (Rūgpienių kaimas, daug pramogų, didelė teritorija, nebrangu)

Filmuotojas (nepasakysiu vardo pavardės, gėda, nepamenu, tačiau filmavo draugų vestuves, aš likau labai patenkinta video, paprastas, subtilus, nėra bereikalingų scenų, o ir pats operatorius labai mandagus:))

Zakso data

Ceremonijos vieta (tuoksimės Klaipėdos universiteto botanikos sode, labai jau graži vieta...)

Makiažas + šukuosena (Elena Goriunova Paužė)



Dar liko daug:) Rekomenduokite, prašau, išvykstamosios ceremonijos nebrangius organizatorius, bei internetinių parduotuvių, kuriose galėčiau išsirinkti suknelę (jau girdėjau, kad geriau pirkti iš salono, tačiau piniginė atsisako mokėti tokias sumas:)) 4u.gif
Atsakyti
sveikos planuotojos!!! su naujais metais.....jungiuosi i jusu buri bigsmile.gif

QUOTE(Diamondgr @ 2015 01 03, 11:38)
Sveikos nuotakos! Su naujaisiais:)

Kaip sekasi planuoti? Man tai taip ramu... Net keista:) Turbūt todėl, kad dėl ko labiausiai pergyvenau jau užsisakiau....smile.gif ir po paskutinio užsakymo porą mėn praktiškai nė negalvojau apie vestuves... tai va, ką mes jau turime ir kas mane taip nuramino biggrin.gif :

Fotografės (susisklostė aplinkybės tokios, kad turėsime net dvi;))

Vestuvių muzikantai (grupė Chemija, rekomenduoju, tik liepos 3 dienai jau bus pas mus:))

Sodyba (Rūgpienių kaimas, daug pramogų, didelė teritorija, nebrangu)

Filmuotojas (nepasakysiu vardo pavardės, gėda, nepamenu, tačiau filmavo draugų vestuves, aš likau labai patenkinta video, paprastas, subtilus, nėra bereikalingų scenų, o ir pats operatorius labai mandagus:))

Zakso data

Ceremonijos vieta (tuoksimės Klaipėdos universiteto botanikos sode, labai jau graži vieta...)

Makiažas + šukuosena (Elena Goriunova Paužė)
Dar liko daug:) Rekomenduokite, prašau, išvykstamosios ceremonijos nebrangius organizatorius, bei internetinių parduotuvių, kuriose galėčiau išsirinkti suknelę (jau girdėjau, kad geriau pirkti iš salono, tačiau piniginė atsisako mokėti tokias sumas:)) 4u.gif

norejau paklausti, kokios kainos yra filmuotoju?

del internetiniu parduotuviu galiu rekomenduoti sias, ir pati is sios jau nusiziurejau, nes salonu kainos tai biski kosmosines smile.gif
http://www.shirleysdress.com
http://www.dinodirect.com
ivedus i google weddings dress ismeta nemazai pasirinkimo. kadangi as renkuosi trumpute suknele ta biski sudetingiau, o ilgu begalo daug ir graziu pasirinkimo
Atsakyti
Mes mokėsim 2500lt...smile.gif aš tai žiūrinėju vis šiuos suknelių puslapius : jjhouse ir lightinthebox





QUOTE(limma @ 2015 01 04, 10:53)
sveikos planuotojos!!! su naujais metais.....jungiuosi i jusu buri bigsmile.gif
norejau paklausti, kokios kainos yra filmuotoju?

del internetiniu parduotuviu galiu rekomenduoti sias, ir pati is sios jau nusiziurejau, nes salonu kainos tai biski kosmosines smile.gif
http://www.shirleysdress.com
http://www.dinodirect.com
ivedus i google weddings dress ismeta nemazai pasirinkimo.  kadangi as renkuosi trumpute suknele ta biski sudetingiau, o ilgu begalo daug ir graziu pasirinkimo

Atsakyti
sveikos

QUOTE(Diamondgr @ 2015 01 05, 15:05)
Mes mokėsim 2500lt...smile.gif aš tai žiūrinėju vis šiuos suknelių puslapius : jjhouse ir lightinthebox

oi tada gal mes apsieisim be filmavimo. musu tik nedideles kuklios daugiau kaip vakariene bus su seima
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2015 01 05, 15:26)
sveikos
oi tada gal mes apsieisim be filmavimo. musu tik nedideles kuklios daugiau kaip vakariene bus su seima


tai Jums gal ir mažesnė kaina būtų, nes mus filmuos dvi dienas, 1-nuo ryto iki vidurnakcio ir sekancia diena iki pietų tikriausiai:))
Atsakyti
QUOTE(Diamondgr @ 2015 01 07, 14:38)
tai Jums gal ir mažesnė kaina būtų, nes mus filmuos dvi dienas, 1-nuo ryto iki vidurnakcio ir sekancia diena iki pietų tikriausiai:))

aaa tai tada taip, normali ir kaina manau.

merginos,gal kuri puosites pati taures karoliukais ar aplikacijom, gal zinot kuom reikia tai uzklijuoti ant stiklo, kokiais klijais ir tai kita kokia medziaga?
Atsakyti
Sveikutės, su Naujais! 4u.gif smile.gif
kaip sekasi su planavimais? pasidalinkite, pas ką užsirašėte makiažus ir šukuosenas ir kuriuose salonuose? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruskaaa @ 2015 01 09, 07:58)
Sveikutės, su Naujais! 4u.gif  smile.gif
kaip sekasi su planavimais? pasidalinkite, pas ką užsirašėte makiažus ir šukuosenas ir kuriuose salonuose? ax.gif


uoj juda juda, reikalai juda 59.gif

rytoj susitinku su siuvėja dėl suknelės, galutinai derinsim modelį, viską. kitą šeštadienį jau pradedame eiti sutuoktinių kursus bigsmile.gif taip pat planuotojos jau ieško tekstilės mūsų šventei ir žvalgausi, bandau galutinai apsispręsti dėl norimų pakvietimų maketo. žodžiu reikalai reikaliukai juda pirmyn bigsmile.gif

tiek makiažą, tiek šukuoseną rašiausi VIVA salone smile.gif kadangi ten jau dažiausi pernai, tai žinau, kaip ir kas, esu labai patenkinta, užsirašiau pas savo vizažistę. bet jos ten visos merginos labai patyrusios ir tikrai nuostabios savo srities meistrės atrodo, tai drąsiai rekomenduočiau smile.gif
Atsakyti