Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(lututė @ 2014 08 07, 10:41)
kaži,kaip tai būtų galima išspręst teisiškai... g.gif
Paduot į teismą. hihihi.gif Bet tai kainuoja nemenkai.

Viešumas padeda išspręsti daugybę problemų, net įsisenėjusių. Matyt, sėdi savivaldybės užkampy koks gyvūnų nekentėjas ir atitinkamai "diriguoja" pavaldiniams. Beveik įsitikinus, kad tos prieglaudos darbuotojai mažai kalti, jie vykdo steigėjo nurodymus. Taigi, reikia prisikapstyti iki atsakingo asmens savivaldybėje.

Čia pavyzdys, ką daro viešumas: http://www.lrytas.lt...adovo-posto.htm
Atsiprašau, ne į temą, tai galit ir neskaityti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2014 08 07, 11:29)
Paduot į teismą. hihihi.gif  Bet tai kainuoja nemenkai.

Viešumas padeda išspręsti daugybę problemų, net įsisenėjusių. Matyt, sėdi savivaldybės užkampy koks gyvūnų nekentėjas ir atitinkamai "diriguoja" pavaldiniams. Beveik įsitikinus, kad tos prieglaudos darbuotojai mažai kalti, jie vykdo steigėjo nurodymus. Taigi, reikia prisikapstyti iki atsakingo asmens savivaldybėje.


taip, tai viena iš galimybių,tik kraštutinė ir kainuojanti gana daug... schmoll.gif
O savivaldybės žiurkes pašokdint privaloma...lai nepamiršta,kad tai jie mums turi dirbti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 08 07)
Kaži,kaip Noldai sekasi...
Kiek mačiai facebooke komentarus, reikalai atrodo pajudėjo į gerają pusę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 08 07, 11:56)
Kiek mačiai facebooke komentarus, reikalai atrodo pajudėjo į gerają pusę smile.gif

thumbup.gif ačiūD, o tai pradedi gavot,kad pasaulis pilnas sadistų nevispročių... g.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Tik neprisėsk prie kompiuterio, jau ir nauja tema biggrin.gif Bėja, graži 4u.gif
Mes baigėm kursą tablečių smile.gif Skambinausi veterinarui, sakė daugiau nieko nedarom, jei viskas gerai thumbup.gif Tik dar neleist braidyt vandeny, pasaugot.
Skaičiau tą Noldos situaciją čia... Na, žiauru. Patart negaliu niekuo, nesusidūrus su tokiom situacijom per savo gyvenimėlį, bet na, neturiu žodžių. Senai senai pas mus buvo situacija, kai pabėgo žmogaus bulterjeras, jo buvo ieškoma, šeimininkai skelbimus kabino, atlygį žadėjo, o švara nušovė, nes jis "kėlė pavojų žmonėms".
QUOTE(lututė @ 2014 08 04, 14:28)
bet tas cak cak cak nagučiais pirmyn...cak cak cak-atgal... doh.gif  biggrin.gif

O man tas cak cak cak patinka wub.gif Ir kai miegu ne namie, tai kartais net trūksta biggrin.gif

QUOTE(*Carma @ 2014 08 04, 18:17)
Dar galvoju parsisiust kokia siltesne striukyte ziemai  g.gif ar jus rengiat per salcius?

Turim mes striukę. Praėjusią žiemą nerengiau. Pirkau striukytę tik dėl to, kad užpraeitą žiemą sirgo, po ligos, kad vėl neatkristų. Ką galiu pasakyt, kad jei bus sniego daug, tai tikriausiai dėsiu kai į miškus einam, nes maniškiui prie kailio labai llimpa, po gero pasilakstymo būna taip, kad šuo net paeiti nebegali, nes kojos ir pilvas aplimpa. Striukė apsaugo nuo to kažkiek.
Lauksiu ir aš žinių iš Noldos, norėtųsi, kad jai viskas pavyktų...
Atsakyti
QUOTE(plepatuska @ 2014 08 07, 12:51)
Mes baigėm kursą tablečių  smile.gif  Skambinausi veterinarui, sakė daugiau nieko nedarom, jei viskas gerai  thumbup.gif  Tik dar neleist braidyt vandeny, pasaugot.
Skaičiau tą Noldos situaciją čia... Na, žiauru.

O man tas cak cak cak patinka  wub.gif  Ir kai miegu ne namie, tai kartais net trūksta  biggrin.gif


Nu va...išsikapstėt-puiku.Geros žinios.

Aš irgi labai laukiu,kol Nolda atsilieps...kaip ten sekasi... ax.gif

Aga...ir dar būna garsūs dūsavimai,kad aš girdėčiau biggrin.gif su žemu aaa-uu: niekaip nesuprantu,kaip jis tą aaa-uu sugeba pasakyt taip tyliai lotuliukas.gif

Užkabino vakar mane linamog su ta jorkų tema...vis įlendu. Bet tikrai,ten nemažai keistų moteriškių... g.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif

user posted image

Vakar jau be valčių viskas atrodė, tai surašiau visiems, greičiausiai sureagavo Rūta Mikelkevičiūtė ir gyvūnų globėjų asociacijos prezidentė. Užatakavo skambučiais, ir matyt direktorius nusprendė nekariaut su ta psiche, kuri per LNK pasieks, ko nori biggrin.gif Dar šiandien viena prisijungus moteriškė ryte su juo kalbėjo, matyt direktorius po fb pasiknisęs jos paklausė, kas ta Nolda (jis mane žino pilnu vardu tik), tai mergina atsakė kad LKD klubo narė (nesvarbu, kad pusė su veisliniais šunim yra LKD klubų nariai biggrin.gif), matyt labai solidžiai nuskambėjo ir atsakas iškart "gerai, gerai, pasiimkit tą šunį"

user posted image

Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 08 07, 12:07)
Aga...ir dar būna garsūs dūsavimai,kad aš girdėčiau  biggrin.gif su žemu aaa-uu: niekaip nesuprantu,kaip jis tą aaa-uu sugeba pasakyt taip tyliai  lotuliukas.gif

Užkabino vakar mane linamog su ta jorkų tema...vis įlendu. Bet tikrai,ten nemažai keistų moteriškių... g.gif

Garis tai gera balseli turi biggrin.gif jei kas klebena duru rankena, taip uzkriokia kaip koks vilkinis lotuliukas.gif o rytais tai pacypavimai, atsidusimai ir garsus ziovulys girdisi biggrin.gif
Patinka man ta tema paskaityt biggrin.gif oj kiek like'u butu surinkes tas komentaras lotuliukas.gif

QUOTE(Nolda @ 2014 08 07, 13:28)
... atsakas iškart "gerai, gerai, pasiimkit tą šunį"

Sveikinu thumbup.gif tikrai smagu uz jus ir aisku suni. Tik negalvojau kad tokiu dar situaciju buna doh.gif
Atsakyti
puiku... thumbup.gif labai labai liuks... thumbup.gif
žiūriu,jau visa trijulė šypsos į objektyvą ...tiksliau,panašu,kad Katė-2 šypsos mirksiukas.gif biggrin.gif
sveikinu išgelbėjus dar vieną gyvybę 4u.gif
Atsakyti
Nolda, kokios puikios naujienos! thumbup.gif Ir tikrai labai panašios mergos bigsmile.gif Kaip sekėsi susidraugauti? Kaip Mažas su Kate priėmė naują draugę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 08 07, 14:28)
atsakas iškart "gerai, gerai, pasiimkit tą šunį"

user posted image


kaip smagu smile.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plepatuska @ 2014 08 07, 13:39)
Nolda, kokios puikios naujienos!  thumbup.gif Ir tikrai labai panašios mergos  bigsmile.gif  Kaip sekėsi susidraugauti? Kaip Mažas su Kate priėmė naują draugę?  smile.gif


Kate pasitiko ji prie duru, tai apsiuostinejo viens kita, apsisuko dziaugsmo ratu, pasoko ant manes ir sulojo - tipo, tinka, pasiliekam thumbup.gif Mazas tai kaip Mazas - alarmas, viskas su juo normaliai, tik karts nuo karto prisimena sulot. Ne ant suns sulot, o siaip sedi po stalu ir suloja - skundziasi.

Atsakyti