Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių statybos

QUOTE(Lakštingala @ 2014 10 01, 10:55)
Tai juk gali ir nedaryt židinio. Apsiuvi kamino angą su gipsu ir palieki. O po kurio laiko, jei norėsis galėsi pasistatyt ir pasijungt.
Mes ortakius šildymui nuo židinio prasimėtėm, o kapsulės dar neturim biggrin.gif Vyras įkalbinėja irgi rinktis kito tipo židinį, niu bet aš užsiciklinus ant tokios formos, kad kiti nelimpa man.

Židinių kainos neadekvačios, jei židinio ilgis iki 90cm tai kaina dar ~5000, jei 110cm - tai prasideda doh.gif
Dėl kokybės, tai kaip su katilais ar lenkiškas katilas, ar čekiškas, vokiškas. Skirtumai išlenda laikui einant. Nesidarinėja po to viskas taip, kaip turi būt, stringa ir pan. Draugai prieš kokius 7 metus iš lenkų židinio kapsulę nusipirko: tipo kuo pigiausia. Tai po kelių užkūrimų stiklas suskilo nuo karščio (išsilydė tiesiog) blink.gif šukės išlakstė po visur; sugadino ir grindis, ir kilimą kokiu 2m spinduliu. Po to pakeitė jie tą stiklą ir vėl ten kažkas ne taip. Tai kiek aš pas juos esu buvusi, nei karto nemačiau užkurto židinio biggrin.gif

O šitie man netinka, nes pas juos dūmtraukis d250, o pas mus d200.

Negaliu atsisakyti, nes ir vaikai labai nori.

Nu toks didelis aisku kainuoja. As dar ziuriu Austroflamm, bet kadangi nieko nesuprantu apie zidinius, tai net nezinau ar jie geri ar blogi.
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2014 10 01, 10:01)
Negaliu atsisakyti, nes ir vaikai labai nori.

Nu toks didelis aisku kainuoja. As dar ziuriu Austroflamm, bet kadangi nieko nesuprantu apie zidinius, tai net nezinau ar jie geri ar blogi.

Mano vaikai ,jaučiu, net nežino, kad pas mus bus židinys biggrin.gif Jie tik apie savo kambarius galvoja, ypač didysis. Nori jis savo atskiros zonos smile.gif sakė, kad bus labai tvarkingas biggrin.gif

Tai, kad nedidelis jis, tik 20 cm ilgesnis smile.gif o bet tačiau kaina tai didesnė dvigubai.

Aš ir nežinau, kaip juos rinktis. Man kamino diametras atspirties taškas , niu ir kad pailga forma būtų. O su tais oro padavimais man ten kažkokia mura. Sako geriausia pasidaryt per pamatą atskirą vamzdį tam, niu bet sakau trauks šaltą orą, tai sako jei labai norit sklendę užsidėkit blink.gif o kiti sako, kad mol viskas bus gerai. Jei neveikia židinys ir oras nejuda vamzdžiu. Bet man kažkaip neįtikinamai viskas ten skamba, o gilinti nelabai dar laiko randu, nors reikėtų...
Atsakyti
QUOTE(Lakštingala @ 2014 10 01, 11:32)
Mano vaikai ,jaučiu, net nežino, kad pas mus bus židinys biggrin.gif Jie tik apie savo kambarius galvoja, ypač didysis. Nori jis savo atskiros zonos smile.gif sakė, kad bus labai tvarkingas biggrin.gif

Tai, kad nedidelis jis, tik 20 cm ilgesnis smile.gif o bet tačiau kaina tai didesnė dvigubai.

Aš ir nežinau, kaip juos rinktis. Man kamino diametras atspirties taškas , niu ir kad pailga forma būtų. O su tais oro padavimais man ten kažkokia mura. Sako geriausia pasidaryt per pamatą atskirą vamzdį tam, niu bet sakau trauks šaltą orą, tai sako jei labai norit sklendę užsidėkit blink.gif o kiti sako, kad mol viskas bus gerai. Jei neveikia židinys ir oras nejuda vamzdžiu. Bet man kažkaip neįtikinamai viskas ten skamba, o gilinti nelabai dar laiko randu, nors reikėtų...

Maniskiai abu sake, kad tvarkysis, tik bijau kad ikvepimas greit baigsis lotuliukas.gif

Mum irgi sake reik ta oro padavima g.gif kokia info radau:
Kokios problemos, kai yra šalto oro padavimas į židinį iš lauko?

1.Viena pagrindinių problemų yra grindų šaldymas, nes vamzdyje bus šaltas lauko oras, kuris siurbs šilumą iš grindų.

2. Dažnai būna, kad vamzdžiai užanka dėl vėjo prinešamo lauko dulkių ar žemių. Tenka valyti.

3. Kartais rudeniop vamzdyje apsigyvena pelytės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kava&arbata: 01 spalio 2014 - 11:21
QUOTE(Kava&arbata @ 2014 10 01, 11:05)
Maniskiai abu sake, kad tvarkysis, tik bijau kad ikvepimas greit baigsis  lotuliukas.gif

Mum irgi sake reik ta oro padavima  g.gif kokia info radau:
Kokios problemos, kai yra šalto oro padavimas į židinį iš lauko?

1.Viena pagrindinių problemų yra grindų šaldymas, nes vamzdyje bus šaltas lauko oras, kuris siurbs šilumą iš grindų.

2. Dažnai būna, kad vamzdžiai užanka dėl vėjo prinešamo lauko dulkių ar žemių. Tenka valyti.

3. Kartais rudeniop vamzdyje apsigyvena pelytės.

1. Nesąmonė. Vamzdis daromas žemiau pamatų t.y. 0-inės kanalizacijos lygyje, virš kurio dedasi visas burterbrodas+užsibetonuoja. Taip, kad šilumos iš grindų nesiurbs.
2. Šiaip židininkai rekomenduoja d160 daryt (mes pasidarėm d110) tai kada ten kas užaks? o jei jau užaks pravalysi su trosu, kaip ir įprastą kanalizaciją.
3. Gal, jei jos sugebės per pakeltas groteles įlist tuomet gal ir gyvens, kol židinys nebus užkurtas:)

Aš labiau bijau:
1. šalto oro traukimo per židinį, neveikiant pačiam židiniui.
2. labai nesinori turėti dar vieną šaltą tašką namo išorinėje sienoje t.y. toje vietoje kur vamzdis iškyla į paviršių ir turėtų durtis per lauko sieną. Bent pas mus taip šiuo metu turėtų būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakštingala @ 2014 10 01, 12:54)
1. Nesąmonė. Vamzdis daromas žemiau pamatų t.y. 0-inės kanalizacijos lygyje, virš kurio dedasi visas burterbrodas+užsibetonuoja. Taip, kad šilumos iš grindų nesiurbs.
2. Šiaip židininkai rekomenduoja d160 daryt (mes pasidarėm d110) tai kada ten kas užaks? o jei jau užaks pravalysi su trosu, kaip ir įprastą kanalizaciją.
3. Gal, jei jos sugebės per pakeltas groteles įlist tuomet gal ir gyvens, kol židinys nebus užkurtas:)

Aš labiau bijau:
1. šalto oro traukimo per židinį, neveikiant pačiam židiniui.
2. labai nesinori turėti dar vieną šaltą tašką namo išorinėje sienoje t.y. toje vietoje kur vamzdis iškyla į paviršių ir turėtų durtis per lauko sieną. Bent pas mus taip šiuo metu turėtų būti g.gif


Mistika man tas zidinys, buvau zidiniu parduotuveje, tai aiskino, kad oro padavimas darosi aukstai t.y. kur prasideda cokolis, tai beveik grindu lygyje g.gif , nueisiu jauciu pas kitus kitaip sakys.

Man irgi tas faktas, kad kai nekurensiu tai eis saltis labai nepatinka.

Gal yra gi kas ismananciu????? (nes zidiniu temoje viskas apie krosneles)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kava&arbata: 01 spalio 2014 - 11:59
Sveiki smile.gif
mes jau gyvenam menesi laiko smile.gif patinka man. Kasdien vis kazkokias smulkmenas darom, darom ir rodos galo nesimatys. Tvora paraleliai segmentine darom. Zadejo iki spalio pirmos, taciau matau, kad veluosim bent savaitele. Zole sesim kitais metais, nes gal ~ 2 arus rankom pralyginau ir uzsejau, rodos ner labai salta, taciau labia issigandus zolyte auga....reta tokia. vis dar laukiu, gal nors kazkiek siemet daugiau sudygs.

QUOTE(Lakštingala @ 2014 09 30, 14:44)

Nerandu pigių virtuvės baldų gamintojų. Pasidalinkit, vilniečiai, kontaktais pas ką planuojat gamintis ar gaminotės ir esat patenkinti kokybe?


pigiausia ka sugebejau rasti tai www.mikrobas.lt
daro gerai, bet terminu nesilaiko. Jeigu tiktu kaina ir apsisarvavus kantrybe, galima gamintis pas juos. mums ir visus kitus likusius baldus, (vonios, koridoriaus) gamino.
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2014 10 01, 11:59)
Gal yra gi kas ismananciu????? (nes zidiniu temoje viskas apie krosneles)

Prašom, vilniečiai, pasidalinkit žiniomis mirksiukas.gif

QUOTE(*Silver* @ 2014 10 01, 14:27)
Sveiki smile.gif
mes jau gyvenam menesi laiko smile.gif  patinka man. Kasdien vis kazkokias smulkmenas darom, darom ir rodos galo nesimatys. Tvora paraleliai segmentine darom. Zadejo iki spalio pirmos, taciau matau, kad veluosim bent savaitele. Zole sesim kitais metais, nes gal ~ 2 arus rankom pralyginau ir uzsejau, rodos ner labai salta, taciau labia issigandus zolyte auga....reta tokia. vis dar laukiu, gal nors kazkiek siemet daugiau sudygs.
pigiausia ka sugebejau rasti tai www.mikrobas.lt
daro gerai, bet terminu nesilaiko. Jeigu tiktu kaina ir apsisarvavus kantrybe, galima gamintis pas juos. mums ir visus kitus likusius baldus, (vonios, koridoriaus) gamino.

Kaip faina jums wub.gif tai dabar svečių neatsiginat? visi tik lanko... ax.gif mirksiukas.gif

Fasadinė tvora irgi segmetinė pas jus? ar kokia kitokia?

O žolė tai normalu, kad reta šiuo metu. Sekantį pavasarį bus jau kilimas mirksiukas.gif

Dėkui už baldininkų kontaktus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2014 10 01, 08:26)
Nieko jie stebuklingo nedaro, ko noresi ta pagamins  smile.gif, tai uztai ir pasirinkau, kad kaina normali, nes pasirodo puse Lietuvos gamintoju tam paiam fabrike dazo MDF.


Gal galite pasakyti koks tikslas rinktis Lietuvoje dažytą MDF kai yra gamykliškai padengtų plokščių? Ar čia dėl paviršiaus frezavimo?
Kokio gamintojo MDF plokštės bus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BangaS: 01 spalio 2014 - 14:57
QUOTE(BangaS @ 2014 10 01, 15:56)
Gal galite pasakyti koks tikslas rinktis Lietuvoje dažytą MDF kai yra gamykliškai padengtų plokščių? Ar čia dėl paviršiaus frezavimo?
Kokio gamintojo MDF plokštės bus?

Dazniausia nestandartinis dydis ir nenupirksi, o jei pjausi tai bus negrazus laminuotas krastas. O del plokstes, tai manau ka nori ta sako lotuliukas.gif , bet kai nudazys nepatikrinsi.

O stalvirsius tai ir pas vokieciu ir pas ceku virtuves ir garaze - gamintojai vienodi, tai jauciu visi cia vietoj perka g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lakštingala @ 2014 10 01, 15:52)
Dėkui už baldininkų kontaktus 4u.gif

Cia tik man tas mikrobas.lt - laboratoriniai tyrimai?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Įsiterpsiu..
Aš tiesiai su klausimu/prašymu:

Gal kas turit atliekamų Arko m24 blokelių. Reikalingos 4 paletės.
Į A.Ž 4u.gif
Atsakyti
Kas pasidalins informaciją, kur turi būti statoma tvora tarp kaimynų? Tvora greičiausiai bus viena. Ji turi būti tiesiai ant linijos, skiriančios sklypus, t.y. po kelis centimetrus išlįsti į mano ir kaimyno sklypą. Ar visa tvora turi būti kaimyno pusėje? Tvorą nori darytis kaimynas.
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2014 10 01, 10:01)
Negaliu atsisakyti, nes ir vaikai labai nori.

Nu toks didelis aisku kainuoja. As dar ziuriu Austroflamm, bet kadangi nieko nesuprantu apie zidinius, tai net nezinau ar jie geri ar blogi.



Austroflam tik pramoginiam kūrenimui, nuolatiniam šildymui netinka wink.gif
Atsakyti