Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(marytejono @ 2015 02 24, 21:55)
o kur daugiau yra?siand tik pradejau.tai paskui jau 5perziurejau prasukdama  ax.gif ir pati gala ziurejau(su subtitrais),bet nesupratau,ten pasikeite pagrindine aktore,ar kaip???

AFK yra tik 67 serijos,paskui vadinasi Emir yolu (Emiro kelias) jau be Hazal ,ten tipo tesinys,kurio filmavimai buvo nutraukti,viso jo tik 8 serijos smile.gif

daugiau isverstu yra Cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 24 vasario 2015 - 21:21
reik vel kazka rinktis ziurejimui g.gif pasizymejus esu nemazai, tik nervina, kad kelios igarsintos serijos, o poto vel skaityt reik doh.gif
Atsakyti
pradejau ziuret AFK, kazkaip keista ziuret, daug aktoriu matyta, pradziai prie motinos buvo sunku yprast, nes akyse iskart Hiurem, na Jamanas, tai tikrai kudesnis ir plaukai trumpesni, daug graziau atrodo, bet ta jo sypsena... tongue.gif pagrindine aktore, net nznau, neyprantu prie jos, vietom grazi, vietom kazkokia siaip sau g.gif na zo Ciagatajuj nesiseka su mergom biggrin.gif
o sis serialas jau su pabaiga ar irgi reiks laukt seriju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 02 27, 07:18)
bet ta jo sypsena... tongue.gif  pagrindine aktore, net nznau, neyprantu prie jos, vietom grazi, vietom kazkokia siaip sau g.gif na zo Ciagatajuj nesiseka su mergom biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sorry, pasakyt neturiu ka, bet taip juokinga pasidare biggrin.gif
Jo sypsena tikrai beprotiskai fantastiska laugh.gif
O tos pagrindines tai as negaliu pakest, todel tikrai neziuresiu sio serialo. Serenay man tiesiog tobula su ja palyginus ax.gif
Atsakyti
Va va dėl pagrindindinės aktorės ir aš negaliu žiūrėti, nepatinka man ji ir viskas, o su Serenay nėra ką lyginti doh.gif
Atsakyti
Sypsenike biggrin.gif
user posted image

QUOTE(Justmina @ 2015 02 27, 08:10)
Va va dėl pagrindindinės aktorės ir aš negaliu žiūrėti, nepatinka man ji ir viskas, o su Serenay nėra ką lyginti doh.gif

As ja jau sunkiai UM iskenciau. Bet ten ji tiko tam vaidmeniui - tokia "prativna" mergiote doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 27 vasario 2015 - 09:42
QUOTE(rena @ 2015 02 27, 09:18)
pradejau ziuret AFK, kazkaip keista ziuret, daug aktoriu matyta, pradziai prie motinos buvo sunku yprast, nes akyse iskart Hiurem, na Jamanas, tai tikrai kudesnis ir plaukai trumpesni, daug graziau atrodo, bet ta jo sypsena... tongue.gif  pagrindine aktore, net nznau, neyprantu prie jos, vietom grazi, vietom kazkokia siaip sau g.gif na zo Ciagatajuj nesiseka su mergom biggrin.gif
o sis serialas jau su pabaiga ar irgi reiks laukt seriju? g.gif

Su pabaiga,jisai 2011 metu.
Man motina labai patiko,jos vaidmuo,ir ji man grazi moteris labai,tik neilgai uzsibuvo biggrin.gif

Del Hazal drinks_cheers.gif ,vietom nelabai,vietom neblogai biggrin.gif jos figura idomi kazkokia,ir rubus jai kazkaip sunkiai nutaike,kartais ir nenutaike,antram sezone abu pagrazes lotuliukas.gif

Man Cagatajus kaip Emiras wub.gif ypac su tokiu juodu paltuku lotuliukas.gif ,man jis nepatinka kaip Jamanas schmoll.gif

Ir prie Serenay as niekaip negaliu priprast,man ji ne schmoll.gif ,pastoviai verksniuko mina nutaisius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 27 vasario 2015 - 09:49
QUOTE(Milagra @ 2015 02 27, 09:37)
As ja jau sunkiai UM iskenciau. Bet ten ji tiko tam vaidmeniui - tokia "prativna" mergiote  doh.gif


Dėl to vaidmens ir negaliu jos pakęs:D
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 02 27, 10:49)
Dėl to vaidmens ir negaliu jos pakęs:D

I Nihal ir as negalejau ziuret,bet AFK nieko ji man akiu nebade lotuliukas.gif

man sis serialas labai aukstai stovi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 02 27, 09:52)
I Nihal ir as negalejau ziuret,bet AFK nieko ji man akiu nebade  lotuliukas.gif

man sis serialas labai aukstai stovi  smile.gif


Kadangi man uždrausta meilė labai aukštai stovi, ir nieko sau negaliu padaryti, jau AFK vien dėl tos aktorės netraukia smile.gif
Gal būtu kitaip jai pirma bučiau pasižiūrėjus AFK, bet kaip yra taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 02 27, 10:37)
Sypsenike biggrin.gif
user posted image
As ja jau sunkiai UM iskenciau. Bet ten ji tiko tam vaidmeniui - tokia "prativna" mergiote  doh.gif

As UM nemacius, man auksciausiai stovi DA smile.gif
su sypsena tikras kosmaras lotuliukas.gif , o siaip is bedos galima kentet tongue.gif

QUOTE(lauravala @ 2015 02 27, 10:44)

Del Hazal  drinks_cheers.gif ,vietom nelabai,vietom neblogai biggrin.gif jos figura idomi kazkokia,ir rubus jai kazkaip sunkiai nutaike,kartais ir nenutaike,antram sezone abu pagrazes  lotuliukas.gif

Ir prie Serenay as niekaip negaliu priprast,man ji ne  schmoll.gif ,pastoviai verksniuko mina nutaisius...

Jai su sypsena irgi prastai, nieko gero biggrin.gif kol isspaudzia ta sypsena ir pabaiseja lotuliukas.gif

Bet man ji geresne nei Feriha smile.gif

QUOTE(lauravala @ 2015 02 27)
man sis serialas labai aukstai stovi  smile.gif

praziurejau 8 serijas, man jis kolkas nudnokas, Medcezir, man ydomiau ziurejos, iskart kabino, o cia ju ta meile tai kazkaip neytikinama, Feriha, man aplamai kazkokia lepse is jos as kolkas jokios meiles jam, nematau, nu neytikino dar, ir siaip jau uzknisa ziuret tas jos melgystes, noris greiciau kad atsiskleistu, kazkokio didesnio veiksmo noris tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 02 27, 12:59)
Bet man ji geresne nei Feriha smile.gif
praziurejau 8 serijas, man jis kolkas nudnokas, Medcezir, man ydomiau ziurejos, iskart kabino, o cia ju ta meile tai kazkaip neytikinama, Feriha, man aplamai kazkokia lepse is jos as kolkas jokios meiles jam, nematau, nu neytikino dar, ir siaip jau uzknisa ziuret tas jos melgystes, noris greiciau kad atsiskleistu, kazkokio didesnio veiksmo noris  tongue.gif

O, man viskas atvirksciai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tada tikriausiai nesikankinkit,nes isaiskes tik antram sezone mirksiukas.gif ir man kaip ten tarp ju viskas tipo grazu,na taip sau,bet va kaip susipyko,tai ryjau serijas,bet cia vel gi, skonio reikalas.

Man tai buvo taip,visai netycia uzkliuvo kokia 60 serija sito filmo paziurejau,ir kazkaip uzsikabinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 27 vasario 2015 - 12:07