Įkraunama...
Įkraunama...

Maldos angelams

Sveiki, 4u.gif
Ir as uzklydau i jusu skyreli. Ne esu labai religinga, todel domina keletas dalykeliu, nes pati neismanau. blush2.gif
Buvo cia toks ivykis, kad jau baigiant universiteta reikejo islaikyti anglu egzamina, bet jis man labai sunkus buvo. Nors mokinausi labai stipriai, bet ir jauciau visvien galiu neislaikyti, o tai reikstu laiku nebaigciau universiteto, viskas uzsitestu. Kazkur zurnale radau maldas angelams ir meldziausi kazkokiam angelui atsakingam uz mokslus. Jei kam bus idomu paieskosiu jo vardo. Egzamina islaikiau, bet buvo kaip stebuklas. Mano ziniu nepakako ir isvis nezinau is kur atejo zinojimas. Skaitau, kad angelas man padejo.
Norejau pasidometi kuom maldos angelams ir sventiesiems skiriasi nuo maldu Dievui? Man kazkaip priimtiniau kreiptis i koki tarpininka, o ne tiesiogiai. Labiau tikiu angelo pagalba. Net nezinau kodel.
Kokie yra angelai ir sventieji? Uz ka jie atsakingi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(yeah @ 2014 08 08, 10:31)
Nors mokinausi labai stipriai, bet ir jauciau visvien galiu neislaikyti, o tai reikstu laiku nebaigciau universiteto, viskas uzsitestu.
Mano ziniu nepakako ir isvis nezinau is kur atejo zinojimas. Skaitau, kad angelas man padejo.

Tik atkreipiu dėmesį į mano akimis į šiokį tokį pragmatišką paaiškinimą (tik atsakymas eina prieš klausimą rolleyes.gif ).

QUOTE(yeah @ 2014 08 08, 10:31)
Norejau pasidometi kuom maldos angelams ir sventiesiems skiriasi nuo maldu Dievui? Man kazkaip priimtiniau kreiptis i koki tarpininka, o ne tiesiogiai. Labiau tikiu angelo pagalba. Net nezinau kodel.
Kokie yra angelai ir sventieji? Uz ka jie atsakingi?  bigsmile.gif

Pvz. tuom, kad angelų ir šventųjų prašome užtarimo pas Dievą. Ne jų privačių stebuklų (čia jau Dievo "kompetencija"), o broliškos pagalbos. Taip kaip pvz. brolių ar seserų prašome, kad už mus užtartų žodelį kitą, kai kažko norime paprašyti mamos ar tėčio. Vis tik šitų dalykų nereikia supriešinti nė iš vienos pusės. Turiu minty tokius atvejus:
1. Kai sakoma, kad kam tie šventieji, gali kreiptis tiesiai į Dievą. Žinoma, kad gali ir reikia. Bet bendravimas su broliais nėra Tėvo išdavystė, kaip kartais bandoma pateikti.
2. Kaip apsiribojama tik šventaisiais/angelais, o Dievo vengiama. Jei taip vėl leistis į šeimos analogiją, nėra normalu, kai pats bijai už kažką tėvui/mamai "Ačiū" pasakyti, visko prašai ir už viską dėkoji tik per brolius. Man rods žmogiškam lygmeny tai būtų kuo aiškiausias ženklas, kad reikia kažką tvarkyt ryšyje su tėvais, kad tai nėra normalu.

O čia šioks toks sąrašiukas (katalikiškas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 10 rugpjūčio 2014 - 23:52
Sveikinu islaikius egzamina smile.gif

Beje, jeigu nori melstis, tai visada pamegink ta daryti abstrakciau. T.y. jei taves laukia egzaminas ar bakalauro gynimas, tai neprasyk, kad butent apsigintum ar islaikytum, bet prasyk labai labai nekonreciai - kad tau viskas butu gerai, kad gerai jaustumeis, kad nenutiktu nieko blogo.. Ta prasme, galbut ir negavusi diplomo ar neislaikiusi savo egzamino patirsi kazka nuostabaus, gal tas egzamino islaikymas kaip ti atnestu daug rupesciu. Cia tik siaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2014 08 11, 00:45)
Tik atkreipiu dėmesį į mano akimis į šiokį tokį pragmatišką paaiškinimą (tik atsakymas eina prieš klausimą  rolleyes.gif ).


nesupratau sito pasakymo. g.gif
Papildyta:
QUOTE(hi (: @ 2014 08 11, 00:45)

Pvz. tuom, kad angelų ir šventųjų prašome užtarimo pas Dievą. Ne jų privačių stebuklų (čia jau Dievo "kompetencija"), o broliškos pagalbos. Taip kaip pvz. brolių ar seserų prašome, kad už mus užtartų žodelį kitą, kai kažko norime paprašyti mamos ar tėčio. Vis tik šitų dalykų nereikia supriešinti nė iš vienos pusės. Turiu minty tokius atvejus:
1. Kai sakoma, kad kam tie šventieji, gali kreiptis tiesiai į Dievą. Žinoma, kad gali ir reikia. Bet bendravimas su broliais nėra Tėvo išdavystė, kaip kartais bandoma pateikti.
2. Kaip apsiribojama tik šventaisiais/angelais, o Dievo vengiama. Jei taip vėl leistis į šeimos analogiją, nėra normalu, kai pats bijai už kažką tėvui/mamai "Ačiū" pasakyti, visko prašai ir už viską dėkoji tik per brolius. Man rods žmogiškam lygmeny tai būtų kuo aiškiausias ženklas, kad reikia kažką tvarkyt ryšyje su tėvais, kad tai nėra normalu.

O čia šioks toks sąrašiukas (katalikiškas).

siaip tai as meldziuosi kai man tikrai sunku. neturiu kasdieninio dialogo su Dievu. aisku po to padekoju. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(TrysKapeikos @ 2014 08 11, 03:34)
Sveikinu islaikius egzamina smile.gif

Beje, jeigu nori melstis, tai visada pamegink ta daryti abstrakciau. T.y. jei taves laukia egzaminas ar bakalauro gynimas, tai neprasyk, kad butent apsigintum ar islaikytum, bet prasyk labai labai nekonreciai - kad tau viskas butu gerai, kad gerai jaustumeis, kad nenutiktu nieko blogo.. Ta prasme, galbut ir negavusi diplomo ar neislaikiusi savo egzamino patirsi kazka nuostabaus, gal tas egzamino islaikymas kaip ti atnestu daug rupesciu. Cia tik siaip smile.gif

man matyt toks poziuris nesuprantamas. biggrin.gif norejau pabaigti mokslus ir pabaigiau. koks gali buti stresas islaikius egzamina? va neislaikus, tai tikrai stresas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yeah @ 2014 08 08, 09:31)
Sveiki,  4u.gif

Norejau pasidometi kuom maldos angelams ir sventiesiems skiriasi nuo maldu Dievui? Man kazkaip priimtiniau kreiptis i koki tarpininka, o ne tiesiogiai. Labiau tikiu angelo pagalba. Net nezinau kodel.
Kokie yra angelai ir sventieji? Uz ka jie atsakingi?  bigsmile.gif


Kai meldiesi Dievui, tai yra tavo asmeninis tiesioginis bendravimas su tavo Kureju.
Melstis angelams ir sventiesiems galima prasant uztarimo, nes jie patys is saves tau nelabai kuo gali padeti, bet ju paprasius jie uz tave meldziasi Dievui, kad isgirstu tavo prasyma. Tai cia panasiai kaip jeigu vienas vaikas prasys tecio nupirkti ledu, tai tetis dar gal pagalvos ar pirkti ar ne, o jeigu visi pvz 5 vaikai apsups ta teti prasydami, tai kur jau jis dings nepirkes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2014 08 17, 17:38)
Kai meldiesi Dievui, tai yra tavo asmeninis tiesioginis bendravimas su tavo Kureju.
Melstis angelams ir sventiesiems galima prasant uztarimo, nes jie patys is saves tau nelabai kuo gali padeti, bet ju paprasius jie uz tave meldziasi Dievui, kad isgirstu tavo prasyma. Tai cia panasiai kaip jeigu vienas vaikas prasys tecio nupirkti ledu, tai tetis dar gal pagalvos ar pirkti ar ne, o jeigu visi pvz 5 vaikai apsups ta teti prasydami, tai kur jau jis dings nepirkes  biggrin.gif

nu va. as to ir siekiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yeah @ 2014 08 11, 11:27)
nesupratau sito pasakymo.  g.gif

Pakartojimas aiskiau mirksiukas.gif
Nors mokinausi labai stipriai .... nezinau is kur atejo zinojimas.
Atsakyti
Nereikia bijoti melstis, bendrauti, prasyti Dievo 4u.gif
Visada daug geriau ir su mama, teciu, vaikais bendrauti tiesiogiai negu per aplinkinius 4u.gif Kokia cia seima, jei bijoma bendrauti? tiesiogiai ax.gif
Zinau kad yra angelai, nes pati juos jauciu, ju buvima , ju pagalba, tik kazkodel melstis angelams nelabai iseitu, su jais kazkaip visai kitaip, daugiau lyg bendravimas su artimaisiais , negu meldimasis g.gif Kazkaip keista melstis mociutei ar seneliui, juk bendrauji, kaip ir bendravai ax.gif Galite galvoti ka norite, bet butent tokius angelus turiu omenyje, o ne kazkokius kitokius ax.gif
Atsakyti
as kalbejau su savo buvusia tikybos mokytoja apie sita. ji sake, kad vistiek viskas eina is dievo ir per dieva. tai is esmes jokio skirtumo ar meldiesi angelui, ar dievui. tie angelai vistiek dievo praso uz tave paskui. cia panasiai kaip melstis sventiesiems. tarsi gauni kazka dar, kas uz tave praso pas dieva.
Atsakyti

Tiesa yra tokia, kad ne visos tikybos mokytojos yra labai kvalifikuotos net savo sferoje, čia manau visi supranta....

Kiek pačiai teko skaityti, tai angelams melstis  ir juos garbinti negalima, priešingai nei melstis Dievui ar šventiesiems. 

Remiuosi savo tikybos mokytojos žodžiais bei internetiniais šaltiniais. Yra daug puslapių internete apie angelus, kur galima pasiskaitynėti

anglų kalba.

Atsakyti
QUOTE(balta/juoda @ 2018 03 01, 15:50)
Kiek pačiai teko skaityti, tai angelams melstis  ir juos garbinti <em><strong>negalima</strong></em>, priešingai nei melstis Dievui ar šventiesiems. </p><p>Remiuosi savo tikybos mokytojos žodžiais bei internetiniais šaltiniais. Yra daug puslapių internete apie angelus, kur galima pasiskaitynėti</p><p>anglų kalba.



O mane tai stebina, kad kazkas kazkur taip kategoriskai parase, kad angelams melstis NEGALIMA. O is kur jau jie zino? Dievulio pasiklause ar patys angelai i ausi pasnibzdejo???
Atsakyti

Galima garbinti ką nori: šėtoną, pinigus ar kitą žmogų - tikriausiai viskas leižiama. Bet kažkaip pagalvojau, kad kalba eina apie iš katalikiškos pusės, o Biblijoje yra parašyta, kad nereikėtų garbinti angelų. Pasikartosiu, kas moka naršyti, gali šią citatą rasti interenete.

Čia aišku yra amžina diskusija: kas aukščiau - šventieji ar angelai. Kas arčiau Dievo? Kiekvienas matyt turi savo neigiamų savybių: angelam nesvetimas nuopolis ir puikybė (žymiausias pvz. Liuciferis), o šventiesiems - tam tikra rūstybė... Vis tik angelai matyt yra Dievo pagalbininkai, o šventieji savo gyvenimu atkartoja mūsų viešpaties Jėzaus gyvenimą: gimdami paprastais žmonėmis apsivalo ir tampa manau artimesni Dievo apvaizdai.

Atsakyti