Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(Aurikutis @ 2015 08 11, 20:01)
Merginos rytoi esu užsirašiusi Microblading procedūrai, bet toks nerimas kankina, nebežinau ar vis dar noriu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Kiek skaičiau nė viena neminėjo ar ši procedūra labai skausminga?

Nera labai skausminga-svarbu rezultatas 4u.gif Lauksim uzgijusiu antakiu foto. 4u.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurikutis @ 2015 08 11, 17:01)
Merginos rytoi esu užsirašiusi Microblading procedūrai, bet toks nerimas kankina, nebežinau ar vis dar noriu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Kiek skaičiau nė viena neminėjo ar ši procedūra labai skausminga?

Laba. Dariausi pries savaite, nepasakyciau, kad labai skausminga. Buvo momentais ne itin malonu, bet tikrai nieko panasaus i gimdyma biggrin.gif biggrin.gif

Kazin ar nebusiu as prisidirbus, skaiciau, kaip grieztai cia visos laikosi neslapine antakiu, o as juos slapinau. Tiesiog per tuos karscius taip prakaitas muse ir grauze oda, kad neistveriau viso veido vesiu vandeniu atsargiai neprausus.... Tikiuosi nebus man dabar del to blogu pasekmiu :/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluedew: 12 rugpjūčio 2015 - 01:23
QUOTE(Bluedew @ 2015 08 12, 03:22)
Laba. Dariausi pries savaite, nepasakyciau, kad labai skausminga. Buvo momentais ne itin malonu, bet tikrai nieko panasaus i gimdyma biggrin.gif biggrin.gif

Kazin ar nebusiu as prisidirbus, skaiciau, kaip grieztai cia visos laikosi neslapine antakiu, o as juos slapinau. Tiesiog per tuos karscius taip prakaitas muse ir grauze oda, kad neistveriau viso veido vesiu vandeniu atsargiai neprausus.... Tikiuosi nebus man dabar del to blogu pasekmiu :/

Tikrai nieko tokio, plovet veida, bet ne antakius. Jau sasiukas nukrito? Kaip vaizdas?
Atsakyti
QUOTE(umedziu40 @ 2015 07 27, 08:42)
Lili labai gera meistre

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(umedziu40 @ 2015 07 27, 07:42)
Lili labai gera meistre


Na va, norėjau pabandyt pas Lili, bet užrašymas tik spaliui doh.gif.
Todėl gavau iš jos numeriuką Ingridos iš Angelspa. Ar kas turit kokių atsiliepimų apie ją ? Žadu eit rugpjūčio pabaigoj, tai norėtųsi kokių nors žinių... blush2.gif irgi bus pirmas kartas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briukele: 17 rugpjūčio 2015 - 18:08
Gal kas darėtės pas Iloną Matjošaitę? Kokie atsiliepimai?

http://beta.lt/vilni...p;category_id=1


Gal galit rekomenduoti kokią meistrę Vilniuje, viršutinių akių vokų ilgalaikiam makiažui? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2015 08 17, 18:07)
Na va, norėjau pabandyt pas Lili, bet užrašymas tik spaliui  doh.gif.
Todėl gavau iš jos numeriuką Ingridos iš Angelspa. Ar kas turit kokių atsiliepimų apie ją ? Žadu eit rugpjūčio pabaigoj, tai norėtųsi kokių nors žinių...  blush2.gif irgi bus pirmas kartas.



Ir jau po procedūros esu. Na norėjau plaukeliais, o padarė man retušavimą dėl riebios odos. Gan ryškūs antakiai, bet kai šašiukai nukris, manau, nebus taip ryšku, o forma patinka ax.gif
Atsakyti
Kaip manot - verta? http://beta.lt/klaip...p...8&tab=terms

Turėjau prieš 4m antakių permanentinį, bet jau išbluko visiškai. Rugsėjį jau noriu, bet kai pradėjau domėtis, tai per tuos 4m tiek gyvo bieso radosi, kad nebesuprantu ką ten išvis su mano antakiais darys lotuliukas.gif Tai permanentinis, tai kontūrinis, tai 6D, tai mikrobleidingas, kas dar....? blink.gif Galva apsiskuko, nebesuprantu nieko, bet gražių antakių bliamba noriu unsure.gif Kaži verta ta procedūra kad ir tų 79€ ar vistik geriau daryt permanentinį kaip ir prieš keletą metų ir nebesigilint į naujoves, nuo kurių smegeninė barškėt ima, kol galiausiai nebesupranti kur, pas ką ir dėl kokios procedūros kreiptis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2015 08 29, 01:30)
Kaip manot - verta? http://beta.lt/klaip...p...8&tab=terms

Turėjau prieš 4m antakių permanentinį, bet jau išbluko visiškai. Rugsėjį jau noriu, bet kai pradėjau domėtis, tai per tuos 4m tiek gyvo bieso radosi, kad nebesuprantu ką ten išvis su mano antakiais darys  lotuliukas.gif  Tai permanentinis, tai kontūrinis, tai 6D, tai mikrobleidingas, kas dar....? blink.gif Galva apsiskuko, nebesuprantu nieko, bet gražių antakių bliamba noriu  unsure.gif  Kaži verta ta procedūra kad ir tų 79€ ar vistik geriau daryt permanentinį kaip ir prieš keletą metų ir nebesigilint į naujoves, nuo kurių smegeninė barškėt ima, kol galiausiai nebesupranti kur, pas ką ir dėl kokios procedūros kreiptis  biggrin.gif

Tai kad nera jokiu naujoviu. biggrin.gif Gausite antakius-ives daza i oda. O ar rankiniu budu ar aparatu nesvarbu. Turit tik apsispresti kokio vaizdo norite. Ryskesniu antakiu -tada tusavimas, visai naturaliu-tada plauelias. Ir zinoti ar Jusu oda tinkama paukeliu tecnikai. 4u.gif Jeigu oda netinka ,tai galite gauti siaubingas dryzes antakiu vietoje. unsure.gif
O visi Jumis isvardinti zodziai tik reiklama-privilioti klientamas 4u.gif
Manau greit bus koks 8D lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 28 rugpjūčio 2015 - 23:46
O tai iš kur žinot kokiai procedūrai mano oda tinkama unsure.gif blink.gif Permanentas laikė super gerai, tik paskutinį pusmetuką nuryžėjo ir gerokai pabluko, aiškaus kontūro neliko. Tai ką dabar man tokiu atveju rinktis? Gal tą patį permanentinį ir nebesukt sau makaulės g.gif
Atsakyti
Vakar pasidariau antakius pas Svetlana Vilniuje Stirnu gatveje.... Galiu pasakyti kad rezultatas nekoks. Antakiai gavosi visiskai skirtingu formu ir jokiu proporciju. Vienas pakeltas per aukstai, kitas zemiau.... Mano antakiai naturaliai yra siek tiek skirtingi, tai ji tai dar iz pabreze. Desinysis ir taip aukstesnis, tai ji nupiese dar auksciau uz mano naturalu, o kita padare pagal naturalu... Nera zodziu. Prasiau nedaryti storai, bet.... padaryta taip, kad dabar net nezinau kaip galima istaisyti. Pradzioje buvo nupiesta vienaip, o padaryta kitaip. Dar neturiu galutinio rezultato, nes ar neuzgyjo, bet tai kad antakiai skirtingi, tai jau tikrai nepasitaisys.
Tiesiog patarimas, merginos, labai atydziai rinkites meistra, nes tai veidas ir kai jis sugadintas.... skaudu.
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti gal kurios mergaites turi atsiliepimu apie Birutę Pajėdienę, kaip ji daro permanentini makiažą?
Atsakyti