Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija...nerimas...baimės...

QUOTE(jauniute @ 2014 08 13, 23:32)
tiesiog norisi isgirsti kelias nuomones 4u.gif mano psichiatre sake vartot sedatif, bet nezinau jis man visiskai jokio poveikio nesuteikia schmoll.gif
beje man nugara irgi ziauriai skaudejo vienu metu, bet man auksciau ten kazkur tarp menciu, toks labai varginantis skausmas buvo, tai ad nueme doh.gif

O man sedatif labai padėjo nėštumo metu,aišku,kad jo reikia ilgiau pavartoti:)

Sena tema
Atsakyti
Simptomų apibūdinimas

Kūniški (somatiniai) psichikos sutrikimų simptomai – tai įvairūs nemalonūs pojūčiai kūne, kurie kyla dėl tam tikrų galvos smegenų sričių dirginimo esant patologiniams psichikos pokyčiams. Tuo tarpu pačiose kūno dalyse, kuriose jaučiami šie simptomai, patologinių pokyčių nenustatoma arba jie yra minimalūs. Dažniausiai pacientus vargina šie somatiniai psichikos sutrikimų simptomai:

širdies plakimasis
oro trūkumo pojūtis
nemalonūs pojūčiai po krūtinkauliu
pykinimas
„kamuolys gerklėje“
svaigimas
galvos skausmas
galūnių tirpimas
įvairios lokalizacijos deginimo pojūčiai
prakaito pylimas

Taigi, sąmoningai ar nesąmoningai užtrenkus sau pačiam duris į turtingą emocijų pasaulį, „pamiršus“, „išstūmus“ emocines problemas žmogus dažnai pradeda jausti daugiau kūniškus, bet ne psichinius simptomus.
[IMG]

BUKIME LAIMINGOS!!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stejjse:): 14 rugpjūčio 2014 - 11:47
QUOTE(Lu @ 2014 08 14, 12:38)
O man sedatif labai padėjo nėštumo metu,aišku,kad jo reikia ilgiau pavartoti:)



hm nu reikes kazka galvoti 4u.gif

siaip va tikrai kiekviena turim savitu baimiu, steijse bijo ligu labiausiai, yesboss bijos nugriuti gatvej, o as visa gyvenima bijau, kad neturesiu vaiku, nzn kodel, o pastaruosius sesis metus, kai sveikata paslijo bijau kad nespesiu apsigimdyti ir ta baime tiek ilindus i vidu, kad neimanoma doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ir as tema sukuriau doh.gif db nezinau kaip istrinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 08 14, 13:27)
hm nu reikes kazka galvoti 4u.gif

siaip va tikrai kiekviena turim savitu baimiu, steijse bijo ligu labiausiai, yesboss bijos nugriuti gatvej, o as visa gyvenima bijau, kad neturesiu vaiku, nzn kodel, o pastaruosius sesis metus, kai sveikata paslijo bijau kad nespesiu apsigimdyti ir ta baime tiek ilindus i vidu, kad neimanoma doh.gif  doh.gif  doh.gif

oi,tik nereikia smile.gif turėsi tų vaikiukų tikrai.Svarbiausia eiti pirmyn ta viltimi,kad tu jo nori .Ir bandyti nugalėti save 4u.gif

QUOTE(stejjse:) @ 2014 08 14, 14:43)
Ir as tema sukuriau doh.gif db nezinau kaip istrinti g.gif

netrink.Tegul lieka kitam kartui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 08 14, 16:10)
oi,tik nereikia smile.gif turėsi tų vaikiukų tikrai.Svarbiausia eiti pirmyn ta viltimi,kad tu jo nori .Ir bandyti nugalėti save 4u.gif




tai taip, prasideda db kova uz laime 4u.gif
Atsakyti
Jau kaip snd galwa sukasi, ir svaigsta.. Negaliu..uzkniso doh.gif doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kaip visos laikotes?
aciu, LU, uz namucius 4u.gif
maja23, einu pas Antanaviciu, Antanaicio nera pas mus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(livijaaa @ 2014 08 14, 17:39)
sveikos  4u.gif
kaip visos laikotes?
aciu, LU, uz namucius  4u.gif
maja23, einu pas Antanaviciu, Antanaicio nera pas mus  smile.gif

Aj jo antanavicius, buvau pas ji ir as:) ir pas cyviene buwau, nepakeliau gydymo homeopatiniais vaistais as.
Viena vaistininke sake kad sedatif negerai, o ir nei vienoj vaistinej ju nerandu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maja23: 14 rugpjūčio 2014 - 21:56
QUOTE(maja23 @ 2014 08 14, 21:54)
Aj jo antanavicius, buvau pas ji ir as:) ir pas cyviene buwau, nepakeliau gydymo homeopatiniais vaistais as.
Viena vaistininke sake kad sedatif negerai, o ir nei vienoj vaistinej ju nerandu

o kas tau buvo nuo homeopatinio gydymo? Sedatif esu as gerus, man jie netiko ir dar rugstys kilo. Bet yra kitokiu homeopatiniu praparatu toj homeopatoinej vaistinej priesais Nemuno poliklinika
Atsakyti
QUOTE(livijaaa @ 2014 08 15, 05:41)
o kas tau buvo nuo homeopatinio gydymo? Sedatif esu as gerus, man jie netiko ir dar rugstys kilo. Bet yra kitokiu homeopatiniu praparatu toj homeopatoinej vaistinej priesais Nemuno poliklinika

Nuo homeopatiniu vaistu buna pablogejimas, as gydziausi pirmiausiai virskinima, na visai nieko,atkentejau,bet po keliu men kai paskyre vaistu nervam, dar tuo metumaciau kai zmogus numire, man 3men buwo blogai, ne tas zodis kaip blogai, galvojau mirsiu ir net s8ajojau apie tai, menesi laiko istisa PA, tirpimai, zodziu baisu, tada griebiau staigiai AD, bet zn gal man taip tik sureagavo, dasidejo tas kad zmogu mirstanti maciau.. gal kitaip buciau atkentejus. Riaip as uz tai,nors patirtis ne kokia.. aha zinau, vakar setadif ieskojau ten, bet ikiso kazkokius kitokius
Atsakyti
QUOTE(maja23 @ 2014 08 14, 22:54)

Viena vaistininke sake kad sedatif negerai, o ir nei vienoj vaistinej ju nerandu

ant mano nestuke.gif kortelės buvo sedatifo reklama,tai man ir pati gyd,rekomendavo juos gerti.ir gėriau gal apie 3 mėn.ir nieko
bet kas tinka vienam,nebūtinai turi tikti kitam 4u.gif
Atsakyti